PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد Linksys by Cisco Wireless-G ADSL2+ Modem Router WAG54G2

jeyran65
20-09-2009, 19:38
سلام دوستان من می خواستم این مودم رو بخرم ولی چنتا سوال در موردش داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

1-آیا میشه اینترنتی رو که از یه سوییچ توسط کابل اومده رو بهش وصل کرد و از طریق wifi از ینترنت استفاده کرد؟(منظورم اینه به عنوان مودم adsl به خط تلفن وصل نباشه.یا به شکل بهتری بگم به عنوان یه Access point ازش استفاده کرد)

2-هر جاش نگاه کردم سوکت تلفن نداره(از روی عکس)
3-یه پورت داره به اسم DSL این به چه منظوری استفاده میشه؟
4-این مدل پیدا میشه/قیمتش چنده؟
5-wirelees-G و wirelees-N به چه معنی هستش و چه فرقی دارن؟
6- Wireless-N ADSL2 Modem Router WAG160N این مدل هم هست (مدلش بالاتره) اینم پیدا میشه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر مدل بهتری سراغ دارید که این امکانات رو داشته باشه و بنظرتون بهتره ممنون میشم معرفی کنید(1-مودم adsl باشه/ wireleess/حداقل 2 پورت اترنت/بشه اینترنت غیر از adsl بهش وصل کرد(نمی دونم این امکان رو چی بهش میگن)/وی پی ان ساپورت کنه/

اینم لینک مودم WAG54G2
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

oveiss
21-09-2009, 13:10
سلام
به عنوان accesspoint میشه ازش استفاده کرد. فقط یه سری تنظیمات داره که باید انجام بدی.

jeyran65
21-09-2009, 21:15
اساتید محترم چرا وقتی یه نفر میاد روی فروم حساب باز میکنه و از شما هم فکری و کمک می خواهد بهش پاسخ نمی دید؟

من این سوال رو به این مفصلی شرح دادم اما هنوز هیچکس جواب یکی از سوال های من رو هم نداده.

ممنون میشم پاسخم رو بدید.

undertaker_ss
21-09-2009, 22:19
سلام دوستان من می خواستم این مودم رو بخرم ولی چنتا سوال در موردش داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

1-آیا میشه اینترنتی رو که از یه سوییچ توسط کابل اومده رو بهش وصل کرد و از طریق wifi از ینترنت استفاده کرد؟(منظورم اینه به عنوان مودم adsl به خط تلفن وصل نباشه.یا به شکل بهتری بگم به عنوان یه Access point ازش استفاده کرد)

6- Wireless-N ADSL2 Modem Router WAG160N این مدل هم هست (مدلش بالاتره) اینم پیدا میشه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر مدل بهتری سراغ دارید که این امکانات رو داشته باشه و بنظرتون بهتره ممنون میشم معرفی کنید(1-مودم adsl باشه/ wireleess/حداقل 2 پورت اترنت/بشه اینترنت غیر از adsl بهش وصل کرد(نمی دونم این امکان رو چی بهش میگن)/وی پی ان ساپورت کنه/

اینم لینک مودم WAG54G2
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مودم اصلا باید حتما به خط تلفن وصل باشه منظورتون چیه که به خط تلفن وصل نباشه؟
شما به خط تلفن وصلش کنید بعد می تونید یه کاری کنید که به صورت یه اکسس پوینت عمل کنه
اگه سوکت تلفن نداره پس مودم نیست:31:
توی کشورهای خارجی مثله آمریکا اینترنت کابلی دارن این احتمالا ماله اون کشورهاست مطمئنید مودم adsl هست؟

jeyran65
21-09-2009, 23:30
دوست عزیز شما پست منو درست نخوندید اصلا فکر میکنم لینک ها رو هم ندیدید.
هر دوتاشون مودم هستند و اینو هم دیگه میدونم که به خط تلفن باید وصل شه.من که کاملا توضیح دادم و فعلا نمی خوام از قابلیت مودم adslاستفاده کنم. چون جایی که هستم فعلا خط تلفن در اختیار ندارم که adsl بگیرم.ولی میتوتم اینترنت رو که دارم و از طریق کابل شبکه در دسترسم هست و به pc وصل میکنم به این مودم وصل کنم و از قایلیت ٌWiFi اون استفاده کنم.
اینم بگم که اینترنتی رو که در اختیار دارم به این شکل هستش که یه انتن بالای پشت بام ساختمان هستش که توسط یه کابل شبکه به یه سوییچ وصل شده و از اون سوییچ به هر واحد در اپارتمان یه کابل شبکه رفته که مستقیم به کابل شبکه آنها وصل می شود و توسط یه کانکشن وی پی ان که شرکت در اختیارمون گذاشته به اینترنت متصل می شویم.

و اینکه والا هر چی من نگاه میکنم پورتی که انداره پورت خط تلفن باشه نداره.

ممنونم میشم اگه دوستان خواستن جواب بدند; جواب سوال هایی رو که در پست اولم داشتم رو هم بدن.

undertaker_ss
21-09-2009, 23:59
دوست عزیز شما پست منو درست نخوندید اصلا فکر میکنم لینک ها رو هم ندیدید.
هر دوتاشون مودم هستند و اینو هم دیگه میدونم که به خط تلفن باید وصل شه.من که کاملا توضیح دادم و فعلا نمی خوام از قابلیت مودم adslاستفاده کنم. چون جایی که هستم فعلا خط تلفن در اختیار ندارم که adsl بگیرم.ولی میتوتم اینترنت رو که دارم و از طریق کابل شبکه در دسترسم هست و به pc وصل میکنم به این مودم وصل کنم و از قایلیت ٌWiFi اون استفاده کنم.
اینم بگم که اینترنتی رو که در اختیار دارم به این شکل هستش که یه انتن بالای پشت بام ساختمان هستش که توسط یه کابل شبکه به یه سوییچ وصل شده و از اون سوییچ به هر واحد در اپارتمان یه کابل شبکه رفته که مستقیم به کابل شبکه آنها وصل می شود و توسط یه کانکشن وی پی ان که شرکت در اختیارمون گذاشته به اینترنت متصل می شویم.

و اینکه والا هر چی من نگاه میکنم پورتی که انداره پورت خط تلفن باشه نداره.

ممنونم میشم اگه دوستان خواستن جواب بدند; جواب سوال هایی رو که در پست اولم داشتم رو هم بدن.

بابا بیخیال حالا چرا میزنی:31:
شما پست اولت رو بخون کجا گفتی فعلا خط تلفن در اختیار ندارم که adsl بگیرم
مگه من گفتم سویچ اند
اونی که من میگم هم مودمه
در ضمن توی همون لینکها خودش یه user guide گداشته که توش نوشته پورت dsl مربوط به اتصال به خط adsl هست
فکر نمی کنم بشه به جای اکسس پوینت ازش استفاده کرد
user guide اش خیلی کامله فکر کنم خودت بتونی جواب سوالات رو بگیری

Reza82N
22-09-2009, 01:07
خب من اين مودم رو دارم.
پشتش همونجا كه نوشته DSL بايد خط تلفن رو وارد كرد.

-آیا میشه اینترنتی رو که از یه سوییچ توسط کابل اومده رو بهش وصل کرد و از طریق wifi از ینترنت استفاده کرد؟(منظورم اینه به عنوان مودم adsl به خط تلفن وصل نباشه.یا به شکل بهتری بگم به عنوان یه Access point ازش استفاده کرد)

فكر مي كنم منظورتون اينه كه كابل لن كه از يه كامپيوتر ديگه يا سوييچ اومده به مودم وصل كنيد و مودم اينرنت بيسيم بده نمي دونم ... امتحان مي كنم جوابشو ميگم

جوابتونو دادم.

من 100 گرفتم

يه جا خوندم كه سري G بردش معمولي و خانگي هست اما سري N بردش 150 متر اينا ميشه.

سوال 6 هم نميدونم

aryanet_co
12-10-2009, 22:11
جناب oveiss ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لطفا بگين تنظيماتش چه جوريه؟