PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين گوشيه کيبرد دار

merikh_merikh
06-09-2009, 16:27
سلام.
دوستان من ابان ماه قصد خريد گوشي دارم و از الان ميخام ببينم بازار گوشي چه طوره و چي بخرم خوبه.
از لحاظ مالي مشکل ان چناني ندارم و تا 800 هزار تومان را ميتونم بدم ولي انتظاراتي که دارم تا حدودي مشکلن.......
انتظارات اصليم:
داشتن کيبرد سخت افزاريه کامل
همچنين سيستم عامل خوب و ساپرت بالااز لحاظ نرم افزاري
همچنين رم و رام و سي پيو خوب که گوشي داراي سرعت خوبي باشه.
همچنين براي استفاده از اينترنت هم گوشيه مورد نظر مناسب باشه.
حافظه ي هاي بالا هم ساپرت کنه اگه حافظه ي داخلي هم داشته باشه که بهتر.
همچنين باطريه قوي اي هم داشته باشه.
فيش 5/3 داشته باشه(اگه خروجيه تي وي هم داشته باشه بهتر)
دوربينش قابل قبول باشه نه خيلي خوب که بخام پول زيادي بدم نه خيلي بد که نشه باش عکس گرفت يه چيزي که وقتي عکس گرفتم خوب باشه و صداي کسي در نياد
جي پي اس هم اگه داشته باشه بهتر چون گوشي هاي جديد همه دارن پس لازمم ميشه
لمسي يا لمسي نبودن هم مهم نيست فقط مهم اينه که تماميه انتظاراتم را برطرف کنه.
در ضمن گوشي خوب و کاملي باشه که حالا حالا ها نياز به عوض کردنش نباشه.

در بالا انتظارات اصليمو گفتم حالا گوشي اي که تماميه انتظارات يا بيشتر انتظاراتم را برطرف ميکنه به نظره شما چيه؟
در ضمن من از کيبرد استفاده ي زيادي دارم به همين دليل اگه کيبرد در دسترس باشه بهتره مثلن مثل يي72.چون ميترسم اگه مثل ان97 کشابي باشه گوشي بعد از مدتي دچار اسيب بشه(البته اين گزينه زياد مهم نيست).
گزينه هايي هم که خودم در حال حاظر مد نظر دارم ان97 و يي72 و يي75 ميباشد که يي72 از نظر سخت افزاري بسيار خوبه.....
لطفن کمک کنيد .
ممنون.

Diego
06-09-2009, 16:58
چرا وین موبایل نمیگیری؟
omnia pro
xperia 2
تمام خواسته هایی رو که گفتی برآورده میکنه.

hasanmotori
06-09-2009, 17:15
امنیا پرو همون چیزیه که میخای

کیبرد سخت افزاریه کامل و عالی
سیستم عامل ویندوز موبایل که دیگه خودت میدونی چجوریه
رمش 256 مگابایته و رامش 1 گیگابایت که از جزو بهترینهاست .... سی پی یو هم که 800 مگاهرتزه + چیپست گرافیکی که بازم جزو بهترین هاست از نظر سرعت خیالت راحت باشه
اینترنتم که خوراکشه
تا 32 گیگ مموری ساپورت میکنه
باتریشم با توجه به نوع ال سی دی و ظرفیت بالا خیلی خوبه
هم فیش 3.5 میلیمتری داره هم خروجی tv
دوربینشم 5 مگاپیکسله و قابل قبوله

بقیه چیزاشم خیلی عالیه مثلاً تاچش خیلی حساسه و فاصله زیادی تا خازنی نداره

بعدشم چون اسلایدش مایل نیست عمر بیشتری داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:window.close())

Sadeq_ME
06-09-2009, 18:00
Touch Pro 2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا حالا‌ها هم نیاز به عوض کردنش نیست.

amin khan
06-09-2009, 18:00
دوستمون بیشتر نگران این هستند که به خاطر استفاده زیاد از کیبرد این گوشی ها و حالت کشویی که دارن بعد از مدت خراب نشه
یعنی هی باز و بسته میخوان بکنن خراب نشه...

Vamp!r3
06-09-2009, 18:17
بايد امتحان كني ببني كدوم به دستت مياد...پرو 2 اگر زياد باز و بسته بشه...روي بدنه خش ميفته...به نظر من امنيا پرو بهترين گزينست...توضيحات كاملشم كه حسن جان دادند...

ali racer
06-09-2009, 18:22
من باشم پرو رو ميگيرم
چون امتحانش رو كاملا پس داده
آدم دستش ميگيره احساس كيفيت و محكمي ساختار گوشي رو كاملا احساس ميكنه
البته دوربينش بسيار چرته !

امنيا پرو هم مشخصات خوبي داره
ولي تا نياد دست مصرف كننده و امتحانش رو پس نده نميشه روش نظر داد

Diego
06-09-2009, 18:59
دوستمون بیشتر نگران این هستند که به خاطر استفاده زیاد از کیبرد این گوشی ها و حالت کشویی که دارن بعد از مدت خراب نشه
یعنی هی باز و بسته میخوان بکنن خراب نشه...

پس باید بری تو مایه های بلک بری....!:31:

پس انتخابهات خیلی محدود هستند و گوشیهایی از این دست که کاملا business ای هستند هم معمولا دوربینهای خیلی ضعیفی دارند.

HTC Snap

Samsung B7320 OmniaPRO

pulp_152
06-09-2009, 19:01
b 7610 .. منم پول دستم بیاد میگیرم

Atropates
06-09-2009, 20:31
تا آبان Xperia X2 میاد , اونوقت تصمیم واست خیلی آسون میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون این انتظاراتی که گفتی مهم هاش رو همه رو کامل X2 داره

ninja3000sh
06-09-2009, 20:43
بهترین گزینه تاچ پرو2 هستش.
کاملترین و صد البته راحترین کیبورد رو داره.
کیفیت بدنه هم با توجه به htc بودنش عالیه(من که راضیم)
ال سی دی بزرگش(3.6 اینچ) هم غوغا میکنه با رزولیشن480*800:10:
سرعت گوشی واقعا بالا هستش.:40:
قراره به ویندوز ورژن 6.5 هم بصورت free آپگرید بشه.
از لحاظ برنامه خور بودن هم با توجه به ویندوز وبایل بودنش انعطاف بالایی داره.
قیمتش هم که افت نمیکنه و واسه خودش یه مزیت محسوب میشه.
مموری کارت هم راحت تا 32 رو قورت میده.:31:
واقعا خوراکه اینترنته من با اینکه هم i8910 و هم n97 دارم ولی تاچ پرو 2 تو اینترنت با داشتن opera 9.5 غوغا میکنه.
باطریش 1500 میلی آمپره که راضی کننده هستش.:40:
اگه بخری بعید میدونم به این زودیها ازش سیر بشی.چون همه چیزش کامله.
فقط یک ایرادی که داره اونم اینه که جک 3.5 نمیخوره که اونم میشه بیخیال شد.:46:
سرعت وصل شدن به gps هم عالیه.در ضمن تو ال سی دی بزرگش gps کار کردن یه حال و هوای دیگه ای داره.

merikh_merikh
06-09-2009, 23:18
دوستان از همکاریتون بسیار تشکر......
من خودم ویندوز موبایل هم مد نظر داشتم و نظرم هم روی تاچ پرو2 و ایکس2 میباشد ولی تنها چیزی که میمونه اینه که میترسم با توجه به استفاده ی زیاده من از کیبرد اگه بخام کشاب گوشی را زیاد باز و بسته کنم گوشی دچار اسیب بشه.......
در کل من ویندوز موبایل هم مد نظر دارم ولی در حال حاظر با توجه به اینکه انتخاب های زیادی را در پیش دارم تصمیم گرفتم اول از بین سیمبین ها یکی را انتخاب کنم و بعد از بین ویندوز ها یکی را انتخاب کنم و بعد در نهایت از بین یک سیمبین و یک ویندوز یکی را برای خرید انتخاب کنم.به کمک شما دوستان عزیز هم نیاز دارم.
پس فعلن لطفن من را در انتخاب یک سیمبین با کیبرد کامل و همچنین دارای امکانات بالا که حالا حالا ها هم قدیمی نشه کمک کنید.
نظره خودم فعلن روی ان97 و یی72 و یی75 میباشد.نظره شما چیه؟
منتظره راهنمایی های شما هستم.
تشکر فراوان از همه ی دوستان عزیز.

merikh_merikh
07-09-2009, 22:12
سلام.
دوستان لطفن راهنمایی کنید.
من در بین سیمبین ها 5گزینه را مد نظر دارم که هر کدام را به دلیلی انتخاب کردم حالا به نظره شما کدام برتره؟
1)ان97:ان97 را قبول دارم گوشیه خوبیه و امکانات بسیاری داره ولی من یکی دیگر از گزینه هام یی72 میباشد که سخت افزاری قویتر نسبت به ان97 داره مثلن سی پیو در یی72 600 مگاهرتز میباشد.....در کل یه احساسی بم میگه ان97 از ان دسته گوشی هایی میباشد که بعد از مدتی ازش خسته میشم.نظره شما چیه؟
2)یی72:یی72 گوشیه بسیار خوبیه و از سخت افزار قدرتمندی هم بهره میبره.ولی مشکلاتی از جمله مالتی مدیای ضعیف نسبت به ان97 داره.در کل بیشتر انتخابن روی یی72 و ان97 میباشد.نظره شما چیه؟
3)یی75:یی75 را به این دلیل در انتخابام اوردم چون به دلیل داشتن دو تا کیبرد هم تنوع داره هم میشه از کیبرد کاملش برای تایپ راحت استفاده کرد و از کیبرد معمولیشم برای بازی و کارای کوچک........ولی یه بدی داره و اونم داشتن باطریه ضعیف نسبت به بقیه همچنین سی پی و رم ضعیفتر نسبت به دو تا ی بالا.نظرتون در مورد این چیه؟به نظرتون میتونه انتخاب خوبی برای من باشه؟
4)ان86:انتخاب چهارم با انتظاراتم کمی فاصله داره ولی به دلیل خوب بودنش در انتخابام اوردمش.انتخاب چهارم من ان86 میباشد که گوشیه خوبیه و تنها مشکلش نداشتن کیبرد برای من میباشد.نظرتون در مورد ان86 چیه؟ایا برای من خوبه؟
5)یی71:و انتخاب اخره من یی71 میباشد که دقیقن مثل یی72 میباشد اما در درجات پایینتری قرار داره و به دلیل قیمت مناسبی که در حال حاظر داره در انتخابام وجود داره.

دوستان لطفن کمک کنید.
در بین این همه انتخاب موندم.
نظره شما چیه؟
کمک کنید که انتخابام را محدود تر کنم و در نهایت یک گوشیه خوب انتخاب کنم.
اگه پیشنهاد های دیگری هم دارید بگین.
ممنون.

Sadeq_ME
07-09-2009, 23:11
i8510 رو هم اضافه کن:46:

golmohammadi
08-09-2009, 01:52
سلام.
دوستان من ابان ماه قصد خريد گوشي دارم و از الان ميخام ببينم بازار گوشي چه طوره و چي بخرم خوبه.
از لحاظ مالي مشکل ان چناني ندارم و تا 800 هزار تومان را ميتونم بدم ولي انتظاراتي که دارم تا حدودي مشکلن.......
انتظارات اصليم:
داشتن کيبرد سخت افزاريه کامل
همچنين سيستم عامل خوب و ساپرت بالااز لحاظ نرم افزاري
همچنين رم و رام و سي پيو خوب که گوشي داراي سرعت خوبي باشه.
همچنين براي استفاده از اينترنت هم گوشيه مورد نظر مناسب باشه.
حافظه ي هاي بالا هم ساپرت کنه اگه حافظه ي داخلي هم داشته باشه که بهتر.
همچنين باطريه قوي اي هم داشته باشه.
فيش 5/3 داشته باشه(اگه خروجيه تي وي هم داشته باشه بهتر)
دوربينش قابل قبول باشه نه خيلي خوب که بخام پول زيادي بدم نه خيلي بد که نشه باش عکس گرفت يه چيزي که وقتي عکس گرفتم خوب باشه و صداي کسي در نياد
جي پي اس هم اگه داشته باشه بهتر چون گوشي هاي جديد همه دارن پس لازمم ميشه
لمسي يا لمسي نبودن هم مهم نيست فقط مهم اينه که تماميه انتظاراتم را برطرف کنه.
در ضمن گوشي خوب و کاملي باشه که حالا حالا ها نياز به عوض کردنش نباشه.

در بالا انتظارات اصليمو گفتم حالا گوشي اي که تماميه انتظارات يا بيشتر انتظاراتم را برطرف ميکنه به نظره شما چيه؟
در ضمن من از کيبرد استفاده ي زيادي دارم به همين دليل اگه کيبرد در دسترس باشه بهتره مثلن مثل يي72.چون ميترسم اگه مثل ان97 کشابي باشه گوشي بعد از مدتي دچار اسيب بشه(البته اين گزينه زياد مهم نيست).
گزينه هايي هم که خودم در حال حاظر مد نظر دارم ان97 و يي72 و يي75 ميباشد که يي72 از نظر سخت افزاري بسيار خوبه.....
لطفن کمک کنيد .
ممنون.

به فريد جون ميبينم كه بازم تاپيك زدي
از يه اخلاقت خوشم مياد
با اينكه خودت با گوشيها آشنايي كاملي داري
ولي با اين حال از ديگران هم كمك ميگيري
يادته 1ارسال اواخر عيد ؟
اينورو اونور زديم تا اينكه x1 را پسنديديم؟ هم تو و هم من
من خريدم اما شما قرار گذاشتي كه چند ماه بمونه بعدا كه افت كافي كرد بخريش
اما حالا چي؟
حالا قيد پاكت پي سي را تقريبا زده اي ....
واسه خاطر همين ميگم در تاپيك هاي مشاوره آينده را نميشه در نظر گرفت و فقط بحث راجع به گوشيهايي بشه كه در بازار موجود هست و اون لحضه قصد خريد وجود داره
حالا اينا به كنار
x2 تمامي چيزهايي را كه ميخواهي داره
و البته x1 هم تقريبا همينطور
در ضمن قسمت كشويي x1 به اين راحتيها لق نميشه
تاچ پرو 2 هم گوشي خفنيه
امنيا پرو هم كه بقيه گفتند خوبه
ان 97 هم كه باز گوشيه خوبيه
ام زود خز ميشه داشته باش
من سري E نوكيا را اصلا توصيه نميكنم
باز انتخاب با خودت

بهترین گزینه تاچ پرو2 هستش.
کاملترین و صد البته راحترین کیبورد رو داره.
کیفیت بدنه هم با توجه به htc بودنش عالیه(من که راضیم)
ال سی دی بزرگش(3.6 اینچ) هم غوغا میکنه با رزولیشن480*800:10:
سرعت گوشی واقعا بالا هستش.:40:
قراره به ویندوز ورژن 6.5 هم بصورت free آپگرید بشه.
از لحاظ برنامه خور بودن هم با توجه به ویندوز وبایل بودنش انعطاف بالایی داره.
قیمتش هم که افت نمیکنه و واسه خودش یه مزیت محسوب میشه.
مموری کارت هم راحت تا 32 رو قورت میده.:31:
واقعا خوراکه اینترنته من با اینکه هم i8910 و هم n97 دارم ولی تاچ پرو 2 تو اینترنت با داشتن opera 9.5 غوغا میکنه.
باطریش 1500 میلی آمپره که راضی کننده هستش.:40:
اگه بخری بعید میدونم به این زودیها ازش سیر بشی.چون همه چیزش کامله.
فقط یک ایرادی که داره اونم اینه که جک 3.5 نمیخوره که اونم میشه بیخیال شد.:46:
سرعت وصل شدن به gps هم عالیه.در ضمن تو ال سی دی بزرگش gps کار کردن یه حال و هوای دیگه ای داره.

راستي يه سوال از شما داشتم
شما كه از x1 به تاچ پرو 2 كوچ كردين نظرتون راجب اين دو گوشي چيه ؟
شما در بين اين 4 گوشي كه گفتين (ان97 و تاچ پرو 2و 8910 و X1) فكر ميكنين كدومش برتره ؟
و يا برتري نسبي وجود داره ؟
راستي از تاچ فلو بيشتر خوشت مياد يا پنلهي x1 ؟

Atropates
08-09-2009, 16:46
من در بین سیمبین ها 5گزینه را مد نظر دارم که هر کدام را به دلیلی انتخاب کردم حالا به نظره شما کدام برتره؟
1)ان97:ان97 را قبول دارم گوشیه خوبیه و امکانات بسیاری داره ولی من یکی دیگر از گزینه هام یی72 میباشد که سخت افزاری قویتر نسبت به ان97 داره مثلن سی پیو در یی72 600 مگاهرتز میباشد.....در کل یه احساسی بم میگه ان97 از ان دسته گوشی هایی میباشد که بعد از مدتی ازش خسته میشم.نظره شما چیه؟
2)یی72:یی72 گوشیه بسیار خوبیه و از سخت افزار قدرتمندی هم بهره میبره.ولی مشکلاتی از جمله مالتی مدیای ضعیف نسبت به ان97 داره.در کل بیشتر انتخابن روی یی72 و ان97 میباشد.نظره شما چیه؟
3)یی75:یی75 را به این دلیل در انتخابام اوردم چون به دلیل داشتن دو تا کیبرد هم تنوع داره هم میشه از کیبرد کاملش برای تایپ راحت استفاده کرد و از کیبرد معمولیشم برای بازی و کارای کوچک........ولی یه بدی داره و اونم داشتن باطریه ضعیف نسبت به بقیه همچنین سی پی و رم ضعیفتر نسبت به دو تا ی بالا.نظرتون در مورد این چیه؟به نظرتون میتونه انتخاب خوبی برای من باشه؟
4)ان86:انتخاب چهارم با انتظاراتم کمی فاصله داره ولی به دلیل خوب بودنش در انتخابام اوردمش.انتخاب چهارم من ان86 میباشد که گوشیه خوبیه و تنها مشکلش نداشتن کیبرد برای من میباشد.نظرتون در مورد ان86 چیه؟ایا برای من خوبه؟
5)یی71:و انتخاب اخره من یی71 میباشد که دقیقن مثل یی72 میباشد اما در درجات پایینتری قرار داره و به دلیل قیمت مناسبی که در حال حاظر داره در انتخابام وجود داره.
بابا کیبورد N86 که کیبورد محسوب نمیشه جلوی کیبورد PPC ها D: ولی گذشته از شوخی , بین این 5 تا سیمبین N97 از همشون سرتره به نظر من (نگفتم همه ی سیمبین ها چون بین همه ی سیمبین ها 8910 از همه بهتره که اونم کیبورد نداره اصلا و کیبورد واس شما خیلی مهمه اونطور که گفتید) خیلی هم زیاد از حد نگران لق شدن کیبورد اسلاید ها هستی به نظر من :5:

------------

بین ویندوز موبایل ها هم سه تا گزینه هست برا انتظارات شما:

بهترین قیمت : X1
(آخرین قیمتی که داشتم 420 تومن)

بهترین گزینه (توو گوشی های موجود توو بازار) : Pro 2

بهترین گزینه توو یکی دو ماه آینده (همون موقع ها که می خوای بخری) : X2

به نظر من آخرین مقایسه ای که می خوای بکنی یه تاپیک بزن همون یک ماه , یک ماه و نیم دیگه که می خوای بخری و بگو X2 بهتره یا Pro 2

merikh_merikh
08-09-2009, 17:18
با تشکر فراوان از دوستان(باز با دکمه ی تشکر مشکل پیدا کردم)
گل محمدی جان از راهنماییه جامعی که کردی تشکر.
غید سریه یی در نوکیا را زدم چون طرفدارای زیادی نداره(البته با توجه به سلیقه ی ایرانی ها چون سریه یی نوکیا در اروپا فروش خوبی دارن)
در کل بین سیمبین ها نظرم روی ان97 میباشد.
اما پاکت پی سی....
من زمانی بد جوری قصد خرید ایکس1 را داشتم و منتظر بودم قیمتش بیاد پایین الانم قیمت مناسبی داره ولی میترسم بگیرم بعد ویندوز 7 با کلی امکانات بالاتر بیاد(یادمه وقتی پی1 گرفتم و بعد فهمیدم که سیستم عاملش دیگه براش برنامه نمیاد کلی ناراحت شدم)
الان از بین پاکت پی سی ها بین ایکس1 و ایکس2 و تاچ پرو2 موندم.به نظره شما کدام برتره؟
به نظره شما منتظر بودن برای ویندوز 7 خوبه؟

Diego
08-09-2009, 19:43
الان از بین پاکت پی سی ها بین ایکس1 و ایکس2 و تاچ پرو2 موندم.به نظره شما کدام برتره؟
اگه در حال حاضر میخوای خرید کنی که touch pro 2... اگه میخوای یه مدت صبر کنی x2...
ویندوز هفت هم به این زودی ها فکر نکنم بیاد.صبر کردن اشتباهه...اینطوی بخوای فکر کنی بعداً باخودت میگی وایستم ویندوز 7.5 بیاد...
یه خورده صبر کردن کار خوبیه.مثل الان که میتونی صبر کنی ویندوز 6.5 بگیری.ولی صبرهای طولانی مدت اشتباه بزرگیه.
نظر منو بخوای من میگم الان ویندوز 6.1 گرفتن اشتباهه,با توجه به اینکه از چند ماه دیگه پاکت پی سی های خفن 6.5 تو بازار میان.صبر کن x2 بگیر.

golmohammadi
08-09-2009, 23:38
با تشکر فراوان از دوستان(باز با دکمه ی تشکر مشکل پیدا کردم)
گل محمدی جان از راهنماییه جامعی که کردی تشکر.
غید سریه یی در نوکیا را زدم چون طرفدارای زیادی نداره(البته با توجه به سلیقه ی ایرانی ها چون سریه یی نوکیا در اروپا فروش خوبی دارن)
در کل بین سیمبین ها نظرم روی ان97 میباشد.
اما پاکت پی سی....
من زمانی بد جوری قصد خرید ایکس1 را داشتم و منتظر بودم قیمتش بیاد پایین الانم قیمت مناسبی داره ولی میترسم بگیرم بعد ویندوز 7 با کلی امکانات بالاتر بیاد(یادمه وقتی پی1 گرفتم و بعد فهمیدم که سیستم عاملش دیگه براش برنامه نمیاد کلی ناراحت شدم)

اره سري e بدرد ماها نميخوره
در بين اين 3 گوشي (x1-toch pro2-n97) هر كدومشو بخري پشيمون نميشي
يعني هر 3 خوب هستند
و البته قيمت x1 بهترين هست
اما در مورد آينده
100 درصد آينده ويندوز موبايل بهتر خواهد بود
ويندوز 6.5 هم به اين زوديها معرفي خواهد شد
x2 مشخصا گوشيه خوبيه و نيازي به ترديد نيست اما هنوز نيومده و تا بياد و افت قيمت كنه باز 6 ماه ميكشه
پس x2 را بيخيال بايد بشي
ان97 خودش گوشيه خوبيه ولي به قول خودت زود خز ميشه
چيز خوبي كه پاكتها دارند اينه كه زود خز نميشند ....
راستي يه چيزي هم بگم
سيتم عامل جديد كه در ان97 و 5800 به كار رفته برنامه و گيم براش كمه
و بعد از ماهها هنوز كامل نشده
اين دو گوشي با مديا پليرها مشكل دارند
بطوري كه من همه جا را گشتم پلير قوي براي اين سيتم عامل پيدا نكردم
اميدوارم سايتو اينطوري نباشه

merikh_merikh
09-09-2009, 14:11
گل محمدی جان تشکر فراوان.
(من به علت سرعت بسیار پایین اینترنت فعلن نمیتونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم براهمین در این پست از تمام دوستان تشکر میکنم)

گل محمدی جان من با حرف های شما کاملن موافقم.(البته امیدوارم مشکلات سیستم عامل ان97 به زودی رفع بشه)
گل محمدی جان واقعیت میترسم باز به درد پی1 مبتلا بشم و برم پاکت پی سی بگیرم و هنوز چند ماه نگذشته ویندوز7 معرفی بشه(اخه من ازپی1 راضیم تنها چیزی که خیلی اذیت میکنه تولید نشدن برنامه برای پی1 میباشد البته میدونم برای ویندوز 6 حالا حالا ها برنامه میاد ولی اگه ویندوز 7 بیاد اون موقع ویندوز7 یه چیزه دیگست).......بیشتر به این دلیل هست که نظرم روی سیمبین میباشد.
الان تا حدودی انتخابام محدود تر شدن و نظرم بیشتر روی ان97 و تاچ پرو2 میباشد.
ایکس2 را به این دلیل در انتخابام نیاوردم چون تا بخاد ارزون بشه خیلی طول میکشه ایکس1 هم گوشیه خوبیه ولی یکی از فامیلامون که خیلی باش جورم ایکس1 گرفته و من هر موقع بخام میتونم گوشیمو برای مدتی باش عوض کنم برا همین فعلن انتخابام بین ان97 و تاچ پرو2 میباشد.

pulp_152
09-09-2009, 14:13
خوب مریخ عزیز اگه یه پاکت پیسی قدرتمند برداری که Cpu خوبی داشته باشه ! وین 7 رو هم ساپورت میکنه

hasanmotori
09-09-2009, 14:55
خوب مریخ عزیز اگه یه پاکت پیسی قدرتمند برداری که Cpu خوبی داشته باشه ! وین 7 رو هم ساپورت میکنه

آره مثلاً اگه امنیا پرو بگیری که سی پیو خیلی قوی داره و 1 گیگابایت رم و ال سی دی با قابلیت ساپورت 16 میلیون رنگ خیالت راحته که وقتی ویندوز 7 اومد راحت میتونی بریزی روش

Diego
09-09-2009, 19:42

آره مثلاً اگه امنیا پرو بگیری که سی پیو خیلی قوی داره و 1 گیگابایت رم و ال سی دی با قابلیت ساپورت 16 میلیون رنگ خیالت راحته که وقتی ویندوز 7 اومد راحت میتونی بریزی روش

merikh merikh به حرف منو شمازیاد اهمیت نمیده!:41:

Bs_panzer
09-09-2009, 20:29
از اونجایی که تقریبا یه چیز تک و قدرتمند می خوای

سیمبین : 8910 و 8510

ویندوز موبایل : اومنیا پرو (تا این هست دیگه کی سراغ پرو 2 میره ؟)

یک نگاهی به T-Mobile G1 بنداز

راستی تو که هنوز به ویندوز موبایل عادت نکردی هنوز :دی

برو سراغ آیفون یا آندروید

حالا تو که این همه صبر کردی اینم روش ! وایسا من ممکنه آندروید بگیرم بهت می گم خوبه یا نه

با محیطش که کار کردم خیلی خفن بود ! مالتی تاچ هم هست

موفق باشی......

golmohammadi
11-09-2009, 12:46
فكر ميكنم دوستمن فريد بيشتر به سيمبيان فكر ميكنه تا وين موبايل
البته هنوز دقيق تصميمشو نگرفته
راستي بچه ها ساتيو هنوز نيومده ؟

4870x2
11-09-2009, 12:52
ویندوز موبایل : اومنیا پرو (تا این هست دیگه کی سراغ پرو 2 میره ؟)
تو زیبایی که پرو ۲ بهتره!

hasanmotori
11-09-2009, 13:12
تو زیبایی که پرو ۲ بهتره!

امنیا پرو که خشگل تره !

4870x2
11-09-2009, 13:14
امنیا پرو که خشگل تره !
:دی!
کجاش خوشگل تره؟!
در ضمن کیبرد تاچ پرو خیلی بهتر از امنیا هستش چرا شو به زودی میگم!

4870x2
11-09-2009, 13:19
این که کیبرد بهتره!
تاچ پرو بین کلید هاش یه جای خالی داره که باعث میشه دست ادم اشتباهی به یه کلید دیگه نخوره!
ولی تو امنیا فاصله ای نیست!
کلید ها در یه ارتفاع هستن و خیلی تو تند نویسی تاثیر منفی داره!

pulp_152
11-09-2009, 14:10
البته این نرمی و حالت قرار گیری هستش که بیشترین تاثیر رو داره ... البته حرفت هم درسته که فاصله بیشتر باشه بهتره اما کاملا درست نیست چون این عواملی هم که گفتم تاثیر داره .. خلاصه تا نیاد نمیشه نظر داد ... شاید بسیار عالی باشه و شاید معمولی باشه از پرو 2 هم ضعیفتر باشه ...

یه چیز دیگه که یادم رفت بگم و میخواستم بهت بگم یکی از دلایلی که امنیا پرو ریلی هست و مانند 97 و پرو 2 بالا نمیاد .. amoled بودنشه که از هر زاویه میشه دید و نیازی به خشک شدن گردن نیست .. و الیته عمر بیشتر یهم میکنه ...

یا حق

4870x2
11-09-2009, 14:32
amoled چه ربطی به زاویه دید داره؟!
amoled یا همون oled خودمون فقط در کیفیت تصویر و کاهش مصرف باطری تاثیر داره
اطلاعات بیشتر از stream:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4870x2
11-09-2009, 14:34
اینو هم داشته باشین تا بعد:دی

تنها عیب جدی صفحات OLED کم بودن طول عمر آنهاست. پیکسل های OLED فعلی حدود 14.000 ساعت عمر می کنند. (583 روز در صورت استفاده 24/7 یا 3 سال و دو ماه در صورت استفاده 12 ساعت در روز) .

pulp_152
11-09-2009, 14:44
اطلاعات بیشتر از stream:

حداقل میرفتی چند تا عکس یا فیلم میدی ... بعد ! :31:

pulp_152
11-09-2009, 14:45
amoled چی؟ .. غیر از اون الان تلویزیون های led یعنی فقط یک سال عمر میکنه !

4870x2
11-09-2009, 14:47
حداقل میرفتی چند تا عکس یا فیلم میدی ... بعد !
شما که دیدی بگو چه فرق هایی جز:

میده ما بدونیم:دی

pulp_152
11-09-2009, 14:51
گفتم که! زاویه دید رو خیلی بهتر میکنه .. مثلا شما از یک زاویه غیر مستقیم نگاه کنی انگار داری مستقیم نگاه میکنی .. این عمل خودشو تو دیدن فیلم بیشتر نشون میده مثلا گوشی رو تکیه میدی به دیوار و چند نفر دورش میشینن .. amoled در کیفیت تصویر ارائه شده به همه اونها مساوی عمل میکنه ...

اما tft به دلیل نگه داشتن نور صفحه پشتش هر چی زوایه دید رو بیشتر میکنی نور بیشتری میبینی تا کم کم کلا هیچی نمیبینی .. به این صورت که اگه گوشی رو تکیه بدی به دیوار بهترین تصویر رو به نفری که مسقیم نشسته تحویل میده و با توجه به زوایه بقیه کیفیت کم میشه .. ogey?

hasanmotori
11-09-2009, 14:55
این که کیبرد بهتره!
تاچ پرو بین کلید هاش یه جای خالی داره که باعث میشه دست ادم اشتباهی به یه کلید دیگه نخوره!
ولی تو امنیا فاصله ای نیست!
کلید ها در یه ارتفاع هستن و خیلی تو تند نویسی تاثیر منفی داره!

خب الان داری از روی حدس اینا رو میگی ... ولی بهتره بری پیریویو امنیا پرو رو توی gsmarena یا phonerana بخونی تا متوجه بشی کیبردش خیلیم خوبه

دکمه های امنیاپرو بزرگتر هستن و به نظر من از پرو 2 هم راحتتر میشه باهاش تایپ کرد
کیبرد پرو 1 هم دقیقاً همین شکلی بود و جزو بهترین ها بود دیگه نمیدونم چجوری نظر میدی :21:

hasanmotori
11-09-2009, 15:04
اطلاعات بیشتر از stream:

خب الان داری میگی که oled از tft بدتره دیگه ؟ :21::27:

صفحه های oled قبلاً عمر پایینی داشتن ولی سامسونگ با تکنولوژیش عمر اونارو بالا برده و فاصله زیادی با tft ندارن ... اگه عمرشون پایین بود مرض نداشت که بیاد روی همه گوشیای های اندش ازش استفاده کنه .... نوکیاهم رو بهترین گوشیش یعنی ان86 از همینا استفاده کرده ....
پس خیالت راحت باشه عمرشون به اندازه کافی هست .... مصرف باتریشونم که یک سومه ... این چیز کمی نیست ... کیفیتشونم که خیلی بهتره .... زاویه دیدشم بیشتره .... انعطاف پذیر ترم هست و امکان شکستشون پایین تره ... دیگه چی میخای آخه ....
حالا اگه الجی oled میزد ..... :27:

راستی سامسونگ تو تلویزیون هاشم از این تکنولوژِی استفاده میکنه

hasanmotori
11-09-2009, 15:11
اطلاعات بیشتر از stream:

این لینکی که دادی مال سال 2008 ه ... بعدشم معلوم نیست اون چیزی که نوشته مال کی باشه ...
اون مقاله مربوط به زمانی بوده که هنوز این تکنولوژی پیشرفت زیادی نکرده بود الان دیگه مثل اون موقع نیست

pulp_152
11-09-2009, 18:06
اینو هم داشته باشین تا بعد:دی

این که عمر ال ای دی کمتره درسته ولی نه اون حدی که شما گفتی

در عوض پیکسل سوخته ! :31: tft پیکسلاشدونه دونه میسوزه ولی ال ای دی اینجوری نیست و سوختگی پیکسل نداره ...

البته فکر کنم در جواب حرفم گفتی که گفتم عمر بیشتری میکنه ... منظورم ریلش بود نه صفحه نمایش :11:

golmohammadi
11-09-2009, 23:57
همه قبول دارند كه oled كيفيت بهتري داره
حالا عمرش به كنار
در ضمن ربطي به زاويه ديد نداره
شايد زاويه ديدش بيشتر باشه ولي به oled بودن زياد ربط نداره
در ضمن زاويه ديد اكثر گوشيها الان عالي هستند
چه tft و چه غيره ....
در مورد قيافه به نظر من تاچ پرو دو خوشگلتره باز سليقه اي هست
و در مورد تايپ كردن باز هم همينطور
اما مهم اينه كه امنيا هم اينبار كيبرد گذاشته حالا يه ذره بهتر يا بدتر چندان مهم نيست ....
در مورد پيكسل سوخته
در گوشيها پيكسل سوخته بندرت ديده ميشه
واسه همين چه tft باشه و چه oled مهم نيست زياد

pulp_152
12-09-2009, 01:36
کاملا مطالبتون درسته تنها یک نکته .. اینکه oled بودن به زاویه دید ربط داره و این ثابت شده هستشو tft هر چی هم که باشه زاویه دید عوض بشه خراب میشه ...

golmohammadi
12-09-2009, 11:06
کاملا مطالبتون درسته تنها یک نکته .. اینکه oled بودن به زاویه دید ربط داره و این ثابت شده هستشو tft هر چی هم که باشه زاویه دید عوض بشه خراب میشه ...

در گوشيهاي tft جديد زاويه ديد خوبه و مشكل خاصي ندارند
حالا هرچقدر بيشتر بشه همونقدر هم بهتره ...

pulp_152
12-09-2009, 15:29
فکر نمیکنم tft بهتر از ایفون تولید شده باشه ... تو مقایسش با اچ دی .. زاویه دید رو که عوض میکردن کاملا مشهود بود

merikh_merikh
18-09-2009, 13:30
سلام.
دوستان الان تمام تاپیک را خوندم.
بحث در مورد ال سی دی ها بود البته ال سی دی هم مورد مهمی میباشد ولی با این بحث من به جوابم نرسیدم........
دوستان بهترین گوشیه کیبرد دار که حالا حالا ها قدیمی نشه و امکانات کاملی هم داشته باشه چیه؟
یه سوال دیگه:دوستان ایا ان97 هم مانند باقیه سیمبین ها گالریه عکسش قابلیت جدا سازی نداره منظورم اینه که مثل سیمبین ها همیشه یه قسمت برای تماشای کامل عکس ها داره که قابلیت جدا سازی نداره؟من دوست دارم مانند سونی اریکسون عکس ها قابلیت جداسازی داشته باشن چون خیلی هل دوست ندارن تمام عکس ها نمایش داده بشه.حالا ایا در ان97 امکان جدا سازیه عکس وجود داره؟در ویندوز موبایل چه طور مثلن تاچ پرو2؟

hasanmotori
18-09-2009, 14:12
اگه یه گوشی کامل میخای باید از اینا بگیری که کیبردشون اسلایده ... اگه ازینا بخای که کیبردشون مثل p1 زیر lcd شونه دیگه باید قید دوربینو و صفحه بزرگو بزنی .... اگه از گوشی درست استفاده بشه امکان خراب شدنش کمه

به نظر من حالا که میخای یه گوشی کامل بخری ویندوز موبایل بخر ... همون طور که خودت میدونی سیمبین تاچ هنوز خیلی جا نیفتاده و الانم که نوکیا زده تو کار لینوکس و این باعث میشه سرعت پیشرفت سیمبین بیاد پایین

حالا بین اینا خودت انتخاب کن :

ویندوز موبایل :

سه تا پاکت پی سی خیلی خوب هست

x2 که خودت میدونی گوشی کاملیه فقط صفحش یکم کوچیکه و سی پی یوش خیلی قوی نیست

امنیا پرو که دوربینش 5 هست ولی صفحهش از x2 بزرگتره و سی پی یوش 800 مگاهرتزه ... تاچشم خیلی عالیه

تاچ پرو 2 که دوربین خوبی نداره ... سی پی یوشم خیلی قوی نیست ولی سرعتش بد نیست ... قیمتش به نظر من زیاده

x1 هم که دیگه قدیمی شده

ان97 هم که گفتم

بعد ان900 هست که به نظر میرسه چیز خوبی باشه هم از نظر بیزینس هم از نظر مولتی مدیا ... امکانات جالبی مثل فرستنده اف ام هم داره فقط شاید قیمتش یکم بالا باشه

در کل به نظر من بین x2 و امنیا پرو و ان900 یکیو انتخاب کن

hasanmotori
18-09-2009, 14:34
فرید جان من متوجه شدم که مشکلت با ویندوز موبایل چیه ... میترسی که 7 بیاد ....
ببین برنامه های همون ویندوز 7 روی 6.5 نصب میشه .... بعد به احتمال زیاد واسه همین پاکت پیسیا ویندوز 7 میاد
قراره Symbian^2 بیاد که اینم روی مثلاً ان97 نصب نمیشه پس تو سیمبینم ممکنه همین مشکلو پیدا کنی
اصلاً نباید به فکر آینده باشی راحت برو یه پاکت پیسی بخر ( امنیا پرو از همشون بهتره :دی )

Diego
18-09-2009, 15:45
یه سوال دیگه:دوستان ایا ان97 هم مانند باقیه سیمبین ها گالریه عکسش قابلیت جدا سازی نداره منظورم اینه که مثل سیمبین ها همیشه یه قسمت برای تماشای کامل عکس ها داره که قابلیت جدا سازی نداره؟من دوست دارم مانند سونی اریکسون عکس ها قابلیت جداسازی داشته باشن چون خیلی هل دوست ندارن تمام عکس ها نمایش داده بشه.حالا ایا در ان97 امکان جدا سازیه عکس وجود داره؟در ویندوز موبایل چه طور مثلن تاچ پرو2؟

وین موبایل گالری عکس ها و فیلمها کاملا جداست.

merikh_merikh
20-09-2009, 20:41
در سیمبین تاچ چی؟
گالریه عکس را میشه جدا سازی کرد؟

hasanmotori
20-09-2009, 20:43
تو سیمبین هر چی عکس هر جای گوشی که باشه تو گالری نشون داده میشه همینطور فیلم

merikh_merikh
21-09-2009, 13:04
یعنی سیمبین تاچ چنین قابلیتی را نداره که گالری را جداسازی کنی.........؟؟؟؟؟؟؟
اگه این طور باشه خیلی بده یعنی در واقع مانند همان سیمبینی که روی گوشی های دیگه(ان96 یا ان95 یا ان82........)هست.درسته؟

hasanmotori
21-09-2009, 23:06
شما که با سیمبین 3rd کار کردی 5th هم دقیقاً همونه ولی به جای دکمه لمسی شده :دی

merikh_merikh
03-10-2009, 13:44
دوستان من چه کنم؟
از طرفی ان97 را به دلیل امکانات زیادی که داره دوست دارم از طرفی هم تاچ پرو2 و ایکس1 و ایکس2 هم مد نظرم هستن.........

pulp_152
03-10-2009, 14:18
n97 چه امکانات زیادی داره که اون 3 تا ندارن؟

Diego
03-10-2009, 14:22
دوستان من چه کنم؟
از طرفی ان97 را به دلیل امکانات زیادی که داره دوست دارم از طرفی هم تاچ پرو2 و ایکس1 و ایکس2 هم مد نظرم هستن.........

میخوای پرو 2 و ایکس 2 رو ول کنی بری دنبال n97؟!!!

اشتباه نکنی یه وقت....

AT&T
03-10-2009, 18:10
درسته چرا پرو 2 نمیگیری

حالا x2 که نیومده نمیشه نظر داد ولی از n97 بهتره

merikh_merikh
04-10-2009, 13:51
دوستان دیگری هم گفتن که ویندوز موبایل بهتره ولی هر چی با خودم فکر میکنم نمیتونم از فکر ویندوز 7 که در اینده میاد را بزنم.........ان97 سیستم عاملش در حال پیشرفت میباشد و برنامه های زیادی که با سیستم عامل ان97 سازگاری دارن در اینده بسیار زیاد میشن ولی با امدن ویندوز 7 ویندوز 6 برکنار میشه......
منم دوست ندارم بلایی که برسر پی1 خودم اومد بر سره گوشیه جدیدم بیاد......

pulp_152
04-10-2009, 14:21
دوستان دیگری هم گفتن که ویندوز موبایل بهتره ولی هر چی با خودم فکر میکنم نمیتونم از فکر ویندوز 7 که در اینده میاد را بزنم.........ان97 سیستم عاملش در حال پیشرفت میباشد و برنامه های زیادی که با سیستم عامل ان97 سازگاری دارن در اینده بسیار زیاد میشن ولی با امدن ویندوز 7 ویندوز 6 برکنار میشه......
منم دوست ندارم بلایی که برسر پی1 خودم اومد بر سره گوشیه جدیدم بیاد......

uiq پشتوانه ای بزرگی نداره .. در حالی که وین موبایل بزرگترین غول نرم افزاری دنیا پشتشه ... خیالت از این بابت راحت .. مایکروسافت میخواد رو وین موبایل سرمایه گذاری کنه و وین موبایل رو رها نمیکنه !

merikh_merikh
05-10-2009, 20:12
حالا ویندوز 7حدودن ممکنه تا کی بیاد؟

ninja3000sh
05-10-2009, 20:42
دوستان دیگری هم گفتن که ویندوز موبایل بهتره ولی هر چی با خودم فکر میکنم نمیتونم از فکر ویندوز 7 که در اینده میاد را بزنم
شما که میخواهی گوشی بخری و به ویندوز موبایل 7 هم به راحتی آپگریدش کنید یک یا دو ماه هم صبر کنید و htc hd2 رو بخرید که 4.3 اینچ ال سی دی و سی پی یو 1 گیگاهرتز و امکانات عالی داره که یکی از امکانات عالیش همون تاچ خازینش هست که قراره برای اولین بار روی وین موبایل باشه.
در ضمن میتونی برای اطلاعات بیشتر به اینجا هم سر بزنی:

merikh_merikh
10-10-2009, 12:16
تشکر از تمامیه دوستان(من کامپیوترم مشکل داره و به سختی به اینترنت وصل میشم و به سختی میتونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم.......)

دوستان من خرید گوشیم به دو ماه اینده رفت چون تا اخره هفته میخام لپ تاپ بگیرم......
حالا به نظره شما با توجه به این که من یه لپ تاپ هم میگیرم بازم ویندوز موبایل میتونه برای من خوب باشه یا یه سیمبین بگیرم مثلن ان97؟

نینجا جان تاچ اچ دی2 کیبرد نداره و به همین دلیل به کاره من نمیاد.

pulp_152
10-10-2009, 13:59
تشکر از تمامیه دوستان(من کامپیوترم مشکل داره و به سختی به اینترنت وصل میشم و به سختی میتونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم.......)

دوستان من خرید گوشیم به دو ماه اینده رفت چون تا اخره هفته میخام لپ تاپ بگیرم......
حالا به نظره شما با توجه به این که من یه لپ تاپ هم میگیرم بازم ویندوز موبایل میتونه برای من خوب باشه یا یه سیمبین بگیرم مثلن ان97؟

نینجا جان تاچ اچ دی2 کیبرد نداره و به همین دلیل به کاره من نمیاد.

این 2 تا دو مقوله جدا از هم هستن اگه وضعیت مالیت خوبه ! یک لب تاپ بگیر با یه b7620 ... اگه هم فقط یکی رو میتونی تامین کنی ... یک لب تاپ بگیر با یه گوشی 100 نه n97 یا هر گوشی گرون قیمت دیگه ... چرا ؟

چون لب تاپ چیزی نیس که همه جا بشه بردش ... شاید بشه دانشگاه اونم 4 بار برد ! بیشتر بردنش باعث میشه مردم بگن عقده ایه ! :31: البته مهم نیس ولی باید این حرفهارو هم مد نظر داشت اما برای محیطهای بیرون یا اگه تهرانی دربند یا درکه که نمیشه برد!:46: ... ولی گوشی یک وسیله ای هستش که بردنش در همه جا ضروریه ...

merikh_merikh
12-10-2009, 20:44
این 2 تا دو مقوله جدا از هم هستن اگه وضعیت مالیت خوبه ! یک لب تاپ بگیر با یه b7620 ... اگه هم فقط یکی رو میتونی تامین کنی ... یک لب تاپ بگیر با یه گوشی 100 نه n97 یا هر گوشی گرون قیمت دیگه ... چرا ؟

چون لب تاپ چیزی نیس که همه جا بشه بردش ... شاید بشه دانشگاه اونم 4 بار برد ! بیشتر بردنش باعث میشه مردم بگن عقده ایه ! :31: البته مهم نیس ولی باید این حرفهارو هم مد نظر داشت اما برای محیطهای بیرون یا اگه تهرانی دربند یا درکه که نمیشه برد!:46: ... ولی گوشی یک وسیله ای هستش که بردنش در همه جا ضروریه ...
دوست عزيز اخه من ميگم پاکت پيسي هم تقريبن کاراي لپ تاپ را ولي در سطحي پايين تر انجام ميده پس چه بهتر که من کارايي را که با ويندوز ميخام انجام بدم با لپتاپم انجام بدم و کارايي که ربطي به ويندوز نداره را با گوشي اي مثل ان97 که سيستم عاملي متفاوت با ويندوز داره انجام بدم.
در کل ميگم که من که لپتاپ دارم و لپ تاپم ميتونه کاراي پاکت پيسي را بسيار بهتر انجام بده پس به جاي خريد پاکت پيسي يه گوشي ديگه مثل ان97 بگيرم.
نظره شما چيه؟

pulp_152
13-10-2009, 23:38
دوست عزيز اخه من ميگم پاکت پيسي هم تقريبن کاراي لپ تاپ را ولي در سطحي پايين تر انجام ميده پس چه بهتر که من کارايي را که با ويندوز ميخام انجام بدم با لپتاپم انجام بدم و کارايي که ربطي به ويندوز نداره را با گوشي اي مثل ان97 که سيستم عاملي متفاوت با ويندوز داره انجام بدم.
در کل ميگم که من که لپتاپ دارم و لپ تاپم ميتونه کاراي پاکت پيسي را بسيار بهتر انجام بده پس به جاي خريد پاکت پيسي يه گوشي ديگه مثل ان97 بگيرم.
نظره شما چيه؟

خوب چرا ان 97 بگیری ! نوکیا دوست داری صبر کن ان 900 بیاد که سیستم عامل متفاوت از ویندوز داره و کیفیتو کلاسشم کاملا بالاتره

merikh_merikh
14-10-2009, 11:54
میشه در مورد ان900 به خصوص سیستم عاملش یه توضیحی بدین...
مثلن تا به الان چه برنامه هایی براش اومده.......

hasanmotori
14-10-2009, 12:36
ببین ان97 یه گوشی مولتی مدیا نیست که مثلاً فک کنی با ویندوز موبایل خیلی فرق داره
در واقع ان97 بیشتر یه گوشی بیزینس هست ... چیز خاصیم نداره ... واسه اینترنتم خیلی بدر بخور نیست .... دوربینش معمولیه ... صداش معمولیه ....ال سی دیش معمولیه ... سرعتش معمولیه ... فقط کیبرد داره

پس فک نکن ان97 گوشی مولتی مدیا هست ... تازه به نظرم ویندوز 6.5 خیلی جذابتر باشه
میتونی یه امنیا پرو بگیری که از همه لحاظ کامله

بعدشم ویندوزموبایل ربطی به لپتاپ نداره

pulp_152
14-10-2009, 12:41
میشه در مورد ان900 به خصوص سیستم عاملش یه توضیحی بدین...
مثلن تا به الان چه برنامه هایی براش اومده.......

من با حسن موافقم ... کلا وین موبایل با ویندوز فرق میکنه ولی اگه نوکیا دوست داری ان 900 گوشی خوبی هستش ...یعنی میشه گفت برترین گوشی نوکیا همینه .. cpu 8910 روش هستش و از نظر سرعت مشکلی نداره .. سیستم عاملش متن بازه و ویژگیهای زیادی داره ... مهمترین ویژگیش اینه که نسبت به قیمتش ایراد خاصی نداره ... ولی در کل وین موبایل مخصوصا گوشی هایی که قابلیت اپدیت به وین 7 رو دارن مثل b7610 یا 20... بیشتر توصیه میشه

golmohammadi
15-10-2009, 00:52
ضمن سلام و خسته نباشيد
ميبينم كه باز اين فريد زد تو نخ مشاوره اخرش هم در رفت و هيچي نخريد
اولا همه ميدونند موقع خريد فقط ميشه رو گوشيهايي حساب كرد كه در بازار موجد هستند
بعدشم اونطوري كه من ديدم بحث بيشتر سر سيستم عامل بود
سيمبيان ديگه كم كم دموده شده
ان 97گوشي خوبيه ولي نه اونطوري كه همه انتظارشو دارند
ورژن جديد سيمبيان در چه پيشرفتي داشته ؟
برنامه هاي قبلي روش نصب نميشند
پلير ها همشون با اين ورژن مشكل دارند
برنامه ها و بازيها كم هستند
مشكل گالري درست نشده و ........
اين پيشرفت سيمبيان بود
اماويندوز موبايل چي ؟
من الان ويندوز موبايل 6.5 را رو گوشيم دارم (اليته نه اصلي)
با ويندوز موبايل 6.1 تقريبا ميشه گفت خيلي فرق داره و خيلي چيزها تغيير كرده
برنامه هاي ورژن قبلي را هم بدون مشكل باز ميكنه
به اين ميگند پيشرفت
من الان نزديك 30 رام مخصوص x1 دارم
هر وقت هر كدومو خواستم نصب ميكنم
چيزي كه سيمبيانها حتي فكرش هم نميتونند بكنند
تازه هر روز يه رام كوك ميشه
منظورم ويندوز هست كه شايد بعضيها متوجه نشند
از بسويندوز زياد هست وقت نميكنم نصبشون كنم
فريد مطمئن باش ويندوز 7 حرفه اي موبايل بياد رو گوشيهاي پاكت جديد هم مياد
اگر هم نياد به لطف كوكرها ميتونيم استفاده كنيم ازش
الان ويندوز اصلي 6.5 واسه تاچ پرو 2 اومده
مطئن باش از سورس همين ويندوز تا چند روز ديگه واسه x1 استفاده ميكنند
بد نيست اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را يه نگاهي كني تا ببيني چقدر ويندوز واسه x1 كوك شده
فروم XDA خيلي فروم خوبيه و همه چي داره
خوشبختانه x1 رو هم ساپورت ميكنه اين فروم
خلاصه تا بگي تنوع داره پاكت پي سي
سيمبيان و ppc هر كدوم معايب و مزيتهايي دارند
ولي در كل ppc قويتر و بهتره
شايد يه ايرادهايي از ppc به چشم ادم بخوره كه ميل به سيمبيان ببره
ولي وقتي وارد سيمبيان شد متوجهميشه كه ايرادهاي سيمبيان نيز كم نيستند
در مورد اينده هم مطمئنا اينده ppc روشنتر از سيمبيان خواهد بود
در ضمن لپ تاپ و گوشي نميتونند جاي يكديگر را پر كنند

lederly
16-10-2009, 18:08
pulp_152 لطفا پیغام خوصوصی بده من تازه وارد هستم نمیتونم بدم

merikh_merikh
17-10-2009, 23:57
بر خلاف حسن جان به نظره من ان97 هم یک گوشی بیزینس میباشد هم مولتی مدیا چون در کنار امکاناتی برای بیزینس امکانات خوبی هم برای مولتی مدیا داره........
از همکاری همه ی دوستان تشکر.
این طور که معلومه باید برم یه چیزی غیر از سیمبین بگیرم........

pulp_152
18-10-2009, 02:56
بر خلاف حسن جان به نظره من ان97 هم یک گوشی بیزینس میباشد هم مولتی مدیا چون در کنار امکاناتی برای بیزینس امکانات خوبی هم برای مولتی مدیا داره........
از همکاری همه ی دوستان تشکر.
این طور که معلومه باید برم یه چیزی غیر از سیمبین بگیرم........

مریخ جان ببین این حرفم طبق گفته کسانی هستش که هم با سیمبین کار کردن و هم با وین و هم تو این فروم هستن و هم تو فروم های دیگه و اینکه خودمم با هر 2 تا کار کردم و سرعت و قدرت اینترنتشونو تست کردم ...

کلا سیمبین تو اینترنت مالی نیس ... تو برو فیلمهای امنیا اچ دی رو برای اینترنت ببین فیلمهای امنیا 2 هم ببین (خدای نت گردی) ... نوکیا ان 97 همینطوره قابل مقایسه نیس با وین موبایل برای نت گردی مشکل از سیمبین هستش نه ان 97 ... پس گزینه نت گردیو از روش حذف کن ...

merikh_merikh
18-10-2009, 17:30
پس باید غید ان97 را بزنم چون اکثرن مخالفن....
حالا نظرتو در مورد ان900 یا یی72 چیه؟

hasanmotori
18-10-2009, 17:41
e72 که هیچی اصلاً تو کار مولتی مدیا نیست
ان900 انتخاب خوبه

pulp_152
18-10-2009, 19:36
اره ان 900 خوبه سیستم عامل خوبی داره ... ولی نمیدونم چقدر ممو جا بیفته در هر صورت ان 900 مدل تتبلت های نوکیاست فقط به دونه سیم کارت اضافه شده و طبیعتا مشکلی نباید زیاد باهاش داشته باشی ...

merikh_merikh
19-10-2009, 10:39
دوستان من یی72 را بیشتر به دلیل سخت افزار قدرتمند و همچنین محکم بودن بدنه انتخاب کردم اخه من زیاد ادم نگه دارنده ای نیستم و اگه گوشیم محکم باشه خیلی عالی میشه........
حالا دوستان اگه میشه لطفن در مورد سیستم عامل ان900 توضیح بدین که چه جور بازی هایی میخوره؟ ایا برنامه های کاربردیه خوبی داره؟ ایا شرکتی برای تولید برنامه برای ان900 سرمایه گذاری کرده که برای این گوشی برنامه و بازی های زیادی تولید بشه؟..........

merikh_merikh
21-10-2009, 11:53
دوستان یه چیزه دیگه هم بگم.
من زیاد ادم نگه دارنده ای نیستم یعنی درست از وسایلم مراقبت نمیکنم در واقع دقت میکنم ولی چون گوشیمو دست ادم های زیادی میدم باید محکم باشه و یکی از دلایل انتخاب یی72 که یکی از گزینه هام میباشد همین استحکامش میباشد.همچنین به دلیل لمسی نبودن از بقیه نیز محکمتره........
در کل میخام گوشیه مورد نظر محکم باشه.
در ضمن من حدودن تا 2 ماه اینده گوشی را میخرم چون الا در حال حاظر قصد خرید لپ تاپ دارم و نمیتونم گوشی بگیرم.......