PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري از كامپيوترم در مقابل نوسانات برق حفاظت كنم

khaiyam
02-03-2006, 22:07
سلام . چطوري از كامپيوترم در مقابل نوسانات برق حفاظت كنم

hoseinquest
02-03-2006, 22:21
سلام. يه استابلايزر بگير جونم

soooot
02-03-2006, 22:35
بهترين راه استفاده از استابليزر هست که حدود 20 هزار تومن برات خرج داره ولي اگر ميخواي يکي دو هزار تومن بيشتر برت خرج نداشته باشه بهتره از يه محافظ معمولي استفاده کني که فقط در هنگام ازدياد و کاهش بيش از حد ولتاژ برق رو قطع ميکنه و وقتي هم که برق قطع ميشه به دليل محافظت دستگاه در برابر نوسانات برق در دقايل اوليه اتصال چند دقيقه در وصل برق تاخير ميندازه ولي استابليزر ولتاژ رو کاملا ثابت نگه ميداره و وقتي هم که برق ميره شما ميتونيد باز هم از کامپيوتر استفاده کنيد :happy:

mpsjavad
03-03-2006, 00:38
بهترين راه استفاده از استابليزر هست که حدود 20 هزار تومن برات خرج داره ولي اگر ميخواي يکي دو هزار تومن بيشتر برت خرج نداشته باشه بهتره از يه محافظ معمولي استفاده کني که فقط در هنگام ازدياد و کاهش بيش از حد ولتاژ برق رو قطع ميکنه و وقتي هم که برق قطع ميشه به دليل محافظت دستگاه در برابر نوسانات برق در دقايل اوليه اتصال چند دقيقه در وصل برق تاخير ميندازه ولي استابليزر ولتاژ رو کاملا ثابت نگه ميداره و وقتي هم که برق ميره شما ميتونيد باز هم از کامپيوتر استفاده کنيد :happy:
با سلام ..

soooot جان قيمت تقريبي استابلايزر فكر نميكنم 20 تومن باشه ها .. همچنين فكر نميكنم كه مانند UPS بتونه برق رو ذخيره كنه و .. :) توضيح بيشتر

ALIAK28
03-03-2006, 01:37
با سلام ..

soooot جان قيمت تقريبي استابلايزر فكر نميكنم 20 تومن باشه ها .. همچنين فكر نميكنم كه مانند UPS بتونه برق رو ذخيره كنه و .. :) توضيح بيشتر
mpsjavad جان! منم همین فکر رو می کنم. اگر 20 تومن با این خصوصیات باشه که عالیه! همین شنبه بریم بخریم!!

soooot
03-03-2006, 01:39
با سلام ..

قيمتش به مارک و توان خروجيش بستگي داره که بسته به اين دو مورد از زمين تا زير زمين قيمتش فرق ميکنه :happy:
درسته استابليزر فقط تثبيت کننده ولتاژ و يک نوع محافظ هست ولي چند وقت پيش تو يه مجله تبليغاتي يه نوعش رو ديدم که قابليت ذخيره برق رو هم داشت :rolleye:
ضمنا استابليزر نه استابلايزر :blush:

mpsjavad
03-03-2006, 02:00
با سلام ..

قيمتش به مارک و توان خروجيش بستگي داره که بسته به اين دو مورد از زمين تا زير زمين قيمتش فرق ميکنه

خوب عزيز فكر ميكني بيست هزار تومنيش هم باشه !! خوب من ميخوام :tongue:

درسته استابليزر فقط تثبيت کننده ولتاژ و يک نوع محافظ هست ولي چند وقت پيش تو يه مجله تبليغاتي يه نوعش رو ديدم که قابليت ذخيره برق رو هم داشت

خوب اين طور كه شما ميگي من فكر كردم همون بيست تومن اين دو كار رو با هم ميكنه :blink: قاط زدم :rolleye:

ضمنا استابليزر نه استابلايزر

Stabilizer :biggrin:

اين تاپيك هم خوب ه .. البته براي خنده :cool:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soooot
03-03-2006, 03:10
خوب عزيز فكر ميكني بيست هزار تومنيش هم باشه !! خوب من ميخوام :tongue:

خوب چرا از من ميخواي برو از مغازه بخر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا آره دور وبر بيست هزار تومنيش هم پيدا ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب اين طور كه شما ميگي من فكر كردم همون بيست تومن اين دو كار رو با هم ميكنه :blink: قاط زدم :rolleye:

اوخي قاط نزن ديگه بيا ماچت كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aria it
06-03-2006, 20:01
بابا فكر نكنم
اين كاري كه ميگي يو پي اس مي كنه كه قيمتش از 60 هزارتومن كه بستگي به تعداد كامپيوتري كه ساپورت مي كنه وديگر مشخصاتي كه دوستم گفت داره

you_veh
09-03-2006, 13:37
هنرمند عزيز با گرفتن محافظ رايانه از الكتريكي ها مشكل شما حل ميشه.