PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : opera

Lord-Voldemort
11-09-2009, 14:41
سلام
من با اپرا کار می کنم نمی دونم چرا هر وقت می هوام دانلود کنم دانلود منیجر باز نمی شه می شه کمکم کنید

iload
11-09-2009, 22:01
سلام

اینجا بپرس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord-Voldemort
14-09-2009, 00:20
بعد چرا توب اپرا اسم ها (نام کاربري)نمي ايد مثلا توی جایی که نام کاربری باید نوشته بشه
می نویسم می گه می خوای سیو بشه می گم نه ولی مثلا توی اینترنت اکسپلورر توی جایی که نام کاربری نوشته می شه
نام کاربری یادش هست اول اسم را می زنی بقیه اش می اد ولی توی اپرای من اینطور نیست

Carl
14-09-2009, 00:40
بعد چرا توب اپرا اسم ها (نام کاربري)نمي ايد مثلا توی جایی که نام کاربری باید نوشته بشه
می نویسم می گه می خوای سیو بشه می گم نه ولی مثلا توی اینترنت اکسپلورر توی جایی که نام کاربری نوشته می شه
نام کاربری یادش هست اول اسم را می زنی بقیه اش می اد ولی توی اپرای من اینطور نیست
چون اپرا یه امکان بهتر داره، به اسم Password manager؛ که اگه تو یه سایت، یوزر و پسورد رو وارد کنی و توی پنجره‌ای که موقع ورود باز می‌شه، دکمه‌ی Save رو بزنی، دفعه‌ی بعد که بخوای لاگین کنی، کافیه Ctrl+Enter رو بزنی تا خودبه‌خود یوزر و پسورد وارد بشن.

Mahdi.p30
14-09-2009, 01:23
چون اپرا یه امکان بهتر داره، به اسم Password manager؛ که اگه تو یه سایت، یوزر و پسورد رو وارد کنی و توی پنجره‌ای که موقع ورود باز می‌شه، دکمه‌ی Save رو بزنی، دفعه‌ی بعد که بخوای لاگین کنی، کافیه Ctrl+Enter رو بزنی تا خودبه‌خود یوزر و پسورد وارد بشن.

در تكميل حرفاي دوستمون: از اين لحاظ بهتره كه اگه مثلا براي سايتي چند تا يوزر و پسورد داشته باشي، همه رو سيو ميكنه ، بينشون انتخاب ميكني ،با هر كدوم كه بخواي لاگين ميكنه
بعد از باز كردن سايت مورد نظر ، يه دكمه اي (توي نوار ابزار) به شكل كليد ، روشن ميشه و اونو بايد فشار بدين

Lord-Voldemort
14-09-2009, 14:29
در تكميل حرفاي دوستمون: از اين لحاظ بهتره كه اگه مثلا براي سايتي چند تا يوزر و پسورد داشته باشي، همه رو سيو ميكنه ، بينشون انتخاب ميكني ،با هر كدوم كه بخواي لاگين ميكنه
بعد از باز كردن سايت مورد نظر ، يه دكمه اي (توي نوار ابزار) به شكل كليد ، روشن ميشه و اونو بايد فشار بدين

چجوری بینشون انتخاب کنیم

خوب این کار همون سیو را می کنه که تیک گزینه را می زنی یا نه ؟ فقط نام کاربری را سیو می کنه
میشه بیشتر توضیح بدی

Lord-Voldemort
14-09-2009, 14:30
یه سوال دیگه چجوری می شه روی یک لینک ایستاد و آدرس سایت یا همون لینک را دید مثل اکسپلورر که اون پایین می اید

Mahdi.p30
14-09-2009, 14:45
چجوری بینشون انتخاب کنیم

اگه اون روی اون دکمه کلیک کنی ، خودش یه لیستی از یوزرهایی که تا الان روی این سایت استفاده کردی ، میاره و میتونی انتخاب کنی که با کدوم لاگین کنه

خوب این کار همون سیو را می کنه که تیک گزینه را می زنی یا نه ؟ فقط نام کاربری را سیو می کنه
میشه بیشتر توضیح بدی

اگه تیک روبزنی فقط برای صفحه حاضر سیو می کنه ولی اگه نزنی ، برای همه صفحاتی که اول آدرسشون با اون یکی باشه ، هم اون دکمه روشن میشه
مثلا برای همین فروم خودمون ، میشه از هر تایپیکی لاگین کرد
هم نام کاربری و هم پسورد رو سیو میکنه
دکمه wand در نوار ابزار باید روشن بشه

یه سوال دیگه چجوری می شه روی یک لینک ایستاد و آدرس سایت یا همون لینک را دید مثل اکسپلورر که اون پایین می اید
شما در اپرا هم اگه بری روی لینک ،قسمت پایین ، سمت چپ ، آدرس اونو نوشته

در ضمن بهتره که سوالاتون در این مورد رو ، در تایپیک مربوط به اپرا بپرسی تا زودتر به جواب برسی

Mahdi.p30
14-09-2009, 14:45
تکراری .............