PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد lcd يا پلاسما با دو ميليون

shahrzad61
16-09-2009, 09:41
سلام
من ميخوام يه تلويزيون lcd يا پلاسما بخرم 46 اينچ .
1- با بودجه 2ميليون امكانش هست؟ و اگر جواب مثبت است چه مدلهايي
2- در واقع يه تلويزيون خوب ميخوام. ميخوام بدونم اين تفاوت قيمتها واقعاً خيلي روي تصوير اثر داره يا فقط بخاطر آپشن هايي هست كه معمولاً استفاده نميشن؟
3- در ضمن قيمت سوني پاناسونيك و سامسونگ چقدر با هم فرق دارن؟
منتظر جوابتون هستم. مرسي:46:

shahrzad61
16-09-2009, 10:38
من خودم يه نگاهي به سؤال و جوابا كردم به اين نتيجه رسيدم كه تو اين رنج قيمت سامسونگ بهتره. و براي استفاده خونگي هم ال سي دي بهتر از پلاسما هستش.
پس بهتره بگم:
يه ال سي دي سامسونگ
full hd
46 اينچ
ميخوام
انتخاب خوبي ميشه يا نه؟

Pop-Man
16-09-2009, 11:35
سلام
من ميخوام يه تلويزيون lcd يا پلاسما بخرم 46 اينچ .
1- با بودجه 2ميليون امكانش هست؟ و اگر جواب مثبت است چه مدلهايي
2- در واقع يه تلويزيون خوب ميخوام. ميخوام بدونم اين تفاوت قيمتها واقعاً خيلي روي تصوير اثر داره يا فقط بخاطر آپشن هايي هست كه معمولاً استفاده نميشن؟
3- در ضمن قيمت سوني پاناسونيك و سامسونگ چقدر با هم فرق دارن؟
منتظر جوابتون هستم. مرسي:46:
b650 پلاسمای 50 اینچ سامسونگ کیفیتشم خیلی خوبه قیمتش 1.950.000
s10 پلاسمای 50 اینچ پاناسونیک کیفیت خیلی خوب قیمتش الان فک کنم با این افت قیمتا زیر 2میلیون اومده باشه (تا چند روز پیش 2.100.000)
تو قیمتا سونی کلا تو باقالیاس:31: زیادی گرون میده
ال ای دی های سامسونگ یه ذره گرونه
پانا قیمتاش مناسبه:46:

Pop-Man
16-09-2009, 19:33
من خودم يه نگاهي به سؤال و جوابا كردم به اين نتيجه رسيدم كه تو اين رنج قيمت سامسونگ بهتره. و براي استفاده خونگي هم ال سي دي بهتر از پلاسما هستش.
پس بهتره بگم:
يه ال سي دي سامسونگ
full hd
46 اينچ
ميخوام
انتخاب خوبي ميشه يا نه؟
دوست عزیز این حرفا که پلاسما بدرده مصارفه خونگی نمیخوره و... از همون اولشم بی پایه و اساس بود چه برسه به الان که پلاسماهای Neo PDP اومدن که دیگه... :31:
من تو پست قبلی بهترین پلاسماهای موجود در بازارو معرفی کردم در اخر تصمیم با خودتونه
موفق باشی

Pop-Man
16-09-2009, 19:36
به نظره من بهتره شما خودتون به چندتا نمایندگی سر بزنید و مدلارو از نزدیک با هم مقایسه کنید فقط به این نظرات اکتفا نکنید:46: