PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید کارت گرافیک تا 200 تومن برای این سیستم

Hamid323
10-09-2009, 17:43
سلام
قطعات سیستم من یه مقدار قدیمی هست میخواستم ببینم با این قطعات آیا کارت گرافیک میتونه از همه توانایی هاش استفاده کنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمنا آیا این پاور برای سیستمم کافی هست و برای گرافیک جدید هم کفایت میکنه؟

ممنون میشم یک کارت گرافیک مناسب پیشنهاد بدید

alborz_k
10-09-2009, 20:43
سلام
قطعات سیستم من یه مقدار قدیمی هست میخواستم ببینم با این قطعات آیا کارت گرافیک میتونه از همه توانایی هاش استفاده کنه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمنا آیا این پاور برای سیستمم کافی هست و برای گرافیک جدید هم کفایت میکنه؟

ممنون میشم یک کارت گرافیک مناسب پیشنهاد بدید
سلام. اولأ به p30world خوش اومدین! (واالله مدیران تبریک نمی گن ، ما باید بگیم! :دی) البته فکر نکنی که این جا هم شوخ هستنا!! بر عکس سایر اعضا بسیار بسیار جدین!! :دی
برای کارت گرافیک توصیه می کنم که ati radeon hd4850 بگیرید که قیمتش حدود 160000 تومان هست و کارایی خیلی خوبی داره ، البته اگه مدل 1 گیگ رو بگیرید ، کمی بهتره.
پردازنده ی شما برای این کارت گرافیک کمی ضعیفه ، اگه بتونید اون رو تا 3 گیگاهرتز اورکلاک کنید ، می تونید از 100% کارایی تمام قطعاتتون استفاده کنید و واقعأ تفاوت کارایی رو احساس می کنید ، برای اورکلاک هم می تونید به بخش اورکلاک مراجعه کنید!
پاور هم باید حتمأ عوض بشه و یک پاور 500 وات مثل green gp535 ab کاملأ کافیه و محصول کیفی و کم صدایی هم هست!

Hamid323
10-09-2009, 21:28
سلام. اولأ به p30world خوش اومدین! (واالله مدیران تبریک نمی گن ، ما باید بگیم! :دی) البته فکر نکنی که این جا هم شوخ هستنا!! بر عکس سایر اعضا بسیار بسیار جدین!! :دی
برای کارت گرافیک توصیه می کنم که ati radeon hd4850 بگیرید که قیمتش حدود 160000 تومان هست و کارایی خیلی خوبی داره ، البته اگه مدل 1 گیگ رو بگیرید ، کمی بهتره.
پردازنده ی شما برای این کارت گرافیک کمی ضعیفه ، اگه بتونید اون رو تا 3 گیگاهرتز اورکلاک کنید ، می تونید از 100% کارایی تمام قطعاتتون استفاده کنید و واقعأ تفاوت کارایی رو احساس می کنید ، برای اورکلاک هم می تونید به بخش اورکلاک مراجعه کنید!
پاور هم باید حتمأ عوض بشه و یک پاور 500 وات مثل green gp535 ab کاملأ کافیه و محصول کیفی و کم صدایی هم هست!
ممنون
یک گیگش هم DDR3 هست؟ ضمنا این 4770 شنیدم خیلی تفاوتی با 4850 نداره و رمش هم DDR5 هست و ارزون تر. درسته؟ نظرتون چیه
و از nvidia چی پیشنهاد میدید. من سقفم تا 200 تومن هست

ضمنا پاور کولر مستر چی پیشنهاد میدید چون شنیدم بهتر از گرین هست

میخوام پاور یه مقدار هم بالاتر از سیستم باشه تا بشه روی ارتقای سیستم بازم فکر کرد.

Hamid323
10-09-2009, 21:30
راستی این CPU رو من تا 2.4 اور کنم شاهکار کردمچطور میگید تا 3 ببرمش. تاپیک خاصی هست که راهنمایی کنه؟ چون سیستم هنگ میکنه یکم که بالا میبرمش

Hamid323
11-09-2009, 16:56
نظری نبود؟