PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید iPhone 3GS از دوبی

deadboy
08-09-2009, 20:52
سلام دوستان عزیز و راهنما.
یه سوال ازتون دارم و اون اینه که،اگر کسی از دوبی یه iPhone 3GS بخره،آیا توی ایران میتونه ازش استفاده کنه؟یعنی با سیستم زیبای مخابرات ایران هم خونی داره و مشکلی براش پیش نمیاد؟
در ضمن اختلاف قیمتش با اینجا چقدره؟
خیلی ممنون میشم ازتون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metal gear
08-09-2009, 22:14
بستگی داره...که گوشی آنلاک باشه یا لاک! که احتمال 90% نمیتونه آنلاک پیدا کنه تو دوبی...و اکثرا لاکه ولی میتونی خیلی راحت اینجا با 1 ساعت کار آنلاکش کنی که بتونی استفاده کنی

اختلاف قیمت هم زیاد نیست فوقش 10 -20 تومن شاید...

برای اینکه بتونی اطلاعات خوب و کلی مخصوص آیفون پیدا کنی تو ایت سایت عضو شو چون فقط مخصوص آیفون دار ها یا کسایی که میخوان بخرن هست!
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشی

s-a-l-i-m
09-09-2009, 00:24
فکر کنم تو دبی 4000 هزار درهم باشه 32 گیگ انلاک....ریجیستر نیست برای همین با همراه اول کار نمی کنه پس باید ایرانسل بزنی تا سایت همراه اول درست بشه.........بنظر من ایران بهتر هست برای خرید....

deadboy
09-09-2009, 12:55
فکر کنم تو دبی 4000 هزار درهم باشه 32 گیگ انلاک....ریجیستر نیست برای همین با همراه اول کار نمی کنه پس باید ایرانسل بزنی تا سایت همراه اول درست بشه.........بنظر من ایران بهتر هست برای خرید....
راست میگی دوست عزیز.اگر اختلاف قیمتش اینه که شما میگید،خوب معلومه اینجا خریدن خیلی بهتره.حداقل درد سرش هم کمتره.

abedi50
21-05-2010, 23:02
من از دبي 16 گيك خريدم و باهاش كار ميكنم و هيچ مشكلي نداره وبا همراه اول خوب كار ميكنه و دبي ارزونتر از ايرانه و همانجا
هم اكتيو مي كنند