PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرح یک سوال فنی...!

KING OF SPEED
05-09-2009, 05:19
سلام
یه تلویزیون سامسونگ مدل 40B650 گرفتم میخواستم بدونم چراغ روی پنل چجوری روشن میشه؟ (مثل عکس):31:
لطفا راهنمایی کنید...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adidas 4
05-09-2009, 11:33
سلام دوست عزیز
این عکسی که شما گذاشتید به نظر میاد مربوط به led باشه نه lcd ، من یه led دارم فکر کنم تنظیما تشون یجور باشه ، این هارو انجام بده :
اول میری تو menu بعد میری قسمت setting گزینه light effect رو میزاری روی waching tv .
موفق باشی .

KING OF SPEED
05-09-2009, 12:43
همچین گزینه ای تو منوی تنظیمات نبود
-------------------------------------
اینم یه rewiew برای اطمینان از عکس و همینطور داشتن چراغ (تو یکی از عکسا چراغ روشنه و تو اون یکی خاموشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

adidas 4
06-09-2009, 15:49
دوست عزیز یه بار دیگه دقت کن شاید باشه ، ببین تو قسمت setting یه گزینه داره به نام ( اثرات نوری ) ، اگه دیدیش اونو بزار روی گزینه ( در حال دیدن )
موفق باشی .

KING OF SPEED
06-09-2009, 22:27
منوی tv انگلیسیه و فارسی نداره و متاسفانه همچین گزینه ای نداره و گزینه هارو به دقت چک کردم ... گفتم شاید ترفندی چیزی داشته باشه که اینجا مطرح کردم

KING OF SPEED
18-09-2009, 01:10
یه سوال دیگه هم دارم:
چطوری میشه رفت تو تلتکست دکمشو میدونم ...همون دکمه سورسه ولی چطوری تلتکست هم فعال میشه رو نمیدونم...؟؟!

adidas 4
19-09-2009, 12:04
دوست من این چیزی که من مگم ماله ال ای دی منه شاید با شما فرق کنه .
دوست عزیز اول بزار رو یه شبکه که تلتکست داره مثل شبکه 3، دکمه سورس هم که شما گفتید مربوط به کابل های ورودی هست نه تلتکست ، بعد رو کنترل tv من یه دکمه هست که اسمش زده TTX/MIX ، هر موقع اونو بزنی میره رو تلتکست .
امیدوارم کمک کرده باشم.

KING OF SPEED
22-09-2009, 01:26
میره ولی فارسیو نمیشناسه و کلمه ها رو خرچنگ قورباغه نشون میده...تنظیماتی نداره که بزارمش رو عربی درست بشه...زیرنویس فیلمارو همینطوری تونستم درست کنم

adidas 4
22-09-2009, 18:29
راستش واسه Tv خودم اگه زبان پنل روی انگلیسی باشه تلتکست رو خرچنگ قرباغه نشون میده و هر موقع زبان پنل میزارم رو فارسی تلتکست هم درست میشه ، این کار رو بکن شاید بشه ، اگه نشد تلتکست رو روی شبکه های دیگه هم انجا بده .