PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نمایش صفحات در بعضی مرورگرها

ahmadb
21-09-2009, 11:05
سلام دوستان
من یه سایت رو با ASP.Net 2.0 نوشتم که آدرسش اینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این سایت رو با یه مرورگر غیر از IE باز کنید مثلا با فایر فاکس یا کروم . ببینید که چطور صفحه به هم می ریزه !
اما توی IE و زمان طراحی اصلا مشکل نداره . ضمنا توی صفحات از مستر پیج استفاده کردم ، ممکنه که اشکال از اون باشه ؟

شرمنده مشکلم حل شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!
اما اشتباهمو میگم تا کسی تکرارش نکنه :
وقتی که یک پنل می سازید و اشیاتونو توش می ذارید ، به این که خود به خود اندازش بزرگ میشه تا کل محتویات رو نشون بده توجه نکنید ! خودتون اندازه (ارتفاع و عرضش رو بدید) تا با این مشکل روبرو نشید !
باز هم از همه دوستان معذرت می خوام

mamadfelfel1988
23-09-2009, 00:41
در كل سبك كد نويسيتون اصلا استاندارد نيست من كداتون رو ديدم اگر بخواهيد چيزي رو عوض كنيد خيلي سخت هست

Alireza3130
24-09-2009, 00:09
اما بهترینسریال بین LOST و Prison Break :

تا وقتی هردوتاشون روندیدی میگی اونی که دیدی ولی اگه هر دوتاشون رو دیده باشی قضیه جور دیگه ایه....

مزایایLost لاست:
1- خاطره انگیز تره مخصوصا اگه هم زمان با زمان طی شده تو جزیره سریال رودنبال کنی البته کار سختی اما من دی وی دی هاشو دوستم زوری بهم این شکلی (چیکه چیکه) میداد تا بیشتر لذت ببرم به شما هم توصیه میکنم
2- احساس صمیمیت با جزیره نشین ها خیلی زیاده مثلا: دزموند(با اون لحجه قشنگ(hey brother)) که البته اون قسمتی که مربوط به فلاش فوروارد های اون تو آینده و ملاقات با نامزدش هستش (تو سیزن 4 قسمت فکر کنم 5) از طرف بیینندگان بهترین قسمت سریال شده
یا گذشته سعید
- گذشته و حال ساویر
-داستان بی نظیر جان لاک
-حتی داستان های فرعی مانند اون دختر و پسر جوانی که از یه نفر الماس اختلاس کردند
-هارلی هم که همه دوست دارند(ولی حیف شد لیبی به این سرعت از داستان رفت)

3-مهمتر از همه اتفاقات در این سریال شناسنامه دارندو مانند پریزون برک با حل و فصل شدن تو اون لحظه تمام و فراموش نمیشند بلکه ممکنه ابهام و اسرار اون تا حتی 50-60 قسمت ادامه داشته باشه مثلا : حضور پدر جک در جزیره- دود سیاه - سرنوشت مایکل -ارتباط دزموند با پنی- علت سقوط هواپیما - ماهیت پیدا نشدن جزیره وهواپیما اوشنیک -حضور موجوداتی مانند خرس قطبی تو جزیره- فلسفه داهارما- فلسفه درمان مریضی توجزیره- ماجرای خالکوبی بازوی جک-ماجرای اسکلت پدر بن - نامزد سعید-ساعت جین- هواپیماحامل مواد مخدر داخل جزیره-دلیل حضورکشتی (Castel Rock)در وسط جزیره ....

4-ارتباطات عاطفی تو جزیره مثلا جک و کیت و ساویر- هارلی و لیبی- سعید با همه
5-تصاویر مسحور کننده جزیره که مثل اینه که طرفای هاوایی فیلمبرداری شده
6-موسیقی زیبا
7-شخصیت های جذاب : جان لاک- ساویر - هارلی-چارلی-سعید-داشت یادم میرفت دزموند و منفی ها : بن پفیو... که بعد از مدتها برادرم یادش اومد قبلا تو قسمت اول سری (اره) بازی میکرده
8-برعکس فرار از زندان که به غیر از استثنا سیزن دوم کیفیت سیزن های بعدی پایین ترمیاند امادر مورد لاست مدام هر سیزن بر کیفیت قصه اش افزوده میشود.سیزن 3و 4 بی نظیرند.
9- مانند فرار از زندان مدام پیچش های ناگهانی در ماجرا نداریم (مریضی فیلم های چند ساله اخیر)
10-

عجب عجوبه ایه این Sawyer .جزیره بدون اون خیلی بی صفا بود.ظاهرا بهش میگند مارلون براندو جزیره
شنیدم قبل از شروع ساخت سریال بازیگر های جک و چارلی و هارلی هم برای نقش ساویر تست داده بودند ولی سایر با اولین تست (نمیدونم تست رابرت دنیرو برای فیلم چدرخوانده 2 رو دیدید یا نه همون جوری) نقش رو از آن خود کرده بود.
: یه سایت برای ثبت Nickname اسمهای مستعاری که سایر به جزیره نشین ها میده وجود داره مثلا:
جک: دکتر ژیواگو
کیت: ککی مکی - بانی کلاید
جین: جکی چان - ببر خفته اژدهای پنهان - بروس لی-
سعید: محمد رسول الله- صدام

چارلی: الویس-

جان لاک:سرهنگ کرتز(اشاره به شخصیت مارلون براندو تاس در اینک آخرالزمان)

حالا اگه شد بعدا کامل تر براتون میذارم
11- دلیل ویژگی های افراد به وسیله فلاش بک نشان داده میشود مثلا در لاست جک دارای ویژگی کمک کردن به دیگران است و دلیل آن را بعدا در کودکی و حرفه جراحی اون مشاهده خواهیم کرد..اما در مورد مایکل سریال زندان دلیل تمایل به کمک به اطرافیان او توجیح وملموس نیست.یا در مورد شخصیت سایر -جان-چارلی
12- پیش زمینه هایی که قبل از شکل گیری ماجرا در چند قسمت قبل به ما نشان داده شده مثلا:دیدن عکس نادیا معشوقه سعیدو معرفی داستان او در چند قسمت و حتی چند سیزن بعد-خالکوبی جک ودلیل اینکه چرا یک پزشک جراح چرا روی دستش خالکوبی داره-دلیل آشنایی جان لاک با مواد مخدر -نحوه کشیش شدن مستر اکو-دلیل مجرم بودن کیت و...
13- بر خلاف فرار از زندان همیشه در کوران حوادث نیستیم بلکه نویسنده های این سریال هر چند وقت یکبار مجال تنفس را به شما میدهند وحتی بعضی اوقات به مسائل دراماتیک فصه پرداخته میشود. مثلا در بعضی از قسمت ها به جای تمام شدن با یک گره وهیجان با مرود زندگی وآرامش ودوستی این گمشدگان در جزیره و به همراه موسیقی زیبا پایان میپذیرد.

14- دلیل آخر : میگویند طرفداران این سریال مومن ترین(یعنی وفادار ترین) طرفداران در بین طرفداران سریال های چند ساله اخیر را دارد. دلیل روشنش هم چند صد سایت وفروم طرفداراش میتونه باشه

اما فرار از زندان(Prison Break)

با وجود تعریف های بالا باید اقرار کنم عجب شبای پر از هیجانی بود اون شبایی که فرار از زندان رو میدیدم.واقعا بی نظیر بودباید بگم همه آدرنالینم رو تامدت ها یه جا مصرف کرده بود.
حتما یه دلیلی داره که من همه فیلم هام رو قرض میدم به دیگران الا دی وی دی های این سریال رو
کاشکی میشد ذهن آدم یه جوری پاک میشد تا دوباره با همون هیجان اولیه میتونستیم اونها دو دویاره ببینیم البته من در مورد لاست قصد دارم سیزن 5و 6 رو نبینم تا ماجرا برام لونره تا بتونم چند وقت دیگه دوباره ببینمشون.
البته یادم رفت موسیقی زیبای این سریال رویادآور بشم که توسط یه ایرانی(رامین دجیاوادی)ساخته شده( راستی اگه کسی از دوستان موسیقی اون رو داشت ممنون میشم)
- هیچ وقت اون لحظه ایو که تو سیزن 2 تی بگ بعد از حفاری وپیدا شدن 3 ملیون دلار پول همه رو قال میذاره ودر میره روفراموش نمیکنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]