PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیت دوسیمکارته گوشی

hossien535
05-09-2009, 14:20
با سلام من دوسیم کارت ایرانسل وهمراه اول دارم وگوشی ام n73است می خواستم ببینم باروش برشی(دوسیم کارته کردن) آسیبی به سیم کارت ها نمی رسد و خودمان می توانیم کارهایش را بکنیم درضمن امکان دارد که هردوسیم کارته روشن یعنی اگه یکی به ایرانسل ودیگری به همراه اول در فواصل زمانی زنگ بزندبه هردوی آنها جواب داد-شما یک فروشگاه اینترنت متعبر می شناسید که بتوان از آن این کیت را خریداری کرد .با تشکر

gog2000
08-09-2009, 13:24
با سلام من دوسیم کارت ایرانسل وهمراه اول دارم وگوشی ام n73است می خواستم ببینم باروش برشی(دوسیم کارته کردن) آسیبی به سیم کارت ها نمی رسد و خودمان می توانیم کارهایش را بکنیم درضمن امکان دارد که هردوسیم کارته روشن یعنی اگه یکی به ایرانسل ودیگری به همراه اول در فواصل زمانی زنگ بزندبه هردوی آنها جواب داد-شما یک فروشگاه اینترنت متعبر می شناسید که بتوان از آن این کیت را خریداری کرد .با تشکر

همزمان نمیشه از هر دو سیم استفاده کرد و باید گوشی دو تا انتن مجزا داشته باشه که من که تا حالا همچین گوشی ای ندیدم

از مدل برشی هم میشه استفاده کرد و من خودم استفاده میکنم و مشکلی پیش نمی یاد ولی از مدل غیر برشی که سیم را هم لازم به بریدن نباشه استفاده کنی خیلی بهتره
قیمتشم جنس خوبش 12000 تومانه

ferdfe
08-09-2009, 13:31
همزمان نمیشه از هر دو سیم استفاده کرد و باید گوشی دو تا انتن مجزا داشته باشه که من که تا حالا همچین گوشی ای ندیدم

چطور نميشه استفاده كرد احتمالا تا حالا گوشي هاي سامسونگ d880 ، d980 و ....
رو نديدين !!!!
اينا قابليت همزمان از دو سيم كارت رو دارن بدون هيچ مشكلي !!!

gog2000
12-09-2009, 15:13
رو نديدين !!!!

میشه دو تا که سهله سه تا هم استفاده کرد ولی مسائله اینکه این گوشی که میگین دو تا انتن مجزا داشته باشه و همزمان با دو گوشی متفاوت بدون اینکه سیم کارت ها به یکدیگر دایورت بشن بهشون زنگ زد و فرد بتونه به هر دو سیم کارت جواب بده

میشه؟؟؟؟

wonderful
12-09-2009, 16:02
میشه دو تا که سهله سه تا هم استفاده کرد ولی مسائله اینکه این گوشی که میگین دو تا انتن مجزا داشته باشه و همزمان با دو گوشی متفاوت بدون اینکه سیم کارت ها به یکدیگر دایورت بشن بهشون زنگ زد و فرد بتونه به هر دو سیم کارت جواب بده

میشه؟؟؟؟

سلام ببخشید مثل قاشق نشسته می پرم سر بحثتون
بله پدر من یه d880i داره هر دو سیمکارتش همزمان روشن هستش ولی اگه با یک سیمکارت حرف بزنه سیمکارت دیگه هم بوق اشغال میزنه

چون یک انسان دو تا دهن نداره که بتونه به دو تاش حرف بزنه:31:

hossien535
13-09-2009, 16:58
خیلی خیلی متشکرم که پاسخ دادید این کیتی که گفتید 12000تومان ؛ می توانید آدرس فروشگاه اینترنتی اش را بدهید اگه هم اینجانمی توانیدایمیلم hossien535@gmail.com است درضمن اگه کیت رانصب کنم و سیم کارت 1فعال ودرهمین حال یکی به سیم کارت2زنگ بزندچه جوابی می دهد این قضییه "دایورت"چیه (لطفا کامل باشد)وهزینه دایورت کردن پای کدام سیم کارت نوشته می شود

gog2000
20-09-2009, 11:38
سلام ببخشید مثل قاشق نشسته می پرم سر بحثتون
بله پدر من یه d880i داره هر دو سیمکارتش همزمان روشن هستش ولی اگه با یک سیمکارت حرف بزنه سیمکارت دیگه هم بوق اشغال میزنه

چون یک انسان دو تا دهن نداره که بتونه به دو تاش حرف بزنه!!!!!!!:31:

عجب سخن حکیمانه ای خودت اینو کشف کردی:18::18::18:؟؟؟؟؟

منظور من اینه همزمان بهشون زنگ بزنی و یا به یک اس ام اس و به دیگری تماس بگیری و هر دو در ان واحد بدون هیچ گون تنظیم خاصی فعال باشن

وگرنه هر ایکیویی میدونه همزمان نمیشه به دو تماس با هم پاسخ داد

خیلی خیلی متشکرم که پاسخ دادید این کیتی که گفتید 12000تومان ؛ می توانید آدرس فروشگاه اینترنتی اش را بدهید اگه هم اینجانمی توانیدایمیلم hossien535@gmail.com است درضمن اگه کیت رانصب کنم و سیم کارت 1فعال ودرهمین حال یکی به سیم کارت2زنگ بزندچه جوابی می دهد این قضییه "دایورت"چیه (لطفا کامل باشد)وهزینه دایورت کردن پای کدام سیم کارت نوشته می شود

والا من از کرج خریدم ادرسش دقیقش الان یادم نیست ولی تو اینترنت بگردی پیدا می کنی

دایورت یعنی یک سیم رو به دیگری انتقال بدی که اگه به اون زنگ خورد با اون یکی سیمت جواب بدی و در ان واحد هر دو سیم فعال نیستند و فقط یکی فعاله هزینشم به عهده شماست

gog2000
20-09-2009, 11:44
رو نديدين !!!!

در مدل سونی اریکسون و یا نوکیا همچین چیزی نیست؟؟؟؟

عکس و مشخصات کاملتری از این مدل نداری؟؟؟

gog2000
24-09-2009, 18:52
در مدل سونی اریکسون و یا نوکیا همچین چیزی نیست؟؟؟؟

عکس و مشخصات کاملتری از این مدل نداری؟؟؟

کسی جوابو مارو نمیده

nahid24
26-09-2009, 20:54
مرسی ار همه