PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکمکمکمکمکم

alex666
07-09-2009, 22:50
دوستان من امروز سیستم خریدم و بستم ولی تصویر نمیده اصلا .هنگامی که تبدیل کارت گرافیک به مونیتور وصل میکنم مانیتور خاموش میشه حتی زمانی که به کیس وصل نیست یکی کمک کنه ایراد از چیه از تبدیل از مادر برد.مدل مانیتور lg 775eو کارت گرافیک من gtx 260-

aqronis
08-09-2009, 00:07
درود.
یعنی وقتی که سیستم رو روشن میکنی بازم تصویر نداری؟
تبدیل گرافیک رو عوض کن. کابل مانیتور رو چک یا عوض کن.
گرافیک رو با یه مانیتور DVI تست کن. (البته احتمالا از گرافیک نیست، اگه باشه سیستم در لحظه روشن شدن دو تا بوق پشت سر هم میزنه).
موفق باشید.

alex666
08-09-2009, 07:16
درود.
یعنی وقتی که سیستم رو روشن میکنی بازم تصویر نداری؟
تبدیل گرافیک رو عوض کن. کابل مانیتور رو چک یا عوض کن.
گرافیک رو با یه مانیتور DVI تست کن. (البته احتمالا از گرافیک نیست، اگه باشه سیستم در لحظه روشن شدن دو تا بوق پشت سر هم میزنه).
موفق باشید.

دوست عزیز وقتی روشن میکنم بازم تصویر ندارم وقتی تبدیل بدون اینکه به کیس وصل باشه به مانیتور وصل میکنم مانیتور حالت استندبای پیدا میکنه و وقتی میکشم روشن میشه سوالم اینه ممکنه مانیتور نتونه ساپورت کنه

حسین 123
08-09-2009, 07:25
مشکل از کامپیوتر خودت یا کارت گرافیکیت زیاده نمی کشه یا بالا نمیاد

aqronis
08-09-2009, 23:27
درود.
مدل و مارک مادربورد و گرافیک رو بگید.
تبدیل رو عوض کردین؟ تبدیل رو حتما عوض کنید. شما حتی اگه تبدیل سوخته رو به مانیتور بزنی مانیتور خاموش میشه و پیغام No Signal رو نمیده.
کابل رو هم تست کنین هر چند احتمالش کمه از کابل باشه.
در نهایت اگه از همه مطمئن بودی گرافیک رو برای تست ببر همونجا که خریدی.
موفق باشی.

khark11
09-09-2009, 09:36
دوست عزيز بهترين كار اينه كه شما مانيتورتون رو با يه كيس ديگه تست كنيد البته نبايد تا قبل از اتصال كابل ديتاي كارت گرافيك به مانيتور ، مانيتورتون خاموش بشه ! منظورم اينه كه حتما بايد يه سر كابل ديتا به گرافيك وصل باشه و سر ديگه اش رو اگه بزني به مانيتور اينجوري فقط بايد خاموش بشه

به هر حال با يه كيس ديگه و يه كابل ديتاي ديگه تست شود! اگه جواب داد دوباره مطرح كن تا راه حل ها رو بگيم:20:

vioman
10-09-2009, 06:09
دوستان من امروز سیستم خریدم و بستم ولی تصویر نمیده اصلا .هنگامی که تبدیل کارت گرافیک به مونیتور وصل میکنم مانیتور خاموش میشه حتی زمانی که به کیس وصل نیست یکی کمک کنه ایراد از چیه از تبدیل از مادر برد.مدل مانیتور lg 775eو کارت گرافیک من gtx 260-

از همه ی خروجی های کارت گرافیک تست گرفتید؟

mehrdad850
19-09-2009, 15:44
از هیچ قسمت کام÷یوتر ت نیست نگران نباش فقط رزولش کارت گرافیگیت با مانیتور نمی خونه
با سیف مود برو کم ش کن