PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه Virtual Machine

مومیایی
08-09-2009, 21:14
سلام دوستان

من میخوام در کنار ویستایی که روی سیستمم نصبه یه ویندوز XP هم داشته باشم

یکی از دوستانم گفت لازم نیست هر دوتا رو نصب کنی ، کافیه برنامه Virtual Machine رو استفاده کنی تا از این طریق بتونی از مزایای یه ویندوز دیگه هم بهره مند بشی

من هیچ اطلاعی راجع به این برنامه ندارم

از دوستان ممنون میشم اگر اطلاعی راجع به این برنامه دارند ما رو هم بی نصیب نذارن :40::11:

مخلصیم

reza41
08-09-2009, 23:05
ببين دوست عزيز
يه سري برنامه ها هستن كه ميتونن براي شما يه سيستم مجازي درست كنند. مثل Virtual PC كه محصول خود شركت مايكروسافت هست. شما با اين برنامه يه سيستم تعريف ميكني كه مثلا هاردش اينقدر باشه رم اينقدر كارت گرافيك اينقدر و ... وقتي برنامه سيستم مجازي رو ساخت شما كاملا مثل يه سيستم باهاش رفتار ميكني يعني هاردش رو پارتيشن بندي ميكني و روش ويندوز نصب ميكني و هر وقت خواستي از اين ويندوزت استفاده كني فقط كافيه برنامه رو بالا بياري و از رايانه مجازي استفاده كني.

مومیایی
09-09-2009, 14:37
ببين دوست عزيز
يه سري برنامه ها هستن كه ميتونن براي شما يه سيستم مجازي درست كنند. مثل Virtual PC كه محصول خود شركت مايكروسافت هست. شما با اين برنامه يه سيستم تعريف ميكني كه مثلا هاردش اينقدر باشه رم اينقدر كارت گرافيك اينقدر و ... وقتي برنامه سيستم مجازي رو ساخت شما كاملا مثل يه سيستم باهاش رفتار ميكني يعني هاردش رو پارتيشن بندي ميكني و روش ويندوز نصب ميكني و هر وقت خواستي از اين ويندوزت استفاده كني فقط كافيه برنامه رو بالا بياري و از رايانه مجازي استفاده كني.

ممنونم آقا رضا

راستش نميدونم اين برنامه ها تو انجمن ، قبلا معرفي شدن يا نه؟

اين برنامه ها انواع مختلفي دارن؟ مثلا بهترينشون كدومه ، نحوهء استفاده ازشون چطوريه؟

من اين اطلاعات رو ميخواستم بدونم از كجا بدست بيارم ، تاپيك خاصي داره؟

از جوابتون ممنونم آقا رضا :11:

reza41
10-09-2009, 11:36
بله دوست عزيز
اين برنامه ها قبلا در انجمن معرفي شدند و آموزش هم داده شدند.
به نظر من يكي از راحت ترين و بهترين اونها همين Virtual PC هست كه براي آموزش اون ميتوني به اين تاپيك مراجعه كني.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه بازم سوالي يا مشكلي بود در خدمتيم

مومیایی
11-09-2009, 20:58
بله دوست عزيز
اين برنامه ها قبلا در انجمن معرفي شدند و آموزش هم داده شدند.
به نظر من يكي از راحت ترين و بهترين اونها همين Virtual PC هست كه براي آموزش اون ميتوني به اين تاپيك مراجعه كني.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه بازم سوالي يا مشكلي بود در خدمتيم

ممنونم آقا رضا :20:

اسباب زحمت شدم ، ممنونم بابت پيدا كردن تاپيك :11:

خدا خيرت بده