PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن هر فولدر و درایو در پنجره جدید

sepehr_x50
19-09-2009, 23:31
سلام.

سیستم من ویروسی نداره. ویروس اتوران هم نداره حتی...

ولی نمی دونم چرا هر درایو که باز میکنم یا هر فولدری رو که باز میکنم دز یک پنجره جدید باز میشه!!!

تنظیمات فولدر آپشن هم درسته.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

picher_s
19-09-2009, 23:39
سلام رفیق.

folder option-> Browse folders-> Open each folder in the same window

موفق باشی.

sepehr_x50
20-09-2009, 10:46
گفتم که این درسته....

تنظیمات فولدر آپشن هم درسته.

ممنون

EXTREME
20-09-2009, 11:20
سلام اگه ویرو س پاک شده این اثراتشه که هنوز مونده که میتونی با repair کردن ویندوز مشکل رو حل کنی
میتونی از این نرم افزار هم برای رفع مشکل دوبار باز شدن درایو استفاده کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای کار با این نرم افزار باید درایو مربوطه را انتخاب کنی و گزینه ی fix رو بزنی
ولی اگه این مشکل هنوز ادامه داشت سیستمت ویروسیه کاری که میگم انجام بده
درایو ویندوزتو فرمت کن یه ویندوز دیگه بریز بعد از نصب ویندوز به هیچ وجه my computer و my document رو باز نکن
برو تو کنترل پنل فولدر آپشن رو بزن سربرگ view تیک گزینه های show hidden و hide exitintion types و تیک hide protecting
رو بردار و run رو بزن گزینه ی programs رو بکن all filles که همه ی فایل های مخفی رو نشون بده بعد درایوای دیگتو از همین run
باز کن و توی درایوات هر چی فایل autorun.inf و recycler (البته recycler به تنهایی ویروس نیست ولی توش میتونه ویروس autoplay
بشینه) این فایلهارو پاک کن بعد از اینکه همه ی درایواتو چک کردی و تموم شد سیستم رو یه ریستارت میکنی ویروس پاک شده
اینکارو برای فلش و هار اکسترنال و..... میتونی انجام بدی واز ویروسی شدن سیستم جلوگیری کنی این مطمئن ترین
راهه

saeed.izadi1989
20-09-2009, 11:29
سلام دوست عزیز
شما یکی از 2 تا ویروس زیر را گرفتید کا با نتی ویروس آپدیت نشده kasper 2010 پاک میشه کافیه روی سیستم نصب کنید و سیستم رو اسکن کنید
و اما 2 تا ویروس
P2P-Worm.Win32.Malas.b
P2P-Worm.Win32.Archivarius.b
یکی از این 2 ویروس باعث باز شدن هر درایو در پنجره حدید میشه
کفتم که فقط کافیه کسپر 2010 رو نصب کنید و سیستم رو فول اسکن کنید
موفق باشید

mf.designing
20-09-2009, 11:31
خوب شما ویروس یا مخرب ! autorun رو سیستمتون افتاده ،(نگید این و ندارید ، چون این با نامهای زیادی منتشر شده !) تو همین بخش هم تاپیک داره ... حذفشم خیلی آسونه

saeed774
20-09-2009, 11:37
برنامه های پوشه زیرو اجرا کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جواب نداد یعنی هنوز فایل اتوران داخل درایوات هست که با نود میتونی به راحتی پاکشون کنی .