PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالاخره HDMI يا DVI

Abbas.sedighi
13-09-2009, 00:03
با سلام ميخام يه مانيتور بخرم براي بازي با ايكس باكس مي خوام بگيد اگر با اچدي ام اي بازي كنم كيفيت بيشتره يا با دي وي اي در كل از هر نظر كيفيت كدوم بيشتره:11:

امير موسر
13-09-2009, 09:50
LG 2261V بگیر !

Rohham
13-09-2009, 12:59
شما اگر مانیتوری بگیریک که پورت HDI داشته باشه خوب بهتره اما می تونید DVI دار استفاده کنید و از تبدیل DVIبه HDMI هم استفاده کنید و همون کار رو براتون کنه...به نظرم باید ببینید که مانیتور از نظر مشخصات چی داره از نظر کیفیت تصویر بعد در آخرین مرحله این قضیه رو توجه کنید...فرقی برای این دو تا پورت قادل نشید و دنبال بقیه موارد باشید...
در مورد 2261 که دوستمون گفتن حدود دو ماهه این مانیتور کم یاب و نایاب شده و در صورت وجود هم قیمتش خیلی بالا رفته که صرف نداره...

Abbas.sedighi
13-09-2009, 22:07
من مي خوام بدونم كه اينكه دي وي اي يه پورت تخصصي تصوير هست و اچ دي ام اي رو تو جيبش مي زاره درسته چون سر همين موضوع تو انجمن بازي سنتر خيلي بحصه اخرش هم به جايي نرسيد :41: چون من مانيتور 2261 داشتم ولي انچنان كه همه مي گفتن منو ارزا نكرد واسه همين مي خوام برم سراغ سامسونگ كه فقط دي وي اي داره برا همين اين بحث رو را انداختم لطفا يه خرده تخصصي تر جواب بديد و با دليل :31: با تشكر از صبر تون

Stream
13-09-2009, 23:29
دوست عزیز قبلا بحث شده در این مورد... DVI یا HDMI هیچ فرقی نداره و دقیقا یک نوع سیگنال هستند و با Refresh Rate متفاوت که البته DVI-D مشخصه که Refresh Rate بالاتری داره.

sina-2008
15-09-2009, 12:54
تمام دنیا پورت دستگاهاشون رو دارن تبدیل به HDMI میکنن بعد شما میگین .....
چرا تالا تست نکردین یه تصویر FULL HD رو با هردو ببینید دیگه این حرفو نمیزنید یا یه بازی XBOXX360 اون وقت میفهمید

alborz_k
15-09-2009, 13:01
تمام دنیا پورت دستگاهاشون رو دارن تبدیل به HDMI میکنن بعد شما میگین .....
چرا تالا تست نکردین یه تصویر FULL HD رو با هردو ببینید دیگه این حرفو نمیزنید یا یه بازی XBOXX360 اون وقت میفهمید
سلام. پورت hdmi بهترین رابط برای پخش فایل های تصویری هست که می تونه حجم بسیار زیاد اطلاعات تصویری و صوتی رو منتقل کنه !! اینو همه قبول دارن ، dvi هم پورت استاندارد اتصال کارت گرافیک به کامپیوتر هست که اون هم می تونه دقت و حجم بسیار زیاد اطلاهات رو منتقل کنه!! این وسط دعوا سر چیه؟! برای xbox استفاده از hdmi توصیه می شه ، چون مستقیمأ صدا رو هم منتقل می کنه و مشلی نیست!! البته اگه مانیتور پورت hdmi نداشته باشه ، می شه از همون dvi استفاده کرد که هیچ گونه کاهش کارایی وجود نداره!!

rezapol
18-09-2009, 14:09
دوستان گرافیک من فقط پورت dvi داره و ازطرفی میخوام کانال های hd را از طریق کامپیوتر به ال سی دی خانگی وصل کنم آیا
تبدیل کننده ای برای اینکار هست یا باید گرافیکم را عوض کنم ؟

Lamanta
18-09-2009, 17:54
دوستان گرافیک من فقط پورت dvi داره و ازطرفی میخوام کانال های hd را از طریق کامپیوتر به ال سی دی خانگی وصل کنم آیا
تبدیل کننده ای برای اینکار هست یا باید گرافیکم را عوض کنم ؟
گرافيكت چيه ؟
HD ساپورت ميكنه ؟!