PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه روي گوشي سوني اريكسون برنامه نصب كنيم؟

hboy
17-09-2009, 11:36
سلام
من يه موبايل سوني اريكسون مدل w580i دارم و چندين برنامه هم دانلود كردم اما نمي دونم چطور ميشه اين برنامه ها رو نصب كرد. براي مثال يه برنامه با 2 پوشه دارم كه نام يكي Converter و نام پوشه ديگه META-INF هست و توي اولي يه فايل از نوع class و تو دومي يه فايل از نوع MF است. برنامه براي تبديل تاريخ ميلادي به شمسيه.
چجوري از اين برنامه ها استفاده كنيم و موبايل اونها رو اجرا كنه؟

تشكر

ata_e
17-09-2009, 20:39
سلام
من يه موبايل سوني اريكسون مدل w580i دارم و چندين برنامه هم دانلود كردم اما نمي دونم چطور ميشه اين برنامه ها رو نصب كرد. براي مثال يه برنامه با 2 پوشه دارم كه نام يكي Converter و نام پوشه ديگه META-INF هست و توي اولي يه فايل از نوع class و تو دومي يه فايل از نوع MF است. برنامه براي تبديل تاريخ ميلادي به شمسيه.
چجوري از اين برنامه ها استفاده كنيم و موبايل اونها رو اجرا كنه؟

تشكر

دوست عزیز شما برنامه pc suite نصب کرده اید؟چون در غیر این صورت ممکنه اون فایل توسط winrar اجرا بشه و بخاطر اون محتویات فایل رو نشون میده و اون رو extract می کنه.شما باید از اون برنامه استفاده کنید یا ابتدا به موبایلتان انتقال داده و از اونجا اجرا کنید
:10::10::10:

AMIR_EVILPRINCE
18-09-2009, 14:44
شما فایل هایی که با پسوند jar هست که با وینرار باز میشوند رو با همون پسوند در گوشی(other) بریزین سپس برنامه رو با انتخاب بر روی آن نصب کنید.

hboy
18-09-2009, 18:20
ممنون كه جواب داديد.
امتحان ميكنم.
بازم ممنون

AMIR_EVILPRINCE
18-09-2009, 21:38
و خداوند دکمه ی تشکر را آفرید.:21: