PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل sent & recieve اینترنت...کمک کنید تو رو خدا..

kingzegon
20-09-2009, 19:15
من چند روز پیش بیکار بودم رفتم تو اینترنت دنبال بوتر گشتم ببینم چیزی میتونم دانلود کنم یا نه , یه برنامه ای پیدا کردم که الا ن اسمش یادم نیست و دانلودش کردم... بعد از دانلود کسپر اسکای هم بم هشدار داد ولی توجهی نکردم و فایل رو اجرا کردم... این فایل اصلا نرم افزار نبود... نمیدونم چی بود که اجرا شد. بعد از چند وقت که کامپیوتر رو روشن کردم , کسپر اسکای اون رو به عنوان یه Malicious software گرفت و من هم دادم کسپر پاکش کنه... از اون موقع به بعد احساس میکنم sent و recieve اینترنتم بیشتر شده مخصوصا موقعی که یاهو مسنجرمو اجرا میکنم...
چون از نرم افزار DU meter استفاده میکنم و نسبت به جند روز گذشته انگار که بیشتر داره دانلود و آپلود میکنه... حتی موقعی که من هیچ کاری با اینترنت ندارم! به نظر شما حدس من درسته؟ یعنی این کار همون بد افزاری که دانلود و اجراش کردم؟؟ حالا الان داره چه چیزی بین کامپیوتر من و اینترنت رد و بدل میشه؟؟ فایل های منو اطلاعاتم؟؟ باید چی کار کنم؟؟ ویندوزم رو هم اامروز عوض کردم ولی انگار مشکل حل نشده...:41::41:

picher_s
20-09-2009, 23:42
سلام

خوش آمدی.

مگه نمیگی Kasper بلاکش کرده؟!

کسپر یه گزارشه AVZ میده اونو بزار.

موفق باشید.

kingzegon
20-09-2009, 23:56
سلام

خوش آمدی.

مگه نمیگی Kasper بلاکش کرده؟!

کسپر یه گزارشه AVZ میده اونو بزار.

موفق باشید.

من الان ویندوزم رو عوض کردم عزیز , در ضمن فول اسکن هم کردم ولی هیچی رو نگرفت... حتما پاکش کرده که دیگه نمیگیره... ولی احساس میکنم اپرش هنوز باقی مونده... چی کار کم؟؟
fdisk باید بکنم؟؟:37::37::37::37:

picher_s
21-09-2009, 06:44
نه بابا این چه رفیه!! یه بار fdisk نکنی ها.

این روزا همه ویروسا با format /u از بین میرن.

برای bootsector ها هم fdisk /mbr.

شما دیگه نباید مشکلی داشته باشی.

موفق باشید.