PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تورو خدا کمکم کنید مه بیچاره شدم!

sonkia
06-09-2009, 16:20
از دیشب کامپیوترم همه ش هنگ میکرد، منم تصمیم گرفتم که ویندوزش رو عوض کنم، ولی وقتی سی دی ویندوز رو تو درایور میذارم تا اونجایی میخواد آماده برای شروع نصب ویندوز بشه میره و دیگه هنگ میکنه( همون محیط داس، منظورم همون صفحه آبی رنگه)
چندتا سی دی ویندوز هم امتحان کردم همه شون همین بلا سرشون میومد!
تا حالا هم زیاد ویندوز عوض کردم ولی هیچوقت همچین مشکلی نداشتم! نمیدونم چه مرگشه!
حالا میخوام ببرمش یه خدمات کامپیوتری ولی یه سری عکس دارم که نمیخوام کسی ببینه، حالا سوالم اینه که آیا میشه هارد کامپیوترم رو که ویندوز روش نصب نیست فرمت کنم؟

Diego
06-09-2009, 16:59
اگه فرمت کنی که عکسهات هم میپره!
درایو c رو فرمت کردی؟

saeed774
06-09-2009, 17:22
شما اگه درايو ويندوز رو با برنامه هاي تحت داس مثه پارتيشن مجيك كه اونم داخل مجموعه Hirens Boot CD موجود هست فرمت كني مشكل نصب ويندوز حل خواهد شد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sonkia
06-09-2009, 20:18
دوستان میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
ببینید دوستان، یا من نمیفهمم شما چی میگید یا شما خوب منظور منو نفهمیدید!
آقای saeed774 من فقط یکبار تا مرحله فرمت کردن درایوهام رفتم و موفق شدم درایو ویندوزم رو فرمت کنم، ولی بلافاصله بعد از فرمت کردن دوباره هنگ کرد و من سیستم رو ری استارت کردم و دیگه از اون موقع به بعد فقط تا مرحله ی شروع نصب ویندوز (محیط داس، همون صفحه آبی رنگ، مرحله اول که باید با زدن اینتر تازه شروع به انتخاب درایو مورد نظر برای نصب ویندوز کنی) میره و دیگه جلوتر نمیره!
من که سیستمم الآن ویندوز روش نصب نیست، چطوری برنامه پارتیشن مجیک رو نصب کنم؟

sonkia
06-09-2009, 20:20
اگه فرمت کنی که عکسهات هم میپره!
درایو c رو فرمت کردی؟

خب منم میخوام پاک بشن!
من سیستمم قبل از اینکه به مرحله فرمت برسه هنگ میکنه!

saeed774
06-09-2009, 22:21
دوستان میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟
ببینید دوستان، یا من نمیفهمم شما چی میگید یا شما خوب منظور منو نفهمیدید!
آقای saeed774 من فقط یکبار تا مرحله فرمت کردن درایوهام رفتم و موفق شدم درایو ویندوزم رو فرمت کنم، ولی بلافاصله بعد از فرمت کردن دوباره هنگ کرد و من سیستم رو ری استارت کردم و دیگه از اون موقع به بعد فقط تا مرحله ی شروع نصب ویندوز (محیط داس، همون صفحه آبی رنگ، مرحله اول که باید با زدن اینتر تازه شروع به انتخاب درایو مورد نظر برای نصب ویندوز کنی) میره و دیگه جلوتر نمیره!
من که سیستمم الآن ویندوز روش نصب نیست، چطوری برنامه پارتیشن مجیک رو نصب کنم؟

فرمت ويندوز با فرمت تحت داس فرق داره . در ضمن Hirens Boot CD نصبي نيست روي سيدي رايت ميشه و از روي سيدي بوت ميشه و براي انجام كارا منو داره كه اين پارتيشن مجيك هم داخل منوي Partition Tools هست .

Diego
06-09-2009, 22:45
خب منم میخوام پاک بشن!
من سیستمم قبل از اینکه به مرحله فرمت برسه هنگ میکنه!

باید از داس فرمت کنی با دستور:
:format c
بعد باید y و بعد اینتر رو بزنی
سوال خیلی مهم:
شما مطمئنی مشکل هنگ کامپیوترت از ویندوزه؟چطوری هنگ میکرد؟
اگه دیشب هنگ میکرده و امروز وسط نصب هنگ میکنه به احتمال زیاد سخت افزاریه.هنگ های سیستم عامل اینطوری نیست که یهو سیستم قفل بشه و هیچ عکس العملی نداشته باشه.هم ممکنه از دیسک سختت باشه هم از دمای بالای سیستمت.
دمای cpu رو از توی setup چک کن.

abfat
07-09-2009, 21:44
عزیز اگه اطلا عاتت مهم نی بگیر FDisk کن وگرنه هر چی که[saeed774] گفته کامله

Diego
07-09-2009, 21:54
عزیز اگه اطلا عاتت مهم نی بگیر FDisk کن وگرنه هر چی که[saeed774] گفته کامله

پست بالایی من رو هم بخونی بد نیستا!:18:
چرا باید Fdisk کنه؟!

saeed774
07-09-2009, 22:09
شما اگه نميخواي برنامه 190 mb رو دانلود كني فايل ايميج زيرو دان كن و با برنامه هاي رايت ايميج مثه الكل يا نرو رو سيدي بزن و سيستم رو باهاش بوت كن . اين ايميج شامل نرم افزارهاي زير هست كه پارتيشن مجيك هم داخلشه .
Symantic PartitionMagic v8.05
Symantec Ghost 2003
Symantec BootMagic 2003
Avira - NTFS4DOS
Avira - Defragment NTFS
Avira - Check Disk Utility
Intel Processor Identification Utility 2008

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم : 4.5 mb

ماراتون
08-09-2009, 11:31
از دیشب کامپیوترم همه ش هنگ میکرد، منم تصمیم گرفتم که ویندوزش رو عوض کنم، ولی وقتی سی دی ویندوز رو تو درایور میذارم تا اونجایی میخواد آماده برای شروع نصب ویندوز بشه میره و دیگه هنگ میکنه( همون محیط داس، منظورم همون صفحه آبی رنگه)
چندتا سی دی ویندوز هم امتحان کردم همه شون همین بلا سرشون میومد!
تا حالا هم زیاد ویندوز عوض کردم ولی هیچوقت همچین مشکلی نداشتم! نمیدونم چه مرگشه!
حالا میخوام ببرمش یه خدمات کامپیوتری ولی یه سری عکس دارم که نمیخوام کسی ببینه، حالا سوالم اینه که آیا میشه هارد کامپیوترم رو که ویندوز روش نصب نیست فرمت کنم؟

شايد اصلا سيستمت مشكل سخت افزاري داشته باشه چون به قول شما تا صفحه آبي نصب مياد ممكنه رم يا قسمت ديگه اي مشكل دار شده باشه. يه چك كني بد نيست

Diego
08-09-2009, 12:02
شايد اصلا سيستمت مشكل سخت افزاري داشته باشه چون به قول شما تا صفحه آبي نصب مياد ممكنه رم يا قسمت ديگه اي مشكل دار شده باشه. يه چك كني بد نيست

راستش من هم همینو گفتم ولی گویا کسی گوشش بدهکار نیست.....

sonkia
09-09-2009, 01:21
دوستان از همه تون ممنونم ، مشکلم حل شد!

Diego
09-09-2009, 07:10
دوستان از همه تون ممنونم ، مشکلم حل شد!

مشکل از کجا بود و چطوری حل شد؟

jax2
10-09-2009, 15:38
من این ارورو زیاد دیدم
به نظر من باید رمتو عوض کنی