PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محدودیت اینترنت را دولت نهم برقرار نکرده بود

wichidika
06-09-2009, 11:49
وزیر سابق ارتباطات:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محدودیت اینترنت را دولت نهم برقرار نکرده بود
موبنا - وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: محدودیت اینترنت در 4 سال گذشته مربوط به ارائه گزارش ناپخته عده ای به مقامات عالی بود. :41:

<به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا ، دکتر محمد سلیمانی امروز (یکشنبه) در مراسم تودیع خود و معارفه مهندس تقی پور وزیر جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: نهضت به روز رسانی تلفن ثابت ظرف حدود 2 سال در دوره 4 سال اخیر وزارت ارتباطات به ثمر نشست. این در حالی بود که تلفن ثابت در برخی نقاط تهران حدود یک میلیون تومان خرید و فروش می شد.

وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به وجود مشکلات شبکه تلفن همراه و پست بانک درگذشته اظهار داشت: طی سالهای اخیر شبکه تلفن همراه در دورترین نقاط کشور حضور جدی دارد و پست بانک نیز در روستاهای کشورخدمات ارائه می دهد. ضمن اینکه بهای فروش سیمکارت در 4 سال گذشته به شدت افت کرد. سلیمانی برنامه ریزی را کلید موفقیت در مدیریت اجرایی دانست و گفت: برنامه ریزی درست و کنترل آنها توانست در 4 سال گذشته کمک شایانی در حوزه ict-کند.
وی شبکه تلفن همراه، ثابت، اینترنت و رشد فزاینده آنها را از دستاوردهای مهم وزارت ارتباطات در دولت نهم بیان کرد و گفت: 21 هزار بانک و باجه های بانکی به شبکه اینترنت کشور ملحق شد و بسترهای خدمات الکترونیکی فراهم شده است. وزیر سابق ارتباطات برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال جاری را نقطه عطفی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و افزود: این اینتخابات عملکرد موفق ما را در این حوزه نشان داد. وی با انتقاد از ارائه گزارش ناپخته درباره اینترنت به مقامات عالی و برقراری محدودیت سرعت اینترنت را از مواردی دانست که منجر به انتقادات شدید از وزارت ارتباطات و دولت نهم شده که این روند در دولت دهم نیز ادامه دارد.وی شبکه تلفن همراه، ثابت، اینترنت و رشد فزاینده آنها را از دستاوردهای مهم وزارت ارتباطات در دولت نهم بیان کرد و گفت: 21 هزار بانک و باجه های بانکی به شبکه اینترنت کشور ملحق شد و بسترهای خدمات الکترونیکی فراهم شده است. وزیر سابق ارتباطات برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال جاری را نقطه عطفی در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و افزود: این اینتخابات عملکرد موفق ما را در این حوزه نشان داد. وی با انتقاد از ارائه گزارش ناپخته درباره اینترنت به مقامات عالی و برقراری محدودیت سرعت اینترنت را از مواردی دانست که منجر به انتقادات شدید از وزارت ارتباطات و دولت نهم شده که این روند در دولت دهم نیز ادامه دارد.

_LOVE_CODER_
06-09-2009, 15:57
کلا این اقایون تو تعطیلات تشریف دارند !

zed2
07-09-2009, 13:55
خوبه جایی که ممنوع کرده از طرفدارای خودشه........هنوز گفته دایل اپ 56 کیلوبیت برای کاربرای خانگی زیاده رو کسی فراموش نمی کنه....این وزیر جدید هم همان مدل است ...کسی تا 4 سال اینده امیدوار به رفع محدودیت نباشه

mahsoft
08-09-2009, 10:46
10 تا وزیر عوض بشه سیاست شون همه یکیه باید هم باشه
همین میشه امیدوارم 8 سال دیگه نوادگان مون امکان اتصال خوب رو به انیترنت داشته باشن

pouya_99999
08-09-2009, 10:54
10 تا وزیر عوض بشه سیاست شون همه یکیه باید هم باشه
همین میشه امیدوارم 8 سال دیگه نوادگان مون امکان اتصال خوب رو به انیترنت داشته باشن
کلا باید قید اینترنتو تو ایران زد ..... ما همیشه باید از کشور های بدبخت تر از خودمونم عقبتر باشیم ..

Ali_vdo
08-09-2009, 10:56
تقی پور شاگرد سلیمانیه
سلیمانی با شعار توسعه اومد و همون اول کار اینترنت محدود شد
این یکی با شعار زیر ساخت اومده ... ( خدا رحم کنه )
من نمی فهمم آخه وزیر چیکارست که یه سری افراد بیان گزارش غلط بدن ؟
یه تیکه از روزنامه : دکتر محمد سلیمانی برقراری محدودیت اینترنت را از مواردی دانست که منجر به انتقادات شدید نسبت به وزارت ارتباطات دولت نهم شده بود که به گفته وی ، این روند در دولت دهم نیز ادامه خواهد یافت .
چهار سال دیگه هم از عمرم با این دایل آپ تباه خواهد شد ( شکلک گریه )

BioHazard
08-09-2009, 12:17
[LEFT]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدFalcon Has Landed in middle east and india[/LEFT
خبر قدیمیه ، ولی باز امیدوار کنندس ، درضمن ماکه تعریف اینترنت پرسرعت رو نه از مردم فهمیدیم نه از دولت ، یکی بیاد دقیق بگه منظورتون چیه ؟

amin khan
08-09-2009, 12:40
هنوز گفته دایل اپ 56 کیلوبیت برای کاربرای خانگی زیاده رو کسی فراموش نمی کنه
56 کجا بود
یه بار گفته بود 500 بایت برای دانشگاهامون کافیه ، مگه حجم یه کتاب pdf چقدره ؟...

Ali_vdo
08-09-2009, 14:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
"ایران"، گران‌ترین اینترنت جهان را دارد :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BioHazard
08-09-2009, 21:08
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
"ایران"، گران‌ترین اینترنت جهان را دارد :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من با یک بنده خدایی تو New York داشتم چت می کردم ، گفتش من اینترنت رو دارم هفته ای 40 یا 50 دلار پول میدم + یک مبلغی بابت اشتراک تلوزیون و هزار کوفت و زهره مار دیگه

هفته ای 40 دلار میشه ماهی 160$ ، حالا بماند چقدر خرجای دیگش بود.

ولی یک نکته اگه میخواین بگین آمریکا اینترنت پرسرعت داره ، باید بگم 10 تا از 13 تا سرور سرویس دهنده ی اینترنت توی آمریکاس ، 2 تاش یا 3تاش تو چینه ، مسلمه باید سرعت بالاتری داشته باشه

شما هم میتونید با 200$ توی ایران سرعت 8 مگابیت (1مگابایت در ثانیه) داشته باشید.(نگید نمیشه که من خودم داشتم ، البته ماهواره ای).

کابلی هم 4 مگابیت در ثانیه یکی از مشتری هام داشت. پس نگید نمیشه.
من نمیدونم این آمار از کجا اومده، ولی دلایل زیادی وجود داره که اینترنت ایران رشد نمیکنه ، دلایل هم داخلی نیست ، بیشتر بین المللی هست، درضمن ماهی 450 دلار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جک گفته خندیدیم ، من رفیقم اینترنت ماهواره ای 2 مگابیت داشتم ماهی 400 تومن(24 ساعته ، ماهواره ای همه جا گرونه) ، کابلیش هم بود همین 4مگی ، نصف این قیمت

s-b
08-09-2009, 21:35
من با یک بنده خدایی تو New York داشتم چت می کردم ، گفتش من اینترنت رو دارم هفته ای 40 یا 50 دلار پول میدم + یک مبلغی بابت اشتراک تلوزیون و هزار کوفت و زهره مار دیگه

ولی یک نکته اگه میخواین بگین آمریکا اینترنت پرسرعت داره ، باید بگم 10 تا از 13 تا سرور سرویس دهنده ی اینترنت توی آمریکاس ، 2 تاش یا 3تاش تو چینه ، مسلمه باید سرعت بالاتری داشته باشه

شما هم میتونید با 200$ توی ایران سرعت 8 مگابیت (1مگابایت در ثانیه) داشته باشید.(نگید نمیشه که من خودم داشتم ، البته ماهواره ای).

من نمیدونم این آمار از کجا اومده، ولی دلایل زیادی وجود داره که اینترنت ایران رشد نمیکنه ، دلایل هم داخلی نیست ، بیشتر بین المللی هست، درضمن ماهی 450 دلار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جک گفته خندیدیم ، من رفیقم اینترنت ماهواره ای 2 مگابیت داشتم ماهی 400 تومن(24 ساعته ، ماهواره ای همه جا گرونه) ، کابلیش هم بود همین 4مگی ، نصف این قیمت
لابد دولت یازدهم بود این کار رو کرد
ودر جواب نقل قول
دوست عزیز تو آمریکا خود شما هم میتونی شبکه خصوصی بزنی چه رایگان بزنی چه بابت خدمات پول بگیری و تقریبا 85 درصد شبکه های آمریکایی رایگانند
و ضمنا حقوق تویه آمریکا 10 برابر ایرانه(در بدترین حالت)
آلمان را من خبر دارم 5 مگ دی اس دل ماهی 17 هزار تومن ما میشد (سال 2008)

BioHazard
08-09-2009, 21:42
ودر جواب نقل قول
دوست عزیز تو آمریکا خود شما هم میتونی شبکه خصوصی بزنی چه رایگان بزنی چه بابت خدمات پول بگیری و تقریبا 85 درصد شبکه های آمریکایی رایگانند

من تو آمریکا نیستم ، ولی بودن افرادی که باهاشون صحب کردیم
درضمن فکر نکنم تو کشوری که تمامی داده های ارسالی و دریافتی از ایران ما بدتر کنترل میشه ، اجازه راه اندازی شبکه خصوصیه برای ارائه اینترنت به راحتی بدن.

یک هکر توی ایران با اینترنت توی خونش جایی رو هک میکنه ، ولی تو آمریکا از صد تا سرور برای پاک سازی ردپاش باید استفاده کنه ، یخورده مقایسه کنید بد نیست.

الان به خودتون میگید ، این BioHazard اینترنت مفت زیر دستشه ، راحته ،ولی باید بگم یک ADSL 256 از شرکت داتک فقط دارم، و یک سرور با خط 100 مگابیت تو luxamborg. همین

mf.designing
08-09-2009, 21:47

دوست عزیز سلام . حاله شما خوبه انشا الله ؟!
که تو ایران اینترنت 8 مگابایت 200 دلاره ؟!! نکنه شما دانشگاه زدی و پارتی کلفت هم داری ؟!!
بابا من همین چند روز قبل بود واسه ADSL با سرعت 512 (اونم اگه بشه !) سه ماهه 410 تومن دادم !!!

BioHazard
08-09-2009, 21:52
دوست عزیز سلام . حاله شما خوبه انشا الله ؟!
که تو ایران اینترنت 8 مگابایت 200 دلاره ؟!! نکنه شما دانشگاه زدی و پارتی کلفت هم داری ؟!!
بابا من همین چند روز قبل بود واسه ADSL با سرعت 512 (اونم اگه بشه !) سه ماهه 410 تومن دادم !!!

سلام شما خوبی؟ دیشب اکستازی زدم حواسم جمع نیست :دی

ماهواره ای شبانه بود ماهی 250$ ، سرعت 1مگابایت در ثانیه (دانلود). دانشگاه هم نزدم ، توش کار میکنم ، ولی ربطی نداره و مساله واسه 1 2 سال پیشه.

s-b
08-09-2009, 22:00
من تو آمریکا نیستم ، ولی بودن افرادی که باهاشون صحب کردیم
درضمن فکر نکنم تو کشوری که تمامی داده های ارسالی و دریافتی از ایران ما بدتر کنترل میشه ، اجازه راه اندازی شبکه خصوصیه برای ارائه اینترنت به راحتی بدن.

یک هکر توی ایران با اینترنت توی خونش جایی رو هک میکنه ، ولی تو آمریکا از صد تا سرور برای پاک سازی ردپاش باید استفاده کنه ، یخورده مقایسه کنید بد نیست.

الان به خودتون میگید ، این BioHazard اینترنت مفت زیر دستشه ، راحته ،ولی باید بگم یک ADSL 256 از شرکت داتک فقط دارم، و یک سرور با خط 100 مگابیت تو luxamborg. همین
دوست عزیز منظورم شبکه تلویزیونی بود
isp زدن تو آمریکا که کاری نداره(مگه ایرانه)
در ضمن رفیق نه آمریکا بلکه تمام کشورهای صنعتی با هکرها (توجه کنید فقط هکرها) مقابله میکنند من خودم متولد آلمانم اونجا فقط سایتهای ف ی لتر شکن را بستند چون هیچ سایته بسته ای نیست و فقط هکرها از سایتهای ف ی لت ر شکن برای تغییر ایپی استفاده میکنند
ضمنا میدونی اگه همون اینترنت ماهواره ایت را بگیرند میبرندد کجا؟؟

amin khan
08-09-2009, 22:11
سلام شما خوبی؟ دیشب اکستازی زدم حواسم جمع نیست

ماهواره ای شبانه بود ماهی 250$ ، سرعت 1مگابایت در ثانیه (دانلود). دانشگاه هم نزدم ، توش کار میکنم ، ولی ربطی نداره و مساله واسه 1 2 سال پیشه.
رفیق شما دارین اینترنت ماهواره ای رو با adsl مقایسه میکنید خب...
معملومه سرعت ماهواره ای بیشتره
ولی چرا نمیگید توی ماهواره ای نمیشه آپلود کرد
این آمار و ارقام که توی صفحه قبل هم هست برای adsl هستش
که کاملا هم درسته

خوب ارزون گرفتی...

Gamemaster
08-09-2009, 22:18
كدوم شركت از 2مگ بيشتر سرويس ميده تو ايران؟

alizshah
09-09-2009, 02:03
اینترنت ماهواره ای فقط پینگش زیاده به 4000 ms میرسه و نمیشه به همین راحتی ها کار کرد به این راحتی ها هم پیدا نمیشه به تازگی در تریکه 8 مگ میدن زیر 40 تومن

wichidika
09-09-2009, 14:21
ودر جواب نقل قول

دوست عزيز اصلاً به دولت ربطي ندارد.فقط دولت را مجبور كردند اين مصوبه محدوديت 128k
را اجرا كند. بيشتر از اين هم نمي تونم توضيح بدهم مي ترسم تاپيك حذف بشه.
شما يه سرچ تو اينترنت بزنيد مي فهميد كار كيا بوده است.حتماً يه سرچ بزنيد .:2: