PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری از تمام فارق التحصیلان کاردانی پیوسته ی کامپیوتر

mahmoodtaker
10-09-2009, 13:34
با عرض سلام و خسته نباشد خدمت مدیران زحمتکش انجمن و تک تک کاربران.
فرد 17 ساله ای هستم که در خرداد ماه امسال با معدل 90/17 دیپلم کامپیوتر رو از هنرستان گرفتم.
خب با توجه به معدلم نشون میده که دانش اموز مستعد و خوبی هستم.
در کنکور سراسری نیز قبول شدم.
حالا نکته ی مهم اینه که تمامی دانش اموزان کلاس مدرسه ی ما به دلیل داشتن معلمی ضعیف و ناکارامد در درس مهم ویژوال بیسیک ضعیف هستیم.یعنی بهتر بگم در حد صفر!(البته وی بی رو 16 گرفتیم که اونم کیلویی به ما داده شد!):41:
حالا ترسی که تو وجودم افتاده اینه که ایا کسی با این مشخصات میتونه در مقطع کاردانی موفق باشه?:41:
یا بهتر بگم ایا دروس برنامه سازی دانشگاه ادامه ی همین دروس هنرستان هست یا از اول و پایه دوباره اغاز شده?:41:
فکر کنم افرادی مثله من کم نباشن

با دهن روزه عاجزانه طلب کمک دارم.:40:

mahmoodtaker
10-09-2009, 14:46
اقا کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

a1000a
10-09-2009, 21:22
با عرض سلام و خسته نباشد خدمت مدیران زحمتکش انجمن و تک تک کاربران.
فرد 17 ساله ای هستم که در خرداد ماه امسال با معدل 90/17 دیپلم کامپیوتر رو از هنرستان گرفتم.
خب با توجه به معدلم نشون میده که دانش اموز مستعد و خوبی هستم.
در کنکور سراسری نیز قبول شدم.
حالا نکته ی مهم اینه که تمامی دانش اموزان کلاس مدرسه ی ما به دلیل داشتن معلمی ضعیف و ناکارامد در درس مهم ویژوال بیسیک ضعیف هستیم.یعنی بهتر بگم در حد صفر!(البته وی بی رو 16 گرفتیم که اونم کیلویی به ما داده شد!):41:
حالا ترسی که تو وجودم افتاده اینه که ایا کسی با این مشخصات میتونه در مقطع کاردانی موفق باشه?:41:
یا بهتر بگم ایا دروس برنامه سازی دانشگاه ادامه ی همین دروس هنرستان هست یا از اول و پایه دوباره اغاز شده?:41:
فکر کنم افرادی مثله من کم نباشن

با دهن روزه عاجزانه طلب کمک دارم.:40:

سلام دوست من
من خودم رشتم کامپیوتره
شما کدوم شهر هستین؟
ببینید
شاید اصلا در دانشگاه شما و ما وی بی نخونیم
ولی یه اصولی هست که شاید در همه برنامه سازی ها یکی باشه
مثلا دستور msgbox
ولی اگه خواستین من به شما میتونم یه آموزش اینترنتی بدم
اگر خواستین

mahmoodtaker
10-09-2009, 21:43
من بچه رشت هستم
ممنون از لطفتون زحمت نکشید
تو دانشگاه وی بی نیست؟!!!!!!!!!
مگه 2 جلد برنامه نویسی پیشرفته نداریم؟
یکی ویژوال بیسیک و یکی ++c
چرا عزیز ویژوال بیسیک هست

C0OPeR
10-09-2009, 22:02
عزیز من هر چی بهت گفتن رو بیخیال شو ببین من چی میگم :دی
من فارغ التحصیل رشته کامپیوتر هستم اول کاردانی گرفتم بعد کارشناسی (همین فنی و حرفه ای شروع کردم)
وقتی وارد دانشگاه شدی اصلا مهم نیست قبلش چی خوندی همه چیز از اول شروع میشه . از ریاضی پیش بگیر که ریاضی دوم دبیرستانه تا همین برنامه نویسی . البته داشتن پیش زمینه خیلی مهمه ولی نه اینکه سر یه کلاس نشستی استاد هی بگه اینارو قبلا خوندین . به ما اون زمان Q Basic یاد میدادن رفتیم دانشگاه شد C و Delphi ! مگه ما چیزی بلد بودیم ؟ الان هم نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی یه دلفی کار خفنم :دی
پس خیالت راحت باشه همه چیز از صفر شروع میشه و تنها چیزی که مهمه اینه که یا شما پیش زمینه داشته باشین یا خودتون دنبالش برین تا موفق بشین .

mohammad66
10-09-2009, 22:40
پست بالا تایید میشه
در دانشگاه تمامی دروس از ابتدا شروع میشه ولی نه اینطوری که بیان روی مسائل ابتدایی مانور بدن ولی آموزش ابتدایی تمامی دروس را میدن و وقتی وارد بخث اصلی شدن ازتون کار و پروژه می خان
کلا نگران نباش
در دانشگاه ما یه عده ای بودن از کاردانش آمده بودن و اصلا VB پاس نکرده بودن و مشکلی هم در دروس نداشتن

mahmoodtaker
11-09-2009, 11:56
من فارغ التحصیل رشته کامپیوتر هستم اول کاردانی گرفتم بعد کارشناسی (همین فنی و حرفه ای شروع کردم)
وقتی وارد دانشگاه شدی اصلا مهم نیست قبلش چی خوندی همه چیز از اول شروع میشه . از ریاضی پیش بگیر که ریاضی دوم دبیرستانه تا همین برنامه نویسی . البته داشتن پیش زمینه خیلی مهمه ولی نه اینکه سر یه کلاس نشستی استاد هی بگه اینارو قبلا خوندین . به ما اون زمان Q Basic یاد میدادن رفتیم دانشگاه شد C و Delphi ! مگه ما چیزی بلد بودیم ؟ الان هم نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی یه دلفی کار خفنم :دی
پس خیالت راحت باشه همه چیز از صفر شروع میشه و تنها چیزی که مهمه اینه که یا شما پیش زمینه داشته باشین یا خودتون دنبالش برین تا موفق بشین .

نمیدونم چقدر رو حرفت حساب کنم ولی خیلی بهم حال دادی همین که گفتی دروس از اول تو دانشگاه شروع میشه.
حالا کلا یه doc یا pdf ندارید تا ما با پیش زمینه بریم سر دانشگاه؟!

mahmoodtaker
11-09-2009, 21:52
ممنون از لطف همه.
حالا یه doc یا pdf ندارید تا ما با پیش زمینه بریم سر دانشگاه؟!

mahmoodtaker
12-09-2009, 10:04
داشتن پیش زمینه خیلی مهمه ولی نه اینکه سر یه کلاس نشستی استاد هی بگه اینارو قبلا خوندین .

کسی فایل متنی نداره که این پیش زمینه در من ایجاد بشه؟؟؟:41: