PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من نمی تونم پیست کنم کمک !!!!!!!!

ali.z
16-09-2009, 13:43
سلام به همه دوستان من چند وقته یه مشکل عجیب پیدا کردم هر وقت که می خوام فایل کپی شده رو پیست کنم یه دفه پنجره اش not responding می شه .:37::37::37:

golmohammadi
16-09-2009, 18:12
شما بفرمائيد از كجا به كجا ميخواهين كپي كنين ؟
منظور از هارد به هارد
از ديسك به هارد
از فلش مموري به هارد ؟
دقيقا بگو
و چه چيزي را ميخواهين كپي كنين

ali.z
17-09-2009, 10:50
دوست عزیز وقتی که می خوام یه فایل رو از روی هارد به یه جای دیگه اون وهم وقتی که می خوام اون رو از روی فلش و یا ار روی دی وی دی رام رو هارد بریزم این مشکل برام پیش میاد . در مورد اینکه چه فالیل هیچ فرقی نمکنه چه عکس - فیلم یا هر چیز دیگه

golmohammadi
17-09-2009, 15:45
اين ايراد ممكنه سخت افزاري هم باشه
ولي احتمالش كمه
ولي اگه نرم افزاري باشه كار راحته و حتما اينطوريه
شايد ويندوز شما ويروسي باشه
و شايد عدهاي از فايلهاي اصلي ويندوز خراب يا پاك شده اند
هيچ راهي نيست فعلا ويندوز جديد بريز
ببين حل ميشه يا نه ؟
و نتيجه را اينجا اعلام كن

ali.z
24-09-2009, 14:46
دوست عزیز
من ویندوز رو هم عوض کردم ولی وقتی دوباره به اینترنت وصل شدم این مشکل پیش امد
در ضمن توی پنجره event viewer این پیغام رو میده
the shell stopped unexpectedly and explore.exe was restarted.

EXTREME
24-09-2009, 15:06
خوب بعد از اینکه ویندوزو عوض کردی دریواتو باز نکن وبا آنتی ویروس آپدیت شده درایوهارو اسکن کن
اتصالات هاردو چک کن وبا استفاده از نرم افزار HDD regenerator یه اسکن از هارد بگیر ببین بدسکتور نداشته باشه
این نرم افزار بدسکتورهای فیزیکی رو هم از بین میبره
این نرم افزار رو به صورت بوت روی سی دی رایت کن واز طریق بوت اسکن هارد رو انجام بده
برای اسکا گزینه ی scan&repair رو انتخاب کن

اینم لینک دانلودش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Farahmand Farshidy
24-09-2009, 20:08
دوست عزیز وقتی که می خوام یه فایل رو از روی هارد به یه جای دیگه اون وهم وقتی که می خوام اون رو از روی فلش و یا ار روی دی وی دی رام رو هارد بریزم این مشکل برام پیش میاد . در مورد اینکه چه فالیل هیچ فرقی نمکنه چه عکس - فیلم یا هر چیز دیگه

دوست عزیز!

با استفاده از کادر Run و با تایپ نمودن Regedit ریجستری را باز کن. بعد کلید Ctrl+F را فشار بده و بعد در کادر Find what نوشته پایین را عینا با پارانتیزش کپی کن و بروی Find next کلیک کن.

{BCF96FB4-5F1B-497B-AECC-910304A55011}

هر چی پیدا کرد با فشار دادن کلید Delete در کیبورد و کلیک بالای yes آنرا حذف کن. بعد از حذف بروی کلید F3 کلیک کن و باز هم هرچی پیدا کرد همه را حذف کن. زمانی که سرچ به پایان رسید یه آنتی ویروس خوب آخرین و جدیدترین ورژن مانند Nod32 یا کاسپراسکی را دانلود کن و در صورت امکان آپ دت هم کن و تمام کامپیوتر را با آن اسکن کن و هر چی ویروس یافت حذفش کن.

کاسپر 2010 را از این لینک میتونی دانلود کنی. بعد از نصب هم به قسم تریال ریجسترش کن تا یکماه ازش مجانی با تمام امکانات استفاده کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نتیجه را هم بنویسی بد نمیشه.

ali.z
06-10-2009, 15:33
دوستان از همتون متشکرم مشکل ام با راهنمایی های شما حل شد
:10: