PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سول در مورد پرداخت قبض همراه اول

Glad Boy
09-09-2009, 19:45
سلام دوستان

یه سوال داشتم . من وقت نکردم که قبض تلفن همراهم رو توی این دوره بدم . برای همین امروز صبح قطع شد . حالا سوالم اینه که اگر همون قبضی رو که به خاطرش خط یکطرفه شده رو امشب از طریق تلفن یا عابر بانک یا هر چی پرداخت کنم آیا فردا خطم وصل میشه یا باید آخرش برم دفتر خدمات ارتباطی ؟!

e.khafan!
09-09-2009, 20:00
سلام دوستان

یه سوال داشتم . من وقت نکردم که قبض تلفن همراهم رو توی این دوره بدم . برای همین امروز صبح قطع شد . حالا سوالم اینه که اگر همون قبضی رو که به خاطرش خط یکطرفه شده رو امشب از طریق تلفن یا عابر بانک یا هر چی پرداخت کنم آیا فردا خطم وصل میشه یا باید آخرش برم دفتر خدمات ارتباطی ؟!

نه شما حتما باید بری به دفتر مخابرات ، پیشنهاد من اینه که قبض رو از طریق بانک و حضوری پرداخت کن تا توی دفتر به مشل بر نخوری ( همینجوریم اگر غیر حضوری و الکترونیکی بدی مشکلی پیش نمیاد ، اما احتیاط کن ضرر نمیکنی )

موفق باشی

Saman-tci
09-09-2009, 20:20
به نظر منم از طریق خود بانک و حضوری پرداخت کنی بهتره ... چون حداقل یه فیش بهت میدن و با همون فیش برو امورمشترکین تا خطتت رو وصل کنن ...

Glad Boy
09-09-2009, 20:27
ممنون .

می خواستم یه کاری کنم که دفتر خدمات ارتباطی نرم ...
خودم که وقت نمی کنم . فردا می دم به یکی پرداخت کنه .

ممنون دوستان :40:

sanatoramir
25-09-2009, 22:34
دوست من اگر با سایت با نک ملی پرداخت کنی مستقیم می ره تو حساب مخابرات اگر کمی حوصله کنی بعد 3 روز خودش وصل می شه