PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پوشه recycler

aliparsa
07-09-2009, 13:00
تو تمام درايوهام پوشه مخفي به نام recycler وجود داره اين ويروسه اگه آره با چي از بين ميره؟

saeed774
07-09-2009, 13:41
خود پوشه و محتويات داخلش مربوط به سطل بازيافت ويندوزه و بايد باشه . اما داخل اون ميتونه ويروس پنهان بشه و بايد با آنتي اسكن كني .

behjooei
07-09-2009, 15:57
من شنيدم اگه گوشي موبايل رو به كامپوتر وصل كني اين پوشه ظاهر و ايجاد ميشه و به نوعي ويروسه و بايد پاك شه. NOD32 توصيه ميشه.

saeed774
07-09-2009, 17:01
من شنيدم اگه گوشي موبايل رو به كامپوتر وصل كني اين پوشه ظاهر و ايجاد ميشه و به نوعي ويروسه و بايد پاك شه. NOD32 توصيه ميشه.

پوشه اي كه شما اشاره كردين Recycle هست نه Recycler .به هر حال بايد توسط آنتي ويروس اسكن بشه .

picher_s
07-09-2009, 19:08
گفته سعید تایید میشه. اگر هم بتونید فایله Desktop.ini موجود در این پوشه ها را پاک کنید میتونید محتوای مخفی اونها رو هم ببینید.

موفق باشید.

abfat
07-09-2009, 21:41
بهتره یکی از فایل ها رو دانلود کنی تا مطمئن شی ویروسی هست یا نه.این سایت نتیجه اسکن 32 آنتی ویروس رو نشون میده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rodmehr
26-11-2009, 20:18
خود پوشه و محتويات داخلش مربوط به سطل بازيافت ويندوزه و بايد باشه . اما داخل اون ميتونه ويروس پنهان بشه و بايد با آنتي اسكن كني .
ولی اگه 3-4 تا از این ریسایکل ها باشه چی ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پوشه ریسایکلر این درایو 200 گیگی,حدودا 4گیگ شده..و به هیچ صراطی هم مستقیم نمیشه که بشه پاکش کرد...
برنامه ای هست که بشه با اون فولدرو پاک کنیم؟!

doyenfox
27-11-2009, 14:45
سلام .
دقيقا اين مشكل رو منم دارم اما به شرح زير:
من سيستمم فكر ميكردم ويروس اتوران گرفتهوتمام تاپيك ها و مطالب مربوطه رو خوندم و دست به كار شدم.
-با اينكه كاسپر (انتي ويروس) ور‍ن جديد و اپديت شده تا همين لحظه رو دارم اما چيزي پيدا نميكنه با اينكه تنظيمات به صورت دستي رو اخرين لول هست.
-بعد از كاسپر و نا اميد شدن ازش غير فعالش كردم و نود ريختم ديشب و اونم اپديت كردم اما نودم چيزي پيدا نميكنه!
-به دستي پاك كردن كه وقتي برگشتم تو c ديدم اين فايلها اضافه شده بود :
boot.ini
AUTOEXEC.BAT
CONFIG.SYS
IO.SYS
MSDOS.SYS
NTDETECT.COM
ntldr
pagefile.sys
VSNAP.IDX
و پوشه هاي زير كه تو همه درايوها هست :
RECYCLER
RESTORE
System Volume Information
و با اينكه تو سيف مود اومدم بعد اسكن پاك كردم بازم ميان.
شو هيدن هم غير فعال بود كه با autorun remover برش گردوندم و اين اتفاقات به چشم اومد.
واسم جالب چرا انتي ويروسا كاري نميكنن؟لطفن كمك كنيد.
در ضمن prevx هم اسكن كرد ولي فقط به كرك كاسپرم گير داد اونم پاك كردم.

doyenfox
27-11-2009, 15:02
راستي:
فقط كاسپرم تو سيف مود اجرا ميشه و نود به هيچ وجه تو سيف مود اجرا نميشه.

pezhvakco
28-11-2009, 13:33
سلام .
دقيقا اين مشكل رو منم دارم اما به شرح زير:
من سيستمم فكر ميكردم ويروس اتوران گرفتهوتمام تاپيك ها و مطالب مربوطه رو خوندم و دست به كار شدم.
-با اينكه كاسپر (انتي ويروس) ور‍ن جديد و اپديت شده تا همين لحظه رو دارم اما چيزي پيدا نميكنه با اينكه تنظيمات به صورت دستي رو اخرين لول هست.
-بعد از كاسپر و نا اميد شدن ازش غير فعالش كردم و نود ريختم ديشب و اونم اپديت كردم اما نودم چيزي پيدا نميكنه!
-به دستي پاك كردن كه وقتي برگشتم تو c ديدم اين فايلها اضافه شده بود :
boot.ini
AUTOEXEC.BAT
CONFIG.SYS
IO.SYS
MSDOS.SYS
NTDETECT.COM
ntldr
pagefile.sys
VSNAP.IDX
و پوشه هاي زير كه تو همه درايوها هست :
RECYCLER
RESTORE
System Volume Information
و با اينكه تو سيف مود اومدم بعد اسكن پاك كردم بازم ميان.
شو هيدن هم غير فعال بود كه با autorun remover برش گردوندم و اين اتفاقات به چشم اومد.
واسم جالب چرا انتي ويروسا كاري نميكنن؟لطفن كمك كنيد.
در ضمن prevx هم اسكن كرد ولي فقط به كرك كاسپرم گير داد اونم پاك كردم.

این فایل های استاندراد ویندوز هستند و آن پوشه ها هم مربوط به سطل آشغال و بازیابی ویندوز هستند .
وجود این ها عیب ندراه و فقط مشکل این جاست که ویروس ممکنه داخل این پوشه ها باشه و از آن جا اجرا بشه .
شما می تونی system restore رو خاموش کنی و RECYCLER رو پاک کنی و بعد یه اسکن بزنی .

saeed774
28-11-2009, 14:35
اين برنامه رو اجرا كن و كليد Auto Remove رو بزن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد در قسمت View در فولدر آپشن در پايين گزينه Restore Defaults رو بزن .