PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزشگاه علوي

Shahin_Turk
16-09-2009, 20:00
تو سايت گشتم ديدم تاپيكي در مورد علوي نيست گفتم حيفه كه بحث و تبادل نظر در مورد اين آموزشگاه قوي نباشه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا هر گونه سوالات رو در مورد اين آموزشگاه در اين تاپيك مطرح كنيد.
سايت آموزشگاه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Shahin_Turk
16-09-2009, 20:01
خوب من خودم با يك سوال بحث رو شروع مي كنم!
كسي اسامي اساتيد آموزشگاه علوي در تهران رو ميدونه؟

eblisandenzo
16-09-2009, 22:23
سلام دوست عزیز.
میخوام چند کلمه برادرانه راهنماییت کنم .

ببین رفیق من پارسال دانش آموز علوی بودم . امسال هم کنکور دادم و رتبم بد نشد . اما خوب بنا به دلایلی انتخاب رشته نکردم به همین دلیل دارم میخونم برای سال بعد . من پارسال دروس پیش دانشگاهی رو غیر حضوری امتحان میدادم و تمام کلاسهام رو با علوی میرفتم. از پیروزی میرفتم شهریار برای کلاس ( چون به قول علوی ها علوی شهریار جزو 10 علوی برتر ایران هست و وقعا استادهای معروفی داره ) . در آزمونها هم همیشه رتبه زیر 500 میاورم . اما من نیومدم از خودم تعریف کنم .
اومدم بگم علوی رو بیخیال . خالصانه و ملتمسانه میگم بی خیال . من نه شما رو میشناسم نه چیزی. اما میگم برو کلاست رو cancel کن . علوی نه کتابهای درست و حسابی داره . نه مشاوره خوب داره . نه برنامه ریزی درست داره . نه آزمونهاش درست و حسابی ( مثلا تو زمون اسفند سال پیش درس شیمی انقدر آسون بود که احمقترین افراد 60 زده بودن و در آزمون عد انقدر سخت بود که بلاترین درصد شیمی در کشور 85 بود ) . در دروس عمومی هم زیاد بها نمیدن . خلاصه اگه غافل بشی دیگه بیچاره میشی چون انقدر سریع جلو میرن که بعد از 2هفته شمی 2 تموم میشه . به نظر من اگر یک کلاس ریاضی و فیزیک خوب ( حتی خصوص ) برای این دو درس بری و عمومی رو خودت ببری جلو خیلی بهتر از این هست که همه درسها رو بری علوی و وسط سال از برنامه درسیشون زده بشی .

خلاصه رفیق از ما گفتن بود
اگه سوالی داری بپرس
بای تا های

eblisandenzo
16-09-2009, 22:28
سلام دوست عزیز.
میخوام چند کلمه برادرانه راهنماییت کنم .

ببین رفیق من پارسال دانش آموز علوی بودم . امسال هم کنکور دادم و رتبم بد نشد . اما خوب بنا به دلایلی انتخاب رشته نکردم به همین دلیل دارم میخونم برای سال بعد . من پارسال دروس پیش دانشگاهی رو غیر حضوری امتحان میدادم و تمام کلاسهام رو با علوی میرفتم. از پیروزی میرفتم شهریار برای کلاس ( چون به قول علوی ها علوی شهریار جزو 10 علوی برتر ایران هست و وقعا استادهای معروفی داره ) . در آزمونها هم همیشه رتبه زیر 500 میاورم . اما من نیومدم از خودم تعریف کنم .
اومدم بگم علوی رو بیخیال . خالصانه و ملتمسانه میگم بی خیال . من نه شما رو میشناسم نه چیزی. اما میگم برو کلاست رو cancel کن . علوی نه کتابهای درست و حسابی داره . نه مشاوره خوب داره . نه برنامه ریزی درست داره . نه آزمونهاش درست و حسابی ( مثلا تو زمون اسفند سال پیش درس شیمی انقدر آسون بود که احمقترین افراد 60 زده بودن و در آزمون عد انقدر سخت بود که بلاترین درصد شیمی در کشور 85 بود ) . در دروس عمومی هم زیاد بها نمیدن . خلاصه اگه غافل بشی دیگه بیچاره میشی چون انقدر سریع جلو میرن که بعد از 2هفته شمی 2 تموم میشه . به نظر من اگر یک کلاس ریاضی و فیزیک خوب ( حتی خصوص ) برای این دو درس بری و عمومی رو خودت ببری جلو خیلی بهتر از این هست که همه درسها رو بری علوی و وسط سال از برنامه درسیشون زده بشی .

خلاصه رفیق از ما گفتن بود
اگه سوالی داری بپرس
بای تا های

Maziar_69
17-09-2009, 00:08
علوی کلا شانسیه. :دی

منم 2 سال پیش علوی می رفتم.
جزوه های شیمی - دیف و فیزیکم واقعا حرف نداره. یعنی واقعا حرف نداره ها...
خیلی جامع و کامله.
ولی روی تنبلی خودم سال اول نتونستم نتیجه بگیرم. موندم برای امسال که خدارو شکر...

اما یه چیز جالب هم من تو علوی دیدم:
اینکه من و یکی دیگه از دوستام کلاس های علوی رو خیلی زود ثبت نام کردیم. یعنی زمانی که امتحان نهایی میدادیم.
ما با هم افتادیم توی یک کلاس.
بعدا یعنی نزدیکی های شروع کلاس ها چند تا دیگه از دوستام هم ثبت نام کردن.
جالب این بود که کسایی که زود ثبت نام کرده بودن همه دو 2 تا کلاس بودن و معلم های این 2 کلاس هم برای کلاس دیگه نبود.
واقعا معلم های ما حرف نداشتن.
مخصوصا تو اون 3 درس. معلم اون یکی دوستام نصف جزوه ای که ما داشتیم رو نداشتن.
از من جزوه میگرفتن. :دی

ولی عمومی هاش رو من هم قبول دارم. خوب نبود اصلا.

sdns
17-09-2009, 10:40
من هم می رفتم علوی.ولی ازش راضی نیستم.البته تو تبریز!

mehdiaga
17-09-2009, 16:43
من هم از دوستانم این رو شنیدم که فقط امتحانات علوی خوبه .

eblisandenzo
17-09-2009, 22:13
من هم از دوستانم این رو شنیدم که فقط امتحانات علوی خوبه .

اون هم خوب نیست :41:

mostafa_360
18-09-2009, 00:46
دوست عزیز کلاس کنکور سرابی بیش نیست.کتاب خوب+خوب خواندن+تلاش خوب=موفقیت در کنکور.دور اموزشگاه رو خط بکش به جای این که 2 میلیون پول اموزشگاه بدی 200 هزار تومن کتاب کنکور مفهومی بخر و خوب بخون.این جوری نه پولت حروم میشه نه وقتت.تازه نتیجه ی بهتری می گیری.پیروز باشی.

mehdiaga
18-09-2009, 10:18
اون هم خوب نیست :41:
چرا . یه کمی انصاف داشته باش . خداییش سوالتش رو دیدی؟

Hamid-kakero
18-09-2009, 16:48
سال پيش تو تلويزيون تبليغ مي كرد 300 آزمون آزمايشي!
چون اون موقع شبكه 3 طنز نداشت شبها اين آگهي مهيج رو رو آنتن مي برد.:27:

eblisandenzo
18-09-2009, 23:43
چرا . یه کمی انصاف داشته باش . خداییش سوالتش رو دیدی؟

خودم تو علوی بودم رفیق

mehdiaga
21-09-2009, 00:42
خودم تو علوی بودم رفیق
خوب حالا این شد یه حرف حسابی .
من تسلیمم :31:

eblisandenzo
21-09-2009, 11:48
خوب حالا این شد یه حرف حسابی .
من تسلیمم :31:

شما تاج سری

asroma08
21-09-2009, 22:00
اینقدر ازمون میگیره که حالت بد میشه ! هر چیزی زیادش خوب نیست !
برای کسی خوبه که پشت کنکوری باشه

HaPoOoO_HaP_Hap
21-09-2009, 23:19
خوب من تو پست زدن خیلی تنبلم:19: . ولی باید چند نکته رو حتما به دوستان بگم تا هم پولشون و هم وقتشون تلف نشه . من علوی می رفتم حالا گوش کنید :
1 - علوی اول خوب شروع می کنه ولی حدود آذر به بعد ( اکثر چک ها پول شده ) افتضاح می شه
2 - علوی جو خاصی داره به طوری که اگر درس خون باشی بهت کمک می کنن ولی اگر درس نخوانی مشاورها بعد از یه مدت ولت می کنن و چون همه جور قشری هم ثبت نام می کنن ارازل:10: توشون زیاده وسریع از درس منحرف می شی :10::8:
3 - استادها اولش خوب میان سر کلاس ولی بعدا پیچوندن ها شروع می شه
4 - آزمون هاش اصلا اعتبار نداره وبه رتبه هایی که توش میارین توجه نکنید
5 - کتاباش آشغاله
6 - من یادمه بعد از ثبت نامم که مشاورم معلوم شد و وضعیت منو فهمید بهم گفت اگر قبل از ثبت نام میومدی پیشم یه پیش دانشگاهی خوب معرفی می کردم که نیای علوی:41:
7 - علوی = ریختن پول پدر و مادر زحمتکش تو جیب مفت خور ها
8 - در ضمن به دوستانی که نسبتا درسشون ضعیفه به هیچ عنوان غیر حضوری نکنن
در ضمن دوستانی که یکم شیطون هستن ( مثل من :21:) به هیچ عنوان علوی نرن .
این چند تا نصیحت رو از برادر کوچیکتون گوش کنید
یا حق:40:

roya_lax001
02-10-2009, 20:39
salam be hameye dustan che onayi ke razian az alavi che onayi ke narazian man tabestan sevom to shobe enghelab bodam asatidi ke ma dashtim az shomar asatid maruf bodan mesle dr.kian kusha ke vaghan mahshar bodan aghate saeid mirtahamy va...... vali moshaveramon kheyli bad bod dar kol vase sevom khobe vali baraye pish na .man khodam ye ja dg baraye pish sabte nam kardam rasty azmonaye maskhreye ham dasgtan hata asatidam az azmonashon na razi bodan.