PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DARKEST OF DAYS

mehdi30nema
12-09-2009, 14:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی اکشن تاریخی زیبایی که داستان جنگ جهانی اول را به تصویر می کشاند .
بازی در ژانر بازی های پرطرفدار جنگ جهانی همچون سری بازی های Call of Duty و Medal of Honor است . جنگیدن
شما در جریان این بازی مهیج سفر در زمان را تجربه می کنید.، از جنگ جهانی اول گرفته تا جنگ داخلی آمريکا سوژه اصلی بازی تيراندازی اول شخص Darkest of Days است. يک سازمان مرموز لحظاتی پيش از مرگتان، شما را به دورانی ديگر می‌برد. در بازی ترکيبی از سلاح‌های آينده و کلاسيک قابل استفاده است و ماموريت‌ها تنوع زيادی دارند. مانند مخفی کاری، حمله با توپخانه يا کشتن تک تک دشمنان با اسلحه دوربين‌دار. در 5 دوره زمانی در هر دو جناح داستان مبارزه خواهيد کرد و هر بار به اشتباه پيشين خود پی خواهيد برد.
جنگدین و مبارزه مهیج در 5 زمان مختلف تاریخی از ویژگی های اصلی این بازی مهیج و زیباست .
سازنده : كمپاني 8monkey Labs
ناشر : كمپاني Phantom EFX
تاريخ انتشار : September 8, 2009
رده بندي ژانر : اکشن اول شخص تاریخی
ميزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نیم ساعت.
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Mature - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی 17 سال و بالاتر .
ویژگی های منحصر به فرد بازی Darkest of Days :
- جنگیدن و مبارزه در 5 زمان تاریخ اعم از جنگ جهانی اول و دوم و دهه های پس از آن .
- شرکت در میدان های نبرد حماسی تاریخ .
- بازی در نقش هر دو سوی طرفین جنگ !
- سلاح های حقیقی هر دوران .
- جهنم را بر روی زمین با به آتش کشیدن میدان های جنگ رقم بزنید .
حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Darkest of Days :
و .......
Processor: Pentium IV 3.2 GHz or Athlon 3.2GHz
RAM: 512 MB (1 GB Vista)
Video Card: GeForce 6600, ATI Radeon X1300 or higher

دیدم این بازی چند روزی هست منتشر شده و تاپیک هم نداره براش این تاپیک را ایجاد کردم . توضیحات هم از سایت P30WORLD هست

IOG
12-09-2009, 14:54
ممنون بابت این مطالب.باید بازیه قشنگی باشه.

hosseincode2008
12-09-2009, 15:08
بازي در نگاه اول برام خوب اومد مخصوصا موضوعش كه در چندين برهه ي زماني مختلف اتفاق مي افته . ديروز هم يه تريلر از بازي ديدم يه 500 نفر همش داشتن شليك ميكردن و معلوم هم نبود به كجا و فقط ما داشتيم اون ها رو ميكشتيم ، خيلي تريلر عجيبي بود . امروز هم كه امتيازات بازي رو ديدم به اعماق وجود بازي پي بردم !!
امتياز IGN رو ميگم بقيه رو خودتون حدس بزنيد . نسخه ي X360 امتياز 3.6 و PC امتياز 4 ! باز جاي خوشحالي داره نسخه ي PC بهتر از نسخه ي كنسول هست !

mehdi30nema
12-09-2009, 15:31
من یک کم بازی کردم . مرحله اول باید با سرخ÷وست ها بجنگی بعد میری جنگ جهانی و کلا بازی بین زمان های مختلف سوییچ میشه .
گرافیکه بازی زیاد خوب نیست مثل بازی های دو سه ساله قبله اما کلا خیلی بد هم نیست و میشه یه جورایی بازی کرد

Leon-117
13-09-2009, 08:58
بازي در نگاه اول برام خوب اومد مخصوصا موضوعش كه در چندين برهه ي زماني مختلف اتفاق مي افته . ديروز هم يه تريلر از بازي ديدم يه 500 نفر همش داشتن شليك ميكردن و معلوم هم نبود به كجا و فقط ما داشتيم اون ها رو ميكشتيم ، خيلي تريلر عجيبي بود . امروز هم كه امتيازات بازي رو ديدم به اعماق وجود بازي پي بردم !!
امتياز IGN رو ميگم بقيه رو خودتون حدس بزنيد . نسخه ي X360 امتياز 3.6 و PC امتياز 4 ! باز جاي خوشحالي داره نسخه ي PC بهتر از نسخه ي كنسول هست !
اول كه مطلبو خوندم كلي خنديدم و فورا تشكرو زدم.اما بعد گفتم چطور ممكنه يه بازي مثل اين اينقدر امتيازاش پايين باشه؟(آخه دمو ها رو ديده بودم فكر ميكردم حداقل7.5 رو بگيره)بعد رفتم يكي از نقدهاي بازي رو خوندم ديدم هرچي از دهنشو ن دراومده به بازي گفتن!مثل گرافيك بازي باگ هاي گرافيكي گيم پلي بد و...

godsmak
18-09-2009, 22:36
خدا این BoysTeamPC رو با این بازیاش لعنت کنه، این چند وقته هرچی میده بیرون مشکل داره.
این بازی هم توی مرحله Pompei ، ارور میده و از بازی خارج میشه!

resident_evil
18-09-2009, 22:41
منم يه تريلر ديدم يه سري بالاي يه تپه بودن معلوم نبود به كجا نگاه ميكنن ! اين يارو كاراكتر بازي هم زيرشون بود داشت با تير ميزدشون ! در كل بازيه خوبي به نظر نمياد ! از نظر گرافيك كه به نظر تعطيل مياد ! ولي خب با M4 به جنگ سرخ پوست ها ميره ميتونه جالب باشه !

mehdi30nema
18-09-2009, 23:24
gamespot و ign به این بازی امتیاز 4 را دادند

hamid_hitman47
19-09-2009, 10:21
چیزی که از تریلر ها متوجه شدم اینه که اصلا چیزی به عنوان هوش مصنوعی تو این بازی وجود نداره!!

Turok-71
19-09-2009, 11:31
این بازی از همون تریلر های اولیش مشخص بود که یک بازی زرد هست و نمراتش
از 5 بالاتر نمیزنه!
یه جا بود یه دسته سرخپوست واساده بودن و این همه رو داشت به رگبار می بست
اونا هم انگار هیچ کاری از دستشون بر نمی یومد.!!!

mehdi30nema
19-09-2009, 13:35
به هر حال از بازی که سازنده چندان معروفی نداره نمیشه انتظار شاهکار را داشت .