PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ipod touch 8gig + Nokia 2600 یا HTC Touch viva؟

ahmad72
14-09-2009, 22:50
من تو این موضوگیر کردم که یه Ipod touch 8gig و یه Nokia 2600 بگیرم و یا یه HTC Touch viva؟
خیلی سردرگمم و نمیدونم واقعا کدومو بگیرم که ضرر نکنم ...
خودمم بیشتر مایل به انتخاب اول هستم اما اونم مشکلاتی داره ...
اینم بگم که من 2600 رو دارم و لازم به خریدنش نیست ...

آهنگ زیاد گوشی میکنم ، بازی و برنامه هم کاربرد داره برام.دوربین هم خوبه اگه باشه اما بدون دوربین هم زنده میمونم!
راستش چیزایی که منو به شک میندازه عملیاتای سختیه که باید پشت سر گذاشت که به اون لذت واقعی آیپاد رسید و اینکه به اینترنت زیاد نیار هست برا کار با آیپاد .مثلا برا فلان کار فلان برنامه رو داشته باشی که بتونی اون کارو انجام بدی.منم نه تنها به شبکه ی وایرلس دسترسی ندارم،بلکه اینترنت پرسرعت adsl هم ندارم ...
همچنین خاص بودن آیپاد و بعضی کارا که شرکت اپل میکنه که آدم توش میمونه این چه کاریه.مثلا سخت افزار مورد نیاز برا برقراری ارتباط به وسیله ی بلوتوث هست ، اما نمیشه باهاش کار کرد!یا مثلا تو پکش شارژر نیست!(حالا این کارا میکنه که چی!؟)
اگه به صورت کلی به قضیه نگاه کنیم ، آیپاد همه چیزش از ویوا سره؛اما این چیزا رو که گفتم هم داره.
مثلا توی زمینه ی پخش موسیقی ، پخش فیلم ، lcd و بازی (برنامه رو نمیدونم ، شما بگید آره یا نه) آیپاد کاملا از ویوا سره...

s-a-l-i-m
14-09-2009, 23:59
اگر که مشکل حمل دو تا وسیله رو نداری خب من میگم ipod touch چون واقعا منسب برای موزیک و بازی و اهنگ هست و .... از همه سر تره.......حتی این جدیدش که سی پی یوش از 3gs هم قوی تره.......

Mahdi_Co_1368
15-09-2009, 09:27
وقتی که محدوده ی قیمت شما زیر 300 هست دیگه بهتره سراغ دو تا دستگاه نری . به نظر من شما بهتره یه سیمبین رو که هم امکانات موسیقی خوبی داره و هم سرویس N-gage و هم دوربین و برنامه رو تهیه کنی . مثلا n81 یکی از بهترین های N-gage هست و صدای خیلی بهتری نسبت به ipod داره بعلاوه ی جک 3.5 میلیمتری درضمن الان فنلاندش رو هم میتونی پیدا کنی . دو هفته پیش یکی از رفقا فنلاندش رو خریده بود منتها gps نداره. به هر حال تو این رنج قیمت سیمبین ها عاقلانه ترین انتخاب هستن . touch viva هم خوبه ولی تو بازی محدودیت داره و کلا یه ویندوز موبایل کامل نیست.
ipod touch 8gb در صورتی خوبه که یه گوشی متوسط تو جیبتون باشه چون مطمئنا بعد از یه مدت ipod خونه نشین میشه و 2600 هم حوصله تون رو سر میبره . حالا مشکل adsl هم بزار روش.
در مورد پخش ipod هم که خیلی سر تر از ویوا هست اصلا تو پخش فیلم و موسیقی که با هم قابل مقایسه نیستند.

ahmad72
15-09-2009, 15:30
اگر که مشکل حمل دو تا وسیله رو نداری خب من میگم ipod touch چون واقعا منسب برای موزیک و بازی و اهنگ هست و .... از همه سر تره.......حتی این جدیدش که سی پی یوش از 3gs هم قوی تره.......
کدوم جدید؟نسل سه رو میگی؟اون رو که بی خیال.آخه معلوم نیست کی بیاد .وقتی هم بیاد ایران قیمتشو خدا داند.

وقتی که محدوده ی قیمت شما زیر 300 هست دیگه بهتره سراغ دو تا دستگاه نری . به نظر من شما بهتره یه سیمبین رو که هم امکانات موسیقی خوبی داره و هم سرویس N-gage و هم دوربین و برنامه رو تهیه کنی . مثلا n81 یکی از بهترین های N-gage هست و صدای خیلی بهتری نسبت به ipod داره بعلاوه ی جک 3.5 میلیمتری درضمن الان فنلاندش رو هم میتونی پیدا کنی . دو هفته پیش یکی از رفقا فنلاندش رو خریده بود منتها gps نداره. به هر حال تو این رنج قیمت سیمبین ها عاقلانه ترین انتخاب هستن . touch viva هم خوبه ولی تو بازی محدودیت داره و کلا یه ویندوز موبایل کامل نیست.
اگه میخواستم سیمبین بخرم که این 2 تا رو انتخاب نمیکردم.خودم الآن 6120 دارم که سیمبینه.حالا هم کاملا ازش خسته شدم.
با اینکه پولم زیر 300 هست هم ویوا و هم آیپاد تاچ میتونه جزو انتخابام باشه ...
ممنون از نظراتون...

ahmad72
17-09-2009, 12:28
کسی دیگه نظر نداره؟

Mah12
17-09-2009, 13:38
به نظر منم آیپاد تاچ و یه گوشی بهتره احتمالا خودمم همین کارو کنم...
ویوا هم بد نیست ولی چیزه خاصی نداره...

Bs_panzer
17-09-2009, 14:15
منم میگم انتخاب اول

ahmad72
17-09-2009, 16:26
به نظر منم آیپاد تاچ و یه گوشی بهتره احتمالا خودمم همین کارو کنم...
ویوا هم بد نیست ولی چیزه خاصی نداره...

منم میگم انتخاب اول
پس آیپادتو عشقه ...
گوشیمو فروختم ، آیپاده رو میخرم ...

merikh_merikh
17-09-2009, 22:32
منم با انتخاب اول موافقم.البته میتونی با همین پول یه گوشیه خوبم بگیری مثل ان82 یا ان79

ahmad72
18-09-2009, 00:47
منم با انتخاب اول موافقم.البته میتونی با همین پول یه گوشیه خوبم بگیری مثل ان82 یا ان79
اصلا حرف اینا رو نزن.من دارم از سیمبین فرار میکنم اونوقت ن82 یا ان79 بگیرم؟
نه اینکه سیمبین بده.گوشی قبلیم (6120) سیمبین بود ، دیگه ازش خسته شدم...

shylord
18-09-2009, 16:13
منم گزینه ی اولو انتخاب می کنم فقط به خاطر مک