PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آنتی ویروس یا کیلر در تروجان Alman و Sality

djjamal
07-09-2009, 16:26
سلام دوستان گلم.دوستان نپرسید چی شده که بیچاره شدم نمیدونم این دو تا ویروس از کجا اومدن تو سیستم من و بیچارم کردن.ولی احتمالا یه برنامه آلوده دیگه بوده.دیروز که سیستم رو روشن کردم دیدم بالا نمیاد و تو صفحه لوگ آن قات میزنه.فورا ویندوز و عوض کردم و یه آنتی ویروس اویرا آپدیت کردم و زدم که اسکن یهو دیدم همه ی فایل های exe یا 80% اونا به این ویروس ناجنس آلوده شدن خواستم Repire کنم دیدم داره همه رو پاک میکنه کنسل کردم.آخه من با بدبختی اینارو جمع کردم که حدود 23000 تاست که 18000تاش ویروسی بود.اصلا باور کردنیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه طور از این همه برنامه بگذرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
ترخدا یه راه حل یا آنتی ویروسی بدین که این ویروس ها رو از تو برنامه ها پاک کنه نه اینکه خود برنامه ها رو داغون کنه.ترخدا کمکم کنید وگرنه بیچاره میشم.2سال زحمتم بر باد میره خومو میکشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

راستی دوستان بهتره که بگم تموم ایم مشکلات از فلشم ساتع میشه.ببینید چه ویروسهای زیبایی توش بود!!
با اینا چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed774
07-09-2009, 16:58
شما كسپر رو هم امتحان كن به احتمال زياد بتونه فايل هاي exe رو clean كنه .
آنتي ويروس Panda هم تو اين زمينه تبحر داره .

picher_s
07-09-2009, 19:04
سلام دوستان گلم.دوستان نپرسید چی شده که بیچاره شدم نمیدونم این دو تا ویروس از کجا اومدن تو سیستم من و بیچارم کردن.ولی احتمالا یه برنامه آلوده دیگه بوده.دیروز که سیستم رو روشن کردم دیدم بالا نمیاد و تو صفحه لوگ آن قات میزنه.فورا ویندوز و عوض کردم و یه آنتی ویروس اویرا آپدیت کردم و زدم که اسکن یهو دیدم همه ی فایل های exe یا 80% اونا به این ویروس ناجنس آلوده شدن خواستم Repire کنم دیدم داره همه رو پاک میکنه کنسل کردم.آخه من با بدبختی اینارو جمع کردم که حدود 23000 تاست که 18000تاش ویروسی بود.اصلا باور کردنیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه طور از این همه برنامه بگذرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترخدا یه راه حل یا آنتی ویروسی بدین که این ویروس ها رو از تو برنامه ها پاک کنه نه اینکه خود برنامه ها رو داغون کنه.ترخدا کمکم کنید وگرنه بیچاره میشم.2سال زحمتم بر باد میره خومو میکشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی دوستان بهتره که بگم تموم ایم مشکلات از فلشم ساتع میشه.ببینید چه ویروسهای زیبایی توش بود!!

سلام

اگه سالیتی داشته باشید نمیتونید آنتی بنصبید!!

برید به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد کسپر بنصبید.

موفق باشید.

abfat
07-09-2009, 21:32
این مشکل از آنتی ویروسه.یعنی یه مشکل در دیتابیس آنتی ویروس به وجود اومده.بهتره یکی از فایل ها رو دانلود کنی تا مطمئن شی ویروسی هست یا نه.این سایت نتیجه اسکن 32 آنتی ویروس رو نشون میده.

djjamal
08-09-2009, 16:20
شما كسپر رو هم امتحان كن به احتمال زياد بتونه فايل هاي exe رو clean كنه .
آنتي ويروس Panda هم تو اين زمينه تبحر داره .

بابا میخ0وام برنامه ها حذف نشه.فقط ویروس از توشون پاک شه.مطمعن هستم که ویروس سالیتی هست.تو اون سایت هم تست کردم.بعدا براتون یه برنامه میزارم ببینید.اون روش پاک کردن سالیتی هم خیلی ناجوره یه راه راحت تر نیست.هرکار کردم یه جا ارور داد.

saeed774
08-09-2009, 17:01
با اين برنامه امتحان كن :

hamilton
10-09-2009, 15:03
سلام دوستان گلم.دوستان نپرسید چی شده که بیچاره شدم نمیدونم این دو تا ویروس از کجا اومدن تو سیستم من و بیچارم کردن.ولی احتمالا یه برنامه آلوده دیگه بوده.دیروز که سیستم رو روشن کردم دیدم بالا نمیاد و تو صفحه لوگ آن قات میزنه.فورا ویندوز و عوض کردم و یه آنتی ویروس اویرا آپدیت کردم و زدم که اسکن یهو دیدم همه ی فایل های exe یا 80% اونا به این ویروس ناجنس آلوده شدن خواستم Repire کنم دیدم داره همه رو پاک میکنه کنسل کردم.آخه من با بدبختی اینارو جمع کردم که حدود 23000 تاست که 18000تاش ویروسی بود.اصلا باور کردنیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه طور از این همه برنامه بگذرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
ترخدا یه راه حل یا آنتی ویروسی بدین که این ویروس ها رو از تو برنامه ها پاک کنه نه اینکه خود برنامه ها رو داغون کنه.ترخدا کمکم کنید وگرنه بیچاره میشم.2سال زحمتم بر باد میره خومو میکشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما دوست عزيز برنامه Venak and Avenak MPS Edition 2009 را از لينك زير دانلود و اقدام به پاكسازي نماييد:

jax2
10-09-2009, 15:15
ویروسی که کامپیوتر تو داره مطمئنا سالیتیه
این برنامه رو دانلود کن.
سیستمتو باهاش اسکن کن
تمام فایل هاتو کلین میکنه

djjamal
12-09-2009, 11:25
بابا هیچ کدوم از اینا جواب نداد .همه فایلهام رو اسکن کردم و اکی دادن بعد یه چند تا واسه تست بردم تو یه سیستم دیگه دیدم آنتی ویروس خودشو کشت همه رو پاک کرد.این آخری رو هنوز تست نکردم ولی اگه کلین کنه که به درد نمیخوره.

djjamal
12-09-2009, 11:27
شما دوست عزيز برنامه Venak and Avenak MPS Edition 2009 را از لينك زير دانلود و اقدام به پاكسازي نماييد:

بی زحمت یه لینک دیگه بده این برنامه رو از یه جا دیگه گرفتم خودش ویروسی بود!!!!!!!!!!!!!!!

picher_s
12-09-2009, 15:39
بابا هیچ کدوم از اینا جواب نداد .همه فایلهام رو اسکن کردم و اکی دادن بعد یه چند تا واسه تست بردم تو یه سیستم دیگه دیدم آنتی ویروس خودشو کشت همه رو پاک کرد.این آخری رو هنوز تست نکردم ولی اگه کلین کنه که به درد نمیخوره.

دیگه نمیدونم چطوری بهت بگم بری به تاپیک زیر:41:

موفق باشید.

djjamal
15-09-2009, 09:55
بابا یکی بیاد جواب منو بده.

djjamal
15-09-2009, 10:05

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

بابا داداش اینجا گفته که باید یه ترند میکروی آ=دیت داشته باشی آخر بحث.اصلا حرف آ=دیت رو نزنید چون ازم ساتع نیست.خیلی گنگ توضیح داده.

djjamal
15-09-2009, 10:07

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

بابا داداش اینجا گفته که باید یه ترند میکروی آپدیت داشته باشی آخر بحث.اصلا حرف آپدیت رو نزنید چون ازم ساتع نیست.خیلی گنگ توضیح داده.من الان کل هاردم رو پاک کردم و هرچی بدرد بخور داشتم زدم تو یه هارد یو اس بی فقط یه چیزی میخوام که این ویروس رو از رو فایلهای exe پاک کنه.نه اینکه بزنه خود ایگز رو داغون کنه آخرش بگه Repired.