PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در ورودبه چت رومهای یاهومسنجر

metax
05-03-2006, 11:15
باسلام
من بدون هیچ مشکلی یاهومسنجرم روبازمیکنم وازطریق پی ام بادوستام چت میکنم ولی بمحض اینکه میخوام وارد رومها بشم پیغام میده که روی یک ماشین دیگه آی دیت فعال شده وبنابراین sign out میشوید.چندین آی دی رو چک کردم همشون همینطوربودند.درصورتیکه روی دستگاههای دیگه بدون هیچ مشکلی وارد رومها میشم.کسی میدونه علت چیه وچکاربایدکرد؟

M E H D I
05-03-2006, 21:35
سلام

شما ياهو مسنجر رو از اول نصب كردين؟ از پروك سي استفاده مي كنين؟ Multi yahoo نصب كردين؟

ببخشيد كه سوالا زياد شد.

*NashenaS*
05-03-2006, 22:16
باسلام
من بدون هیچ مشکلی یاهومسنجرم روبازمیکنم وازطریق پی ام بادوستام چت میکنم ولی بمحض اینکه میخوام وارد رومها بشم پیغام میده که روی یک ماشین دیگه آی دیت فعال شده وبنابراین sign out میشوید.چندین آی دی رو چک کردم همشون همینطوربودند.درصورتیکه روی دستگاههای دیگه بدون هیچ مشکلی وارد رومها میشم.کسی میدونه علت چیه وچکاربایدکرد؟

دوست عزيز...
1- مطمئنين كه اين خطا رو مي ده؟
2- اين فقط در صورتي كه طرف هك شده باشه مياد (يا يكي ديگه پسورد شما رو داشته باشه)
موفق باشيد. :)

metax
06-03-2006, 08:19
با تشكر
منظورتون رومتوجه نشدم كه ميگين ازاول نصب كردين ولي ازپروك سي استفاده نميكنم و مولتي ياهو روهم نصب نكردم.ضمنا درجواب دوستمون اشكان بگم كه مطمئنم كه اين خطاروميده و درعين حال اگه همون موقع برم روي يه دستگاه ديگه بشينم بدون هيچ مشكلي واردچت رومها ميشه