PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام یک؟ HTC Touch Pro HD ؟ HTC Touch Diamonde 2 ؟ HTC Hero ؟ یا سامسونگ Omnia HD ؟

DariushGreat
09-09-2009, 20:55
سلام دوستان
یه دوستی دارم در شیراز که ازم خواست براش پژوهش کنم که کدوم یکی از این گوشی ها رو بگیره. من هم دیدم چه جایی بهتر از خونه دومم ! :دی

این دوستم یه آشنا در آمریکا داره که می خواد برای خودش و داداشش و دوستش سه تا از این گوشی ها رو بفرسته. البته داداش دوستم و رفیقش ترجیحا سامسونگ می گیرن؛ اما ایشون میان این مدل ها مردد هستن. چیزی که هست اینه که به جز امنیا HD، قیمت بقیه اونجا کمتره؛ ولی مساله که باس دربارش بحث بشه این هست که آیا این گوشی ها با سیستم مخابراتی ایران سازگاری کامل رو دارن یا نه؟ ( آخه این ها ویژه ایالات متحده هستن نه ایران ). البته گفته که علامت اپراتوری روی گوشی ها نیست، اما همه خوب می دونیم که معمولا هر گوشی ای رو بیهوده واریانت بندی نمی کنن. افزون بر ویژگی های زبانی، قضیه آنتن دهی هم خیلی دخیل هست.

خودش به ویندوز موبایل علاقه منده؛ اما از سیمبین لمسی هم بدش نمیاد
صفحه نمایش خیلی براش مهمه ( 100% لمسی )
از نوکیا به شدت متنفره!!! :31:
از گوشی های گنده خوشش میاد
دوربین... ای... کمابیش باهاش کار می کنه ( اما دیگه اونجوری نیست که با یه دوربین زاقارت کنار بیاد!!! :27::38: )
صدا براش مهمه
توانایی های ارتباطی رو خیلی بهش اهمیت می ده
فعلا همین ها...

گوشی های مورد نظر این هاست:

HTC Touch Pro 2
HTC Taouch Diamond 2
HTC Hero
Samsong i8910 Omnia HD

خواهشمندم بدون تعصب و با سند و مدرک کمک کنید... :10:
با سپاس فراوون از شما دوستان گرامی خودم :11:

S@nti@go_s&k
09-09-2009, 21:27
اگر آمریکاست بگو 3 تا 3gs بیاره :دی

ولی به ترتیب اونایی که خاستی

8910
پرو2
دیاموند 2 و هیرو

pouya_99999
09-09-2009, 22:07
سلام دوستان ...

این هیرو چجور گوشی هستش ؟ خوبه به نظر شما ؟ ارزش خرید داره ؟ در مورد سیستم عاملش می دونم لطفا در مورد چیزای دیگش بگید ...

IPHONE 3g
09-09-2009, 22:22
اينا چيه بگو 3جي اس بگيره يه عمر بيمست :دي تازه گوشي گنده هم كه دوست داره صدا براش مهمه دوربينم زياد اهميت نداره بهترين همينه ولي تو اينايي كه گفتي htc touch pro به نظرم بهتره.

DariushGreat
10-09-2009, 21:49
دوستان آیا از لحاظ آنتن دهی مشکلی پیش نمیاد؟
آخه سیستم آنتن دهیشون برای ایالات متحده طراحی شده، نه ایران... :13:

S@nti@go_s&k
10-09-2009, 21:59
آنتن دهی که ربط نداره اگر جهانی باشه منظورم GSM هستش

مشکل نداره از طریق سایت MCI میتونی فعالش کنی

ولی مخصوص اپراتورها نگیره یه وقت بگو نگاه کنه سیم کارت بخوره :دی