PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی کنید. لطفآ

nima_ir
11-09-2009, 12:06
دوستان من یک روتر وایرلس Tplink 841ND دارم.

متاسفانه وایرلس کنسول پلی استیشن 3 با این مدل سازگاری نداره.

(یا من بلد نیستم درست کانفیگ کنم)

به نت وصل میشه تو Brows پلی استیشن هم سرچ میکنم سرعت نت هم تو شبکه عالی هستش ولی وارد نتورک پلی استیشن نمیشه

حالا می خوام یک کارت شبکه یو اس بی بخرم که گفتن مخصوص کنسول سونی هستش:

این سایت رو نگاه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه اینو وصل کنم به پلی 3 دیگه مشکلی نیست؟

یا برم یک اکسس پوینت دی لینک 2100 بخرم؟

اگه دی لینک 2100 بخرم فکر کنم دیگه روتر Tplink بی مصرف میشه درسته؟

یکی از دوستان لطفآ راهنمایی کنه.

اگه میشه یه توضیحی به UPnP و DMZ تو تنظیمات روتر چی هستن باید روشن باشن یا خاموش؟

hashem_wolf
12-09-2009, 00:14
اصلا وصل نمیشه؟؟

پیدا میکنه؟؟

یا وصل میشه سرعت پاینه؟؟

چه تنظیماتی اعمال میکنید؟

nima_ir
12-09-2009, 10:28
دوست عزیز روتر رو پیدا میکنه 95% سیگنال دارم به نت هم وصل میشه. ولی وارد شبکه نتورک نمیشه. به این عکس نگاه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز وقتی که کابلی که از رادیو وایرلس اومده مستقیم وصل می کنم به پلی 3 و در تنظیمات PPPOE انتخاب می کنم. یوزر و پسورد که می زنم خیلی زود وصل میشه و هیچ مشکلی هم ندارم.

ولی وقتی که به روتر وصلش می کنم. اینطور میشه..

با کابل هم امتحان کردم یک لن از روتر زدم به پلی 3 بازم همین مشکل رو داشتم به اینترنت وصل میشه ولی وارد نتورک پلی 3 نمیشه.

فکر کنم باید دستی به روتر تعریف کنم ؟ آره؟

hashem_wolf
13-09-2009, 00:45
شما باید تنظیمات ip رو به صورت استاتیک انجام دهید

m.matin
04-12-2009, 04:23
با سلام خدمت دوستان عزیز:
بچه ها لطفا طریقه راه اندازی مودم وایرلس dlink را به لب تاب با ویندوز xp توضیح دهید.
لب تابم مودم را میشناسه ولی نمیتونم با اینترنت کار کنم.
آیا برای وایرلس باید کانکشن جداگانه بسازم؟ اگر جواب مثبت هست چطوری بسازم؟
چطور باید کانکت بشم؟
لطفا به صورت ساده و مبتدی توضیح دهید.
ترجیحا اگر امکان دارد با تصویر باشد.
فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری فوری

ali_sn57
04-12-2009, 15:57
اين ارور وقتي چند وقت از عمر ويندوزت ميگزه پيدا ميشه و با نمايان شدنش اول به ظاهر تم ويندو به حالت كلاسيك در مياد و به حالت اول برميگرده و در باطن ويندوز شما با مشكل اساسي رويرو ميشه ... يكي از اين مشكلات بزرگ اينه كه اينترنت از كار ميوفته و شما چاره اي به جز ريستارت كردن ويندوز ندارين

ظاهرا اين مشكل مختص كاربراني است كه از اينترنت ADSL استفاده ميكنن و ويندوز XP service pack 2 استفاده ميكنن حاددتر است.

ali_sn57
04-12-2009, 16:03
اين ارور وقتي چند وقت از عمر ويندوزت ميگزه پيدا ميشه و با نمايان شدنش اول به ظاهر تم ويندو به حالت كلاسيك در مياد و به حالت اول برميگرده و در باطن ويندوز شما با مشكل اساسي رويرو ميشه ... يكي از اين مشكلات بزرگ اينه كه اينترنت از كار ميوفته و شما چاره اي به جز ريستارت كردن ويندوز ندارين

ظاهرا اين مشكل مختص كاربراني است كه از اينترنت ADSL استفاده ميكنن و ويندوز XP service pack 2 استفاده ميكنن حاددتر است.