PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موبايل مچي با سيستم عامل هم سيمبين V9.2 و هم JAVA 2

far2009
13-09-2009, 13:59
( مقاله اي کامل درباره موبايل هاي مچي )
شايد اين آخرين باري باشد که درباره اين موبايل ها اطلاع رساني مي کنم
*مديران انجمن خواهشا تاپيک را منتقل نکنيد چون درباره سيمبين هم هست*

همه چيز حکايت از پيشرفت به شدت زياد موبايل هاي مچي است. هر روز مدل هاي جديدي از اين گوشي ها توليد مي شود ولي هدف فقط تغيير ظاهر نيست بلکه با توليد هر گوشي گام بلندي در پيشرفت آنها بر مي دارند.

اين گوشي ها تا به حال توانسته اند اين سيستم عامل ها را در خود جاي دهند.
1- جاوا 2 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- ويندوز موبايل 5 و 6.1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3- سيمبين v9.2

4- palm [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين گوشي ها تا به حال تونسته اند صفحه نمايش خود را بزرگ تر کنند البته به صورت wide
1- 2 اينچ ( G3000 watch mobile ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- 1.8 اينچ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين گوشي ها توانسته اند کيفيت دوربين خود را تا حد زيادي ارتقاء دهند.
1- 2 مگاپيکسل ( G3000 watch mobile ) تصوير در بالا موجود است

اين گوشي ها توانسته اند از صفحه لمسي و قابليت تشخيص دست نوشته استفاده کنند.
- تقريبا بيشتر مدل ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين گوشي ها توانسته اند راديو FM را در خود جاي دهند
- نيمي از مدل ها

اين گوشي ها توانسته اند امکان پخش فيلم و عکس و آهنگ را در خود جاي دهند.
- تمامي مدل ها

اين گوشي ها توانسته اند امکان GPRS/MMS را در خود جاي دهند.
- تمامي مدل ها

و اين گوشي ها توانسته اند بسياري امکانات ديگر هم در خود جاي دهند.

منبع خبري گوشي که در عنوان ازش نام بردم را در زير ببينيد. ( نام، امکانات، تصاوير )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منبع خبري گوشي با ويندوز موبايل 6.1 و WI-FI و CPU و ...

منبع خبري گوشي با سيستم عامل palm

منبع خبري گوشي با سيستم عامل جاوا

far2009
13-09-2009, 19:58
ديگه هيچ صحبتي درباره اين گوشي ها توي اين انجمن نمي کنم. مثل اينکه ما ايراني ها واقعا با تکنولوژي مشکل داريم. من کلي زحمت کشيدم تا بتوانم بيشتر ايراني ها را با اين گوشي ها آشنا کنم و از هر کاري کوتاهي نکردم حتي در بخش نوکيا که پر طرفدارترين است تاپيک زدم اما مثل اينکه بي فايده است. اولين فعاليتم هم در رابطه با همين موضوع بود ولي ديگه کاري از دستم برنمي آيد از اين به بعد هر کاري مي کنم فقط براي خودم انجام مي دهم.

e.khafan!
13-09-2009, 20:08
ديگه هيچ صحبتي درباره اين گوشي ها توي اين انجمن نمي کنم. مثل اينکه ما ايراني ها واقعا با تکنولوژي مشکل داريم. من کلي زحمت کشيدم تا بتوانم بيشتر ايراني ها را با اين گوشي ها آشنا کنم و از هر کاري کوتاهي نکردم حتي در بخش نوکيا که پر طرفدارترين است تاپيک زدم اما مثل اينکه بي فايده است. اولين فعاليتم هم در رابطه با همين موضوع بود ولي ديگه کاري از دستم برنمي آيد از اين به بعد هر کاري مي کنم فقط براي خودم انجام مي دهم.

دوست من واقعا ممنون ، استفاده کردیم ، من خیلی ازین گوشیا خوشم اومده ...

ولی عزیز خوب مدیرا حق دارن تاپیک رو ترش یا منتقل کنن ، چون اینجا کلوپ نوکیاست و ایین موضو ربطی به این قسمت نداره ، یا باید توی خود کلوپ گوشی یا گوشی های متفرقه باشه . احتمال زاد دوباره تاپیکت منتقل بشه .

بازم ممنون

far2009
13-09-2009, 20:31
ولی عزیز خوب مدیرا حق دارن تاپیک رو ترش یا منتقل کنن ، چون اینجا کلوپ نوکیاست و ایین موضو ربطی به این قسمت نداره ، یا باید توی خود کلوپ گوشی یا گوشی های متفرقه باشه .
بله قبلا چنين تاپيکي منتقل شده ولي با انتقالش ديگه هيچ پست جديدي ارسال نشد. اين بار سعي کردم تا به نوعي موضوع را به سيمبين ارتباط دهم و يک چنين تاپيکي ايجاد کنم. اگر هر گوشي نوکياي ديگري معرفي مي کردم شايد چند صفحه پيش مي رفت ولي مثل اينکه اين گوشي ها مظلوم واقع شده و من هر چه تلاش براي شناخت بهتر اين گوشي ها مي کنم مورد توجه کسي قرار نمي گيرد. اين گوشي ها در بسياري کشور ها مثل آمريکا و اروپا و در بسياري موارد با گارانتي 1 ساله به فروش مي روند. اما وقتي در انجمن هاي ايراني اين گوشي ها جايي ندارند قطعا در جامعه هم جا نمي افتند. به هر حال نظرات شما واقعا ايده ها را درباره اين گوشي ها روشن مي کند ولي ...