PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mac os x

hadi beiki
07-09-2009, 09:03
سلام
من با 3dmax کار میکنم می خواستم ببینم چه سیستم عاملی مناسب اونه؟
شرایط سیستم هم:
cpu:e7300
ram:2gig
graphic card:512 nvidi
الآن با xp کار می کنم ولی رم کم میارم!!!!
اگه mac os خوبه و با شرایط سیستم خوبه اونو بگیرم!:13:

fujin
07-09-2009, 10:30
mac os x مخصوص کامپیوتر های اپل هست و فقط با سخت افزار خودش سازگاره ....
به همین راحتی ها هم نیست که رو سیستم خودتون نصب کنید باید یه ورژن هک شده تهیه کنید و با کلی زحمت رو سیستمتون نصب منید . به احتمال زیاد با کلی باگ همراه هست چون مخصوص کامپیوتر های اپل هست ...

djsystem
08-09-2009, 00:22
برای دانلود مک که تو همین فروم لینک گذاشته شده برا هر کاری مک فکر کنم بهترین سیستم عامل باشه
ولی 3dmax برای نصب روی مکینتاش اصلا نوشته شده؟
البته نرم افزار هخای مشابه حتما هست ولی با همین xp کار کنی راحتتری

bersam
08-09-2009, 00:35
هکینتاش هست و نسخه های لئوپارد به خوبی هک شدن و هکر های مختلفی با کنرل های مختلف هست که معروف ترین هاش این هاست :
iPC ,,, iAtkos ,,, iDeneb ,,, Klayway و کلی های دیگه
برای سیستم شما که احتمالا اینتل هست iAtkos خوبه و فقط باید ببینی که CPU ت SSE3 رو پشتیبانی می کنه یا نه :)
لینک های تورنتش موجوده و اگه خواستی هم بعضی از دوستان توی فروم های همسایه می فروشن ... توی مغازه پیدا نمی کنی ..

به همین راحتی ها هم نیست که رو سیستم خودتون نصب کنید باید یه ورژن هک شده تهیه کنید و با کلی زحمت رو سیستمتون نصب منید . به احتمال زیاد با کلی باگ همراه هست چون مخصوص کامپیوتر های اپل هست ...تا حدودی درسته و تا حدودی غلط !
بله شما برای نصب سخت افزاریتون اگه اشنا نباشین باید چند بار نصب کنین تا بتونین به طور کامل اجراش کنین و در مورد باگ هم شک دارم و احتمال می دم این دوستمون هم خودش تا حالا مک رو روی PC نصب نکرده ...

ولی 3dmax برای نصب روی مکینتاش اصلا نوشته شده؟
البته نرم افزار هخای مشابه حتما هست ولی با همین xp کار کنی راحتتری یکی از دوستان یه برنامه ای رو معرفی کرد که محیط XP رو در کنار مک شبیه سازی می کنه (یعنی بوت میکنه !) و همچنین شما می تونین ویندوز و مک رو کنار هم به صورت DualBoot داشته باشین ...(مثل ویندوز 98 و ایکس پی قدیم ...)

الآن با xp کار می کنم ولی رم کم میارم!!!!اگه دنبال ماجراجویی هستین ! و حوصلش رو دارین که باهاش کار کنین Leopard گزینه ی خوبیه(Snow Leopard تا جایی که می دونم هنوز برای PC هک نشده ...) ولی اگه حوصلش رو ندارین و فقط مشکلتون سرعته و اگه اون حل بشه مشکل دیگه ای نخواهین داشت ! توصیه می کنم se7en رو نصب کنین ... نمی دونم چرا ! ولی برای من یکی سرعتش به مراتب از XP بیشتره ! با این که به قطعات من رتبه ی 2.0 رو داده :|
و همچنین OS های دیگه ای مثل لینوکس هم هست که اون ها هم دیگه خیلی باید حوصله داشته باشین ... ولی همین مک رو اگه اینترنت پر سرعت روون داشته باشین بعد از این که از مهم ترین مرحله یعنی نصب بدون مشکلش گذشتین ! اون وقت می تونین به راحتی به اینترنت وصل بشین و دیگه از اون جا به بعدش رو می تونین توی فروم های اصلی این پروژه یا توی فروم های فارسی مشابه احتیاجات خودتون رو سرچ و پیدا کنین :)
اگه لینک فروم ها رو خواستین بگین تا بزارم ...

hadi beiki
08-09-2009, 07:48
اگه بزارین ممنون می شم!

bersam
09-09-2009, 00:12
اگه بزارین ممنون می شم!
یکم واضح تر می گفتی !!!
فکر کنم منظورت همون لینک تورنت بود که این موجوده که این طوری هم که نوشته کلی سید داره :20:
iATKOS_v7_10.5.7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این هم لینک دو تا فروم فارسی معروف :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

و این هم یه فروم خارجی در این باره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید+ ویکی پدیای همین سایت :

H@mid-Vista
29-09-2009, 19:42
دوستان سئوالات من مشابه سئوالات مابقي هست:

1-روي اين سيستم چه پك لئوپارد نصب كنم؟ ايدينب و يا اياكتوس؟

Intel® Pentium® mobile processor T4200 (1 MB L2 cache, 2
GHz, 800 MHz FSB

Mobile Intel® GL40 Express Chipset

2 GB of DDR3 1066 MHz

Intel® Graphics Media Accelerator
4500M (Intel® GMA 4500M)

LCD LED 15.6" HD 1366 x 768 pixel

Realtek High Definition Audio

3-از كجا مي تونم نسخه مخصوص پس سي اسنولئوپارد رو بگيرم
دانلودش خيلي سخته
واسه نوت بوك مي خوام