PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاهش قیمت پلاسما b650 samsung

Ami R 940
12-09-2009, 09:40
این hdtv هم اکنون بین 3 تلویزیون برتر از لحاظ کیفیت تصویر هست . قیمت این پنل با کاهش 260 هزار تومانی به 1970 تومان رسید(با گارانتی سام سرویس) سایز 50 اینچ .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من با این کیفیت و سایزش در زیر دو میلیون کاملا بی رقیب هست.

kisiya
12-09-2009, 10:31
این hdtv هم اکنون بین 3 تلویزیون برتر از لحاظ کیفیت تصویر هست . قیمت این پنل با کاهش 260 هزار تومانی به 1970 تومان رسید(با گارانتی سام سرویس) سایز 50 اینچ .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من با این کیفیت و سایزش در زیر دو میلیون کاملا بی رقیب هست.

امیر خان سلام من تو سایت فروشگاه مرکزی دیدم قیمتش تکون نخورده تو همچین قیمتی از کجا گرفتی جسارتا میشه دقیق بگید ودر ضمن تو سایت فروشگاه مرکزی نوشته اینها 100 هرتز هستند حتی پلاسماشون که دوستان میگفتند 600 هرتز است جریان چیه میشه دقیق مشخص کنید منتظر جوابم الان با سپاس

alibhroz
12-09-2009, 13:24
آقای امیرخان شما تو یه تاپیک گفته بودی g10 تو بانه هست . اگه اینی که گفتی صحیح هستش یه خبری بده دیگه.

Ami R 940
12-09-2009, 13:44
امیر خان سلام من تو سایت فروشگاه مرکزی دیدم قیمتش تکون نخورده تو همچین قیمتی از کجا گرفتی جسارتا میشه دقیق بگید ودر ضمن تو سایت فروشگاه مرکزی نوشته اینها 100 هرتز هستند حتی پلاسماشون که دوستان میگفتند 600 هرتز است جریان چیه میشه دقیق مشخص کنید منتظر جوابم الان با سپاس

قیمتش با احتساب سینما خانگی 2.229 شده بدون سینما 1970. در سایت مرکزی با سینما هدیه قیمت ذکر شده.

Sub-field Drive 600 hrtz هست . حالا می پرسی sub filed چیه بعد از اون می فرمایین کنتراست چیه در این مواقع تاپیک های که در گذشته ایجاد شده صفحاتش رو مرور کنین و به سوالاتون برسید.

دوستان باور کنید من بالای 12 13 پی ام به ایشون جواب دادم و حدود 10 پست در رابطه به سوالاتشون :41::41::31: می پرسه کنترل تلویزیونش باطریش قلمی هست یا درشت وزنش چقدره کنترلش رنگش آبیه یا مشکی .این همه بحث های تخصصی میشه در فروم میاد از من رنگ کنترل می پرسه :18: :13: ظاهرا از مهدی هم بالای 500 سوال پرسیده :31:

باور کن برای خرید انقدر وسواس لازم نیست بدتر دل چرکین میشی .

آقای امیرخان شما تو یه تاپیک گفته بودی g10 تو بانه هست . اگه اینی که گفتی صحیح هستش یه خبری بده دیگه.

داداش عزیزم من نگفتم 100درصد در بانه هست .با توجه به تجربه شخصیم و سفرم به بانه و مشاهده تلویزیون هایی که هنوز نمایندگی رسمی نیاورده بودن و در اونجا موجود بود,عرض کردم این تلویزیون در بانه هم هست به احتمال زیاد . اصولا کلیه مدل های پلاسما خریداران خیلی کمتری نسبت به lcd led داره و در بانه هم سخت پیدا میشه .باید اونجا خوب بگردین مغازه هارو .

تو کل بانه 2 3 تا مغازه بودن پلاسما می فروختن

alibhroz
12-09-2009, 15:32
من بدجوری رفتم تو نخ g10 اول دنبال lcd lh700 بودم ولی از اون موقع که در مورد g10 اطلاعات پیدا کردم بدجوری خوشم ازش اومد حالا اگه تو بانه نباشه خیلی حالم گرفته میشه. راستی شما کی رفتی که نبوده؟ شاید تا الان آورده باشن

Ami R 940
12-09-2009, 16:07
من بدجوری رفتم تو نخ g10 اول دنبال lcd lh700 بودم ولی از اون موقع که در مورد g10 اطلاعات پیدا کردم بدجوری خوشم ازش اومد حالا اگه تو بانه نباشه خیلی حالم گرفته میشه. راستی شما کی رفتی که نبوده؟ شاید تا الان آورده باشن

برج 2 بانه بودم .

یکی از یوزرهای همین فروم کامنتی داده بود معتقد بود یکی از رفقاش رفته بانه و مدل g10 رو ندیده.من خودم خیلی بعید می دونم اونجا نباشه.

ali6589
12-09-2009, 16:25
امیر جان سلام،من اگه خدا بخواد میخوام برم بانه با ماشین خودم ولی تو یک سری کامنتها دیدم که گفتن تلویزیون نباید افقی بزارین رو باربند و این چیزا، میخواستم ببینم حقیقت داره یا میتونم به طوره معمولی ببندم رو باربند و بیام تهران،ممنونم

kisiya
12-09-2009, 16:54
قیمتش با احتساب سینما خانگی 2.229 شده بدون سینما 1970. در سایت مرکزی با سینما هدیه قیمت ذکر شده.

Sub-field Drive 600 hrtz هست . حالا می پرسی sub filed چیه بعد از اون می فرمایین کنتراست چیه در این مواقع تاپیک های که در گذشته ایجاد شده صفحاتش رو مرور کنین و به سوالاتون برسید.

دوستان باور کنید من بالای 12 13 پی ام به ایشون جواب دادم و حدود 10 پست در رابطه به سوالاتشون :41::41::31: می پرسه کنترل تلویزیونش باطریش قلمی هست یا درشت وزنش چقدره کنترلش رنگش آبیه یا مشکی .این همه بحث های تخصصی میشه در فروم میاد از من رنگ کنترل می پرسه :18: :13: ظاهرا از مهدی هم بالای 500 سوال پرسیده :31:

باور کن برای خرید انقدر وسواس لازم نیست بدتر دل چرکین میشی .

داداش عزیزم من نگفتم 100درصد در بانه هست .با توجه به تجربه شخصیم و سفرم به بانه و مشاهده تلویزیون هایی که هنوز نمایندگی رسمی نیاورده بودن و در اونجا موجود بود,عرض کردم این تلویزیون در بانه هم هست به احتمال زیاد . اصولا کلیه مدل های پلاسما خریداران خیلی کمتری نسبت به lcd led داره و در بانه هم سخت پیدا میشه .باید اونجا خوب بگردین مغازه هارو .

تو کل بانه 2 3 تا مغازه بودن پلاسما می فروختن

امیر جان سلام ممنونم ازتون ولی دوست من شما استادید وهرکسی در یک چیزی ودوست من شما باید خیلی صبور باشید وبه سوالات همه هر چقدر هم ابتدایی باشد جواب بدهید من اولا رنگ کنترل رانپرسیدم واینکه شما همش گیر دادید به اینکه من باتری رو پرسیدم که قلمی درشته به خاطر اینکه من دستگاه دیگه که خریدم این باتری ها سنگینه در کنترل وصدای طلق طلق میدهد امیدوارم متوجه شده باشید دوست گرامی ومن همیشه از تو ودوستان دیگه که اطلاعات میدهید ممنونم ولی خودت ببین نتونستی به من واضح بگی که ایا میگویند 100 هرتز معنیش چیه وموضوع رو پیچیده کردی ونتونستی جواب دقیق بدهی ومنو از گنگی در بیاری ومنو ارجاع دادی به تاپیکهای گذشته که من 1000 بار اونها رو خوندم ودر ضمن اینکه میگی من یک سوال صد جا پرسیدم دوستان دیگر سوالات ابتدایی مثل همین بانه وحمل افقی یا عمودی رو 1000 بار پرسیدند اینک منتظر جواب شما هستیم در قبل اگر جسارتی کردم طلب پوزش دارم خلاصه ما پیرمردیم دیگه

Ami R 940
12-09-2009, 16:59
امیر جان سلام،من اگه خدا بخواد میخوام برم بانه با ماشین خودم ولی تو یک سری کامنتها دیدم که گفتن تلویزیون نباید افقی بزارین رو باربند و این چیزا، میخواستم ببینم حقیقت داره یا میتونم به طوره معمولی ببندم رو باربند و بیام تهران،ممنونم

سلام مخلصیم .

والا من جریان این افقی نگذاشتن رو از دوستان شنیدم !

من خودم از بانه دو تا ال سی دی سونی آورده بودم البته یکی رو ماشین خودم یکی رو ماشین پدرم . هر دو هم سایز 46 اینچ 700 کیلومتر اومدیم افقی هم بسته بودیم کلی از دست انداز هم بالا پایین رفتیم و دره رد کردیم:31: هیچ مشکلی واس تلویزیون نیوفتاده الان هم حدود 6 ماه با تی وی مشکلی ندارم .

Ami R 940
12-09-2009, 17:17
امیر جان سلام ممنونم ازتون ولی دوست من شما استادید وهرکسی در یک چیزی ودوست من شما باید خیلی صبور باشید وبه سوالات همه هر چقدر هم ابتدایی باشد جواب بدهید من اولا رنگ کنترل رانپرسیدم واینکه شما همش گیر دادید به اینکه من باتری رو پرسیدم که قلمی درشته به خاطر اینکه من دستگاه دیگه که خریدم این باتری ها سنگینه در کنترل وصدای طلق طلق میدهد امیدوارم متوجه شده باشید دوست گرامی ومن همیشه از تو ودوستان دیگه که اطلاعات میدهید ممنونم ولی خودت ببین نتونستی به من واضح بگی که ایا میگویند 100 هرتز معنیش چیه وموضوع رو پیچیده کردی ونتونستی جواب دقیق بدهی ومنو از گنگی در بیاری ومنو ارجاع دادی به تاپیکهای گذشته که من 1000 بار اونها رو خوندم ودر ضمن اینکه میگی من یک سوال صد جا پرسیدم دوستان دیگر سوالات ابتدایی مثل همین بانه وحمل افقی یا عمودی رو 1000 بار پرسیدند اینک منتظر جواب شما هستیم در قبل اگر جسارتی کردم طلب پوزش دارم خلاصه ما پیرمردیم دیگه

دوست عزیز ساده تر بگم دو نوع رفرش صفحه داریم ,sub field یکی از آن دو روش هست که بیشتر پلاسماها مورد استفاده قرار می گیره .

در اینجا می تونی توضیحات خوبی در این باره داشته باشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kisiya
12-09-2009, 17:45
دوست عزیز ساده تر بگم دو نوع رفرش صفحه داریم ,sub field یکی از آن دو روش هست که بیشتر پلاسماها مورد استفاده قرار می گیره .

در اینجا می تونی توضیحات خوبی در این باره داشته باشی

امیر جان سلام ساب فیلد پلاسمای سامسونگ چند هرتزه

Terry Bogard
12-09-2009, 20:26
مشکل این پلاسمای سامسونگ اینه که خیلی داغ میکنه صدای وزوز هم ازش میاد من توی همین تاپیکا بود که خوندم یکی میگفت خیلی داغ میکنه وقتی خودم از نزدیک بهش دست زدم فهمیدم که میشه به جای مایتابه برقی ازش استفاده کرد پشتش نا فرم داغ میکنه تصویرشم جلوی s10 چنگی به دل نمیزنه ولی قیافش خوبه.

abbas_p
13-09-2009, 14:36
برج 2 بانه بودم .

یکی از یوزرهای همین فروم کامنتی داده بود معتقد بود یکی از رفقاش رفته بانه و مدل g10 رو ندیده.من خودم خیلی بعید می دونم اونجا نباشه.
من بودم..البته اینم باید بگم که خود دوستم نرفته بود ..بلکه برادرش رفته بود ..که فکر نکنم تمام مغازههای بانه رو گشته باشه ..شاید از یکی دو جا پرسیده باشه.

mj_khayat
14-09-2009, 06:56

با سلام، فكر كنم داستان حمل افقي را اولين بار خودم ، از طرف يك فروشنده LG مطرح كردم اما حالا تقريبا مطمئنم چنين چيزي و افت كيفيت و ... نميتونه صحت داشته باشه و اصلا منطقي هم نيست. در كانتينرها هم فقط براي آسيب نرسيدن به صفحه تصويرها كه عريض هستند، تلويزيونها را بصورت افقي روي هم قرار نميدهند وگرنه اصلا جاي نگراني نبايد باشه.

منتظر خبرهاي خوب از وجود سري g با قيمت مناسب توي بانه هستيم :31: سفر خوش

hossein1111
09-10-2009, 02:14
علت خاصی داره که این مدل دیگه تو بازار نیست؟

samkaveh
09-10-2009, 10:18
منم دیروز بانه بودم حیف اونهمه راه که رفتم و دست از پا درازتر برگشتم تمام مغازه های اونجا رو زیرو رو کردم خبری نبود فقط یکیشون گفت خریدیم پشت مرز مونده مرز بستست همین دیگه اثری از g10 نبود s10 رو هم به قیمت تهران میدادن 1150000 البته به مدل دیگه بود نمیدونم چه مدلی بود panasonic...10sاس اخرش بود میدادن 830000هزارتومن خلاصه پوستم کند از من به شما نصیحت اگه فقط برای خرید ال سی دی میرین بانه اگه بالای 250 اختلاف داشت برین چون واقعا به خطراتش نمی ارزه جاده شلوغ بود جا گیر نمیومد بازارشم خیلی شلوغ بود خلاصه خیلی بد گذشت

hossein1111
09-10-2009, 12:26
البته من منظورم این بود که چرا b650 دیگه نیست؟(تهران)

Pop-Man
09-10-2009, 13:00
البته من منظورم این بود که چرا b650 دیگه نیست؟(تهران)
هست اما همه فروشگاها ندارن

hossein1111
09-10-2009, 13:39
هست اما همه فروشگاها ندارن

آقا کجا هست؟ شما آدرسی چیزی دارین؟
من به خیلی مغازه ها و نمایندگی ها زنگ زدم میگن تموم شده و شرکتم معلوم نیست کی بیاره!!

Ami R 940
09-10-2009, 19:07
آقا کجا هست؟ شما آدرسی چیزی دارین؟
من به خیلی مغازه ها و نمایندگی ها زنگ زدم میگن تموم شده و شرکتم معلوم نیست کی بیاره!!

نمایندگی اصلی سامسونگ موجود داره در خیابان کارگر

hossein1111
10-10-2009, 00:07
نمایندگی اصلی سامسونگ موجود داره در خیابان کارگر

نه من اینجا هم زنگ زدم! گفت اینایی که تو سایت زدیم دلیل بر موجود بودنشون نیست! اتفاقا همینجا بهم گفت شاید دیگه نیارن.....

smaiel
15-11-2009, 12:18
من با اجازه دوستان سفارش این پلاسما را دادم
بدون سینمای خانگی در اومد برام: 2030000 تومن
البته من الان سونی 46 اینچ V400 دارم که می خوام 50 اینچ باشه
به نظرتون بعد از دیدن تصاویر سونی من با این پلاسما چقده افت تصویر خواهم داشت و اصلا افت تصویر خواهد بود؟

yashm1365
29-11-2009, 00:46
دوستان
واقعا چرا این مدل اینقدر ارزونتر از سونی 40 اینچی w هست ؟

درسته که آرم شبکه ها می مونه روی قسمت بالا ؟ عمرشون کمه ؟

دارم طلبه می شم ، سونی خیلی گرونه !

ehs_soltany
29-11-2009, 07:23
پلاسما B650 یکی از پرفروشترین تلویزیونها هست. البته من خودم ندیدمش

mani_arian
19-01-2010, 21:29
من رفتم یه G10 چهل و دو اینچ خریدم..خیلی هم ازش راضیم..فکر نمیکنم مدلهای بالاتر چیز اضافی داشته باشن..همین خوبه

Win-7
19-01-2010, 22:37
این پلاسما واسه بازی خوبه ؟ PS3 ؟ میخوام 50" باشه
با G10 یا b690 چطور رقابت میکنه؟

raminayat
22-01-2010, 11:38
با b550 چه فرقی دارد؟
در سایت فروشگاه سامسونگ مرکزی نگاه کردم تمام مشخصات ظاهری که داده بود یکی هستند.