PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واقعا یه نفر نیست که ...

TATAR.BonFire
09-09-2009, 21:13
واقعا یه نفر از بین این همه آدم که ادعا می کنن طراح قالب وب سایت و وبلاگ هستن پیدا نمیشه جواب این همه نیازمند به این آموزش را بده؟
من 3 ماهه که دارم دنبال آموزش ساخت قالب وبلاگ هستم،توی همه انجمن های موجود در اینترنت هم رفتم،این همه پست دادن که آموزش بزارن.یه نفر پیدا نشد آموزش را بزاره تا هر کی به سلیقه ی خودش برای خودش قالب بسازه.از این انجمن و این سایت دیگه انتظار نداشتم.
بابا یه نفر بید قبول کنه و از ابندا تا انتها و انتشار،آموزش ساخت قالب وبلاگ را بزارن.
من دیگه خسته شدم از بس تو اینترنت دنبال آموزش گشتم.چشمام و وقتم فدای این بیهوده بازی ها شد.

my friend
09-09-2009, 22:26
شما اول باید تجربه کافی در استفاده از HTML و CSS داشته باشید.
همینطوری که نمیشه از صفر تا صد رو یاد داد... طرف پیر میشه!!
وقتی هم این دو تا رو یاد گرفتید، میتونید به راهنمای سرویس وبلاگ مورد نظرتون مراجعه کنید تا با کدهای لازم آشنا بشید.
اگه سرویس دهنده وبلاگی همچین آموزشی نداشت، پیشنهاد من اینه که دیگه طرفش نرید.

ضمنا، کتاب های HTML و CSS زیادی توی بازار هست که می تونید با قیمت پایینی خریداری کنید.

__Genius__
09-09-2009, 22:50
دنبال فروم های ایرانی نگرد برای موارد اینچنینی ،
توی فروم های خارجی سرچ کنید .

TATAR.BonFire
11-09-2009, 23:43
دنبال فروم های ایرانی نگرد برای موارد اینچنینی ،
توی فروم های خارجی سرچ کنید .
باشه،اگه جایی سراغ داری لینک بده

king mohammad
18-09-2009, 19:33
من که چشم آب نمیخوره تو سایت های فارسی چیزی پیدا کنی پس اگه انگلیسیت خوبه برو سایت هایی که معتبر هستند من که برات دعا می کنم کارت حل بشه

kazem121
30-09-2009, 10:48
من که چشم آب نمیخوره تو سایت های فارسی چیزی پیدا کنی پس اگه انگلیسیت خوبه برو سایت هایی که معتبر هستند من که برات دعا می کنم کارت حل بشه

من پیشنهاد میدم دوستان بجای دعای خیر سعی در انجام عمل خیر داشته باشن تا هم بار معنوی انجمن بالا تر بره هم اینکه ثوابش بیشتره. منظورم اینه که لینک بدین بابا !، شما یه بار زحمت کشیدین یا اینکه سعی بکشید و لینک معرفی کنید.خیلی بهتره .

اجرتان با سیدالشهداء

MaSoUd555
30-09-2009, 16:39
ببین پسره خوب اگه برا وبلاگ یخوای طراحی کنی که با Frontpage هم میتونی

اما اگه برای CMS خاصی میخوای طراحی کنی سورس نمونه قالبهاشو بخون

اگه میخوای طراحی یاد بگیری اول باید زبان های PHP,HTML,CSS,AJAX,javascript و حتی در جاهای به دیگه زبانها هم مسلط باشی

منم طراح وب نیستم اما تجربه ی این بنده ی حقیره دنبال ۀموزش جامع نباش چون زحمت داره