PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش: ساخت، ویرایش و هـک مپ های Warcraft III The Frozen Throne

MrJamshidy
20-09-2009, 18:17
با سلام به همه برو بچ
مواردی که توی عنوان ذکر شده همه رو بهتون یاد میدم

اما ترتیب آموزش اونا بستگی به نظر بچه ها داره

MrJamshidy
20-09-2009, 18:57
واسه شروع 2 تا عکس میزارم تا 2 مورد از مواردی که قراره یاد بگیرید رو ببینید :)

اضافه کردن مدل های جدید و استفاده از اون ها در موارد مختلف:
مثلا تو این عکس واسه Dreadlord دو تا شمشیر (Illidan Swords) گذاشتم و شخصیت Gruul رو هم به بازی اضافه کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گذاشتن Mount برای بازی:
تو این عکس هم که یک Mount و یک Fly Mount اضافه کردم

چیزای زیادی واسه آموزش هست از قبیل:

-آیتم ترکیبی
-توانایی های جدید (Spell) بوسیله کد نویسی (Trigger)
و ...

در ضمن اگه سوال هم داشتید بپرسید در اولین فرصت خواب میدم

Have Fun

MrJamshidy
21-09-2009, 19:48
بنظر میاد که طرفداری نداره این موضوع ها

تا چند ساعت دیگه که مپ DotA All Stars v6.61c رو هک کردم نظرتون عوض میشه :)

هک کردم براتون آپ میکنم میزارم همینجا که لذت ببرید

Arrowtic
21-09-2009, 20:59
لطفا همين ويرايش و اضافه كردن هيرو ها رو ياد بده.ممنون.
قول ميدم شاگرد خوبي باشم.راستشو بخواي خيلي به اضافه كردن و ويرايش كردن هيروها علاقه دارم.

MrJamshidy
21-09-2009, 23:01
خوب پس اول از آموزش شروع میکنیم :)

محیط اصلی World Editor:

1: یک مپ کوچک و کلی که نمایانگر شکل ظاهری و یونیت هایی که روی مپ هستند
2: مدل اشیا انتخاب شده رو نشون میده کاربرد خاصی نداره
3: آدرس شی انتخاب شده اینم کاربردی نداره به طور کلی
4: تول بار اصلی برنامه از این قسمت به بقیه قسمت های برنامه دسترسی دارید
5: از این صفحه به قسمت های زیر دسترسی دارید
1.Tarrian Palette: یک سری تکسچر که برای نوع زمین از قبیل چمن، صخره، سنگ فرش و ...
2.Doodad Palatte: عوامل طبیعی از قبیل درخت، ساختمان و ... (توجه داشته باشید که Doodad ها یونیت به حساب نمیاد)
3.Unit Palatte:اینم که توضیح نداره دیگه یونیت های آماده و ساخته شده توسط شما در این قسمت قرار میگیره
4.Region Palatte:میتونید قسمت هایی رو نقشه رو مشخص کنید و برای اون ها Trigger بسازید بطور مثال: اگر یک یونیت وارد این قسمت شد بمیره (توجه داشته باشید که Region ها در بازی دیده نمیشن)
5.Camera Palatte:از این قسمت هم میتونید برای گذاشتن دوربینه که فقط برای عوض کرد زاویه دید کاربر استفاده میشه (توجه داشته باشید که دوربین ها هم در بازی دیده نمیشن)

دیگه عکس نمیزارم آپ کردنش خیلی دردسر داره

برای ساخت یونیت هم بعدا توضیح میدم.
واقعا متاسفم الان اصلا وقت ندارم

Arrowtic
21-09-2009, 23:22
اگه ميشه لينك دانلود برنامرم بزار

MrJamshidy
21-09-2009, 23:24
اگه ميشه لينك دانلود برنامرم بزار

??

لینک دانلود؟

مگه War III نداری؟

توی زیر شاخه War III هست

به اسم World Editor.exe

MrJamshidy
21-09-2009, 23:27
در ضمن بقیه آموزش رو داخل یک فایل PDF براتون میزارم

راحت تره

Arrowtic
21-09-2009, 23:30
آها همون World Editor توي محل نصب بازي؟؟پيداش كردم.
ممنون ميشم اگه آموزش رو به صورت PDF بذاري.

Arrowtic
21-09-2009, 23:33
چرا مپ هاي AI رو Open نميكنه؟؟ارور ميده

MrJamshidy
22-09-2009, 04:40
از دو حالت خارج نیست

1. فایل مورد نظر صدمه دیده
2. بوسیله نرم افزار های مخصوص این کار Protect شده که اگه بخوای مپ رو Unprotect کنی گزینه اول پیش میاد البته تو 99% موارد

پس اگه میخوای توی مپ مورد نظرت تقییر ایجاد کنی صبر کن تا به بحث هک مپ برسیم
و این هم بگم که مپ هایی که هک میشن هرگز با World Editor نیستن برای این کار فقط باید کد بنویسیم D:

در ضمن مپ DotA Allstars هم جزو مپ های Protect (قفل گزاری شده) شده هست <جواب سوال یکی از دوستان>

MrJamshidy
22-09-2009, 10:37
خوب این هم مپ DotA هک شده برای شما
اما متاسفانه 10 بار بیشتر دانلود نمیشه اینم مسخره بازیه Rapid Share دیگه اگه جای بهتری واسه آپ سراغ دارید بگید آپ کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2 تا چیت من براش گزاشتم

1. پول بیشتر: این کد هر باز که زده بشه Bonus Gold تون بیشتر میشه یعنی + 10 میشه و زمانی که یونیتی توی مپ بکشید هر چقدر طلا بده + Bonus Gold شما میشه

2. بازیابی خون و مانا: هر بار که این کد زده بشه Bonus Rege شما اضافه میشه یعنی + 1 میشه و در ثانیه خون و مانا شما رو پر میکنه

کد ها داخل فایل zip گذاشته شده میتونید از اونجا استفاده کنید
(160+<Alt>) = نگه داشتن کلید Alt و زدن کلید های 0 1 6 0 به ترتیب از روی Numpad
(Space) = فاصله

Arrowtic
22-09-2009, 12:45
من ميخوام بتونم توي مپ هاي دوتا هيروهارو دست كاري كنم.مثلا براي TerrorBalde يه Fly Mount بزارم.

MrJamshidy
22-09-2009, 13:44
من ميخوام بتونم توي مپ هاي دوتا هيروهارو دست كاري كنم.مثلا براي TerrorBalde يه Fly Mount بزارم.

همچین چیزی تقریبا غیر ممکنه به دلیل:
War III: مپهایی که حجمشون بالای 4MB باشه رو پشتیباری نمیکنه
حالا مپ DotA در حالت طبیعی 3.67MB حجم داره که با کوچک ترین دستکاری برای مدل یا همون Fly-Mount حجم اون رو به راحتی به بالای 4MB میکشه

پس ....

MrJamshidy
22-09-2009, 17:22
در حال حاضر نمیتونم هک رو آموزش بدم چون:

1.تا شما ساخت مپ و Trigger نویسی رو بلد نباشید نمیتونید مپ هک کنید
2.درخواست ها مساویه و اول از همه آموزش رو شروع کردم

specter-1369
25-09-2009, 00:18
آقای MrJamshidy من یه سئوال داشتم.
میخواستم ببینم میشه که ما مپ دوتا رو به فارسی بر گردونیم.البته می دونم که امکان تایپ فارسی غیره ممکنه اما میشه که حداقل به صورت فینگلیش برگردوند.اگر میشه توضیح بدید که آیا با همون نرم افزار world edit باید این کارو کرد یا با نرم افزار دیگه ای.چون من زبانم تقریبا خوبه و می تونم ترجمه کنم.البته خوب همون طوری که گفتید مپ دوتا قفل شده هستش و من هم مشکل بزرگم همینه چون من آشنایی زیادی با برنامه نویسی ندارم و تنها در حد چند تا کد ساده رو بلدم

MrJamshidy
26-09-2009, 16:06
آقای MrJamshidy من یه سئوال داشتم.
میخواستم ببینم میشه که ما مپ دوتا رو به فارسی بر گردونیم.البته می دونم که امکان تایپ فارسی غیره ممکنه اما میشه که حداقل به صورت فینگلیش برگردوند.اگر میشه توضیح بدید که آیا با همون نرم افزار world edit باید این کارو کرد یا با نرم افزار دیگه ای.چون من زبانم تقریبا خوبه و می تونم ترجمه کنم.البته خوب همون طوری که گفتید مپ دوتا قفل شده هستش و من هم مشکل بزرگم همینه چون من آشنایی زیادی با برنامه نویسی ندارم و تنها در حد چند تا کد ساده رو بلدم

در جواب شما دوست عزیز باید بگم بله همچین چیزی کاملا ممکنه ولی نه با World Editor.

یک توضیح کوچک میدم و سعی میکنم کامل باشه.

زمانی که شما یم مپ با World editor میسازید و Save میکنید WE میاد نوشته، نام اشیا و یونیت ها، قیمت آیتم ها و ... رو در جدول هایی (Exel) ذخیره میکنه

کد نویسی ها و در کل همه چی رو در فایل های مربوط ذخیره میکنه و در آخر همه فایل ها رو در یک آرشیو (آرشیو MPQ) جمع میکنه و در آخر فایل رو با پسوند W3X و W3M بسته به نوع مپ ذخیره میکنه.

از لینک زیر برنامه MPQ Editor v 2.0.1.307 و فایل Listfiles for MPQ archives رو دانلود کنید و Microsoft Office رو هم روی سیستمتون نصب کنید تا بقیه توضیحات رو بهتون بگم

specter-1369
26-09-2009, 19:13
از توجه شما ممنونم:20:

من تمام کارایی رو که گفتید مو به مو انجام دادم خوب حالا باید چی کار کنم؟

MrJamshidy
27-09-2009, 14:02
متاسفم همه اموزش رو نوشتم آخرش بجای بستن یک پنجره دیگه پنجره Opera رو بستم که هرچی نوشته بودم از بین رفت :(
اما تا فردا دوباره مینویسم

Arrowtic
27-09-2009, 18:29
نوبت به ويرايش هيرو رسيد منم خبر كنيد!:31:
لطفا ويرايش هيرو رو به صورت PDf آموزششو بذاريد

MrJamshidy
27-09-2009, 19:25
Sub-Zero70 عزیز فکر میکنم دارم روش کار میکنم اما مطمعن نیستم P:
اما چشم رو چشمام به محض اینکه تموم شه رو یک سایت آپلودش میکنم و لینکش رو میزارم

MrJamshidy
28-09-2009, 23:27
دوستان عزیز بدلیل کمبود وقت و پایین بودن سرعت فقط 2 قسمت رو براتون گزاشتم اما این 2 قسمت توضیح صفحه اصلی World Editor و یک مپ نمونه

اما اگر روش توضیح خوب بود بگید به همین صورت ادامه بدم اگر هم خوب نبود بگید روشم رو عوض کنم

پیشنهادات خوبتون رو اینجا بزارید

ممنون

سایت:

wowdvd.ir

MrJamshidy
01-10-2009, 16:02
Wowdvd.ir دوباره Update شد ایندفه دیگه نظر بدید لطفا

MrJamshidy
01-10-2009, 23:22
در ضمن هک رو هم در آخر که آموزش ساخت مپ تموم شد روی سایت آپ میکنم چون تا زمانی که ساخت مپ بلد نباشید نمیتونید مپ رو دست کاری کنید

msvane
29-12-2009, 10:08
ممنون میشم اگه فایل pdf رو بزاری:40:

reza.Hun†er
25-01-2010, 13:16
سلام جیگر
اگه برات زحمتی نیست میخوام روش ساختن afkمپ رو بهم یاد بدی و اینکه چه جوری میشه یه کاری کرد که unit به صورت خودکار تو بازی تجدید بشه

TANK YOU VERY MUTCH:40:

Sepehr Rezamand
15-02-2010, 11:32
کار سختی نیست اگه وقت کردم به صورت مختصر برات توضیح میدم:46::46:

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

و دوستان بهتره شما هم به این تاپیک بیاید بهتره بیاید

:41::5:

MrJamshidy
30-10-2011, 01:03
سلام به همه

دیدم یه مدتیه این تاپیک داره خاک میخوره (621 روز یا همون 2 سال خودمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتم یه دستی به سرو روش بکشم
یه کتاب نوشتم اگر دیدید مفید هستش بگید تا ادامه بدم
البته یه مقدار کمبود داره که اگر حمایت بشم رفع میشه که اونم بستگی به شما داره

ببینیم چه میشه کرد

ای بابا این پی سی ورد چه زود عصبی میشه همه چیو بهم میریزه
یه H a c k نوشته بودم بابا چرا سانسور میکنی

MrJamshidy
01-11-2011, 01:20
مثل اینکه هواخواه نداره

فدای سرتون

فکر میکنم این مبحث تموم شه بهتره

موفق باشید

filterspeed
10-10-2012, 15:12
سلام دوست عزیز
برنامه هست که بشه اسکیل های هیروهای دوتا رو -- کرد؟؟
اگر هست یا گارنا سازگار هست؟
می تونی کمکم کنی؟
با سپاس

orochi x
23-01-2014, 08:55
اگه آقای جمشیدی بذارن منم تا جایی که بلدم کمک میکنم

MrJamshidy
22-03-2014, 10:53
سلام

ببخشید که دیر به دیر سر میزنم آخه وقت اصلا ندارم

باشه مشکل نداره شروع میکنم

MrJamshidy
22-03-2014, 11:19
پیش نیاز ها:

1. برنامه مدیریت MPQ
- این برنامه خیلی خیلی مهم هست چون اگر این برنامه رو نداشته باشید، در واقع هیچ کاری از دستتون بر نمیاد چون به فایل های سورس دسترسی ندارید
- برنامه های پیشنهاد شده:
الف. MPQ Editen 32 - این برنامه در زمینه کار با آرشیو های MPQ خیلی به درد میخوره مخصوصا در مورد آرشیو هایی که نام فایل های اون قفل شده
ب. MPQ Master - این برنامه هم در مواقعی که برنامه قبلی مشکلی براش پیش بیاد و نتونه کاری انجام بده میتونه مفید باشه

2. برنامه اسکریپت نویسی
- این برنامه هم زمانی اهمیت پیدا میکنه که شما بخواید خیلی تخصصی عمل کنید، تقریبا با همین دو برنامه هر کاری میتونید در بازی و مپ انجام بدید
الف. JassCraft - این برنامه بهترین و فکر کنم تنها برنامه در این زمینه باشه

3. برنامه نمایش و ویرایش فایل های عکس و مدل های پشتیبانی شده در War III
- با این برنامه ها شما قادر هستید تا مدل ها، تکسچر ها، آیکان ها و کلا فایل هایی که قابلیت بصری دارند رو در بازی تغییر بدید
الف. War3ModelEditor - این برنامه قابلیت نمایش مدل ها، تکسچر ها، آیکان ها، عکس ها، انیمیشن ها رو داره و همچنین قابلیت ویرایش مدل ها رو هم به شما ارایه میکنه (البته خیلی محدود ولی خوب از هیچی بهتره)
ب. Warcraft3Viewer - این برنامه قابلیت نمایش مدل ها، تکسچر ها، آیکان ها، عکس ها، انیمیشن ها رو داره و همچنین قابلیت تبدیل فایل های بصری (عکس) رو به فایل های پشتیبانی شده در ویندوز و بلعکس رو داره

4. از همه مهم تر فایل لیست هست البته ضرورت چندانی نداره ولی خیلی پیشنهاد میشه چون زمانی میرسه که شما به آرشیو های قفل شده میرسید که اطلاعی از محتوای اون نمیتونید داشته باشید، اگر این فایل رو داشته باشید کارتون 3~4 روز جلو میوفته و اگر نداشته باشید باید چند روز بشینید تا برنامه MPQ Editen 32 نام فایل های داخل آرشیو رو براتون پیدا کنه

خوب حالا برنامه های بالا رو تهیه کنید با بعد، اگر بشه براتوت آپلود میکنم

mohammd1
22-03-2014, 19:14
سلام
کسی نشونی از سازنده این 3 تا مپ نداره؟
dava be sabke irai
dava be sabke lori
police tehran
اگه دارید خیلی ممنون میشم...

MrJamshidy
23-03-2014, 21:48
خوب برای شروع چون دیدم خیلی مشتاقانه دارید مطالب رو دنبال میکنید گفتم براتون آپلود کنم

خوب دانلود کنید ببینیم چی میشه

MrJamshidy
23-03-2014, 23:52
میبینم که بچه ها با چه اشتیاقی دانلود کردن

اینم یک مپ تست

الان درستش کردم قفلشم کردم

روش کار کنین تا آموزش رو شروع کنیم

filterspeed
29-04-2014, 18:58
درود
من نمیتونم پیام خصوصی رو جواب بدم -- اجازه نمیده---
الان مشکلش رو حل میکنم

با اجازه

filterspeed
08-05-2014, 09:25
دیر به دیر سرمیزنین

filterspeed
08-05-2014, 09:26
دیر به دیر سر میزنید

DARK SAIDERS
03-06-2014, 13:53
با عرض سلام و تشکر از این پست مفید

اول باید بگم که خیلی تعجب کردم که چرا مطلب به این صورت تخصصی رو تو این سایت گذاشتن تو سایت های خود وار کرافت میبود جز تاپک های top می شد:n23:

اقای جمشیدی میخواستم بدونم در مپ های پرتکت شده بدون world edit چطور میشه یک اتم اضافه و یا خاصیت(Ability) رو تغیر داد خودم توانستم قفل رو -- کنم قیمت های ایتم ها و دیگر مشخصه هاشونو که داخل itemdata.slk بود رو تغیر بدم ولی به هیچ وجه Ability تغییر نمیکنه اگه راهی برای اضافه ایتم و یا تغیر Ability هست لطفا راهنمایی کنید:n01:

az_007
20-09-2014, 19:12
سلام اقا لطفا جواب بدین خیلی مهمه من دارم مپ میسازم اما میخوام از اینا که تو مپ های xhero هست هی unit میاد میخوام spam hero پشت سره هم میخوام تولید شه چطور میشه ؟ خیلی مهمه ها هر کاری میکنم نمیشه

az_007
20-09-2014, 19:16
لطفا سریع جواب بدین :n13::n13::n13::n03:

04-11-2015, 17:00
سلام.ساده س فقط باید بدونی سه تا راه داره برا همین یوونیت یهویی ها.یکیش اینه که یه گووشه ی مپ براشون بیس بسازی و یه وی گیت براشون درست کنی و از یه رجیون راهی کنیشون پیش خودت،یکی دیگش اینه که فقط همون رجیون رو درست کنی و برنامه نویسی کنی که هر چند ثانیه یه بار چی ازش بزنه بیروون،یکی دیگش اینه که محل تولیدشون رو با آبجکت ادیتور یه جوری بسازی که هم تاور باشه هم یونیت بسازه و هم بعد از مرگ،هیرو بسازه.این ها ساده ترین هاشون بود.اگه راه سخت می خوای از اول همه رو با اسمبلای بنویس:n08:این خنده هم برا اینه که من خودم اسمبلای بلد نیستم.:n18:
لطفا کسی اگه روش قفل شکنی مپ زد قفل شکنی رو بلده بگه.چون یه سری مپا زد قفل شکنی می شن.من یه دونه ساختم سورسشو گم کردم :n19:

04-11-2015, 17:01
سلام.ساده س فقط باید بدونی سه تا راه داره برا همین یوونیت یهویی ها.یکیش اینه که یه گووشه ی مپ براشون بیس بسازی و یه وی گیت براشون درست کنی و از یه رجیون راهی کنیشون پیش خودت،یکی دیگش اینه که فقط همون رجیون رو درست کنی و برنامه نویسی کنی که هر چند ثانیه یه بار چی ازش بزنه بیروون،یکی دیگش اینه که محل تولیدشون رو با آبجکت ادیتور یه جوری بسازی که هم تاور باشه هم یونیت بسازه و هم بعد از مرگ،هیرو بسازه.این ها ساده ترین هاشون بود.اگه راه سخت می خوای از اول همه رو با اسمبلای بنویس:n08:این خنده هم برا اینه که من خودم اسمبلای بلد نیستم.:n18:
لطفا کسی اگه روش قفل شکنی مپ زد قفل شکنی رو بلده بگه.چون یه سری مپا زد قفل شکنی می شن.من یه دونه ساختم سورسشو گم کردم :n19:

04-11-2015, 17:44
سلام.من اگه بخوام محیط مپ قفل شده رو تغییر بدم باید چی کار کنم؟مثلا دوتا تورنامنت 3

09-07-2016, 04:51
سلامی دوباره به افراد این انجمن.با تشکر از شما برای پاسخ به سوال من.در حال حاضر من دیگر از این انجمن سوالی ندارم.زیرا به خاطر گذشتن این بازه ی زمانی بسیار بلند،من ساختن مپ و هک کردن مپ را به خوبی یاد گرفتم و به درجه ای رسیدم که به هک کردن مپ احتیاجی ندارم.من فقط یک سوال از شما پرسیدم که هیچ کسی جوابم رت نداد.متشکرم.اما اگر سوالی داشتید،در خدمتم اگر متوجه سواب شما شدم.زیرا به دلیل نبود وقت و پر بودن آن،در زمان های بسیار کمی آنلاین می شوم.از مپ من لذت ببرید.با تشکر.
:n15:

T77df
18-07-2016, 13:01
به به بالاخره یک تایپیک فعال درباره World Editor من هم هستم و صبح ها و بعد از ظهر ها آنلاین میشم. سوالی یا در خواستی داشتید من هم در خدمتم.

T77df
18-07-2016, 13:10
سلام.من اگه بخوام محیط مپ قفل شده رو تغییر بدم باید چی کار کنم؟مثلا دوتا تورنامنت 3

تایپیک های قبل رو لطفاٌ بخونید

22-07-2016, 01:57
تایپیک های قبل رو لطفاٌ بخونید
سلام.نیازی نیس برادر.تقریبا یه سال از اون کامنت می گذره.الان دیگه توو ورلد ادیتود دومی ندارم.
بازی کن خوشت اومد توو سایت گود بده.دومین تری تگی هس که کپی نشده
البته،نه اینکه دومی نداشته باشم.بین دوستام دومی ندارم

T77df
26-07-2016, 10:23
سلام.نیازی نیس برادر.تقریبا یه سال از اون کامنت می گذره.الان دیگه توو ورلد ادیتود دومی ندارم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بازی کن خوشت اومد توو سایت گود بده.دومین تری تگی هس که کپی نشده
البته،نه اینکه دومی نداشته باشم.بین دوستام دومی ندارم

نمی شه پیداش کرد. یه جا برام اپ کن.
منم می تونم هیرو های خوبی بسازم بیا با هم کار کنیم

07-08-2016, 04:26
نمی شه پیداش کرد. یه جا برام اپ کن.
منم می تونم هیرو های خوبی بسازم بیا با هم کار کنیم
من مرورگرم خراب شده.بعضی اوقات خونه دوستام میام وارد سایت می شم.اگه می تونی توو گارنا منو ادد کن.اگه می تونستم همینجا باهات حرف می زدم،اما نمی تونم.مرورگر ندارم تقریبا.اشکال از ویندوزمه.اینترنت درست حسابی هم ندارم بعد از تعویض ویندوز درایوراشو بریزم.اما حتما ادم کن.نزدیک به 9 تا مپ دارم می سازم.وقت ندارم تمومشون کنم.بهت نیاز دارم.از طرفی،یه سریاشو با دوستام بازی کردم،همشون می گن آنبالانسه.منم حرفشونو قبول دارم،اما نمی دونم کجاش آنبالانسه.واقعا نمی دونم.از عمد هم آنبالانس نکردم.چون اگه مثلا مثل دعوا به سبک ایرانی 7 بود که می رفتی گوشه مپ فول آیتم می شدی،،می گفتم همچین چیزی داره.اما نداره.خالی از تقلب.و همینجوری هم میمونه.اما مشکل بد تر اینه که هر چقدر بیشتر توو مپ دست می برم،دوستام می گن آنبالانس تر شد.مثلا یه مپ دارم شبیه دعوا به سبک ایرانیه.از همون مپ سورسش یعنی angel arena هم کپی کردم.چون مپ آنبالانس بود،اومدم بالانس کنم،هر چی دست زدم بد تر شد.انواع اقسام آیتم،انواع اقسام هیرو ضد هیرو،اما بازم آنبالانس.من خودم یکسال سر اینجور مپا وقت گذاشتم یاد بگیرم بازی کنم،به رفیقمم هر چس بلد بودم یاد دادم.یعنی تقریبا هم سطح منه.اما جلو من میبازه توو مپم.میگه آنبالانسه.می گم خب کجاش آنبالانسه بگو فیکس کنم.می گه نمی دونم.دقیقا مثل خودم.از یه هیرو،یه کپی دیگه زدم اسپل هاشو تغییر دادم و گذاشتم ضد هیرو دیگه.با این حال،اوون هیرویی که باید ضعیف تر باشه،می بره.لطفا یه کمکی برسون.توو هموون گارنا با عم بازی می کنیم،ینجا که نمی شه بازی کرد.اما واقعا نیاز دارم.اگه واقعا مپ سازی خووب بلدی،بیا.چون حتی بعضی چیز ها که نیازه،مربوط به وی جاس و ایناس که برنامه نویسی دستیه.ممنون.یکم توضیحات زیاد شد،چون دفعه ی پیش حالا نمی دونم شایدم نتم اشکال پیدا کرد ثبت نشد،اما به نظر میاد مدیران انجمن تائید نکردن و پاکش کردن.اینجا دیگه جوری توضیح دادم خودشون ببینن قانع شن پاک نکنن.چون می دونم افرادی منطقی هستند.باتشکر:n35:

07-08-2016, 04:27
در مورد کسانی هم که به هک مپ رای بیشتری دادند،بگم خودشون اگه مپ بسازن و کسی مپشونو هک کنه،از رایشون پشیمون می شن.

07-08-2016, 04:29
من الان پشیموونم ،البته هنوز کسی مپامو هک نکرده خداروشکر:n02:

T77df
10-08-2016, 18:36
مپتو بده ایراد هاشو بگم. شاید بتونم بگم کجاش بالانس نیس.
من فعلا مپ ندارم.

T77df
10-08-2016, 18:41
جی میلتو پیام خصوصی کن با هم در ارتباط باشیم

11-08-2016, 03:53
سلام اقا لطفا جواب بدین خیلی مهمه من دارم مپ میسازم اما میخوام از اینا که تو مپ های xhero هست هی unit میاد میخوام spam hero پشت سره هم میخوام تولید شه چطور میشه ؟ خیلی مهمه ها هر کاری میکنم نمیشه
فک کنم یه جوری گفتم لقمه از پشت گلو رد شد.
Event:
Every chand second of the game
Action:
Create Felan(unit) at Center of Felanja(Region) Facing Felan noghte(Point) Angle
Issuse to order last created unit to patrol at felan ja ke mikhay bere(Region).
در ضمن،Terrian Editor هه تیممون زمین خوبی برا مپت طراحی کرده.قرار بود به اسم خودمون باشه.اما به خاطر مپ های دیگه،وقت ساخت مپو نداشتیم.برم نگاه کنم اگه مپمو پاک نکرده باشم،خوش حال می شم با هم رووش کار کنیم.

11-08-2016, 03:56
سلام
کسی نشونی از سازنده این 3 تا مپ نداره؟
dava be sabke irai
dava be sabke lori
police tehran
اگه دارید خیلی ممنون میشم...
دعوا به سبک ایرانی اگه ورژن های اصلیشو میخوای،سازندش piece313 هه که اسم اصلیش شهابه و به طور ناگهانی مفقود الاثر شد.پیداش کردی به منم بگو می خوام بهش چند تا چیز یاد بدم تا دیگه مجبور نشه روو مپ هاش تقلب بزاره.
Police tehran هم ساخت doktor.reza هه که آی دیش توو گارنا هست.اما الان 2 ساله اوونم مفقود الاثر شده.

11-08-2016, 03:59
ممنون میشم اگه فایل pdf رو بزاری:40:

1,rencarnation 0 sec dly
2,trigger
Event
A unit dies
Condition:
(Triggering unit is a hero) equal to true
Action:Review Hero instantly at position of dying unit

11-08-2016, 04:01
همچین چیزی تقریبا غیر ممکنه به دلیل:
War III: مپهایی که حجمشون بالای 4MB باشه رو پشتیباری نمیکنه
حالا مپ DotA در حالت طبیعی 3.67MB حجم داره که با کوچک ترین دستکاری برای مدل یا همون Fly-Mount حجم اون رو به راحتی به بالای 4MB میکشه

پس ....
بالاترین سایز ممکن مپ سینگل 20 مگ،مپ مالتب 8 مگ

11-08-2016, 04:03
نوبت به ويرايش هيرو رسيد منم خبر كنيد!:31:
لطفا ويرايش هيرو رو به صورت PDf آموزششو بذاريد
رسید.سوال رو بفرمایید

11-08-2016, 04:08
سلام دوست عزیز
برنامه هست که بشه اسکیل های هیروهای دوتا رو -- کرد؟؟
اگر هست یا گارنا سازگار هست؟
می تونی کمکم کنی؟
با سپاس
بستگی به هدف،کارایی،شرایط مورد نظر و اسکیل مورد نظر داره.نه برنامه نیست،باید حوصلخ داشته باشی دستی عوض کنی.

T77df
11-08-2016, 10:45
اینا چیز های ابتداییه. انگلیسیت خوب باشه زود رو ریل میفتی. همه چی میاد دستت:n27:

11-08-2016, 19:32
مپتو بده ایراد هاشو بگم. شاید بتونم بگم کجاش بالانس نیس.
من فعلا مپ ندارم.
اینو اگه بگی خیلی خوبه.فقط بدون قفلش کردم :n02::n02::n02::n02::n02::n02:
Tree Tag Be sabke irani II A edition
اینه.خیلی باحاله،اما اگر آنبالانس نباشه که هست.پس باحال نیس :||||||

- - - Updated - - -

اینا چیز های ابتداییه. انگلیسیت خوب باشه زود رو ریل میفتی. همه چی میاد دستت:n27:
همه چی اومد دستم :| :D d:

:D

mohamy
18-10-2016, 16:07
تاپیک بازه؟
منم یه مپ ساختم
بدم برا باگ گیری؟

mohamy
18-10-2016, 16:39
این لینک رو میدم برا اونا که مپ دوتا میسازن
سیستم آیتم بندی دوتا
ماله hiveworkshop هستش با یکم تغییر از من
اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%85_%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C_%D8%AF%D9%88%D8%AA% D8%A7.w3x.html

امیدوارم لذت ببرید
این سیستم حرف نداره چرا که دیدید تو دوتا حتی اگه جای یه آیتم رو هم نداشته باشی و ترکیبش کامل بشه اون آیتم رو بر میداره.
این سیستم همین کارو می کنه تازه آیتم هایی مثل tango و اینها رو هم جمع می کنه

A.m.c.b
03-04-2017, 12:24
Mishe amoozesh bakhshe multiplayer ro ha bezarid

Yones636
12-06-2017, 16:37
سلام چطور یک کاری کنم بی نهایت سرباز بسازم و یک کاری کنم گلد بی نهایت شه مال هردو بازیکن

Ali 1319
05-08-2020, 06:31
با سلام به همه برو بچ
مواردی که توی عنوان ذکر شده همه رو بهتون یاد میدم

اما ترتیب آموزش اونا بستگی به نظر بچه ها داره

باسلام،،
قبلش بگم ک اغای مستر جمشیدی ممنون از مطالب اموزنده و هرکس از دوستان فرقی نداره اگر بلدید مممون میشم راهنمایی کنید
ی سوالی داشتم البته فک نکنم دررابطه با هک باشه ک خودم فقط هک های معمولی رو بلدم حرفه ای نیستم ولی در مورد ساخت و ویرایش مپ بیشتر بلدم کار با ورلد ادیتور اکثر جاهاش میشناسم و مپهای زیادی ساخت ویرایش کردم
ولی اینجا به مشکل برخوردم خواستم یه مپی رو ویرایش کنم چون تعداد doodle ها و درختان و یونیت ها زیاد بود روی world editor بودم نتونست سیوش کنه میگفت باید کمتر باشه ولی من شدیدا لازم دارم ک همینقدر باشه ایا به این روشی ک گفتید باید برم یا باید تنظیمات world editor دسکاری کنم نمیدونم قضیش چیه لطفا کمک کنین ممنون؟؟
(جهت اطلاع: بنده مپهایی رو دیدم ک تعداد دودلهاش حتی خیلی بیشتر از ورلد هست اما بازم تونستن سیو کنن من ب این نتیجه رسیدم ک حتما با ورلد نبوده و ی برنامه دیگ بوده ممنون میشم اگر برنامه ای بشناسید در این زمینه منظورم مث ورلد ولی با امکانات پیشرفته تر برای ساخت و ویرایش مپ لطف کنید بهم معرفی کنید)
باتشکر از سایت فعالتون ایشالا همونطور فعال بمونه.
راستی سایتتون دکمه تشکرش تموم شده هرچی خواستم از اموزشهات تشکر کنم پیداش نبود ولی یه نفر نمیدونم چطور تشکر کرده بود جلل الخالق
Have a dream day

Amirevensay
28-09-2020, 18:52
میشه شخصیت های دوتا1 عوض کرد؟فقط ظاهرشون

Amirevensay
28-09-2020, 19:04
اگه فقط بخوایم ظاهرشونو عوض کنیم چی؟مثلا ظاهره یکی از شخصیت های دوتارو حذف کنیم بجاش یک مدیااسکین جدید بزاریم تا حجم تغیر نکنه

DEATH.K.NIGHT
09-01-2021, 11:28
من می خوام یه مپ جدید بسازم ، ترکیب دوتا و لوده و خیلی چیزای جدیدم می خوام بهش اضافه کنم (خیلی چیزای جدید مثل چند دروازه که گروهی بری سرزمین های جدید برای کشتن یونیت ها یا رئیس های خیلی قوی و خیلی چیزای باحال دیگه) در ضمن آیتم بندی خیلی خفنی هم میشناسم و این مپو اگه قراره توش فول آیتم شی باید ۱۰ ساعت بازیش کنی و لول بندی هم بینهایته ولی نه برنامه نویسی یاد نه world edit . البته وورلد اوبت یه مقدار یاد دارم خلاصه اگه کسی هست که ساخت مپو بهم یاد بده بسم الله یا با هم دیگه اونو بسازیم و از برکاتش بهره من بشیم.