PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریاضی محض امیر کبیر یا نرم افزار آزاد؟

dampayi
09-09-2009, 22:15
سلام دوستان مهربون..:دی
من چی کار کنم؟
برم آزاد مهندس بشم یا برم یه دانشگاه خوب؟

Alamate Soal
09-09-2009, 22:16
بيا اميركبير :دي من هم فيزيك هسته اي قبول دم . بيا اينجا حال ميده خفن :دي

آزاد رو ولش كن

dampayi
09-09-2009, 22:22
آخه اونجا بهم می گن مهندس....:دی

dampayi
09-09-2009, 22:24
آقا راستی امیر کبیر واقعا فردا باید بریم ثبت نام؟

boros
09-09-2009, 22:41
به هر کدوم بیشتر علاقه داری همونو برو .

MasterGeek
09-09-2009, 22:41
اگه عنوان مهندس واسه ت خیلی مهمه اون دیگه مشکل عدم تجربه خودته :دی
ولی ریاضی هم میتونی یه کامپیوتر دان بشی یعنی علوم کامپیوتر جزء حیطه ریاضی هست (یه گرایش توی ایران هست که اونم شریف داره ولی کلا ریاضیها و همینطور کامپیوتری ها میتونن روی اصول علوم کامپیوتر کار کنن)
اینا واسه مساله علاقه است اگه عنوان و ... واسه تون مهم هست مسئله فرق میکنه (اینم بگم به عنوان یه مهندسی :دی این عنوان مسخره هم فقط توی ایران کاربرد داره و فرهنگ های صاحب مهندسی {حداقل آنگلوساکسونها و ...} حداقل به عنوان یه Title واسه صدا زدن و.. اینو ندارند :دی...البته امیدوارم اشتباه کنم :دی)

راجع به مسئله کار هم کار مهندس کامپیوتر بیشتر هست ولی یه کارشناسی ریاضی خوب که سرش به تنش بیارزه شیش تا مهندس رو توی جیب میزاره :دی

Life24
09-09-2009, 22:47
به هر کدوم بیشتر علاقه داری همونو برو .

100 درصد به این مورد علاقه شک نکنید.

dampayi
09-09-2009, 22:50
اهان این موضوع رو هم در نظر بگیرید که من می خوام ادامه بدما.....
یعنی حتما فوق هم می خونم ....

من نظر خودم اینه که الان برم ریاضی فوق کامپیوتر قبول شم :دی
خوبه ؟
عاقلانست؟
بدن بهم نخندینا....:دی

vroom
09-09-2009, 23:11
سلام
اول اینکه ایشالا هر کدوم که ثبت نام کردی موفق باشی:46:

دوم اینجا چندتا مسئله هست
1-در صورت رفتن به دانشگاه دولتی مالیات های که پدرتون زحمت کشیدن و به دولت پرداخت کردن حروم نمیشه و کمی از اون هم خرج خودتون میشه اگر هم مالیات ندادن یکمی از پول نفت استفاده میکنید و نوشه جونتون:31:

2--من درباره ی امکانات دانشگاه های آزاد تهران خبر ندارم ولی مسلما در داشگاه دولتی ای مثل امیر کبیر امکانات بسیار خوبی وجود داره که کمتر در دانشگاه های آزاد پیدا میشه

3-اگر به تعداد دانشگاه های آزاد و دولتی نگاه کنید متوجه میشید که به مراتب تعداد دانشگاه های آزاد بیشتر از دانشگاه های دولتی هستن و همچنین پذیرش رشته های علوم پایه هم به مراتب کمتر از مهندسی های آزاد هست
یعنی 4 سال آینده تعداد بسیار زیادی دانشجویه کامپیوتر آزاد فارغ التحصیل میشن در حالی که تعداد افرادی که فارغ التحصیل ریاضی محض هستن بسیار کمتر خواهند بود که به طبع فارغ التحصیلان ریاضی محض فرصت های شغلی بهتری دارن

4-در صورتی که بخواهید در کشور های خارجی ادامه تحصیل بدین برای رشته های علوم پایه ارزش بسیار زیادی قایل هستن مخصوصا اینکه از یکی از دانشگاه های برتر ایران مثل امیر کبیر باشه

5-با توجه به این موارد من ریاضی محض را انتخاب میکنم البته شما باید میزان علاقتون را در نظر بگیرید و بعد انتخاب کنید

پ.ن: رشته های علوم پایه در ایران در صورتی ارزش دارن که شما فقط به دکترا در اون رشته فکر کنید و لاغیر

dsa
09-09-2009, 23:19
هر سال صد ها نفر تو رشته كامپيوتر آزاد فارغ التحصيل ميشن‌، شما هم ميشي يه مهندس معمولي تو يه دانشگاه معمولي.

ولي اونور اگه تلاش داشته باشي چيز خيلي TOP ميتوني ازش در بياري + خرج كمتر تحصيل + امكانات بيشتر + دانشگاه برتر

Yi Yi
10-09-2009, 00:23
ریاضی محض یه درس خشک و نظریه. اینطور نیست؟

Reman
10-09-2009, 01:11
ریاضی محض یه رشته ای هست که حوصله می خواد و علاقه شدید به ریاضی.
منم خودم روزانه ریاضی اوردم ولی رفتم آزاد مهندسی برق خوندم. الان دارم خودمو برای المپیاد و کنکور ارشد اماده می کنم. گروه رباتیک و مقاله نویسی و ... .
دوست گلم دنبال علاقت برو... من عشقم برق بود و هست و مطمئنا با این علاقه جز بهترین ها میشم.

راستی کامپیوتر هم رشته فوق العاده ای هست مخصوصا دروس بسیار منطقی و بقولی دیجیتالی داره که یکمم ضریب هوشی بالا می خواد.
آزاد تهران هم کم از دولتی نداره. شاید خیلی از آزاد ها فرقی با دولتی نداشته باشند. اطلاعاتی که اغلب بچه های فروم میدن مربوط به 10 سال پیش آزاد هست نه الان. آزاد الان خیلی رشد کرده و دانشجو های خیلی خوبی داره که بعضا خیلی هاشون نخبه میشن.
( میتونن رتبه زیر ده بیارن تو ارشد، تو مسابقات رباتیک مقام بیارن ، ثبت اختراع کنندو...)
موفق باشید

zahedy2006
10-09-2009, 03:56
خوندن علوم پايه = آخرش معلمي

حالا ميل خودتون هست
در ضمن من خودم علوم پايه ام
علوم پايه = سختي درسها = زيادي مطالب تئوري = نمره پايين
و مساوي خيلي چيزها

Alamate Soal
10-09-2009, 09:14
بابا پاشو بيا اميركبير كلاسها رو هم باهم ميريم :دي

SIR MAMAD
10-09-2009, 10:09
ازاد کدوم دانشگاه؟

این جمله من رو بکن توی کلت:

فکر علوم پایه خوندن رو از سرت بیرون کن و خر اسم دانشگاه نشو.

اختیار با خودت هست.

بهترین و بدترین رشته و دانشگاهم که باشی اخرش خودتی که درس می خونی.

اولویت رو بده به علاقه..بعید می دونم عاشق پاس کردن نظریه اعداد پیشرفته و 4 واحد درس فقط معادلات با مشتقات و جزیی واینا باشی...

علاقه شدید + استعداد می خواد (این برای اکثر علوم پایه صدق می کنه..برای ریاضی نسبت به فیزیک خیلی خیلی بیشتر)

همین الانش که نمره ریاضی مهندسیم اومده...خیلی سخت 12--13 شدیم.

حالا اون که همش ریاضیه!

جالبه بدونی خیلی از اونایی که می رن ریاضی محض برای کارشون در طول دروه تحصیل بد جور می چسبن به وب دیزاینینگ و برنامه نویسی

پس می مونه اولویت بعدی با رشته...در مر حله بعد دانشگاه

dampayi
10-09-2009, 11:38
دوستای خوب مهربونم :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول ممنون به خاطر نظرات بعد....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد این که من اگه توی 100 تا انتخابم محض های امیر کبیر رو گزاشتم قصدم تغییر رشته بود
اگه دانشگاه دیگه محض قبول می شدم عمرا نمی رفتم ولی چون می دونم تو امیر کبیر راه داره این کارو کردم!!!
ولی خب خیلی کاره سختیه .....

بعد یه داستان دیگه هم هست که اونم اینه که من می خوام فوقم بخونم و همه می گن اگه شاگرد تنبل ریاضی محضم باشی برای فوقت کامپیوتر راهت قبول می شی چون خیلی مباحث مشترک دارند و.....

بعد از اون طرف هم که خوب دانشگاه خوبیه (حال می ده) دوستان هستند و....:دی خوش می گذره ....

ریاضی محض یه درس خشک و نظریه. اینطور نیست؟چرا هست !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست گلم دنبال علاقت برو... من عشقم برق بود و هست و مطمئنا با این علاقه جز بهترین ها میشم.علاقه؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیچی هست؟

خوندن علوم پايه = آخرش معلمياگه بخوام فقط اونو بخونم ولی من قصد دارم برا فوق نر امفزار بخونم (شایدم عمران):دی

بابا پاشو بيا اميركبير كلاسها رو هم باهم ميريم :دي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالبه بدونی خیلی از اونایی که می رن ریاضی محض برای کارشون در طول دروه تحصیل بد جور می چسبن به وب دیزاینینگ و برنامه نویسیقصد منم همینه دیگه (تقریبا ) چون پایه ریاضی خوبی دارن تو این قسمت موفق می شن!!

هر سال صد ها نفر تو رشته كامپيوتر آزاد فارغ التحصيل ميشن‌، شما هم ميشي يه مهندس معمولي تو يه دانشگاه معمولي.

ولي اونور اگه تلاش داشته باشي چيز خيلي TOP ميتوني ازش در بياري + خرج كمتر تحصيل + امكانات بيشتر + دانشگاه برتموافقم ولی سخته ها....:دی

اول اینکه ایشالا هر کدوم که ثبت نام کردی موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-در صورتی که بخواهید در کشور های خارجی ادامه تحصیل بدین برای رشته های علوم پایه ارزش بسیار زیادی قایل هستن مخصوصا اینکه از یکی از دانشگاه های برتر ایران مثل امیر کبیر باشهمنو خارج از کشور....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم ممنون
فکر کنم همون ریاضی و برم.....
برام دعا کنید

farshidshd
10-09-2009, 13:35
اگه بری واسه محض و نتونی تغییر رشته بدی اونوقت چی؟؟
خوده رئیس سنجش گفت با این افکار وارد رشته ای که نمیدونین چی هست نشین
بعدا به مشکل میخورین

برو نرم افزار آزاد

danavan
10-09-2009, 13:47
برو رشته رياضي دانشگاه امير کبير.
يه تحقيق هم درباره اينقوانين جديد بکن که اگر ليسانس داشته باشي مي توني 3 ترم بخوني و يه ليسانس ديگه بگيري ببين چجورياست.
من ليسانس رياضي دارم الانم کارمن بانکم. خيلي از همکارام هم مهندس کامپيوترن اما مي بيني که اونهام کار مند بانک هستند.
فقط يادت باشه اگر مي خواي از دانشگاه و تحصيلاتت به جايي برس و اگر رشته رياضي رو انتخاب کردي بايد تا تحش( دکترا) بري

*PiNk PaNTHeR*
10-09-2009, 14:00
میشه رتبتون رو در منطقه بپرسم؟ من میخوام بیام مهندسی نرم افزار امیرکبیر اگر اینقدر رتبه ی بالا میخواد که خفه میشم.

robert
10-09-2009, 17:26
بعد این که من اگه توی 100 تا انتخابم محض های امیر کبیر رو گزاشتم قصدم تغییر رشته بود
اگه دانشگاه دیگه محض قبول می شدم عمرا نمی رفتم ولی چون می دونم تو امیر کبیر راه داره این کارو کردم!!!
ولی خب خیلی کاره سختیه
همین دیگه
اسم امیرکبیر دهن پر کن هست ولی آینده رشته ریاضی متاسفانه خیلی خوب نیست

من فامیلم شریف لیسانس ریاضی گرفت الان تو غیر انتفاعی دیفرانسیل درس میده....!!:18:
اگر فیزیک یا شیمی یا علوم کامپیوتر قبول میشدی باز میشد رو بازار کارش حساب کرد ولی ریاضی اونهم مغز اولا آدم رو واقعا کچل میکنه از سختی (( توپولوژی-جبر 1 و 2 و3 - آنالیز ریاضی- معادلات دیفرانسیل غیر خطی-معادلات دفرانسیل بدرفتار- نگاشت های دیفرانسیل-هندسه دیفرانسیل-هندسه منیفلد-هندسه اعداد مختلط و هزار تا درس خفن دیگه )) و ثانیا ارزش درسی که میخونی بعد ازلیسانس خودش رو اصلا نشون نمیده و تازه میشی آقا معلم.

اگر بخوای امیر کبیر بری از حالا رو ارشد باید کار کنی
چون لیسانس ریاضی وضعش خوب نیست. (( کمتر از ماهی 500 تومن ))

بعد یه داستان دیگه هم هست که اونم اینه که من می خوام فوقم بخونم و همه می گن اگه شاگرد تنبل ریاضی محضم باشی برای فوقت کامپیوتر راهت قبول می شی چون خیلی مباحث مشترک دارند

هرکی گفته به شدت اشتباه کرده !!
من خودم این مهر ماه میرم ترم هفت کامپیوتر (( منم مثل شما دولتی تهران قبول شدم ولی رفتم ازاد تهران جنوب))
مشترکات ریاضی و کامپیوتر همون 15 واحد ریاضی هست که همه رشته ها میخونن

اگر ریاضی کاربری قبول میشدی آره آسون بود !1 ولی ریاضی محض بجز همون ریاضی عمومی 1 و2 و معادلات و آمار و ریاضی مهندسی هیچ وجه اشتراکی با کامپیوتر نداره .

این لیست دروس نرم افزار هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه بخوام فقط اونو بخونم ولی من قصد دارم برا فوق نر امفزار بخونم (شایدم عمران)
ببین عزیز
فوق لیسانس سخت تر از اون چیزی هست که بشه با بچه بازی بهش نگاه کرد
شما فکر کن الان لیسانس کامپیوتر رو گرفتی
یه نگاه به اون چارتی که برات گذاشتم بنداز.

ببین چند تا درس رو باید بخونی که تو کنکور ارشد نرم افزار سوال میاد ؟؟

گیرم ریاضی رو بالا بزنی !! اصلی ها و تخصصی هارو چیکار میخوای بکنی ؟؟

بازم ممنون
فکر کنم همون ریاضی و برم.....
برام دعا کنید

امیرکبیر دانشگاه فوق العاده ای هست.
ولی بدون اگر رفتی و با لیسانس اومدی بیرون راه بجایی نخواهی داشت
اگر واقعا عشقت ریاضی هست از همین الان که میخوای بری ترم یک به ارشد فکر کن.

dampayi
11-09-2009, 11:54
گه بری واسه محض و نتونی تغییر رشته بدی اونوقت چی؟؟
خوده رئیس سنجش گفت با این افکار وارد رشته ای که نمیدونین چی هست نشین
بعدا به مشکل میخورین

برو نرم افزار آزاد
اگه رفتم و نشد تغییر رشته بدم خوب می خونم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته دیگه سر فوق حتما تغییر رشته می دم!!!!! اون که می شه :دی

فقط يادت باشه اگر مي خواي از دانشگاه و تحصيلاتت به جايي برس و اگر رشته رياضي رو انتخاب کردي بايد تا تحش( دکترا) بري

من که گفتم هدفم تغییر رشته بود اگه نشد ....نمی دونم ....

میشه رتبتون رو در منطقه بپرسم؟ من میخوام بیام مهندسی نرم افزار امیرکبیر اگر اینقدر رتبه ی بالا میخواد که خفه میشم.

دیگه آبرومو نبر :دی
نه رتبه بالا یی نمی خواد من رتبم یه ذره خووووب شد :دی
8811 منطقه یک .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فامیلم شریف لیسانس ریاضی گرفت الان تو غیر انتفاعی دیفرانسیل درس میده....!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این درسته که ریاضی بازار کار خوبی نداره ولی ببخشید قسمت عمده ای از کار هم به طرف ربط داره (عرضه)
ما معلم دیفرانسیلمون برق شریف خونده بود .....

بعد ازلیسانس خودش رو اصلا نشون نمیده و تازه میشی آقا معلم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه تشکر ویژه هم از robert جان می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

robert
11-09-2009, 12:10
دیگه آبرومو نبر :دی
نه رتبه بالا یی نمی خواد من رتبم یه ذره خووووب شد :دی
8811 منطقه یک .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جانم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18:

من سال 85 با 7000 منطقه 1 فقط تونستم it پیام نور تهران مرکز قبول بشم !!:41:
برای همین الان کامپیوتر آزاد تهران جنوب میخونم.

حالا شما با 8811 ریاضی امیرکبیر قبول شدید ؟؟ واقعا چقدر کنکور آسون شده !!:13::13:

ای لعنت به این شانس من !!

میتونم بپرسم رتبه شما در کل کشور چقدر بوده ؟؟

bahman26
11-09-2009, 12:35
دوستان من هم ریاضی محض شاهرود قبولیدم
میشه در مورد تغییر رشته یکم رتوضیح بدید
هدفم از این انتخاب تغییر رشته بود (البته ریاضی رو دوست دارما ولی من عاشقه برقم)
ممنون

mahdi.a81
11-09-2009, 12:52
سلام دوست عزیز
احتمالا الان که من این موضوع رو دیدم شما ثبت نام هم کردی .
ولی یه سری توصیه بهت میکنم .
توصیه کسی که خودش عاشق کامپیوتر بود ولی ریاضی محض قبول شد . البته من عین شما دانشگاه امیرکبیر قبول نشدم .
من هم عین شما رفتم دانشگاه با این ایده که ارشد کامپیوتر قبول بشم .
بعد از ترم 3 یا 4 دنبال تغییر گرایش افتادم و به هر فلاکتی بود این کار رو کردم .
تا ترم 5 درسهای خیلی سخت رو پاس کردم و بار سنگین دروس کم شده بود .
ترم 6 و 7 فرصت خیلی خوبی بود تا دروس کامپیوتر رو تجربه کنم . دروس کامپیوتر رو به عنوان اختیاری برداشتم و حتی بهتر از خود بچه های کامپیوتر پاس کردم . توی بعضی از دروسشون بچه های ریاضی خیلی جلو هستند مثل نظریه زبانها ، ساختمان گسسته (ریاضی گسسته ) و ....
ولی کار سختیه و به این راحتی ها نمیشه ارشد قبول شد . البته الان با افزایش ظرفیت ها این کار خیلی ساده تر شده .
امیدوارم موفق باشی

*PiNk PaNTHeR*
11-09-2009, 12:58
دیگه آبرومو نبر
نه رتبه بالا یی نمی خواد من رتبم یه ذره خووووب شد
8811 منطقه یک .....
هوه. :دی
کسی میدونه برای مهندسی نرم افزار امیر کبیر رتبه باید چند باشه؟

dampayi
11-09-2009, 15:28
حالا شما با 8811 ریاضی امیرکبیر قبول شدید ؟؟ واقعا چقدر کنکور آسون شده !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای لعنت به این شانس من !!

میتونم بپرسم رتبه شما در کل کشور چقدر بوده ؟؟

کنکور آسون نشده ظرفیت ها زیاد شده ...:دی
رتبمو تو کشور یادم نیست ...:دی

احتمالا الان که من این موضوع رو دیدم شما ثبت نام هم کردی .
نه ثبت نام یکشنبه است !!!

dampayi
11-09-2009, 15:32
دوستان من هم ریاضی محض شاهرود قبولیدم
میشه در مورد تغییر رشته یکم رتوضیح بدید
هدفم از این انتخاب تغییر رشته بود (البته ریاضی رو دوست دارما ولی من عاشقه برقم)
ممنون
بهش می گن قانون نا نوشته !!:دی
تو هر دانشگاهی فرق داره ....
برای شاهرود رو نمی دونم ولی امیر کبیر باید 3 ترم از 4 ترم یا 2 ترم از 4 ترم معدل بالای 17 بیاری
البته این هم قانونی نیست که نصویب شده باشه
کلا عشقه ی بستگی داره با هات حال کنن یا نه:دی

shifter
11-09-2009, 17:01
هوه. :دی
کسی میدونه برای مهندسی نرم افزار امیر کبیر رتبه باید چند باشه؟
سال 86 پسرعموم با رتبه فکر کنم 500 اینو قبولید...:46:

bida
11-09-2009, 18:44
سلام

دوست عزیز از حالا به فکر فوق نباش یعنی با این انگیزه که فوق یه جور جبران مافات باشه تصمیم نگیر.مساله اینه که شما چرا رشته ای رو می خوای بخونی که بعد برایه فوق بخوای تغییر رشته بدی.یعنی عین تفکری که می گه جلوی ضرر را از هر جا بگیری منفعته پس تحصیل تو رشته ریاضی یعنی ضرر،خوب چرا می خوای این کارو بکنی؟

من فکر می کنم که الان خیلیا چون رتبه و رشته دلخاهشون رو نیاوردن نا خود آگاه یه مکانیسم دفاعی براشون درست شده که سعی می کنیم تو فوق بترکونیم و تو فوق تغییر رشته بدیم و ....

این طرز فکر خیلی خیلی احمقانه است که شما از حالا برای 4 سال دیگه زندگی می کنید.واقعا معلوم نیست که چی میشه،اصلا بعد از تموم شدن درستون فرصت ادامه تحصیل پیدا می کنید؟ شرایط زندگی و جامعه و خانوادتون اون موقع چطور هست؟ باور کنید که خیلی اتفاقای خوب و بد می تونه بیفته که براتون مشکل ساز بشه.

در مورد اینکه بتونید کامپیوتر قبول شید هم بگم که باز سخته.
من لیست درسایی رو که باید تو ارشد امتحان بدید می ذارم با پیش نیاز هاالبته فقط درسهای اصلی.ببینید یه فارغ التحصیل ریاضی کدوما رو می خونه (من پیش نیارها رو طبق ضرورت می ذارم نه چارت درسی چون ممکنه که بعضیاش فرمالیته باشه)
1- معماری کامپیوتر --> پیش نیاز: مدار منطقی و زبان ماشین
2-سیستم عامل --> معماری کامپیوتر
3- ساختمان داده ها
4- طراحی الگوریتم --<ساختمان داده ها
5-مهندسی نرم افزار --<ساختمان داده
6- پایگاه داده ها --> ذخیره و بازیابی اطلاعات
7- هوش مصنوعی --> ساختمان داده ها
تازه اینا کمترین حالته.

سعی کنید تو تصمیمتون حداقل فاکتور ارشد و تغییر رشته اونجا رو خیلی جدی نگیرید.

mehdiaga
11-09-2009, 18:44
به نظر من بین ریاضی محض حتی اگر دانشگاه شریف هم بخونیو نرم افزار بین این دو نم افزار خوبه .
یه شرط داره که ریاضی محض از نرم افزار خوب باشه اون هم اینکه حداقل تا دکترا بخونی

cage_021
16-09-2009, 21:02
تو که آخر سر رفتی امیر کبیر

dampayi
18-09-2009, 21:07
از همه ی دوستان به خاطر راهنمایی هایی که کردند ممنونم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرصت زیادی نداشتم برای فکر کردن .... الانم دیگه بحث در این باره فایده ای نداره (چون ثبت نام کردم!!:دی)
شاید به درد سال بعدی ها بخوره که تا اون موقع این تاپیک زیر خاکی شده

بازم ممنون

تو که آخر سر رفتی امیر کبیر
آره حسین جوووون!!:دی

دست تقدیر مرا تا به کجا با خود برد...: دی

mehdiaga
19-09-2009, 15:47
از همه ی دوستان به خاطر راهنمایی هایی که کردند ممنونم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فرصت زیادی نداشتم برای فکر کردن .... الانم دیگه بحث در این باره فایده ای نداره (چون ثبت نام کردم!!:دی)
شاید به درد سال بعدی ها بخوره که تا اون موقع این تاپیک زیر خاکی شده

بازم ممنون

آره حسین جوووون!!:دی

دست تقدیر مرا تا به کجا با خود برد...: دی
حالا که رفتی انشااله موفق باشی . فقط این رشته رو تا دکترا ادامه بده تا یه پول درست و حسابی گیر بیاری :27: