PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید ماکسیما

pulp_152
18-09-2009, 16:04
ماکسیما میخوام بخرم ...مدل های پاییینتر مثلا 83 یا 84 بعد اینکه چه قیمت هستش و اگه تو این قیمت ماشین بهتری هم پیشنهاد میدید لطفا بگید ؟

بعد چند تا سوال نداشتن esp در ماکسیما چقدر خطر داره ؟ ایاا خطرش در حدی هست که بیخیالش بشم؟ چون پشت ماشین بازی میکنه فقط میخوام بدونم در چه حدی هستش

MoHaMaD ZaNd
18-09-2009, 16:44
دوست من شما قوانين اين بخش رو بخونيد . حتما بايد انتظاراتتونو و همچنين پولي كه ميخوايد خرج كنيد رو بگيد !!!

pulp_152
18-09-2009, 16:55
.. انتظاراتمو میدونم هم موتور خوب داره و هم راحتی و کلاس بالایی داره که برام قابل قبوله پول هم مهم نیست یک ماکسیما 83 یا 84 چنده ؟

rami_hemi
18-09-2009, 19:56
خواهشا رعایت کنید
شما اگه انتظارتتون رو میدونید و تصمیم گرفتین دیگه واسه چی تاپیک میزنید ؟واسه اینکه خبر بدین دارین ماکسیما میخرید مبارکتون باشه برید و بخرید
الان صفرش هم 40 تومنه اتومات مدل پایینشم میشه 30-35 تومن هر رنگی که دوس دارین به سلامت مشاوره قانون داره .
تا انتظارات شما رو ندنونیم کسی نمیتونه به شما بگه ماکسیما انتخاب خوبی هستش یا نه.
راستی ESP چه خطری میتونه داشته باشه؟
این یه سیستم امنیتی هستش واقعا خنده داره یه سیستم امنیتی خطر هم داشته باشه
یعنی حفظ تعادل ماشین سر پیچها اینقدر خطرناکتر از انحراف قسمت عقبش هستش؟.

pulp_152
18-09-2009, 20:24
خواهشا رعایت کنید
شما اگه انتظارتتون رو میدونید و تصمیم گرفتین دیگه واسه چی تاپیک میزنید ؟واسه اینکه خبر بدین دارین ماکسیما میخرید مبارکتون باشه برید و بخرید
الان صفرش هم 40 تومنه اتومات مدل پایینشم میشه 30-35 تومن هر رنگی که دوس دارین به سلامت مشاوره قانون داره .
تا انتظارات شما رو ندنونیم کسی نمیتونه به شما بگه ماکسیما انتخاب خوبی هستش یا نه.
راستی ESP چه خطری میتونه داشته باشه؟
این یه سیستم امنیتی هستش واقعا خنده داره یه سیستم امنیتی خطر هم داشته باشه
یعنی حفظ تعادل ماشین سر پیچها اینقدر خطرناکتر از انحراف قسمت عقبش هستش؟.

دوست عزیز ابتدا بخوونید بنده یکی قیمتو میخوام ! یکی اینکه چون esp نداره میگم این خطر esp نداشتنش چقدره .. ایا انقدر هست که تصمیمو عوض کنم و یه چیز دیگه بگیرم .. ؟ از دوستانی که دارن یا در جزیانند پرسیدم بهتر نیست قبل از اینکه خوب نخوندید در مورد کسی قضاوت نکنید ؟

rami_hemi
18-09-2009, 20:52
خوب خوندم دوست عزیز
ممنونم از توضیحتون
قیمت رو که گفتم یه کم هم سوال رو. دقیقتر بنویسید بهتره
ESP بودنش برای ماشینی به اندازه ماکسیما به نظر من با اون انحراف شدید قسمت عقب لازمه ولی باز هم من توصیه میکنم اگه اهل تند روندن هستین از خیر ماکسیما بگذرین .
چون اصلا برای سرعتهای بالا ساخته نشده کلی روی این ماشین بحث شده تا حالا ماشین تکنولوژی مال 7 سال پیش هستش و از من میشنوید این ماشین به درد افرادی با سن بالای 45 سال خوبه شما که شن زیادی ندارید بهتره دنبال ماشین کوچیکتر و چابکتری باشی و تا حدی هم که حدس میرنم شما رانندگی تیزی دارید و اهل کل کل .
اگه واقعا به ماشین و رانندگی علاقه دارید مزذا 3 بهتر از این ماکسیما هستش .
و این هم بگم شما اصلا اهل تیون نیستید وگرنه تئصیه میکردم به فکر تیونینگ یه ماشین باشید تا خرید یه ماشین پر قدرت .

pulp_152
18-09-2009, 22:28
ممنون از توضیحت ولی من سرم به سنگ خورده دیگه زیاد گاز نمیدم نهایت 150 برم تیون هم زیاد اهلش نیست در حد یک رینگ اسپرت با 1 ساب ووفر به موتور هم دست نمیزنم ...

بعد منظورم 83 یا 84 اتومات نبود ... مهمولی گیربکس میخوام ... بعد اینکه در کنارش خانواده هم شاید استفاده کنن یعنی سفرهای بیرون از شهر رو با این میخوایم بریم ! بعد اینکه مزدا 3 چون کوچیکتره انتخاب نکردم موتورش هم ضعیفتره ...

84 یک نقره ای پیدا کردم که میگه 23 ماشینم به نظر سالم میاد فقط یکم درش پایینش رنگ داره قیمتش خوبه؟