PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .::آموزش مخفی کردن فایل ها در گوشی های SE::.

adrenalin
17-09-2009, 16:30
سلام
دوستان دیدم بچه دنبال مخفی کردن فایل های شخصی شون هستم گفتم یه اموزش کاملا تست شده بزارم که خیال همتون رو راحت کنم که کسی نمی تونه به فایل هاتون دست بزنه:31:
بریم سره اصل مطلب
شما به دوتا برنامه نیاز مندید که فکر کنم همهتون دارید موبی اکسپلورر و فایل لوک اگه ندارید براتون گذاشتم دانلود کنید
خوب اول برنامه فایل لوک رو نصب کنید دوتا پسورد یه جور بدید وارد بشید بعد فایلی را که می خواید رو قفلش کنید
خوب این برنامه رو ببندید حالا موبی اکسپلورر رو باز کنید
برید به همون پوشه ای که اون فایل رو قفل کردید بعد طبق عکسی که گذاشتم عمل کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این کار هم اون فایل مورد نظر مخفی میشه وهم بعد از اون اگه از حالت مخفی خارج شد یه جا لوک شده

تست شده بری روی W910/K770
امیدوارم کارتون رو راه بندازه /البته گوشی های مثل K750/W800/......از این سری گوشی ها خوب جواب نمیده
نظر بدیدا ...:31:

:10:

اینم لینک اون دوتا برنامه موبی اکسپلورر فول کرک هست :40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mahdi.p30
18-09-2009, 00:43
سلام
دوستان دیدم بچه دنبال مخفی کردن فایل های شخصی شون هستم گفتم یه اموزش کاملا تست شده بزارم که خیال همتون رو راحت کنم که کسی نمی تونه به فایل هاتون دست بزنه:31:
بریم سره اصل مطلب
شما به دوتا برنامه نیاز مندید که فکر کنم همهتون دارید موبی اکسپلورر و فایل لوک اگه ندارید براتون گذاشتم دانلود کنید
خوب اول برنامه فایل لوک رو نصب کنید دوتا پسورد یه جور بدید وارد بشید بعد فایلی را که می خواید رو قفلش کنید
خوب این برنامه رو ببندید حالا موبی اکسپلورر رو باز کنید
برید به همون پوشه ای که اون فایل رو قفل کردید بعد طبق عکسی که گذاشتم عمل کنید

با این کار هم اون فایل مورد نظر مخفی میشه وهم بعد از اون اگه از حالت مخفی خارج شد یه جا لوک شده

تست شده بری روی W910/K770
امیدوارم کارتون رو راه بندازه /البته گوشی های مثل K750/W800/......از این سری گوشی ها خوب جواب نمیده
نظر بدیدا ...:31:

:10:

اینم لینک اون دوتا برنامه موبی اکسپلورر فول کرک هست :40:

اگه مشکل درخواست اجازه گوشی برای دسترسی به فایلها وجود نداشت ، روی K750 و امثالهم ، بخوبی جواب میداد
اتفاقا من خودم w910 دارم و مخفی کردن فایلها زیاد به کارم نمیاد ، چون در مورد عکسا و فیلم ها و آهنگ ها ، توی بخش مدیای گوشی ، همه شون قابل مشاهده هستن!!
دو تا کلید هم اون بالا داره که گل سرسبد قضیه هست ، اگه ناخودآگاه یا عمدا دست کسی بهش بخوره ، هر چی عکس شخصی و مخفی و ... داری ، نمایش داده میشه
در نتیجه ، ما چیزی برای مخفی کردن نداریم!!:31::8:
ولی با lock کردنش چون فرمت رو عوض می کنه ، طبیعتا دیگه توی اون بخش نمیان!!
یه سوال:
برای مخفی کردن گروهی فایلها ، راهی هست؟؟

یه سوال خیلی بیربط:
با چه برنامه ای از گوشی اسکرین شات میگیری؟؟

adrenalin
18-09-2009, 11:55
اگه مشکل درخواست اجازه گوشی برای دسترسی به فایلها وجود نداشت ، روی K750 و امثالهم ، بخوبی جواب میداد
اتفاقا من خودم w910 دارم و مخفی کردن فایلها زیاد به کارم نمیاد ، چون در مورد عکسا و فیلم ها و آهنگ ها ، توی بخش مدیای گوشی ، همه شون قابل مشاهده هستن!!
دو تا کلید هم اون بالا داره که گل سرسبد قضیه هست ، اگه ناخودآگاه یا عمدا دست کسی بهش بخوره ، هر چی عکس شخصی و مخفی و ... داری ، نمایش داده میشه
در نتیجه ، ما چیزی برای مخفی کردن نداریم!!:31::8:
ولی با lock کردنش چون فرمت رو عوض می کنه ، طبیعتا دیگه توی اون بخش نمیان!!
یه سوال:
برای مخفی کردن گروهی فایلها ، راهی هست؟؟

یه سوال خیلی بیربط:
با چه برنامه ای از گوشی اسکرین شات میگیری؟؟

البته مشکل گوشی های قدیمی به خاطر ورژن پایین جاوای این نوع گوشی ها هست :10:
کاملا در اشتباه هستید چون با این روش حتی تو قسمت مدیا گوشی اصلا نمیاد:27:من خودم W910 دارم تست هم کردم :46:
اگه هر دوتا کار رو باهم انجام بدید تو اون بخش های مدیا واون قسمت عکس ها هیچی نمیاد
مخفی کردن گروهی که من راهی ندیدم ولی میشه یک پوشه رو لوک کرد (البته کل محتوا داخلشو)
برای سوال آخر هم به راحتی میشه با استفاده از برنامه مای فون اکسپلورر اسکرین شات بگرید :20:

لینک آموزش :

لینک برنامه آخرین ورژن:10:

Mahdi.p30
18-09-2009, 12:11
البته مشکل گوشی های قدیمی به خاطر ورژن پایین جاوای این نوع گوشی ها هست :10:
کاملا در اشتباه هستید چون با این روش حتی تو قسمت مدیا گوشی اصلا نمیاد:27:من خودم W910 دارم تست هم کردم :46:
اگه هر دوتا کار رو باهم انجام بدید تو اون بخش های مدیا واون قسمت عکس ها هیچی نمیاد
مخفی کردن گروهی که من راهی ندیدم ولی میشه یک پوشه رو لوک کرد (البته کل محتوا داخلشو)
برای سوال آخر هم به راحتی میشه با استفاده از برنامه مای فون اکسپلورر اسکرین شات بگرید :20:

لینک آموزش :

لینک برنامه آخرین ورژن:10:

ممنون ، ولی من اشتباه نمی کنم ، ملاحظه بفرمایید:

ولی با lock کردنش چون فرمت فایل رو عوض می کنه ، طبیعتا دیگه توی اون بخش نمیان!!

من گفتم با مخفی کردنش ، توی اونجا نمایش داده میشن ، نه قفل کردنش!!!

banel87
19-09-2009, 09:47
مرسی احمد جون :10:
فقط یه چیزی:
با همون موبی میشه فایلو قفل کرد، دیگه نیازی به برنامه فایل لوک نیس :46:

menu>Protect> Encrypt

:11:

gog2000
21-09-2009, 13:32
واسه w810 هم جواب نمیده

واسه دیگه مدلها هم فکر کنم موقتی باشه و بعد خاموش روشن شدن از حالت هایدن در میاد

همینطور که دوستمون گفت همه این امکانات در موبی اکسپلورر هست و نیاز به برنامه اضافی نیست

adrenalin
24-09-2009, 12:11
مرسی احمد جون :10:
فقط یه چیزی:
با همون موبی میشه فایلو قفل کرد، دیگه نیازی به برنامه فایل لوک نیس :46:

menu>Protect> Encrypt

:11:

اره میدونم تو همین برنامه وجود داره ولی اصلا بدرد فایل های در حد 1یا 2مگ نمی خوره خیلی :41:کنده ولی اون برنامه نه:20:

واسه w810 هم جواب نمیده

واسه دیگه مدلها هم فکر کنم موقتی باشه و بعد خاموش روشن شدن از حالت هایدن در میاد

همینطور که دوستمون گفت همه این امکانات در موبی اکسپلورر هست و نیاز به برنامه اضافی نیست

بله گفتم که روی گوشی های قدیمی اصلا جواب نمیده :41:
نه اصلا موقتی نیست اگر ورژن جاوا گوشی از 6یا 7 بالاتر باشه گوشی رو هم خاموش کنید اصلا نمیاد :27:

gog2000
24-09-2009, 19:10
اره میدونم تو همین برنامه وجود داره ولی اصلا بدرد فایل های در حد 1یا 2مگ نمی خوره خیلی :41:کنده ولی اون برنامه نه:20:

بله گفتم که روی گوشی های قدیمی اصلا جواب نمیده :41:
نه اصلا موقتی نیست اگر ورژن جاوا گوشی از 6یا 7 بالاتر باشه گوشی رو هم خاموش کنید اصلا نمیاد :27:

یعنی گوشی ما قدیمی شده:13::13::19::19::19::19:

mamo
28-09-2009, 15:34
روی db2010 جواب نمیده
db2020 جواب میده

tohidkh
02-10-2009, 23:25

دوست عزیز، مشکل سوال پرسیدن به راحتی قابل حل هست.

با نسخه 2 MobyExplorer میشه این کار رو انجام داد.

مراحل زیر رو به دقت انجام بدین:

1) تاریخ گوشی رو روی 2006/5 قرار بدین.

2) ورژن 2 برنامه Moby Explorer رو از لینک زیر دانلود کنید و هر دو فایل Jar و Jad رو در یک پوشه، بریزید داخل گوشی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3) فايل jad رو اجرا كنيد(jar رو نه)

4) بعد از نصب وقتي پيغام start now اومد NO رو انتخاب كنيد.

5)Go to More and choose permissions
Select read user data and choose never ask
Select write user data and choose never ask

6) حالا وارد برنامه بشید و کد ریجستر رو وارد کنید.

Menu -> MobyExplorer -> Register
registeration key: 941098968

حالا دیگه هیچوقت از شما در مورد خواندن و نوشتن دیتای کاربر سوالی نخواهد شد...

اگر هم خوشتون اومد از این مطلب، تشکر کردنتون خالی از لطف نیست. :27:

موفق باشید :11:

Mahdi.p30
03-10-2009, 02:14
والا خودم كه اين نوع گوشي ها رو ندارم كه امتحان كنم ولي به هر حال متشكر از راهنماييتون