PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید کارت شبکه وایرلس

mrmbmh
10-09-2009, 22:28
سلام
من میخوام یک کارت شبکه وایرلس برای شیر کردن اینترنت adsl بین PC اصلی و یک PC دیگه تهیه کنم.
اگه ممکنه برندهای معروف و رنج قیمت هاشون (PCI و USB) و مزیت های USB غیر از پرتابل بودن رو بگین.
قدرت گیرندگی و فرستندگی بالایی داشته باشه (خیلی برام مهمه)
ممنون:31:

vioman
11-09-2009, 06:46
سلام
من میخوام یک کارت شبکه وایرلس برای شیر کردن اینترنت adsl بین PC اصلی و یک PC دیگه تهیه کنم.
اگه ممکنه برندهای معروف و رنج قیمت هاشون (PCI و USB) و مزیت های USB غیر از پرتابل بودن رو بگین.
قدرت گیرندگی و فرستندگی بالایی داشته باشه (خیلی برام مهمه)
ممنون:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:11:

mrmbmh
11-09-2009, 22:07
ممنون مطالعه کردم اما در مورد قیمتش چیزی گفته نشده، رنج قیمت usb و pci... ممنون (ترجیحا linksys)

vioman
12-09-2009, 07:16
ممنون مطالعه کردم اما در مورد قیمتش چیزی گفته نشده، رنج قیمت usb و pci... ممنون (ترجیحا linksys)

دوست عزیز

قیمت هر دو نوع PCI و USB از حدود 25 هزار تومان شروع میشه.
Linksys تا حدودی قیمت بالاتری داره (کیفیت بهتری هم داره)

قیمت محصولاتش بستگی به نوع اونها داره.:20:

شما کدام مدل رو انتخاب کردید؟

mrmbmh
12-09-2009, 15:26
من الان WMP54G رو دیدم ولی زیادی گرونه... 50 تومنه انگار! شما نمیدونین ارزون ترین مدل Linksys حالا PCI یا USB فرقی نمی کنه... چنده؟
بعد این مدل های Dlink قابل اعتماد هستن؟ و جواب محیط خونه رو میدن؟ چون ارزون ترن...

vioman
13-09-2009, 06:24
من الان WMP54G رو دیدم ولی زیادی گرونه... 50 تومنه انگار! شما نمیدونین ارزون ترین مدل Linksys حالا PCI یا USB فرقی نمی کنه... چنده؟
بعد این مدل های Dlink قابل اعتماد هستن؟ و جواب محیط خونه رو میدن؟ چون ارزون ترن...

Linksys کیفیت خوبش باعث قیمت بالاش شده.
البته در عبارت Cisco روی محصولاتش افزایش قیمت مضاعفی رو به همراه داره.

D-Link هم محصولات خوبی و خیلی فروش بالایی داره.

برد و پوشش محیطی سیستم وایرلس بر اساس ورژن وایرلس هاست.
اگر به سرعت و پوشش بالا نیاز دارید باید از ورژن N استفاده کنید که قیمت خیلی بالاتری داره:20:

:11:

mrmbmh
13-09-2009, 20:20
سلام دوباره!
دو تا مدل دیدم
TL-WN620G
30 هزار تومن
و
Linksys - Wireless PCI Adapter WMP54G
50 تومن
این اولی یه عبارت وسوسه کننده داره:
Complying with IEEE 802.11g, the TL-WN620G adopts TP-LINK “Super G” and Extended Range” WLAN transmission technologies, resulting in transmission speeds of up to 108M.
و TPLink هست
البته در review ها مشکلاتی از قبیل داغ کردن زیادی و عدم امکان دانلود بیشتر از 500 مگ رو دیدم.. شما نظر خاصی ندارین؟

vioman
14-09-2009, 06:29
سلام دوباره!
دو تا مدل دیدم
TL-WN620G
30 هزار تومن
و
Linksys - Wireless PCI Adapter WMP54G
50 تومن
این اولی یه عبارت وسوسه کننده داره:
Complying with IEEE 802.11g, the TL-WN620G adopts TP-LINK “Super G” and Extended Range” WLAN transmission technologies, resulting in transmission speeds of up to 108M.
و TPLink هست
البته در review ها مشکلاتی از قبیل داغ کردن زیادی و عدم امکان دانلود بیشتر از 500 مگ رو دیدم.. شما نظر خاصی ندارین؟

دوست من
این 2 قطعه از لحاظ ساختاری متفاوت هستند.
اما مدل TP که مثال زدید از رنج بالاتری پشتیبانی میکنه (ورژن تقویت شده ی G هستش) و فکر میکنم انتخاب مناسب تری باشه. هرچند من به لینکسیس اعتقاد بیشتری دارم:20:

داغ کردن یک قطعه غیر طبیعی نیست (اگر زیاد نباشه) اما عدم دانلود نمیتونه درست باشه.
کارت شبکه هیچ فهمی از دانلود نداره و فقط مسئول برقراری ارتباط هستش.

اگر واقعا به سرعت و برد زیاد احتایج دارید و مشکل هزینه هم ندارید پیشنهاد میکنم یکی از دستگاه های سری N لینکسیس یا هر برند معتبری رو انتخاب کنید. :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید:11: