PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برو بچز وارد و کار بلد جواب بدن لطفا !

bardiya87
06-09-2009, 19:36
سلام
من یه ال سی دی 32 ال جی اسکارلت خریدم حالا یه سری سوالاتی برام پیش اومده ممنون می شم جواب بدین .

1- چرا بعضی مواقع تصویر تند میشه مثل روی دور تند می بینی البته نه به اون شدت ولی خب یه جورایی عجله ای هست . اگر ممکنه بگین که باید چه کار کنم این مشکل حل شه .

2- چرا فیلم های روی فلش رو نمی تونم ببینم . نه فیلم نه عکس نه موسیقی
فایل هاشون بعضی هاشون رو حتی می بینم اما وقتی می خوانم پخش بشه هی می گه فیلم مورد نظر در پوشه نیست . ایا فرمت خاصی باید باشه ؟؟؟؟

3- نحوه کار کردن با بلوتوث رو هم لطفا بگین . چون من بلوتوث رو روشن می کنم اما می گه هدست وصل نیست

ممنون میشم اگر فوری جواب بدین .

bardiya87
06-09-2009, 22:16
یعنی یه ادم وارد اینجا پیدا نمی شه ؟؟؟؟؟؟

Terry Bogard
07-09-2009, 01:48
سلام
من یه ال سی دی 32 ال جی اسکارلت خریدم حالا یه سری سوالاتی برام پیش اومده ممنون می شم جواب بدین .

1- چرا بعضی مواقع تصویر تند میشه مثل روی دور تند می بینی البته نه به اون شدت ولی خب یه جورایی عجله ای هست . اگر ممکنه بگین که باید چه کار کنم این مشکل حل شه .

فایل هاشون بعضی هاشون رو حتی می بینم اما وقتی می خوانم پخش بشه هی می گه فیلم مورد نظر در پوشه نیست . ایا فرمت خاصی باید باشه ؟؟؟؟

3- نحوه کار کردن با بلوتوث رو هم لطفا بگین . چون من بلوتوث رو روشن می کنم اما می گه هدست وصل نیست

1.من کلا حالم از ال جی بهم میخوره ولی اون تند شدن واسه رفرش ریته از alucard بپرس بیشتر از این چیزا سر در میاره فک کنم سامسونگم بعضی وقتا اینجوری میشه رو بعضی فیلما.
2.ال جیه دیگه:31:
3.ال جیه دیگه:27:

bardiya87
07-09-2009, 14:15
راستش منم حالم به هم می خورد از ال جی ولی نمی دونم چی شد که رفتم ال جی خریدم !!!!

به هر حال ممنون از راهنماییت .

حالا اگر ممکنه alucard به ما یه جوابی بده لطفا !

mehrdad8086
13-09-2009, 11:08
1-نمي دونم
2-فيلمهايي كه با فرمت DIXx و avi باشند(اونم نه همشون!!!) به همراه mP3 كه 384 KBS ذخيره نشده باشه و عكسهاي با فرمتهاي JPEG ,bmpو چندتاي ديگرو نشون مي ده.اين نقيصه تو سامسونگ (و بعضي برندهاي ديگه)هم وجود داره وِdecoderهاي اونا بيشتر از اين ساپورت نمي كنه.
3-هدست رو نمي دونم اما گوشي موبايل رو بچه ها فكر كنم به راحتي متصل كردن

ehs_soltany
13-09-2009, 12:13
سلام

1- مدلش چیه؟
2- تصاوری که تند میشه از چه منبعی پخش میشه: آنتن،کامپوننت، HDMI ...؟
3- هیچ فیلمی رو از رو فلش نمی تون ببینی یا بعضیشو؟

البته من تخصصی د این زمینه ندارم ولی اگه اطلاعات بیشتری بدی بهتر میشه کمک کرد