PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازیابی پسورد هارد دیسک دل 1525

fire.mobile
18-09-2009, 11:22
سلام خسته نباشید اساتید.واسه لپ تاپم پسورد ادمین گذاشتم .تو ستاپ دل با ین کار هم واسه سیستم و هم واسه هارد پسورد گذاشته شد بعد پسورد حذف کردم.حالا پس سیستم برداشته شد ولی هارد دیسک پسورد می خواد .اون پسوردی رو هم که دادم قبول نمیکنه ...چکار کنم؟دوستان کمم کنید.:19:

fire.mobile
19-09-2009, 22:55
دوستان این توضیح رو هم اضافه کنم که الان وقتی یه تست کلی قطعات انجام می دم با خطای 0141 مواجه میشم که نشون میده هارددستگاه شناخته نمیشه .تو. بایوسم تو مشخصات سیستم هارد دستگاه رو نمیشناسه . دوستان کسی نیست که راهنماییم کنه....
:2:

H@mid-Vista
19-09-2009, 23:18
دوست عزيز مشكل چي هست؟
شما روي نوت بوكت رمز گذاشتي حالا يادت رفته؟
يا نه
مشكل داره
نكنه موقع نصب اكس پي مشكل نشناختن هارد داري؟

fire.mobile
24-09-2009, 17:18
سلام
پسورد یادمه ولی الان سیستم موقع بوت پسورد هارد دیسک نیاز داره تا بوت کنه .پسورد میدم میگه پسورد اشتباهه
تست قطعات گرفتم خطا میده که هارد نمیشناسه ..
تو ست آپ هم هارد رو نمی شناسه..
ویندوز رو تازه عوض کردم مشکلی نیست...

Pami
25-09-2009, 04:51
برای این هارد رو نمیشناسه که پسوورد رو میخواد ، شما حتما پسوورد رو باید درست وارد کنید ، حتما یه پسووردی گذاشتید که با چیزی که تو ذهنتون هست متفاوته

شما در حالت عادی که پسوورد میزارید از تو BIOS Setup دل برای هر دو ، موقع بوت فقط پس ادمین رو میزنید پس امکان اینکه تو این مدت این پسوورد رو فراموش کرده باشید وجود داره

H@mid-Vista
25-09-2009, 13:48
برای این هارد رو نمیشناسه که پسوورد رو میخواد ، شما حتما پسوورد رو باید درست وارد کنید ، حتما یه پسووردی گذاشتید که با چیزی که تو ذهنتون هست متفاوته

شما در حالت عادی که پسوورد میزارید از تو BIOS Setup دل برای هر دو ، موقع بوت فقط پس ادمین رو میزنید پس امکان اینکه تو این مدت این پسوورد رو فراموش کرده باشید وجود داره

اهان تو بايوس واسه هارد پسورد گذاشته
اگه اينطور باشه و رمز يادش نباشه فكر كنم باي باز بشه
نوت بوكهاي جديد مثل دسكتاپ هم نيست كه باطري سي موس رو در بياري همه چي حل بشه
الان اطلاعات بايوس مثل فلش مموري سيو ميشه كه باطري هم نمي خواد
كار سخني هست
به خصوص در نوت بوكهاي گران قيمت كه مكانيزم پيچيده تري داره ممكنه غير ممكن باشه:41::41::41:

amn390
25-09-2009, 17:17
یه بار بایوس سیستم رو سخت افزاری صفر کن ببین چی میشه.(از طریق سوراخ زیر لپ تاپ)

H@mid-Vista
25-09-2009, 17:24
یه بار بایوس سیستم رو سخت افزاری صفر کن ببین چی میشه.(از طریق سوراخ زیر لپ تاپ)

اگه رمز به اين سادگي بپره كه نميشه:31:

fire.mobile
28-09-2009, 17:34
سلام دوستان.لپ تابو فرستادم گارانتی... ظاهرا راهی جز تعمیر سخت افزاری لپ تاپ وجود نداره..
تعویض هارد یا... نمیدونم خدا بخیر کنه....
ممنون از لطف همتون...

fire.mobile
06-10-2009, 20:00
سلام دوستان
نوت بوک از کارانتی برکشت
مشکل بد سکتور هارد تشخیص داده شد.که خود به خود بوجود اومده .و یک هزینه هفتاد هزاری واسه ما .
اخرین کارهام رو هارد اینا بود:
1.دیفرگ با ابزار خود ویندوز
2.حذف کلمه عبور هارد
در هر صورت ماجرای سوختن هارد ما که بالاخره علتشو نفهمیدیم این بود.در هر صورت بازم از دوستان تشکر میکنم.

Pami
06-10-2009, 21:21
سلام دوستان
نوت بوک از کارانتی برکشت
مشکل بد سکتور هارد تشخیص داده شد.که خود به خود بوجود اومده .و یک هزینه هفتاد هزاری واسه ما .
اخرین کارهام رو هارد اینا بود:
1.دیفرگ با ابزار خود ویندوز
2.حذف کلمه عبور هارد
در هر صورت ماجرای سوختن هارد ما که بالاخره علتشو نفهمیدیم این بود.در هر صورت بازم از دوستان تشکر میکنم.

هزینه 70 هزار تومنی برای تعمیر بدسکتور ؟؟
اولا خیلی ازتون گرفته
دوما بدسکتور با یه Low Level فرمت معمولا مشکلش حل میشه
سوما دخالت بدسکتور تو مشکل شما خیلی بعید بود

اگر منظورتون مشکل دیگه هارد هست اون یه بحث دیگه هست و باید تشخیص داده بشه