PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تنظیمات مودم TP-Link برای اتصال اتوماتیک به اینترنت

ENTEZAR
16-09-2009, 22:06
سلام

من مودم TP-Link دارم

می خوام اتوماتیک وقتی کامپیوتر را روشن میکنم به اینترنت وصل باشه و نیاز به کانکت شدن توسط خودم نباشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

alireza fatemi
16-09-2009, 22:12
سلام

من مودم TP-Link دارم

می خوام اتوماتیک وقتی کامپیوتر را روشن میکنم به اینترنت وصل باشه و نیاز به کانکت شدن توسط خودم نباشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

وارد کنترل پنل مودم بشو بعد توی قسمت inteface setup قسمت connection یه گزینه هست که نوشته Always On اینو که انتخاب کنی دیگه همیشه آن هستی

ENTEZAR
17-09-2009, 12:58
وارد کنترل پنل مودم بشو بعد توی قسمت inteface setup قسمت connection یه گزینه هست که نوشته Always On اینو که انتخاب کنی دیگه همیشه آن هستی

گزینه ای با این عنوان نداره

Ghasem.M
17-09-2009, 14:41
شما تنظیمات مودموتون رو حالت Bridging برای اینکه تغییرش بدید اول برید به قیمت Advanced Setup بعد گزینه Edit بزنید و دکمه Next رو بزنید.روی PPoE کلیک کنید بعد Next ، در این قسمت User و Pass تون رو وارد کنید و Next کنید بعد از پایان مراحل Save و بعد مودم رو Reboot کنید.

parsa205
17-09-2009, 17:33
شما تنظیمات مودموتون رو حالت Bridging برای اینکه تغییرش بدید اول برید به قیمت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Advanced Setup بعد گزینه Edit بزنید و دکمه Next رو بزنید.روی PPoE کلیک کنید بعد Next ، در این قسمت User و Pass تون رو وارد کنید و Next کنید بعد از پایان مراحل Save و بعد مودم رو Reboot کنید.
منظورتون یوزر و پس مودم هستش؟؟؟

DrXoX
17-09-2009, 17:44
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ghasem.M
17-09-2009, 22:06
منظورتون یوزر و پس مودم هستش؟؟؟

نه! یوزر و پس ی که باهاش کانکت می شین. اینطوری وقتی مودم رو روشن کنید بعد از اینکه صفحه وب باز کردید یا شروع به دانلود کردید خوکار وصل میشه.

behz@d
17-12-2009, 18:05
من تنظیم کردم بطور اتومات کانکت میشه حالا چطور میشه با کانکشن کانکت شد؟مثل اول؟ مودم TP-Link

ChaoticHead
18-12-2009, 02:44
من تنظیم کردم بطور اتومات کانکت میشه حالا چطور میشه با کانکشن کانکت شد؟مثل اول؟ مودم TP-Link
همونجایی که قبلا گذاشته بودی pppoe حالا بزار روی bridge . یا می تونی بجاش یه بار مودمتو ریست کنی خودش می ره روی bridge . بعد باید توی ویندوز یه کانکشن بسازی

هوشمند آتشکار
24-05-2010, 17:07
سلام
تمام این کار ها رو کردم
و تمام راه ها رو رفتم
ولی آخرش باید از کانکشن خودم برای اتصال استفاده کنم...
علتش چیه و باید چه کار کنم؟:41:

Mahdi.p30
25-05-2010, 13:01
سلام
تمام این کار ها رو کردم
و تمام راه ها رو رفتم
ولی آخرش باید از کانکشن خودم برای اتصال استفاده کنم...
علتش چیه و باید چه کار کنم؟:41:
سوالتو توی این تایپیک بپرس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید