PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اسکریپت Converter

Xo0oX
07-09-2009, 17:28
سلام دوستان.
دوستان اسکریپت php هست که موزیک و ویدیو رو انلاین رو سرور هاست تبدیل کنه ؟؟

خیلی کنجکاوم هست یا نه.
ممنون:40:

Xo0oX
07-09-2009, 18:16
دوستان متوجه منظورم که شدین ؟ اگه نشدیدن بگین روان تر بگم.

mamadfelfel1988
08-09-2009, 01:14
يعني چي با php ويديو رو codec ميكنه غيره ممكنه با php

Xo0oX
08-09-2009, 13:40
یعنی چنین اسکریپتی وجود نداره ؟؟ و نمیشه برنامه نویسیش کرد؟

my friend
08-09-2009, 13:55
با استفاده از نرم افزارهای ffmpeg و lame و با استفاده از command line میشه فایل ها رو تبدیل کرد.
ffmpeg.org
  lame.sourceforge.net

ضمنا، تقریبا تمام زبان های برنامه نویسی میتونند هر فایلی رو از هر فرمتی به هر فرمت دیگری تبدیل کنند، کافیه الگوریتم  های لازم برای تبدیل رو بلد باشید.

Xo0oX
08-09-2009, 16:30
خوب می خوام نصب بشه روی هاست که راحت رو فضا و سرور هاست تبدیل انجام ببشه.

my friend
08-09-2009, 17:28
شما باید به صاحب سرور بگید تا اونها رو نصب کنه.

Xo0oX
08-09-2009, 18:25
کدوما میشه بیشتر توضیح بدین؟
من وارد این دو تایت شدم چیزی یافت نکردم فقط نوشته هایی بود در مورد کانورتر صدا و تصویر اما اسکریپتی ندیدم !!

my friend
08-09-2009, 19:28
شما باید مدیر سرور باشید تا بتونید خودتون نصبش کنید. یا به مدیر سرور بگید تا نصبش کنه.بعدش، باید با دستوراتشون آشنا بشید و در PHP با استفاده از تابع ()exec اجرا کنید.هر دو سایتی که آدرسشون رو دادم، صفحه ی download و همچنین documentation برای آشنایی با دستورات دارند.

mamadfelfel1988
10-09-2009, 01:28
با استفاده از نرم افزارهای ffmpeg و lame و با استفاده از command line میشه فایل ها رو تبدیل کرد.
ffmpeg.org
lame.sourceforge.net

ضمنا، تقریبا تمام زبان های برنامه نویسی میتونند هر فایلی رو از هر فرمتی به هر فرمت دیگری تبدیل کنند، کافیه الگوریتم های لازم برای تبدیل رو بلد باشید.
يعني اينكه با php تنها يا ميشه فايل هاي ويديو اي رو codec كرد اينكه شما ميگي command line شما با php داريد اطلاعات ميفرستيد و هيچ ارتباطي به الگوريتم نويسي داخل php نداره در كل video codec مربوط به سيستم unit هست و اصلا اين دوffmpeg.org
lame.sourceforge.net ارتباطي با اصل php ندارند چون در كل مباحث جداست من قبول دارم با php هم ميشه اين كارو انجام داد هر چند كار درستي نيست

Xo0oX
10-09-2009, 08:50
شما این سایت رو ببینید.
mediaconverter.org
این با چی نوشته شده ؟

my friend
10-09-2009, 17:16
يعني اينكه با php تنها يا ميشه فايل هاي ويديو اي رو codec كرد اينكه شما ميگي command line شما با php داريد اطلاعات ميفرستيد و هيچ ارتباطي به الگوريتم نويسي داخل php نداره در كل video codec مربوط به سيستم unit هست و اصلا اين دوffmpeg.org
lame.sourceforge.net ارتباطي با اصل php ندارند چون در كل مباحث جداست من قبول دارم با php هم ميشه اين كارو انجام داد هر چند كار درستي نيست
من هم نگفتم این دو سایت کدک ها رو توی PHP پیاده کردند... فقط راه حلی ارائه کردم تا مشکل رفع بشه.
بعد از انجام کار میشه در مورد درست یا غلط بودنش نتیجه گرفت... ضمن اینکه شما قبلا گفته بودید این کار محاله [:چشمک:]