PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ||| مشاوره جهت خرید دو گوشی |||

SIR MAMAD
11-09-2009, 22:19
سلام دوستان

می خواستم جهت خرید دو گوشی با هاتون مشاوره کنم.

اولویت ها به ترتیب شماره :

1- دوربین خوب ( حداقل 3 مگا پیکسل) +صدای خوب و عالی (هندرفری بیشتر مد نظر هست) +ظاهر شیک وزیبا ( ترجیحا هم خوش دست)

2- انتن دهی خوب +عدم هنگی وسرعت مناسب+ یه حداقل استکام مناسبی در کار باشه
3- یکیش حتما تاچ نباشه...یکی دیگه هم خیلی مهم نیست تاچ بودن یا نبودنش ( تاچ بود اولویت با خازنی.)
( اونی که تاچ نیست کیبورد مثل xperia 2 و p1 ...! نداشته باشه . منظورم دارا بودن شماره گیری با حروف واعداد معمولی هست )
4- قابلیت این که فارسی بشه حد اقل SMS ها رو فارسی نوشت و راحت سند کرد داشته باشه + توانایی پخش فایل های پی دی اف و ورد داشته باشد
5-سیستم عامل + تنوع بازی + تنوع نرم افزار +gps + wifi و...خیلی مهم نیست.

نکات زیر هم حتما مد نظر داشته باشید :

1- از LG و موتورولا لطفا پیشنهاد ندید! نظرم رو برند های نوکیا و سامسونگ وسونی اریکسون هست
2- گوشی ها رو برای دو خانوم می خوام بخرم! و اولویت رنگی هم : صورتی یا مشکی یا نقره ای
دقیقا مثل هم نباشه..برند اشکالی نداره ولی هم مدل نه!

بودجه:

* از 200 تا یکم فقط یکم بالاتر از 300 هزار تومان برای هر گوشی می تونم خرج کنم !!

خوب پیشنهادتون چیه؟ لطفا از هر سه برند پیشنهاد بدید و حتما حتما اولویت بندی کنید

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

راجب انتخاب های خودم هم نظر بدهید.

1- Samsung S7350 Ultra

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرتون راجبش چیه؟
کسی صداش رو تو هندزفری تست کرده چجوریه؟
می تونم این رنگش رو گیر بیارم؟
الان بیش تر از 290 تومان هست؟ کسی قیمت داره؟

این سیستم عامل نداره..فک کنم جاواس..یک جا دیدم نوشته Unknown/proprietary
این یعنی چی؟
تو مشخصاتش یک سیدی سافت ویر( ویندوز هست) باید روش چی ریخت؟!!

2- Samsung M7600 Beat DJ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظرتون راجب این چیه؟
به بودجم می خوره؟
300 بیش تر هست؟
ارزش داره نوکیا ها مثل N82 N79 رو ول کنم کنم بیام اینو بگیرم؟

5800 رو خوشم نیومد...دست رفقامم زیاد دیدم خیلی خزه!
از نوکیا و سونی چه گزینه هایی دیگه هست؟
6220چطوره...قیافش خیلی ضایس؟؟

3- U900

اینم خوبه ولی یک سرو گردن از 7350 پایین تر هست

قیمتش زیر 250 هست یا بالاتر؟

چه جوریه این؟

تو مشخصاتش اثری از DviX/ XviD/ MP4/ H.263/ H.264/ WMV9 player

نیست. یعنی پخش نمی کنه یا باید برنامه ریخت برای پخشش ؟

اگر پاسخ دهید ممنون می شم
خیلی تو قید نظراتم هم نرید.

pulp_152
12-09-2009, 01:46
هر 3 تاش پیشنهاد منم هست .. مخصوصا اولی و دومی ...

اولی که دوربین خوب بعلاوه فیلمبرداری عالی با یک رابط مناسب داره کلا گوشی خیلی خوبیه ...

دومی هم تقریبا میشه گفت تو پخش موزیک بی رقیبه ... و مطمئن باش بهترین موزیک فون میشه با امدنش ...و جاوای هر 2 تا هم عالی هستش هم بازی هم نرم افزاری ...

کیفیت صفحه نمایش 2 می یعنی m7600 عالی هستش و اینکه تاچ خیلی عالی تری هم داره .. کلا یک گوشی دیوانه کنندست اگه با قیافش کنار بیای .. چون خیلیا با قیافش کنار نمیان که اکثرا کلاسیک پسندن ... ولی من عاشق دومی هستم ..

قیمت اولی هم زیر 300 هستش مثلا 270 یا 280

دومی هم 310 تا 330

سومی هم زیر 250 هستش ... نه پخش نمیکنه

SIR MAMAD
12-09-2009, 10:30
هر 3 تاش پیشنهاد منم هست .. مخصوصا اولی و دومی ...

اولی که دوربین خوب بعلاوه فیلمبرداری عالی با یک رابط مناسب داره کلا گوشی خیلی خوبیه ...

دومی هم تقریبا میشه گفت تو پخش موزیک بی رقیبه ... و مطمئن باش بهترین موزیک فون میشه با امدنش ...و جاوای هر 2 تا هم عالی هستش هم بازی هم نرم افزاری ...

کیفیت صفحه نمایش 2 می یعنی m7600 عالی هستش و اینکه تاچ خیلی عالی تری هم داره .. کلا یک گوشی دیوانه کنندست اگه با قیافش کنار بیای .. چون خیلیا با قیافش کنار نمیان که اکثرا کلاسیک پسندن ... ولی من عاشق دومی هستم ..

قیمت اولی هم زیر 300 هستش مثلا 270 یا 280

دومی هم 310 تا 330

سومی هم زیر 250 هستش ... نه پخش نمیکنه

متشکر از پاسخ

خودم هم نظرم روی دو تای اولی هست
هرچند از اینا که خیری به ما نمی رسه برای خودم نیستن.
ولی باید یک چیز حسابی بخرم

یک دو زحمت دیگه هم داشتم:

1- اگر ممکنه بفرمایید علاوه بر گوشی داخل باکس هر کودوم از این ها دقیقا باید چه چیز هایی باشه؟

دفترچه راهنمای فارسی که همراهشون نیس. هست؟

2- اگر امکان داره از نوکیا یا سونی هم با شرایط فوق چیزی مد نظرتون بود مطرح کنید.