PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحاتم ایندکس نمیشه

ata_webmaker
16-09-2009, 11:11
کسی نیست جواب منو درست حسابی بده الهی که فداتون وشم :D
الان 6 ماهه مه یک سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست کردم سایت مپ هم براش گذاشتم تمام صفحات لینک شد و بعدش اومدم توش یک فروم نصب کردم 158 ارسالی هم داشتم فروم من هم با ما بی بی بود به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هر کاری کردم صفحات تو گوگل ایندکس نمی شد با اینکه گوگل بات و یاهو و الکسا تند تند هم سر میزدند اومدم عین همین پرشتن تولز خودمون تو آدرس forum.atadesign.ir نصب کردم تو اونجا هم یکبند خزنده ها سر می زنند ولی چیزی رو اندکس نمی کنند تنها چیز هایی که اینکدس می کنند تقویم و افراد انلاین و جستجو و از این جور چیزها از هر کدوم هم 3 بار ایندکس کرده انکار اصلا با دیتا بیس ارتباط بر قرار نمی کنه البته من باید صفحات پیجم رو از تنضیمات مای بی بی به صورت دوستانه کنم که اینکار رو می کنم ارور میده و مجبور میشم بر گردونم به مدل قبلی حالا من این سوال رو دارم آیا جایی از کار من لنگ میزنه لطفا راهنمایی کنید خدا پدر ماردوتون رو بیامرزه

ata_webmaker
17-09-2009, 13:34
/کسی نیست جوابه منو بده دمتون گرم