PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترو خدا جواب بدین

ali190
02-03-2006, 16:13
سلام
من یه پرینتر hp دارم از وقتی که خودم کارتریجش رو شارژ کردم کارتریجم خراب شده و انگاری هیچی جوهر توش نیست و خطوط را کمرنگ میگیره یا اصلا بعضی خط ها رو نمیزنه

ترو خدا هر کسی میدونه روش صحیح شارژ کردن کارتریچ رو بگه
ترو خدا اگه چیزی میدونید به من بگین

خدا خیرتون بده

*NashenaS*
02-03-2006, 16:33
دوست عزيز ...
ورود شما رو خوش امد مي گم...
دليل اين پديده درست پر نكردن جوهر هست و اينكه درش هوا رفته ...
به شما پيشنهاد مي كنم اگه گران نيست جوهرش (بستگي به پرينتر ) جوهر رو بخريد... به دردسترش نمي ارزه.

اگه هنوز در فكر پر كردن جوهر هستين... لينك هاي زير ممكن هست به دردتون بخوره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد.
:)

yusefreza
02-03-2006, 17:22
دوست عزيز شما بايد اول به طور كامل كارتريج را شارژ كنيد يعني از هر سه جوهر به يك اندازه در داخل مخزن بريزيد و بعد از آنكه ديديد جوهر از دهانه كارتريج داره يواش يواش سرريز مي شه با كاغذ دستمال نرم بدون كرك بصورت موازي با دهانه نازل كارتريج اونو پاك كنيد و اينقدر پاك كنيد و كمي فشار دهيد تا ديگه سرريز نشه بعد از اون حدود يك ساعت از شارژ كارتريج را روي پرينتر سوار كرده و تست بگيريد . اگر شما اينكارها را درست انجام داده باشيد و كارتريجتون سالم باشه مشكلي نخواهيد داشت .
اما ...
اگه بعد از اينكار بازهم مشكلي در چاپ بود شما بايد هد كارتريج را حدود 2 دقيقه درآب جوش بگيريد ( درون يك ليوان آب داغ ) و بعد از اون با دستمال كاغذي باز هم هد را كاملا پاك كنيد و بعد سوار كنيد . فكر كنم هيچ راه حل ديگه اي به جز اين نخواهد داشت .
در ضمن شما نوع پرينتر و شماره كارتيج رو اگه مي گفتيد من دقيق تر مي گفتم كه چكار كنيد .
حالا شما كارهاي بالا رو بكنيد تا ببينيم چي مي شه

ali190
03-03-2006, 18:51
اقا ممنون از راهنماییت
این پرینتر مدل hp 3745 و شمار کارتری[ هم c8727A
کارتریج مشکی خراب شده
من راهی که گفتین در اب جوش قرار دادم ولی اصلا هیچی جوهر نمیده و صفحه خالی میزنه
اینه که میگن باید هواگیری کنی چه جوری؟ میشه برام بگی تا کارتریج بعدی خراب نشه