PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت گوشی3G آیفون کاهش یافت

Ghaioom
16-09-2009, 08:15
موبنا- منابع بازاری از کاهش قیمت 30 هزار تومانی گوشی 3G هشت گیگابایتی آیفون در بازار تلفن همراه خبر دادند.

"جواد اصغریان" یکی از فروشندگان این برند در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا اظهار داشت: کاهش تقاضا برای این مدل گوشی آیفون در بازار تلفن همراه از جمله دلایلی است که باعث شده فروشندگان برای فروش بهتر آن بهای گوشی 3G هشت گیگابایتی را پایین بیاورند.
وی افزود: این مدل که چندی پیش به بهای 690 هزار تومان به فروش می رسید هم اکنون با بهای 670 هزار تومان در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: صفحه نمایش TFT ، حافظه داخلی هشت گیگابایتی و دوربین عکاسی و فیلمبرداری دو مگاپیکسلی از ویژگی های اصلی این گوشی به شمار می آید.

این فعال بازار ادامه داد: قیمت بالای مدل های آیفون در بازار باعث شده تا مشتریان تمایل چندانی برای خرید این نوع گوشی ها نداشته باشند.

اصغریان افزود: تا کنون مارک آی فون در بازار تلفن همراه کشور فراگیر نشده است به همین دلیل اکثر مشتریان ترجیح به خرید سایر برندها از جمله نوکیا، سونی اریکسون و غیره دارند.
به گفته وی، گوشی های آی فون که به صورت محدود وارد بازار می شود،بیشتر از سوی اقشار تحصیل کرده جامعه خریداری می شود.

ELVIS PRESLEY
16-09-2009, 08:38
ماشالله.
هنر کردن.
خود اپل ۱۰۰ دلار قیمتو کاهش داده .اونم یه ماهو نیم پیش.
اینا تازه دلشون سوخته ۲۰ تومن ارزون ترش کردن.

Aloneboy
19-09-2009, 08:43
نقل قول: به گفته وی، گوشی های آی فون که به صورت محدود وارد بازار می شود،بیشتر از سوی اقشار تحصیل کرده جامعه خریداری می شود.
یعنی بقیه مردم بی سواد تشریف دارن از الان هر کی تو این مملکت ایفون داره یه مدرک دکترا بهش بدن:27:

بردیا
19-09-2009, 16:05
:دی
من خودم دارم ولی خب برای استفاده دائم از همه امکاناتش باید اکثرا دسترسی به وای فای داشته باشی

قیمتش توی آمریکا هم 199 دلار هستش که البته باید با اپراتور at&t قرارداد ببندی و ماهی 40 دلار شارژ بدی
البته یه سری استفاده میکنن ازین روش و اگه آشنا داشته باشن اونور قرارداد رو میبندن و بعد گوشی رو خارج میکنن و میارن تو ایران آنلاکش میکنن

free_touch
19-09-2009, 16:18
جالب اینه که تو بازار ایران قیمت انلاک فاکتوریش و انلاک نرم افزاریش یکیه.
و اصلا انلاک نرم افزاریو بعضی از فروشنده ها به کسایی که اطلاعاتی راجب به انلاک فاکتوری ندارن قالب می کنن.

بردیا
19-09-2009, 18:49
من خودم از دوبی حدود 750 انگار خریدن برام

ولی این گوشی اگه دسترسی حداقل بالای 50 درصد به نت نداشته باشی هیچ فرقی با 1 گوشی توی رنج قیمت پایینتر نمیکنه