PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتباط فلاش با برنامه هاي ديگر

eaw_Master
10-09-2009, 17:21
با سلام چون نديدم اضافه نمودم موضوعي پيرامون ارتباط برنامه فلاش با برنامه هاي ديگر كه هر كسي هم اطلاعي از برنامه مفيدي در اين زمينه داشت متحمل زحمت شده و در اينجا ذكر كند.

iman129080
10-09-2009, 22:33
با سلام

اين يك نمونه ارتباط فلش با جاوا اسكريپت مي باشد.:5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

flashman
11-09-2009, 01:33
به نظر من در بانک فلش قرار بگیره بهتره . :11:

eaw_Master
11-09-2009, 19:29
با سلام منظور من ارتباط فايلي و گرافيكي مي باشد ببخشيد كه منظورم رو واضح نگفتم
به عنوان مثال ارتباط برنامه تري دي مكس استاديو با فلاش كه شما مي توانيد با استفاده از نرم افزار
Swift 3D MAX 3.0
كه اين ورژن بر روي تري دي مكس 7 نصب مي شود از تري دي مكس خروجي برداري فلاش تهيه نماييد.
اين برنامه بعد از نصب به عنوان يك موتور رندر در تريدي مكس مي تواند انيميشن هاي بيت مپ تري دي مكس را به فايلهاي برداري فلاش تبديل نمايد
متاسفانه به دليل نداشتن فضا روي اينترنت آپلود نكردم بايد از بازار تهيه كنيد
محدوديت هايش
- پشتيباني نكردن از گرادينت رمپ ها
- پشتيباني نكردن از تكسچر ها
ولي مطمئن هستم در صورت استفاده پشيمان نخواهيد شد.

eaw_Master
11-09-2009, 19:31
با سلام دوباره نرم افزار بعدي
آدوبي آفتر افكت هست كه شما مي توانيد به سادگي انيميشن هاي حرفه اي بسازيد و از برنامه خروجي swf و همچنين خروجي FLV بگيريد و در برنامه هاي فلاشتون استفاده كنيد در صورت نياز به راهنمايي ذكر نماييد.

eaw_Master
13-09-2009, 12:32
با سلام
برنامه ديگر آدوبي اين ديزاين هست كه مربوط به صفحه پردازي و طراحي كتاب هست كه شما مي توانيد در اين برنامه (مخصوصاٌ افرادي كه نرم افزارهاي بر پايه متن مي سازند) صفحه آرايي خود را انجام دهيد و يه خروجي فلاش تهيه نموده و در فايل فلش خود يا به صورت مستقيم import كنيد و يا در كنار فايل فلش خود بصورت مجزا داشته باشيد و با استفاده از كامپوننت ScrollPane اونو صدا بزنيد كه خيلي فوايد زيادي داره