PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانشگاه صنعتی اصفهان IUT

amirmon
10-09-2009, 15:23
سلام

بچه های اصفهان لطفا اگه می شه یه توضیحی در مورد دانشگاه صنعتی اصفهان و موقعیت و اعتبار اون بدین ....

راستی از تهران تا اصفهان چند ساعت راه هستش؟ به اصفهان قطار داریم(چند ساعته می ره)؟ راستش تا حالا اصفهان نرفتم از هیچ چی خبر ندارم!!!

اومدیم اصفهان باید چه جوری بریم دانشگاه صنعتی اصفهان؟ آخه می گن اگه تو اصفهان آدرس بپرسی گم می شی!!! این حرف رو یکی از بچه های خود اصفهان زد.... می گفت اگه تو شهر راننده تاکسی بفهمه غریبی و یا بچه تهرونی راه 1 کیلومتری رو 5 کیلومتر تو شهر می چرخونه بعد می بره به مقصد!!!! ( به خدا اینها رو از خودم نمی گم)

==================================

کسی دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شده اینجا؟ یه سوال....

تونستید وارد سیستم گلستان بشید واسه پذیرش اینترنتی؟ من هر کاری می کنم خطا می ده!! چی کار کنم؟

nafas
10-09-2009, 15:34
دانشگاه صنعتی اصفهان (Isfahan University of Technology) به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی ایران در سال 1353 واقع در بزرگترین قطب صنعتی کشور، در فاصله 20 کیلومتری شمال غربی اصفهان و شمل شرقی خمینی شهر ، در دامنه کوه سید محمد در زمینی به وسعت 23 میلیون متر مربع احداث گردید.

اینم نقشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه ثبت نام پذیرفته شدگان جدید دانشگاه

بقیه چیزا رو دوستان اصفهانی بهتون میگم من اینا رو خود سایتش گرفتم

Romin_Bmw850i
10-09-2009, 15:54
بابا این دانشگاه جزو 5 دانشگاه خوب ایرانه!! اونوقت اومدی اینجا داری می پرسی خوبه؟!؟! داری فخر میفروشی نامرد:دی

vroom
10-09-2009, 16:02
سلام

بچه های اصفهان لطفا اگه می شه یه توضیحی در مورد دانشگاه صنعتی اصفهان و موقعیت و اعتبار اون بدین ....

راستی از تهران تا اصفهان چند ساعت راه هستش؟ به اصفهان قطار داریم(چند ساعته می ره)؟ راستش تا حالا اصفهان نرفتم از هیچ چی خبر ندارم!!!

سلام

دانشگاه صنعتی اصفهان فکر میکنم بین 5-6 تا دانشگاه برتز ایران باشه
امکانات خوبی داره , استخر و مراکز تربیت بدنی خیلی خوب
سلف مرکزیش جزء بهترین ها در ایران
یکی ازبهترین کتابخانه های دانشگاه های ایران را داره که پارسال افتتاح شد
اینطور که شنیدم خوابکاه هاش هم بد نیست ولی خودم ندیدم
از مرکز شهر یکمی دوره
صبح ساعت 7 و بعد از ظهر ساعت 4.5 به 40-50 منطقه در شهر اتوبوس داره
از دروازه تهران هر 12 دقیقه اتوبوس داره

از اصفهان به تهران و برعکس قطار هست
تا اونجایی که میدونم هر شب ساعت 11 راه میافته و صبح ساعت 7 میرسه
با ماشین هم فکر میکنم5-8 ساعت تو راه باشین که بستگی داره با چقدر سرعت برین

اومدیم اصفهان باید چه جوری بریم دانشگاه صنعتی اصفهان؟ آخه می گن اگه تو اصفهان آدرس بپرسی گم می شی!!! این حرف رو یکی از بچه های خود اصفهان زد.... می گفت اگه تو شهر راننده تاکسی بفهمه غریبی و یا بچه تهرونی راه 1 کیلومتری رو 5 کیلومتر تو شهر می چرخونه بعد می بره به مقصد!!!! ( به خدا اینها رو از خودم نمی گم)

نه آدرسش خیلی سر راسته
رسیدی اصفهان یا با تاکسی یا با اتوبوس میری دروازه تهران-اوله خیابان اما خمینی یا اتوبوس هست یا 10 دقیقه منتظر میشی تا بیاد همین. اتوبوس هم مستقیم میره دانشگاه

کسی دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شده اینجا؟ یه سوال....

تونستید وارد سیستم گلستان بشید واسه پذیرش اینترنتی؟ من هر کاری می کنم خطا می ده!! چی کار کنم؟

مگه ثبت نام برای کارشناسی هم اینترنتیه؟؟
چه اروری میده؟؟
راستی این گلستان فقط با اینترنت اکسپلورر سازگاه ها

amirmon
10-09-2009, 16:39
مگه ثبت نام برای کارشناسی هم اینترنتیه؟؟
چه اروری میده؟؟
راستی این گلستان فقط با اینترنت اکسپلورر سازگاه ها

سلام... خیلی ممنون...
واسه ثبت نام که نیست واسه پذیرش هستش... والا تو این سیستم منظور از ثبت نام همون انتخاب واحد هستش که از ترم دوم به بعد باید با این سیستم انجام بشه...

پیغام خطا می گه نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است!!!

vroom
10-09-2009, 16:51
سلام... خیلی ممنون...
واسه ثبت نام که نیست واسه پذیرش هستش... والا تو این سیستم منظور از ثبت نام همون انتخاب واحد هستش که از ترم دوم به بعد باید با این سیستم انجام بشه...

پیغام خطا می گه نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است!!!

خواهش میکنم
شما قراره کارشناسی باشی یا کارشناسی ارشد؟؟
شما مگه نام کاربری داری؟؟
روزی که برای ثبت نام مراجعه میکنی نام کاربری و پسورد را به شما میدن یعنی قبلا که اینطور بوده

amirmon
10-09-2009, 16:57
خواهش میکنم
شما قراره کارشناسی باشی یا کارشناسی ارشد؟؟
شما مگه نام کاربری داری؟؟
روزی که برای ثبت نام مراجعه میکنی نام کاربری و پسورد را به شما میدن یعنی قبلا که اینطور بوده

من کارشناسی عمران قبولیدم

نام کاربری تو توضیحاتش گفته که همون کد ملی به اضافه حرف s هستش و کلمه عبور هم شماره داوطلبی کنکور...

rasoul2005
10-09-2009, 17:02
حرف vroom کاملا درسته دانشگاه صنعتی یکی از بهترین دانشگاههای اصفهان است که نزدیکیای شهرستان خمینی شهر واقع شده است یه مقداری راهش دوره ولی برا شما که شهرستانی هستی حتما خوابگاه در نظر میگیرند از لحاظ امکانات که دیگه حرف ندارد دولت چون میخواد از دانشجویای همیچین دانشگاههایی استفاده کنند از کمک کردن دریغ نمیکند انشاا... که بری و موفق بشی راستی چه رشته ای قبول شدی

موفق باشید

rasoul2005
10-09-2009, 17:04

نام کاربری تو توضیحاتش گفته که همون کد ملی به اضافه حرف s هستش و کلمه عبور هم شماره داوطلبی کنکور...

یه تماس با خود دانشگاه صنعتی بگیر ببین ورودی مهری یا بهمن

موفق باشید

vroom
10-09-2009, 17:08

اهان پس جدیدن اینطور شده
شاید هنوز براتون تو سیستم یوزر نساختن چون خیلی وقت نیست که نتایج اعلام شده

nafas
10-09-2009, 17:13
والله دانشگا های دیگه
کد ملی میشه رمز
و رمز دانشجویی میشد اسم کاربر
شاید شما برعکس میزنی

seyyedi
10-09-2009, 17:33
دوستان سلام
آخر این سیستم گلستان معلوم شد به چه دردی میخوره؟
گیج شدیم والا
لزومی به استفاده از اون برای ما که جدید الورود هستیم هست یا نه؟
علی علی

amirmon
10-09-2009, 17:47
والله دانشگا های دیگه
کد ملی میشه رمز
و رمز دانشجویی میشد اسم کاربر
شاید شما برعکس میزنی

هر جور که بگی امتحان کردم پس و پیش.... پیش و پس خلاصه هر جور که بگی ولی اصلا راه نمی ده!!!

کسی اینجا قبول نشده صنعتی اصفهان ؟

یه تماس با خود دانشگاه صنعتی بگیر ببین ورودی مهری یا بهمن

موفق باشید

امروز که پنجشنبه است هرچی به روابط عمومی زنگ زدم کسی برنداشت!! یعنی رفت تا شنبه؟؟؟!!!

اهان پس جدیدن اینطور شده
شاید هنوز براتون تو سیستم یوزر نساختن چون خیلی وقت نیست که نتایج اعلام شده

پس کی می خوان درست کنن؟؟ امروز که پنجشنبه و فردا جمعه.... شنبه هم که ثبت نام خواهران شروع می شه!!! وقتی نمومنده....

دوستان سلام
آخر این سیستم گلستان معلوم شد به چه دردی میخوره؟
گیج شدیم والا
لزومی به استفاده از اون برای ما که جدید الورود هستیم هست یا نه؟
علی علی

سلام

تو سایت خود دانشگاه صنعتی که گفته دانشجویان جدیدالورود باید پرینت پذیرش از طریق سیستم گلستان رو واسه ثبت نام داشته باشن..

شما نام کاربری و کلمه عبور رو وارد می کنی قبول می کنه؟؟

mohsen mafia
10-09-2009, 19:06
داداش منم صنعتی اصفهان قبول شدم (مهندسی مکانیک)... اگه خواستی پیام خصوصی بده بیشتر با هم آشنا شیم...(شایدم با هم هم اتاقی شدیم:10:)

shifter
10-09-2009, 19:07
دوست منم اي تي صنعتي قبول شده!!

amirmon
10-09-2009, 19:48
بابا این دانشگاه جزو 5 دانشگاه خوب ایرانه!! اونوقت اومدی اینجا داری می پرسی خوبه؟!؟! داری فخر میفروشی نامرد:دی

نه به خدا ...
فخر کجا بود... من که عددی نیستم رفیق... شما و همه بچه های این فاروم از همین الان من رو خاک پاتون بدونید.. خوبه؟

داداش منم صنعتی اصفهان قبول شدم (مهندسی مکانیک)... اگه خواستی پیام خصوصی بده بیشتر با هم آشنا شیم...(شایدم با هم هم اتاقی شدیم:10:)

آقا تبریک میگم...
یه نگاه به صندوق بنداز...
اگه شد حتما هم اتاق می شیم....

amirmon
11-09-2009, 12:31
دوستانی که صنعتی اصفهان قبول شدن : این طور که من فهمیدم سیستم گلستان فعلا واسه هیچ کدوم از ما جدیدالورود ها فعال نیست وباید تا شنبه صبر کنیم شاید فرجی بشه!!

behnam_n80
11-09-2009, 12:56
به خوش آمد به همه بچا p30 که میان iut
من خودم 87 هستم(مکانیک)
از اینم بدونین که به شما تو iut میگن صفری
زیاد تعجب نکنین
تا 1ماهه اولم همش یه نقشه دستتونه تا راها گم نکنین(بس کی بی در و پیکر)

amirmon
11-09-2009, 13:28
به خوش آمد به همه بچا p30 که میان iut
من خودم 87 هستم(مکانیک)
از اینم بدونین که به شما تو iut میگن صفری
زیاد تعجب نکنین
تا 1ماهه اولم همش یه نقشه دستتونه تا راها گم نکنین(بس کی بی در و پیکر)

بهنام جان یه خورده بیشتر توضیح می دی در مورد iut و سطح علمی اونجا و اعتبار و .....
در مورد خوابگاه هاش توضیح بدین... تو خوابگاه سالن مطالعه داره؟ در مورد وضعیت غذا و درصد کافور و غیره...

جون کلام یه توضیح باحال از همه جای دانشگاه بدین تا ما صفری ها بیشتر آشنا شیم... شنیده بودم به جدید الورودها میگن صفری!!!

چیکار کنیم زیاد تابلو نشه صفری هستیم؟!!

behnam_n80
11-09-2009, 14:04
از لخاظ علمی که مطمئن باش هم از لحاظ هیئت علمی هم کارگاه هو آزمایشگاه و انواع تیم های تحقیقاتی در انواع زمینه ها قویه
استاداش جدا استادن تو پوس کندن دانشجو ها
انگار عمرانی تو
عمران که تو رشته مهندسیا دختراش از یه سری مسائل غیر از درس بالاتر بقیه رشتان
خوابگاش هم سایت کامپیوتر داره هم سالن مطالعه هم wireless lan -سلمونی-سوپر-تریا و زمین بازی
کافورشم از پا نمیندازدت و هنوزم میتونی و قادرهستی ...
از امکانات ورزشیم که تو ایران تکه
3تا سوله
3تا زمین چمن
3تا زمین تنیس
یک استخر در ح تیم ملی
سالن بدنسازی و ...
کتابخونشم که سال پیش بعد از حدود 6 سال افتتاخ شد بسیار خوب و دلباز و حتی با همم میشه در خوند(شما خودد تا تهشا برو)

behnam_n80
11-09-2009, 14:07
چیکار کنیم زیاد تابلو نشه صفری هستیم؟!!

ببین اصلا امکان نداره لو نری
اصلا از قیافه معلومه
البته یه راهی هس که زیاد تو چش نباشی و سوتی ندی که فرداش تو مجله سوتیت چاپ نشه و اون اینه که سوال زیاد از سال بالایی ها نکنی.مخصوصا آدرس نپرسی

amirmon
11-09-2009, 14:21
از لخاظ علمی که مطمئن باش هم از لحاظ هیئت علمی هم کارگاه هو آزمایشگاه و انواع تیم های تحقیقاتی در انواع زمینه ها قویه
استاداش جدا استادن تو پوس کندن دانشجو ها
انگار عمرانی تو
عمران که تو رشته مهندسیا دختراش از یه سری مسائل غیر از درس بالاتر بقیه رشتان
خوابگاش هم سایت کامپیوتر داره هم سالن مطالعه هم wireless lan -سلمونی-سوپر-تریا و زمین بازی
3تا سوله
3تا زمین چمن
3تا زمین تنیس
یک استخر در ح تیم ملی
سالن بدنسازی و ...
کتابخونشم که سال پیش بعد از حدود 6 سال افتتاخ شد بسیار خوب و دلباز و حتی با همم میشه در خوند(شما خودد تا تهشا برو)

ای ول داری بابا.... دمت گرم...

یعنی باید قید معدل خوب رو بزنیم با این اوصاف از استادان.... از داداشم شنیده بودم استاداش خیلی بد نمره و سخت گیر هستن ولی می گفت این قضیه ما سابق هست شاید الان بهتر شده باشه!!!!

حالا دخترهای عمران تو چه زمینه برتر هستن؟چرا؟ بگو اینجا دختر عمرانی نداریم بهش بربخوره!! خانواده هم از این طرفا مطلقا رد نمی شه!!

آقا راسته اصفهونی ها اونجا با بچه تهرونیا دشمن هستن؟ به خون هم تشنه.... اگه راسته هویت رو مخفی نگه داریم...

ببین اصلا امکان نداره لو نری
اصلا از قیافه معلومه
البته یه راهی هس که زیاد تو چش نباشی و سوتی ندی که فرداش تو مجله سوتیت چاپ نشه و اون اینه که سوال زیاد از سال بالایی ها نکنی.مخصوصا آدرس نپرسی

قابل توجه بچه های 88 صنعتی اصفهان:
برای پیشگیری از لو رفتن و صفری خوانده شدن توسط سال بالایی ها پاهای خود و چشمان رو قوی کنید و حواستون رو جمع که باید کلی پیاده روی کنید ولی مبادا آدرسی چیزی از کسی بپرسید....(بیچاره شدیم رفت پی کارش)

rasoul2005
11-09-2009, 14:47
آقا راسته اصفهونی ها اونجا با بچه تهرونیا دشمن هستن؟ به خون هم تشنه.... اگه راسته هویت رو مخفی نگه داریم...

کی گفته اصفهانیا با تهرانیا بدند
دونسته بد میگم با حرف زدنت نشون میدی مال کجایی

موفق باشید

mohsen mafia
11-09-2009, 14:54
بهنام جان من مکانیک صنعتی قبول شدم.می خواستم بدونم وضعیت مکانیک صنعتی چطوره؟ تو ایران رتبش چندمه؟

amirmon
11-09-2009, 15:14
کی گفته اصفهانیا با تهرانیا بدند
دونسته بد میگم با حرف زدنت نشون میدی مال کجایی

موفق باشید

من متوجه خط دوم نشدم..
ولی این که کی گفته باهم بدند همه می گن ... هر دانشجویی که از تهران رفته اصفهان از اقوام خودم....

behnam_n80
11-09-2009, 18:28
ای ول داری بابا.... دمت گرم...

یعنی باید قید معدل خوب رو بزنیم با این اوصاف از استادان.... از داداشم شنیده بودم استاداش خیلی بد نمره و سخت گیر هستن ولی می گفت این قضیه ما سابق هست شاید الان بهتر شده باشه!!!!

حالا دخترهای عمران تو چه زمینه برتر هستن؟چرا؟ بگو اینجا دختر عمرانی نداریم بهش بربخوره!! خانواده هم از این طرفا مطلقا رد نمی شه!!

قابل توجه بچه های 88 صنعتی اصفهان:
برای پیشگیری از لو رفتن و صفری خوانده شدن توسط سال بالایی ها پاهای خود و چشمان رو قوی کنید و حواستون رو جمع که باید کلی پیاده روی کنید ولی مبادا آدرسی چیزی از کسی بپرسید....(بیچاره شدیم رفت پی کارش)

خوب اگه درس زیاد بخونی معدلت بالا میشه کار نشدنی نیس
دختراشونم خوب دیگه چی بگم(پا و اینا:21:)(اگه بازم نمیفمی دیگه بهتره یه سری به خودد بزنی)
ببین اگه کارد درس باشه به مشکلی بر نمی خوری
در ضمن ساق پات به شدت تو این ترمه اول تقویت میشه
راسی تو کلاسا در ترمه اول bluetooth خیلی به کارد در رد و بدل **** میاد:8:

behnam_n80
11-09-2009, 18:33
بهنام جان من مکانیک صنعتی قبول شدم.می خواستم بدونم وضعیت مکانیک صنعتی چطوره؟ تو ایران رتبش چندمه؟

مکانیکش این جور که شنیدم تو ایران 4مه
کارگاها بسیار مجهز
بیشترین تعداد استاد تمام در کل دانشگاه صنعتی مال مکانیکه
بیشترین تیم های تخقیقاتی در زمینه های:هوا فضا-روباتیک-خودرو که خودش شامل صخرا-برقی-فورمولا هس
اینا وضعیت کلی
85% پسر 15% دختر(در شال 87 155 پسر 25 دختر)
تریاش بیخود اما با تعطیل شدن تریا عمران سیل جمعیت میاد اینجا

behnam_n80
11-09-2009, 18:34
در ضمن عمران زمین گل کوچیکم داره

rasoul2005
11-09-2009, 19:59
من متوجه خط دوم نشدم..
ولی این که کی گفته باهم بدند همه می گن ... هر دانشجویی که از تهران رفته اصفهان از اقوام خودم....

اینی که گفتی واجب شد فردا برم دانشگاه روزای اخری به چندتا تهرونی گیر بدم تا حرفت کاملا درست از اب در بیاد:20:

موفق باشید

seyyedi
11-09-2009, 21:50
دوستان سلام

شما نام کاربری و کلمه عبور رو وارد می کنی قبول می کنه؟؟
نه بابا من اصلا صنعتی نقبولیدم
مگه این گلستان واسه همه دانشجوها نیست
نکنه فقط مال بچه های صنعتی اصفهانه؟

3تا سوله
3تا زمین چمن
3تا زمین تنیس
یک استخر در ح تیم ملی
سالن بدنسازی و ...
بابا یواشتر بگو
دلمونو قلقلک دادی
نمی گی بچه مردم رو یه سال دیگه علاف میکنی که پاشه بیاد اونجا؟
هاااااااااان

علی علی

vroom
11-09-2009, 21:59
دوستان سلام

نه بابا من اصلا صنعتی نقبولیدم
مگه این گلستان واسه همه دانشجوها نیست
نکنه فقط مال بچه های صنعتی اصفهانه؟

سلام
نه گلستان برای هم نیست
فکر کنم برای صنعتی اصفهان و پیام نور اصفهان و صنعتی مالک اشتر باشه

seyyedi
11-09-2009, 22:10
دوستان سلام
الان رفتم سایت دانشگاه باهنر
دیدم واسه اونجا هم داره
تهرانم داره
پس باید همگانی باشه
البته نتوی توضیحش نوشته که طرح از طرف سنعتی اصفهان بوده پس اونجا باید روی این موضوع تاکید بیشتری داشته باشن
علی علی

amirmon
12-09-2009, 01:14
اینی که گفتی واجب شد فردا برم دانشگاه روزای اخری به چندتا تهرونی گیر بدم تا حرفت کاملا درست از اب در بیاد:20:

موفق باشید

بابا حالا شما نمی خواد این کار رو بکنی تا به خودت اثبات بشه.... خودت خوبی فکر میکنی همه مثل خودت هستن!!:31:

ولی تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها....:27:

amirmon
12-09-2009, 11:34
همین الان زنگیدم اداره آموزش دانشگاه گفت سیستم گلستان تازه امروز بعد از ظهر راه میفته هنوز راه نیفتاده ......

dante3
12-09-2009, 22:42
سلام
من همین الان رفتم درست شده انگار.

amirmon
13-09-2009, 00:14
سلام
من همین الان رفتم درست شده انگار.

سلام
آره بالاخره راه افتاد ولی الان 1 شبه من که گذاشتم فردا برم سراغش....

راستی شما چی قبولیدی؟

موفق باشی

dante3
13-09-2009, 10:44
سلام
آره بالاخره راه افتاد ولی الان 1 شبه من که گذاشتم فردا برم سراغش....

راستی شما چی قبولیدی؟

موفق باشی

سلام
منم برق قبولیدم:31:
با ارزوی موفقیت برای همه.

ElmO
13-09-2009, 20:33
سلام دوستان خسته نباشید ...

یه سوال داشتم..

واسه قبولی ارشد دانشگاه اصفهان سقف رتبه چنده ؟ یعنی اون آخرش با چند میشه قبول شد : دی
( ارشد آبیاری و زه کشی )

اگه اینارم میدونستید بگید : خاک و پی .. سازه های هیدرولیکی و ... امثالهم : دی

فک کنم واسه ارشد زه کشی تا رتبه 30 ، 40 بگیره ، نه ؟
البته ربطی نداره ، ولی دانشگاه شیراز یکی از بچه ها با 58 قبول شد .. روزانه ..

ممنونم

یا حق

:40:

alone photon
14-09-2009, 19:47
سلام به بروبچززززززز!
من فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شدم....
خواستم بگم ما هم هستیم!
این سایت گلستان که درست نشد....
فردا ثبت نام دارم...هنوز خرابه..معلوم نیست کی به کیه....:18::19:
از مازندران باید پاشیم بریم اونجاااااا!!!..بعد میگن عزیزم چرا ثبت نام اینترنتی نکردی...یفرما...شما ردی!!!:46::20::5:

amirmon
16-09-2009, 16:37
سلام به بروبچززززززز!
من فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان قبول شدم....
خواستم بگم ما هم هستیم!
این سایت گلستان که درست نشد....
فردا ثبت نام دارم...هنوز خرابه..معلوم نیست کی به کیه....:18::19:
از مازندران باید پاشیم بریم اونجاااااا!!!..بعد میگن عزیزم چرا ثبت نام اینترنتی نکردی...یفرما...شما ردی!!!:46::20::5:

سلام
موفق باشی آقا.....
والا سایت از یکشنبه درست شد حالا نمی دونم مشکل شما چیه!!!

از مازندان میری پس میشی خوابگاهی.... سال اولی ها و دومی ها رو می ندازن تو خوابگاه الغدیر..... مثل اینکه ار خوابگاه های دیگه بهتره!

یکی از بچه های اونجا می گفت مثل اینکه امسال خوابگاه رو طوری تقسیم میکنن که بچه های هر شهر هم اتاق باشن.... اگه اینجوری باشه که خیلی واسه خود بچه ها خوب می شه و کلی از مشکلات برطرف می شه...

موفق باشید

alone photon
17-09-2009, 16:02
سلام
موفق باشی آقا.....
والا سایت از یکشنبه درست شد حالا نمی دونم مشکل شما چیه!!!

از مازندان میری پس میشی خوابگاهی.... سال اولی ها و دومی ها رو می ندازن تو خوابگاه الغدیر..... مثل اینکه ار خوابگاه های دیگه بهتره!

یکی از بچه های اونجا می گفت مثل اینکه امثال خوابگاه رو طوری تقسیم میکنن که بچه های هر شهر هم اتاق باشن.... اگه اینجوری باشه که خیلی واسه خود بچه ها خوب می شه و کلی از مشکلات برطرف می شه...

موفق باشید

ایول...رفتبم ثبت نام چهرشنبه که ما رو بدن همونجا سایت...البته او یارویی که ثبت نام می کرد اطلاعاتش از من هم پایین تر بود!:19:
اگه هم شهری ها بشن تو یه اتاق که عالیه...چون از شهر ما هم یه نفر هست....
در مورد الغدیر هم و بقیه چیزهای دانشگاه تو اوتبوس که داشتیم می رفتیم اصفهان یه سال آخری بود کلی چیز یاد داد به ما...:10:

alone photon
17-09-2009, 20:26
هرچی نوشتم که غلط درومد اون بالا...ببخشید!:42:

amirmon
18-09-2009, 14:03
سلام
بچه های iut باید دوشنبه واسه معارفه دانشگاه باشن.... اگه یکشنبه عید نباشه دوشنبه باشه چی؟ اونوقت بازم باید دوشنبه بیایم دانشگاه؟

alone photon
18-09-2009, 20:05
سلام
بچه های iut باید دوشنبه واسه معارفه دانشگاه باشن.... اگه یکشنبه عید نباشه دوشنبه باشه چی؟ اونوقت بازم باید دوشنبه بیایم دانشگاه؟

...گفتن روز بعد از عید فطر...مطمئنا همون یک شنبه عید هست...اگه نبود به احتمال خیلی کم باید سه شنبه اونجا باشیم...
راستی در مورد اینکه هم شهری ها باهم یه جا باشن بیشتر از نظر من بدی داره تا خوبی...در هر صورت باید اساسی کارشناسی بشه...

amirmon
18-09-2009, 23:41
...گفتن روز بعد از عید فطر...مطمئنا همون یک شنبه عید هست...اگه نبود به احتمال خیلی کم باید سه شنبه اونجا باشیم...
راستی در مورد اینکه هم شهری ها باهم یه جا باشن بیشتر از نظر من بدی داره تا خوبی...در هر صورت باید اساسی کارشناسی بشه...

خوب بگو ببینم ایراداش چیاست تا همین جا کارشناسی کنیم با هم دیگه......!!!!

من که می گم خیلی بهتره که همشهری ها با هم باشن.....

alone photon
19-09-2009, 01:35
خوب بگو ببینم ایراداش چیاست تا همین جا کارشناسی کنیم با هم دیگه......!!!!

من که می گم خیلی بهتره که همشهری ها با هم باشن.....

ببین ..الان خب ما به بچه شهرستانی معروفیم:13:!....همین چندنفری که می دونم از اینجا قبول شدن همشون خیلی معذرت می خوام گاگولن...یعنی هیچی حالیشون نیست...منم باحاشون حال نمی کنم...فکر نکنم اصلا اینترنت و فیلم و موسیقی(:8: )(!!!)و ... از این جور چیزام زیاد سر در بیارن...البته بعدا راه میفتن..یعنی بیشترا اول اینجورین...ولی تو بچه تهرانی...تهران خب خیلی بزرگه و بچه هاش از نظر سطح شعور خیلی از این رفقای ما بالاترن!...برا شما بهتره...ولی همونطور که گفتم برا من نچ!..ممکنه خوب منظورم رو بیان نکرده باشم ولی یه جورایی فهمیدی چی میگم دیگه...ولی باز از یه جهت دیگه اینکه بچه های شهرای دیگه هم اعتمادی نیست بهشون....اگه تهران قبول می شدیم حداقل می دونستیم بچه ها فرهنگشون بالاست....اما اصفهان خودت می دونی دیگه از استانهای اطراف سبک زندگیشون فرق داره...!...هرچند در مورد همه این نکته صدق نمی کنه...ولی این احتمالات هم هست دیگه...حق بده اندکی!...پس هم خوبی داره هم بدی...کدوم می چربه گیج شدم!!
آواتارتم که صنعتی کردی!
:5:

alone photon
19-09-2009, 01:52
من که رفتم برا سه هفته همونجا رزرو کردم غذا رو!!!!...بعدشم اینکه من حوالی ساعت 4صبح دوشنبه(اگه فطر باشه که هست!)می رسم اونجا...ببینم صبحانه رو ساعت چن میدن ؟؟؟؟!!!!:20:
بد نبود اونجا ملاقاتی می داشتیم باهم ها؟!:10::27:

amirmon
19-09-2009, 14:06
ببین ..الان خب ما به بچه شهرستانی معروفیم:13:!....همین چندنفری که می دونم از اینجا قبول شدن همشون خیلی معذرت می خوام گاگولن...یعنی هیچی حالیشون نیست...منم باحاشون حال نمی کنم...فکر نکنم اصلا اینترنت و فیلم و موسیقی(:8: )(!!!)و ... از این جور چیزام زیاد سر در بیارن...البته بعدا راه میفتن..یعنی بیشترا اول اینجورین...ولی تو بچه تهرانی...تهران خب خیلی بزرگه و بچه هاش از نظر سطح شعور خیلی از این رفقای ما بالاترن!...برا شما بهتره...ولی همونطور که گفتم برا من نچ!..ممکنه خوب منظورم رو بیان نکرده باشم ولی یه جورایی فهمیدی چی میگم دیگه...ولی باز از یه جهت دیگه اینکه بچه های شهرای دیگه هم اعتمادی نیست بهشون....اگه تهران قبول می شدیم حداقل می دونستیم بچه ها فرهنگشون بالاست....اما اصفهان خودت می دونی دیگه از استانهای اطراف سبک زندگیشون فرق داره...!...هرچند در مورد همه این نکته صدق نمی کنه...ولی این احتمالات هم هست دیگه...حق بده اندکی!...پس هم خوبی داره هم بدی...کدوم می چربه گیج شدم!!
آواتارتم که صنعتی کردی!

البته من خیلی قبول ندارم بچه های تهران شعورشون بالاتر باشه... شاید فرهنگشون بالاتر باشه ولی شعورشون به آدمش بستگی داره و همونطوری که خودت می دونی آدم بی شعور همه جا هست چه تهران چه شهرستان....

اما تو بحث خوابگاه و هم اتاقی ها مسئله هم فرهنگ بودن بچه ها باهم یا هم زبون بدن بچه ها مطرحه نه بالا یا پایین بودن فرهنگ یه شهر نسبت به شهر دیگه....

معمولا همشهری ها بهتر زبون هم رو می فهمن و اگه با هم مشکلی پیدا کنن سعی می کنن کشش ندن و کوتاه بیان ولی اگه دو نفر از دوتا شهر مختلف با هم مشکل پیدا کنن مگه کسی کوتاه میاد هر کدوم تعصب خاص خودشون رو نشون میدن... اگه هم اتاقی ها از یه شهر باشن تو رفتن به شهرشون و برگشتن با دانشگاه خیلی راحت تر هستن بر فرض برای بلیط قطار یه نفر میره واسه بقیه هم می گیره یا تو اتوبوس یا قطار با هم هستن و دورس مسافت اذیتشون نمی کنه

خوب این ها یه سری محسنات بود که به نظر من میرسه....

در مورد آواتار هم باید بگم که بالاخره یه جوری باید ترم اولی بودن خودمون رو نشون بدیم دیگه.... جو گیر و این حرفا....!!!!! ولی می خوام عوضش کنم به زودی البته....

صبحانه روفکر کنم شب قبل با شام میدن با خودت ببری خوابگاه.....

شماره من اون پایین هست هروقت اونجا رسیدی یه sms یا زنگ بزنی قرار می زاریم همدیگه رو میبینیم....

موفق باشی

alone photon
19-09-2009, 19:45
چه بدبختي داشتم برا بليط گرفتن امروز من!...آخرشم يه دونه يافتيم...باشه رسيدم اونجا زنگ مي زنم...اينم شماره منه:
09119254254
همونطور كه گفتم من حدود ساعت 4-5 صبح مي رسم....تو با ماشين خودتون مياي يا اتوبوس؟ چه ساعتي ميرسي؟
بلاخره يه رفيق p30world يي بدرد مي خوره....
اميدورام وضيعت خوابگاه هرجور كه ميشه به نفع همه باشه..همه بتونن راحت باشن...فعلا رفيق...

ElmO
22-09-2009, 00:58
ببین ..الان خب ما به بچه شهرستانی معروفیم:13:!....همین چندنفری که می دونم از اینجا قبول شدن همشون خیلی معذرت می خوام گاگولن...یعنی هیچی حالیشون نیست...منم باحاشون حال نمی کنم...فکر نکنم اصلا اینترنت و فیلم و موسیقی(:8: )(!!!)و ... از این جور چیزام زیاد سر در بیارن...البته بعدا راه میفتن..یعنی بیشترا اول اینجورین...ولی تو بچه تهرانی...

تهران خب خیلی بزرگه و بچه هاش از نظر سطح شعور خیلی از این رفقای ما بالاترن!...برا شما بهتره...ولی همونطور که گفتم برا من نچ!..ممکنه خوب منظورم رو بیان نکرده باشم ولی یه جورایی فهمیدی چی میگم دیگه...ولی باز از یه جهت دیگه اینکه بچه های شهرای دیگه هم اعتمادی نیست بهشون....اگه تهران قبول می شدیم حداقل می دونستیم بچه ها فرهنگشون بالاست....

اما اصفهان خودت می دونی دیگه از استانهای اطراف سبک زندگیشون فرق داره...!...هرچند در مورد همه این نکته صدق نمی کنه...ولی این احتمالات هم هست دیگه...حق بده اندکی!...پس هم خوبی داره هم بدی...کدوم می چربه گیج شدم!!
آواتارتم که صنعتی کردی!

سلام دوست عزیز..

فک نمیکنی اینجوری صحبت کردن تو فروم و کلا جایی که همه تهرانی نیستن ، یا درواقع از همه ی شهرها و
فرهنگ ها اینجا عضو داریم ، یه جور توهین به غیر تهرانی ها ( شهرستانی ها ) به حساب میاد ؟!!

عقیده و نظر شما محترمه .. اما ابرازش توی هرجایی ، خصوصا یه جایی مثل اینجا ، فک نمیکنید درست نباشه ؟

ضمن اینکه این صحبتهای دونفره دوست من ، جاش توی پیغام خصوصی ه .. نه تاپیک عمومی ..

اینا فقط یه سری صحبت برادرانه و دوستانه بود .. امیدوارم برداشت منفی نکنی ..

موفق باشی

یا حق

:40:

sha2ow
23-09-2009, 10:59
گفته ی این دوستمون elmo صد درصد تایید میشه.اتفاقا به نظر من با فرهنگ ترین بچه ها تو این دانشگاه و خود شهر اصفهانند.والا من که دو سه تا رفیق تهرونی اینجا دارم که بعضی وقت ها فرهنگشون از یه بچه دهاتی (قصدم توهین به کسی نیست اصلا خودما میگم) خیلی پایین تره و آبروی هرچی تهرونیه بردند.

یه آدرس پرسیدن ساده را میگم.یارو تو تهران خدارا بنده نیست و جواب آدما نمیده ولی تو خود شهر اصفهان خیلی راحت و با احترام بهت آدرس میدند. (تجربه من که این بوده)

در مورد رفتار اصفهانی ها با تهرانی ها اصلا نگران نباشید چون واقعا اصفهانیا مهمون نوازند.مگر ا ینکه واقعا خودتون مشکل داشته باشید و یه سری اخلاق ها ی خاص داشته باشید.

و در آخر اینکه خدا را شکر کنید که توی این دانشگاه قبول شدید.واقعا این دانشگاه یکی از آرزوهای من بود با همین هدف درس می خوندم ولی حیف...
باور کنید اگر اصفهان پایتخت بود این دانشگاه رتبه ی اول را در دانشگاه های ایران داشت.فقط به خاطر مسایل سیاسی این طور نیست .البته رییس دانشگاه هم از این وضع راضی نیست.
حقیقتا قدر این رییس را بدونید که واقعا ارزش دانش و دانشگاه را می دونه و از اون آدم های با ارزش ایرانه.

به امید کارشناسی ارشد در این دانشگاه.

Mina Mehdizadeh
24-09-2009, 11:27
سلام خدمت صفری های دانشگاه خودمون :10:

نترسید بچه ها ولی در کل پوستتون کنده است تو صنعتی ، نمیدونم چرا اینجوریه ، اینگار در و دیوارش موج منفی میده

سعی کنید خودتون خوش باشید ، ولی باید درس خوند در حد تیم ملی ! (حالا یکمی کمتر هم طوری نیست :31:)

در کل جو دانشجویی خوبی داره ، بچه هاش اکثرا + هستند ، فضاش رو من دوست دارم ولی اساتیدش رو نه !!!!

سلفش هم خوبه ، به جز کبابش:2: بقیه اش رو میشه خورد :5:

در کل امیدوارم بهتون خوش بگذره :11:

amirmon
04-10-2009, 10:02
گفته ی این دوستمون elmo صد درصد تایید میشه.اتفاقا به نظر من با فرهنگ ترین بچه ها تو این دانشگاه و خود شهر اصفهانند.والا من که دو سه تا رفیق تهرونی اینجا دارم که بعضی وقت ها فرهنگشون از یه بچه دهاتی (قصدم توهین به کسی نیست اصلا خودما میگم) خیلی پایین تره و آبروی هرچی تهرونیه بردند.

یه آدرس پرسیدن ساده را میگم.یارو تو تهران خدارا بنده نیست و جواب آدما نمیده ولی تو خود شهر اصفهان خیلی راحت و با احترام بهت آدرس میدند. (تجربه من که این بوده)

در مورد رفتار اصفهانی ها با تهرانی ها اصلا نگران نباشید چون واقعا اصفهانیا مهمون نوازند.مگر ا ینکه واقعا خودتون مشکل داشته باشید و یه سری اخلاق ها ی خاص داشته باشید.

و در آخر اینکه خدا را شکر کنید که توی این دانشگاه قبول شدید.واقعا این دانشگاه یکی از آرزوهای من بود با همین هدف درس می خوندم ولی حیف...
باور کنید اگر اصفهان پایتخت بود این دانشگاه رتبه ی اول را در دانشگاه های ایران داشت.فقط به خاطر مسایل سیاسی این طور نیست .البته رییس دانشگاه هم از این وضع راضی نیست.
حقیقتا قدر این رییس را بدونید که واقعا ارزش دانش و دانشگاه را می دونه و از اون آدم های با ارزش ایرانه.

به امید کارشناسی ارشد در این دانشگاه.

شما اولین کسی هستی که از رئیس دانشگاه تعریف می کنی!!!!!
خودت که خوب می دونی همه اون رو به چه اسمی می شناسن...
در کل دانشگاه با این همه امکانات می تونست خیلی بهتر از این باشه...هر چند الان هم بدک نیست...

sha2ow
05-10-2009, 19:51
این رئیس از درس خونده های خارجه.دقیقا نمیدونم ولی فکر کنم از امریکا مدرک داشته باشه.
این که میگم خود رئیس هم راضی نیست منظورم این بود که ایشون خیلی سعی میکنند که رتبه ی دانشگاه را بالا ببرند ولی دانشگاه های تهران این اجازه را نمیدند.
یه نمونه این بود که رتبه های خوبی که وارد این دانشگاه می شدند از طرف دانشگاه های تهران دعوت می شدند با کلی اضافات.و دانشجو هم از خدا خواسته می رفت اون طرف.
نمی دونم والا شاید شما که از نزدیک در جریان کار ها هستید بیشتر بدونید، ولی تا اونجا که من فهمیده بودم ایشون در این زمینه کم تلاش نکرده بودند.
من خودم هم شنیدم و مصاحبات ایشون با رادیو و تلویزیون را دیده بودم.و با همین ملاک ها هم نتیجه گیری کرده بودم.
حالا باز هم معذرت می خوام اگر چیزی غیر از اینه.

amirmon
25-12-2009, 23:22
سلام.....

امتحان ازمایشگاه فیزیک روز دوشنبه واقعا مزخرف بود.... 12 سوال تو 60 دقیقه!!!!!!!!!!! واقعا محشره!! من که فقط تونستم 4تا سوال رو بنویسم!!!! بقیه سفید....

بعد از امتحان با چندتا از بچه ها رفتیم پیش امامی مسئول آزمایشگاه و حسابی هیکلش رو بییییییییییییب گرفتیم....

این اولین امتحانی هستش که سرنوشتش برام کاملا نامعلومه و فکر کنم آخریش هم نباشه!!!!

فعلا بای

semiko
03-02-2010, 13:20
سلام
به نظر من دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از با امکانات ترین دانشگاه های ایرانه ولی حیف که بسیاری از طرح های اولیه که مد نظر شاه پهلوی بوده فراموش شده (قرار بوده که این بهترین دانشگاه خاور میانه باشه) و دانشگاه بعد از انقلاب اسلامی هیچ تغییری نکرده که پسرفت هم داشته.

maverick-7
02-10-2013, 20:26
سلام
من این تاپیک رو دیدم و چون بلد نیستم همینجا درخواستم رو مطرح میکنم.

جابجایی با دانشجوی ارشد طراحی کاربردی دانشگاه تبریز
با مژدگانی خوب
به دلیل مسایل شخصی

9364478416
free2hava@yahoo.com

ممنون

maverick-7
02-10-2013, 20:38
با سلام
من کجا میتونم درخواست جابجایی با یه دانشجوی دیگه رو بدم؟