PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه kf480 سامسونگ و viewty lg

IrNCO
14-09-2009, 19:35
سلام
من خیلی:41: بین خرید این دو گوشی شک دارم اگه میشه یه راهنمایی کنید

Nabakhshoode
14-09-2009, 20:23
ویوتی رو خودم داشتم و F480 رو یکی از دوستام داره و این حرفا حاصل تجربیات شخصیمه :

در مورد دوربین 2 گوشی خوب فیلمبرداری که قطعا برتری با ویوتیه و هم رزلوشن و هم تعداد فریم و ... حکایت از برتری مطلق ویوتی داره ! اما در عکسای هم میشه برتری نسبی رو به ویوتی داد ! در کل هر دو خوب عکس میگیرن ولی ویوتی جزییاتو کمی بهتر نشون میده و عکسای F480 هم عکسایی که در برخی رویو ها دیدم هم عکسایی که گوشی دوست من میگیره عکسا کمی به قرمزی میزنه ( خیلی جدی نیست به نظر من ضمن اینکه یحتمل در فرمویر های مختلف ممکنه این ایراد نباشه ! ) ضمن اینکه F480 فیس دتکشن و اسمایل شاتر جالب و درس درمونی داره... در کل در عکاسی هر دو گوشی دوربینای خوبی دارن !

در مورد صدا ویوتی که من با گارانتی کامتل هم خریده بودم اولا هدفونش یه هدفون مزخرف و معمولی بود ( نه از این لوله ایا ) و کیفیت صدا هم از نظر توان پردازش صوتی گوشی و هم از نظر هدفون در سطح کاملا معمولی و شاید حتی بشه گفت با توجه به نداشتن اکولایزر و سایر ادیتور های صدا مثه تنظیمات باس و... ! بسیار پلیر ضعیفی داشت...
اما F480 هم هدفون لوله ای و راحت داره و هم کیفیت صدای گوشی و تنظیمات صوتی پلیر در سطح کاملا بالاتری قرار داره !

در مورد ال سی دی که ال سی دی ویوتی هم بزرگتره هم رزلوشن بالاتری داره ! از نظر کیفیت به نوعی هر دو در یه حدن چون با توجه به بزرگتر بودن ال سی دی ویوتی و تعداد پیکسل بیشترش نهایتها تراکم پیکسلهاشون در اینچ تقریبا یکسان خواهد شد اما خوب به هر حال خیلیا بزرگتر بودن ال سی دی رو ترجیح میدن ولو در حد 0.2 اینچ که این باعث برتری ویوتیه...

اما در مورد تاچشون خوب تاچ F480 خازنیه که کاملا در عمل برتریشو در عملکرد و حساسیت احساس میکنی... اما تاچ ویوتی هم بد نیست !

در مورد اس ام اس زدن خوب خوب ویوتی کیبرد کامل کوئرتی داره و مشخصه که پروسه اس ام اس بازی رو سریعتر میکنه...

در مورد سایز دو گوشی خوب F480 فوق العاده خوشدست تره ! و اصلا یکی از خوشدست ترین گوشی های تاچ همین F480 هست ولی به نظر من ویوتی خیلی خوشدست نیست ( دست کم در مقایسه با F480 که این حس میشه )

در مورد اینتر فیس و رابطه کاربری اصلا قابل مقایسه نیستن ! یقینا F480 برتری بی چون و چرایی داره... بخصوص با اون نوار ابزار جالبش که جزو لاینفک سمت چپ گوشی های تاچ سامسونگ شده و توان حرکت المانهای به نقاط مختلف ال سی دی و...!

بدنه هر دو با کیفیته و از اجزای فلزی در هر دو به خوبی استفاده شده و هر دو بدنه محکم هستن...

در کل هر کدوم برتری های نسبی دارن ولی هیچکدوم برتری مطلقی نداره ! به شخصه F480 رو ترجیح میدم ! هر کدوم رو خواستی بخری توصیه میکنم با گارانتی اصلی بخری...
موفق باشی...

golmohammadi
14-09-2009, 23:23
البته من اضافه ميكنم در مورد ويوتي
دوربينش هم در فيلمبرداري و هم در عكاسي بهتر از اف480 هست
مخصوصا اگه بخواي دروبينشو دستي تنظيم كني
همچنين فوكوس دستي هم داره كه فكر نميكنم اف480 داشته باشه
همچنين ويوتي فلش استروب داره كه خيلي بهتر از led هست
و در مورد صفحه البته كيفيت پخش ويوتي بهتره
هم رزوليشن بالاتر و هم دو دهعم بزرگتر
اما در مورد لمسي كه بدون شك 480 بهتره
يه چيزي همب گم ساپورت مموري ويوتي پائينتر از 480 هست
و در مورد قيافه هم سليقه اي هست هر دو خوب هستند
و انتخاب بيشتر سليقه اي ميباشد

h_chakavak_k
15-09-2009, 14:57
من هردو رو داشتم اگر دوربین بهتر میخوای ویوتی وگرنه تو اکثر موارد برترب با f480 هست.
ولی توصیم اینه که ویوتی نخری چون اصلا جالب نیست.

golmohammadi
15-09-2009, 20:32
جالب نيست كه نشد دليل
مگه 480 جالبه ؟
اكه امكان داره بيشتر توضيح بده

aron110
15-09-2009, 21:38
منم با ویوتی کار کردم
اولا که سرعتش کمی بعضی وقتها میره رو اعصاب آدم
زیاد تند کار کنی هنگ میکنه باید کمی صبر کنی تا درست بشه
یه چیز دیگه هم هست اینکه کیبرد کوئرتی حرف (( د )) رو نداره
F480 گزینه بهتریه