PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II

صفحه ها : 1 [2] 3

OMiD.1080p
28-07-2013, 21:49
دارینوس بازی رو دوبله کرده ، یعنی فقط حرفاشون فارسی میگن ! بعدم اصلا تو نصب cd kay نخواست ، اصلا کرک هم نخواست و بدون هیچ ریختن کرکی اجرا میشه ، فقط تو خود cd راهنمای نصب نوشته اگر تو بازی به مشکل خوردید وارد پوشه ای که بازی رو نصب کردید بشید مثلا واسه من اینجا :
D:\game\The Lord of the Rings Darinoos\The Battle for Middle-earth (tm) II\Support
یه فایل هست به اسم : The Battle for Middle-earth II_code وقتی اجراش میکنی سریال نامبر میخواد ، بعد خودش یه سریال داده که اونجا بزنیم که من مال فایل کیجن شما رو زدم !
خوب این فایده نداره.
هم بازی دست کاری شده است و هم نباید اون کارها رو میکردی.
شما بازی رو دوباره دانلود کن.حجمش تقریبا 4.5 گیگ هست.( توی تورنت ها هست )
نسخه Reloaded گیر بیاری بهتره.
بعد که گرفتی اعلام کن تا بگم چه کار کنی.

OMiD.1080p
28-07-2013, 21:52
قراره یه سری مسابقات برگذار بشه . ( البته واسه حرفه ایی ها )
32 نفر هستیم و دور اول دو به دو و بعدش یک به یک.
( تمامی بازیکنان خارجی هستند . از ایران فقط بنده هستم )
البته هنوز تاریخ دقیقی واسه شروع دور اول اعلام نکردند. یار کشی هم رندوم است.

همین الان نیمه نهایی رو بازی کردیم .
حریفم خیلی حرفه ایی بود.ولی نتونست دووم بیاره طفک.:n09:
فردا شب احتمالا فیناله. 2vs2 و بعد 1vs1

mfit
28-07-2013, 22:31
دوست من ممنون ، منم بالاخره تونستم بازی کنم ، حالا میتونیم با هم بازی کنیم ، با همون نسخه بازی کردم ، اصلا فکر نمی کردم پیش بره و فک میکردم حالا حالال درگیر باشم

mfit
28-07-2013, 22:34
فقط من همون II رو فعلا پچشئ ریختم ، ویچ کینگ ر نمیدونم چکار کنم ، اثلا الان چجوری بفهمم ورژن بازیم چیه ؟ اکانت گیم رنجرم چجور بفهمم چیه ؟

اسمم تو گیم رنجر : Mohamad هستش ... یعنی این آیدیمه ، البته اینم بگم سالها پیش این آیدی رو ساخته بودم

OMiD.1080p
28-07-2013, 23:24
فقط من همون II رو فعلا پچشئ ریختم ، ویچ کینگ ر نمیدونم چکار کنم ، اثلا الان چجوری بفهمم ورژن بازیم چیه ؟ اکانت گیم رنجرم چجور بفهمم چیه ؟

اسمم تو گیم رنجر : Mohamad هستش ... یعنی این آیدیمه ، البته اینم بگم سالها پیش این آیدی رو ساخته بودم
عجله نکن. کم کم یاد میگیری. :n02:
واسه اینکه بفهمی ورژن بازیت چنده برو تو آپشن و اون پایین سمت راستش نوشته ورژن ات چنده. دقت کن با طرفی که میخوای بازی کنی ورژن تون یکی باشه والا نمیتونی با اون بازی کنی.

mfit
28-07-2013, 23:40
عجله نکن. کم کم یاد میگیری. :n02:
واسه اینکه بفهمی ورژن بازیت چنده برو تو آپشن و اون پایین سمت راستش نوشته ورژن ات چنده. دقت کن با طرفی که میخوای بازی کنی ورژن تون یکی باشه والا نمیتونی با اون بازی کنی.

خوب بقیه سالارم جواب میدادی عزیزم که بتونیم با هم بزنیم ، آیدیتم بگو که اد کنم :n02:

mfit
28-07-2013, 23:54
خوب مثل اینکه منم دچار مشکل معروف از بین رفتن تمام نیروها و دیفت شدن بعد از چند دقیقه بازی هستش ! :|
راه حلش چیه ؟

OMiD.1080p
29-07-2013, 00:31
بازی رو پاک کن دوباره نصب کن.

OMiD.1080p
29-07-2013, 00:33
خوب بقیه سالارم جواب میدادی عزیزم که بتونیم با هم بزنیم ، آیدیتم بگو که اد کنم :n02:
بنده فقط Witch King بازی میکنم.
پچ 2.01 و 2.02

mfit
29-07-2013, 00:43
خوب اونم میریزم ، فقط یه چیزی این به سریال نامبر گیر میده ، مثلا من رفتم تو رجیستری یکی از سریالا کیجن شما رو ریختم مشکل برطرف شد ، بعد دوباره یه بای دیگه همونجور شد ، رو سریال حساسه . جایی رو سراغ نداری لینکی چیزی سرسال جدید بده ؟

OMiD.1080p
29-07-2013, 01:20
خوب اونم میریزم ، فقط یه چیزی این به سریال نامبر گیر میده ، مثلا من رفتم تو رجیستری یکی از سریالا کیجن شما رو ریختم مشکل برطرف شد ، بعد دوباره یه بای دیگه همونجور شد ، رو سریال حساسه . جایی رو سراغ نداری لینکی چیزی سرسال جدید بده ؟
رجیستری چرا.حساسیت چرا !
چرا متوجه نمیشی.
میگم اون نسخه ایی که شما داری دستکاری شده است و خراب.
برو یه نسخه دیگه اش رو دانلود کن. Reloaded بهترین نسخه اش است.
دانلود کردی بعد بیا بگو تا راهنمایی کنم.

OMiD.1080p
29-07-2013, 01:23
بیا اینم لینک دانلود تورنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tab=summary)

mfit
29-07-2013, 09:15
باشه مرسی ... امروز دانلودش میکنم ، اون قبلی رو پاک میکنم اینو میریزم ، فقط بگو بعدشم چکار کنم دقیقا ... مرسی :n16:

OMiD.1080p
29-07-2013, 12:27
آموزش کامل نصب و اجرای بازی +آنلاین بازی کردن.

1. برای بازی کردن ابتدا شما بایستی نسخه دو بازی رو نصب کنید.
نسخه دو به نام ارباب حلقه ها 2 ( نبرد برای میانه زمین )_The Battle for Middle-earth (tm) II رو نصب کنید.
سعی کنید یه سربال نامبری انتخاب کنید که کسی انتخاب نکرده باشه.این مشکل در آنلاین بازی کردن گاهی مشکل ایجاد میکنه.
از کیجن استفاده کنید.
کیجن بازی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از نصب , بازی رو نیازی نیست کرک کنید.
برید به این آدرس و پچ نسخه 1.06 رو با حجم 25 مگابایت دانلود کنید.
پچ ورژن 1.06 :

بعد از پچ کردن بازی حالا فایل زیر رو با حجم 2 مگابایت بگیرید.
فایل ایمیج بازی :

یک فایل Rar است که باید اون یه جای هارد اکسترکت کنید ( بهتره خود پوشه نصب بازی باشه ).
بعد از این کار یه فایل ایمیج ساخته میشه که باید اون رو یا با
DAEMON Tools یا با Alcohol مونت کنید.(Mount).

خوب همین.حالا اگه تو بازی رفت که تمومه.برید داخل بازی و از قسمت Options مطمئن شوید که نسخه 1.06 رو دارید.( پایین صفحه سمت راست )

2. نصب و آموزش بازی The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king

خوب در واقع این یه نوع بسته توسعه است که روی بازی اصلی اجرا میشه.بدین معنی که شما حتما باید نسخه 2 رو نصب کرده باشید تا بتونید این بازی رو اجرا کنید.
نصب این بازی نیز مثل قبلی است.
کیجین بازی :

برای پچ هم جدیدترین پچ ورژن 2.01 است.

سپس مثل بازی قبلی برای فایل ایمیج فایل زیر رو دانلود کنید.

همین.لذت ببرید.

mfit
29-07-2013, 16:46
مرسی داداش خیلی لطف کردی ، من بازی رو دانلود کردم امشب نصب و مراحل رو طی میکنم ، فقط سوال آخر ، از کجا بفهمم کدوم سریال رو کسی استفاده نکرده یا نکرده ، یا چجوری تستش کنم ؟ اگر یه سریال زدم که بعد فهمیدم استفاده شده چجوری عوضش کنم ؟

OMiD.1080p
29-07-2013, 19:14
مرسی داداش خیلی لطف کردی ، من بازی رو دانلود کردم امشب نصب و مراحل رو طی میکنم ، فقط سوال آخر ، از کجا بفهمم کدوم سریال رو کسی استفاده نکرده یا نکرده ، یا چجوری تستش کنم ؟ اگر یه سریال زدم که بعد فهمیدم استفاده شده چجوری عوضش کنم ؟
سریال رو اگر باز عوض بکنی مثل دفع قبلی که هی بعد از چند دقیقه دیفیت میشدی میشه.
با همون کیجن که بهت دادم سعی کن یه سریال نامبری بسازی که آخرهاش باشه. یعنی یه سی چهل باری بزن و بعد از اون استفاده کن. زیاد هم سخت نگیر مشکل خاصی پیش نمیاد.

Gregar
29-07-2013, 22:58
میگم امیدجان ما یه عمره این بازی رو با کرک بازی میکنیم . البته تا همین یکی دو سال پیش . میشه بگی فرق کرکی با این روشی که گفتی چیه ؟ فقط تو انلاین تاثیر میزاره ؟

OMiD.1080p
29-07-2013, 23:07
میگم امیدجان ما یه عمره این بازی رو با کرک بازی میکنیم . البته تا همین یکی دو سال پیش . میشه بگی فرق کرکی با این روشی که گفتی چیه ؟ فقط تو انلاین تاثیر میزاره ؟

آره عزیز.
کاربرد اصلیش واسه آنلاینه.
ولی یه خاصیت دیگه هم که داره اینه که با این روش اطلاعات هیرو های ساخته ( مثلا تعداد جوایز و موفقیت و خلاصه هر رکوردی ) رو ذخیره میکنه و از بین نمیره.
ولی با روش کرک هر بار از بازی بیای بیرون و دوباره بری تو بازی میبنی بیشتر اطلاعات صفر میشه.

mfit
30-07-2013, 10:35
اینبار هم جواب نداد

mfit
30-07-2013, 11:07
یه 5-6 بار با سریال های مختلف بازی رو نصب کردم ولی درست نشد، بعد از 3.30 دیفیت میشه !

Gregar
30-07-2013, 12:18
آره عزیز.
کاربرد اصلیش واسه آنلاینه.
ولی یه خاصیت دیگه هم که داره اینه که با این روش اطلاعات هیرو های ساخته ( مثلا تعداد جوایز و موفقیت و خلاصه هر رکوردی ) رو ذخیره میکنه و از بین نمیره.
ولی با روش کرک هر بار از بازی بیای بیرون و دوباره بری تو بازی میبنی بیشتر اطلاعات صفر میشه.

نه اون که با کرک هم من کلی اچیومنت رو گرفته بودم بادمه و از بازی که میومدی بیرون ریست نمیشد .

OMiD.1080p
30-07-2013, 12:24
نمیدونم والا این کار چه قدر سخته دوست عزیز.
ببین.شما بازی رو دانلود کردی.
بعد روی گزینه Setup کلیک میکنی و بعد اجرا میشه. سپس سریال نامبر رو وارد میکنی.
بعد هم آدرس محل نصب.
بعد هم صبر میکنی تا بازی نصب بشه.
ار این ساده تر !
خوب بعد هم اون فایل ایمیج بازی رو که بهت دادم رو بریز تو پوشه بازی و اکسترک کن. یه فایل با حجم تقریبا 5 گیگ فکر کنم ساخته میشه. اون رو با دایمون تولس میاری تو درایو مجازی.
سپس بازی رو اجرا میکنی اگر رفت تو بازی خوب دیگه تمومه.
اگر هم خواستی بازی رو آپدیت کنی که همون پچ 1.06 رو نصب میکنی .
مسئله بعدی هم اینکه از نرم افزارهایی که مال بهینه سازی ویندوز است و رجیستری رو میاد دستکاری میکنه و فایل های junk درایو C رو میاد پاک میکنه از اونا استفاده نکن.
دیگه از این ساده تر نمیشه توضیح داد.

mfit
30-07-2013, 12:39
مرسی داداش اوکی شد ، ولی خوب با را حل دیگه !
به هر حال دست شما هم درد نکنه
فقط دارم میگردم پک ایچ کینگ رو هم بریزم که اونو بازی کنم ، اگه لینکی چیزی داری بهم بده مرسی

OMiD.1080p
30-07-2013, 16:41
مرسی داداش اوکی شد ، ولی خوب با را حل دیگه !
به هر حال دست شما هم درد نکنه
فقط دارم میگردم پک ایچ کینگ رو هم بریزم که اونو بازی کنم ، اگه لینکی چیزی داری بهم بده مرسی

دادم که
صفحه قبلی رو بخون.
کلا دقت نداری.

mfit
30-07-2013, 20:15
اون لینک دانلود مال The Battle for Middle-earth (tm) II بود دیگه ؟؟؟ اونو دانلود کردم ، ولی مگه خود لیچ کینگ یه نسخه نیست ؟؟ یعنی فقط اون آپدیت 2 مگی رو بریزم رو فایل اصلی درست میشه ؟؟؟ خوب یه پکی چیزی باید داشته باشه که بریزم بعد آپدیتش کنم ؟!؟!؟!

Pedram_mrn
30-07-2013, 22:25
من این بازی رو فقط رو ایکس پی میتونستم بازی کنم. خیلی دوسش دارم ولی چون الان رو 8ـم دیگه نمیتونم بازی کنم آپدیتی چیزی واسش نیومده که بشه بازی کرد؟

یادمه وقتی با بچه ها rise of the witch king رو بازی میکردیم همش بعد 2 3 دیقه دیفیت میشدیم بخاطر همین میدل ارث رو بازی میکردم که این مشکل رو نداشت.
تویه ژنرالز هم همین مشکل رو داشتیم تایبریوم رو میشد بازی کرد ولی کین ورث رو نمیشد البته کین ورث با آپدیت کردن مشکلش تا حدود زیادی برطرف شد که از هر 5 بازی یه بار این مشکل پیش میومد.

OMiD.1080p
30-07-2013, 22:39
اون لینک دانلود مال The Battle for Middle-earth (tm) II بود دیگه ؟؟؟ اونو دانلود کردم ، ولی مگه خود لیچ کینگ یه نسخه نیست ؟؟ یعنی فقط اون آپدیت 2 مگی رو بریزم رو فایل اصلی درست میشه ؟؟؟ خوب یه پکی چیزی باید داشته باشه که بریزم بعد آپدیتش کنم ؟!؟!؟!
بفرمایید.

The.Lord.Of.The.Rings.Battle.For.Middle.Earth.2.Th e.Witch.King

OMiD.1080p
30-07-2013, 22:45
من این بازی رو فقط رو ایکس پی میتونستم بازی کنم. خیلی دوسش دارم ولی چون الان رو 8ـم دیگه نمیتونم بازی کنم آپدیتی چیزی واسش نیومده که بشه بازی کرد؟

یادمه وقتی با بچه ها rise of the witch king رو بازی میکردیم همش بعد 2 3 دیقه دیفیت میشدیم بخاطر همین میدل ارث رو بازی میکردم که این مشکل رو نداشت.
تویه ژنرالز هم همین مشکل رو داشتیم تایبریوم رو میشد بازی کرد ولی کین ورث رو نمیشد البته کین ورث با آپدیت کردن مشکلش تا حدود زیادی برطرف شد که از هر 5 بازی یه بار این مشکل پیش میومد.

بازی رو میشه روی همه ویندوز ها از اکس پی بگیر تا 8 و چه 32 بیتی و چه 64 بیتی نصب کرد.
مشکل دیفیت شدن شماهم توی پست 272 توضیح دادم که از چی میتونه باشه.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در حال حاضر با این همه بازی گرافیک بالا که تعدادشون هم کم نیست من همیشه این بازی رو ترجیح میدم به باقیه.( البته اگر آنلاین بازی کنم )
درحالی که خیلی از بازیهای جدید دارم ولی اصلا رقبتی به بازی کردن ندارم و همین ویچ کینگ رو از صبح تا شب هم بشینم بازی کنم خسته نمیشم. ( 6 ساله دارم بازی میکنم هنوز ازش سیر نشدم )
بنابراین این بازی نسبت به اون چیزی که میبیند خیلی بیشتر گسترده است و قشنگ.

Pedram_mrn
30-07-2013, 22:52
من تو این بازی حریف نداشتم دارم یه بار دیگه نصب میکنم ببینم چی میشه البته 3 سالی هست بازی نکردم...

mfit
30-07-2013, 23:32
من رو 8 ریختم و الان بازی میکنم

OMiD.1080p
31-07-2013, 00:39
من تو این بازی حریف نداشتم دارم یه بار دیگه نصب میکنم ببینم چی میشه البته 3 سالی هست بازی نکردم...
حریف نداشتی ؟ :n02:
تو آنلاین موضوع فرق داره.
تو 2 دقیقه جمعت میکنند/

mfit
31-07-2013, 13:29
خوب دوست من یکم توضیحات کلی بده به ما هم که بدونیم اول بازی چجوری شروع کنیم که پیشرفت کنیم:n13:

Pedram_mrn
31-07-2013, 17:55
حریف نداشتی ؟ :n02:
تو آنلاین موضوع فرق داره.
تو 2 دقیقه جمعت میکنند/

آنلاین تاحالا بازی نکردم با بچه ها شبکه بازی میکردیم...

دیشب بعد کلی تقلا بالاخره تونستم بیارمش بالا،
چجوری تو گیم رنجر باید بازی کرد مثل اینکه داستانش با تانگل فرق داره،

OMiD.1080p
31-07-2013, 19:17
خوب دوست من یکم توضیحات کلی بده به ما هم که بدونیم اول بازی چجوری شروع کنیم که پیشرفت کنیم:n13:
با Skirmish برو با کامپیوتر بازی کن. روی هارد بازی کن تا یاد بگیری.
یا هم اینکه واقعا اگه میخوای پیشرفت کنی Replay های بازیکن های حرفه ایی رو نگاه کن . این روش عالی هستش
واسه Replay ها هم از قسمت Multiplayer و سپس Replay و بعد هم فایل سیو شده رو اجرا کنید.

تعدادی از فایل های ریپلی خودم در مقابل بعضی از بازیکنان.
دانلود Replay ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قایل ها رو به پوشه C:\Users\Your User Name\AppData\Roaming\My The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king Files\Replays بریزید و بعد از بازی اجرا کنید.

OMiD.1080p
31-07-2013, 19:21
آنلاین تاحالا بازی نکردم با بچه ها شبکه بازی میکردیم...

دیشب بعد کلی تقلا بالاخره تونستم بیارمش بالا،
چجوری تو گیم رنجر باید بازی کرد مثل اینکه داستانش با تانگل فرق داره،
آموزش تصویری کار با گیم رنجر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

M0hsen3D
31-07-2013, 19:24
کسی که Brutal کام رو جمع میکنه حریف داره اینجا؟ :دی
راسیThe Rise Of Witch-King بزنین خو جدیدتره که...

Pedram_mrn
31-07-2013, 19:29
آقا من جوین میشم تو یه روم بعد که میخواد بازی شروع شه همه به بازی وصل میشن جز من من تو همون صفحه ی اول بازی میمونم.

چیکار باید کنم؟

OMiD.1080p
31-07-2013, 20:09
آقا من جوین میشم تو یه روم بعد که میخواد بازی شروع شه همه به بازی وصل میشن جز من من تو همون صفحه ی اول بازی میمونم.

چیکار باید کنم؟
کارت درست شدم فکر کنم.
چون یه بار باهات بازی کردم. ولی متوجه نشدی منم. :n02:
همون بازی که MEN برداشتی و من هم Goblens.
فعدشم که باختی سریع رفتی بیرون . میخواستم یه بار دیگه باهات بازی کنم و دیدم انگاری نیستی.

OMiD.1080p
31-07-2013, 20:11
کسی که Brutal کام رو جمع میکنه حریف داره اینجا؟ :دی
راسیThe Rise Of Witch-King بزنین خو جدیدتره که...
بنده روی مپ معمولی یک به سه ( Brutal ) بازی کردم و بردم.

M0hsen3D
31-07-2013, 20:24
چه با اقتدار :دی
خدایی کاش نسخه های جدیدترن بسازن خیلی حیف این بازی...بهترین بازی استراتژی هست بنظرم رو دس نداره 6 ساله دارم بازیش میکنم البته اینجوری که هر چند ماه ولش میکنم باز میام سراغش:n01:
بچه ها تا حالا هیچ وقت سعی کردین مپ بسازین خودتون با World editor?

OMiD.1080p
31-07-2013, 20:31
چه با اقتدار :دی
خدایی کاش نسخه های جدیدترن بسازن خیلی حیف این بازی...بهترین بازی استراتژی هست بنظرم رو دس نداره 6 ساله دارم بازیش میکنم البته اینجوری که هر چند ماه ولش میکنم باز میام سراغش:n01:
بچه ها تا حالا هیچ وقت سعی کردین مپ بسازین خودتون با World editor?
خودم چند تا مپ ساختم.

Pedram_mrn
31-07-2013, 20:39
کارت درست شدم فکر کنم.
چون یه بار باهات بازی کردم. ولی متوجه نشدی منم. :n02:
همون بازی که MEN برداشتی و من هم Goblens.
فعدشم که باختی سریع رفتی بیرون . میخواستم یه بار دیگه باهات بازی کنم و دیدم انگاری نیستی.

خخخخخخ

کلا داغونم الان:n02:

خیلی وقته بازی نکردم من قبلا یک به دو brutal میزدم کلا یادم رفته...
یه مدت باید تمرین کنم...

OMiD.1080p
31-07-2013, 20:39
پدرام واقعا نیاز داری زیاد بازی کنی.
هیچی بلد نیستی :n02:
اون مپی رو که بازی کردی رو خودم ساخته بودم. دیدیش ؟ چطور بود !؟

M0hsen3D
31-07-2013, 20:44
اره منم ساختم اما حیف سر یه اشتب پاک شدن همش :\
تونستم امشب میام... قبلا هم اومدم من شما ایدیت ماه رمضون پارسال که میزدم Omid نبود؟:n13:

Pedram_mrn
31-07-2013, 20:46
آره دیدم ولی اولین بارم بود بازی میکردم کلا نمیدونستم دارم اونجا چیکار میکنم:n02:
دیگه خرابم نکن :n02:

باید بازی کنم پس...

OMiD.1080p
31-07-2013, 21:22
اره منم ساختم اما حیف سر یه اشتب پاک شدن همش :\
تونستم امشب میام... قبلا هم اومدم من شما ایدیت ماه رمضون پارسال که میزدم Omid نبود؟:n13:
چرا. ولی الان شده The Wanted

OMiD.1080p
31-07-2013, 21:23
آره دیدم ولی اولین بارم بود بازی میکردم کلا نمیدونستم دارم اونجا چیکار میکنم:n02:
دیگه خرابم نکن :n02:

باید بازی کنم پس...

خوب گفتم که چه کار کنی.
Replay ها رو نگاه کن.

OMiD.1080p
05-08-2013, 02:36
خدمت رسیدم تا یک Replay بسیار باحال بدم به دوستان Noob :n02:
همین امروز با بچه ها بازی کردیم.
تقریبا میشه گفته تقریبا به جز دو نفرشون همه جز حرفه ایی های این بازی بودند. Remond,lighTTower,Genetikk,Iceb34r,Lol واقعا کارشون عالیه.
اونایی که واقعا میخوان بازی رو یاد بگیرند اینو حتما نگاه کنند. واقعا مفیده.
جزیبات :
پچ 2.01
نقشه : Nandu
نفرات : 4vs4
Host : خودم ( The Wanted )

Download Replay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tipet
11-08-2013, 10:19
اگه میشه لینک دانلود battle for middle earth 2 رو بزارید چون تو هیچ سایتی پیدا نکردم(یه فایل تورنت تو پستای قبل بود که من نتونستم دانلود کنم).

OMiD.1080p
11-08-2013, 14:55
اگه میشه لینک دانلود battle for middle earth 2 رو بزارید چون تو هیچ سایتی پیدا نکردم(یه فایل تورنت تو پستای قبل بود که من نتونستم دانلود کنم).

چرا نتونستی ؟
الان این بازی فقط روی تورنت موجوده.
اگر نمیتونی تورنت دانلود کنی فایل تورنتش رو بده به یکی واست لیچ کنه ( مستقیم کنه ) و بعد دانلود کن با IDM

Gregar
11-08-2013, 23:00
خدمت رسیدم تا یک Replay بسیار باحال بدم به دوستان Noob :n02:
همین امروز با بچه ها بازی کردیم.
تقریبا میشه گفته تقریبا به جز دو نفرشون همه جز حرفه ایی های این بازی بودند. Remond,lighTTower,Genetikk,Iceb34r,Lol واقعا کارشون عالیه.
اونایی که واقعا میخوان بازی رو یاد بگیرند اینو حتما نگاه کنند. واقعا مفیده.
جزیبات :
پچ 2.01
نقشه : Nandu
نفرات : 4vs4
Host : خودم ( The Wanted )

Download Replay ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچین گفتی حرفه ای امیدجان فکر کردم چه خبره :n09: اینا هم که مثل من و خودت بازی میکردن . البته من یه یک سالی هست دیگه نمیزنم ولی اینایی که گفتی حرفه ای از نظر من همون معمولی بودن :n02:

OMiD.1080p
11-08-2013, 23:04
همچین گفتی حرفه ای امیدجان فکر کردم چه خبره :n09: اینا هم که مثل من و خودت بازی میکردن . البته من یه یک سالی هست دیگه نمیزنم ولی اینایی که گفتی حرفه ای از نظر من همون معمولی بودن :n02:
عزیز جان شما که بازی هاشون رو ندیدی.
شرط هم میبندم یا تا به حال آنلاین بازی نکردی یا نجربه بازی ( منظور همین بازی ) رو نداری.
2 دقیقه ایی جمع میشی.
بعدشم ما رو دست کم نگیر.اونجا واسه خودمون اسم و رسمی داریم.:n09:

Gregar
11-08-2013, 23:25
شرط هم میبندم یا تا به حال آنلاین بازی نکردی یا نجربه بازی ( منظور همین بازی ) رو نداری.
2 دقیقه ایی جمع میشی.

خوب اینی که گذاشتی دیدم دیگه . چیز خاصی نبود واقعا و یه بازی معمولی بود . دو دقیقه ای جمع شدن رو خوب اومدی . اینا که فقط داشتن دو دقیقه اول مگس میپروندن :n02: . بعد هم خوبه 4 به 4 بود .

OMiD.1080p
12-08-2013, 00:17
خوب اینی که گذاشتی دیدم دیگه . چیز خاصی نبود واقعا و یه بازی معمولی بود . دو دقیقه ای جمع شدن رو خوب اومدی . اینا که فقط داشتن دو دقیقه اول مگس میپروندن :n02: . بعد هم خوبه 4 به 4 بود .

دیدی میگم نوبی میگی نه !
دو دقیقه اول با کدوم پول بیان جمع کنند ؟
بازی 1k بود . یعنی فوقش دوتا فارم + یک سرباز خانه واسه شروع.
بنابراین یه چند دقیقه اول بازی یکم بیحاله بازی واسه اینکه باید پول دربیاری .

واسه سریع جمع کردن باید پول 4k باشه.

Gregar
12-08-2013, 18:36
دیدی میگم نوبی میگی نه !
دو دقیقه اول با کدوم پول بیان جمع کنند ؟
بازی 1k بود . یعنی فوقش دوتا فارم + یک سرباز خانه واسه شروع.
بنابراین یه چند دقیقه اول بازی یکم بیحاله بازی واسه اینکه باید پول دربیاری .

واسه سریع جمع کردن باید پول 4k باشه.

پس هر کی میگه دو دقیقه ای میشه جمع کرد نوبه . اوکی ؟
اینم مدرک که خودت گفتی نه من .

2 دقیقه ایی جمع میشی.

در حالی که من گفتم دو دقیقه اول داشتن مگس میپروندن که یکی دوتاشون واقعا اون اول خشکشون زده بود مثل اینکه . باورت میشه یا نه ولی من اولین بازی مولتیم رو که زدم طرف چنان منو همون چند دقیقه اول جمع کرد که تا حالا ندیده بودم cpu منو اونطروی بزنه . بازی های بعد هم مثل اون یارو ندیدم هیچ وقت . شاید چون بازی اولم بود اینقدر فکر میکنم طرف حرفه ای بوده . جالبه طرف بچه هم بود و یه چندسالی از من کوچیک تر بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OMiD.1080p
12-08-2013, 19:51
والا من که متوجه منظور از نقل قول ها نشدم.
ولی در کل کسی که حرفه ایی باشه همون اول بازی میتونه طرف مقابل رو ناکت کنه.

Gregar
13-08-2013, 00:09
والا من که متوجه منظور از نقل قول ها نشدم.
ولی در کل کسی که حرفه ایی باشه همون اول بازی میتونه طرف مقابل رو ناکت کنه.

نمیدونم طرف چجوری به همچین پولی رسید که سر چند دقیقه یه دفعه اون چشم سایرون رو توی قلعه اش گرفت و منی که کلی سرباز درست کرده بودم رو تمام سربازام رو با اون نابود کرد . بعد با یکی دو دسته سرباز ریخت تمام بیسم رو خراب کرد . واقعا اون اولا همچین رو دستی خوردم .

OMiD.1080p
13-08-2013, 00:31
سایرون رو که خواسته باشی آزاد کنی اولا 9000 تا پول میخواد و هم اینکه بعد از حدود 4 دقیقه میاد بیرون از تو بیس.

Gregar
13-08-2013, 13:07
سایرون رو که خواسته باشی آزاد کنی اولا 9000 تا پول میخواد و هم اینکه بعد از حدود 4 دقیقه میاد بیرون از تو بیس.

سایرون نه . اون جادوی چشم که اپگرید اخر قلعه موردور هست رو میگم .

OMiD.1080p
13-08-2013, 13:11
سایرون نه . اون جادوی چشم که اپگرید اخر قلعه موردور هست رو میگم .
جدای از این حرف ها.
هماهنگ کن یه دست بزنیم باهم.ببینم چه کاره ایی :n09:

Gregar
13-08-2013, 22:14
جدای از این حرف ها.
هماهنگ کن یه دست بزنیم باهم.ببینم چه کاره ایی :n09:

شرمنده . یکی دو سال پیش بوسیدم گذاشتمش کنار . من بیشتر مولتی میزدم تا انلاین . یعنی قبل از انلاین بیشتر توی گیم نت ها با بر و بچ میزدیم که بعدا انلاین هم زدم ولی کم و یه مدت بعد اومدم بیرون . یادمه فیفا 11 هم اون زمان با گیم رنجر میزدیم منتهی اون هم نرسیدم و دیگه اومدم بیرون . یه چند سالی میشه سمت این نرم افزارها نرفتم .
البته رو سیستم بازی نصبه بدون ولی دیگه نه حالش هست نه حوصله اش نه وقتش .

MAHY@R
15-08-2013, 13:12
من بازی رو نصب کردم فایلها رو هم دانلود کردم ولی موقع اجرای بازی میگه سی دی اورجینال رو بزارید البته فایل رو با دیمون تولز از نکردم با وین مانت باز کردم

OMiD.1080p
15-08-2013, 13:33
من بازی رو نصب کردم فایلها رو هم دانلود کردم ولی موقع اجرای بازی میگه سی دی اورجینال رو بزارید البته فایل رو با دیمون تولز از نکردم با وین مانت باز کردم

همون طور که گفته شد حتما باید با دیمون تولز اجرا کنی فایل امیج رو.

error98
08-09-2013, 19:22
سلام.من این بازی رو از یه pc که ویندوزش xp بود (فایل بازی)کپی کردمو رو سیستم خودم که 7 هست پیست کردم
حالا میرم بازی کنم میزنه no cd key passed
بهدش ی icon دیگه هست که میزنم روش میره تو بازی ولی فقط 03:30 میتونم بازی کنم
بهد 03:30 میزنه defeat
و سربازام و ساختمان هام همه می ترکن
لدفا کمکم کنید

احمد1379
08-09-2013, 21:32
سلام.من این بازی رو از یه pc که ویندوزش xp بود (فایل بازی)کپی کردمو رو سیستم خودم که 7 هست پیست کردم
حالا میرم بازی کنم میزنه no cd key passed
بهدش ی icon دیگه هست که میزنم روش میره تو بازی ولی فقط 03:30 میتونم بازی کنم
بهد 03:30 میزنه defeat
و سربازام و ساختمان هام همه می ترکن
لدفا کمکم کنید

خب این یه ترفند برای کپی نکردن بازی هست که سازندگان بازی تو این بازی کار گذاشتن راهش هم تنها اینه که بازی را دوباره نصب کنی و هیچ راه دیگه ای نداره

OMiD.1080p
08-09-2013, 21:44
خب این یه ترفند برای کپی نکردن بازی هست که سازندگان بازی تو این بازی کار گذاشتن راهش هم تنها اینه که بازی را دوباره نصب کنی و هیچ راه دیگه ای نداره
درسته /
موقع نصب یه سری فایل ها توی رجیستری ذخیره میشه / چون اونا ندارید بازی این جوری میشه /

roozbeh1011
28-09-2013, 12:15
سلام داداش فایل ایمیج موقع اکسترک کردن ارور میده!!!!:n13:

OMiD.1080p
28-09-2013, 22:12
سلام داداش فایل ایمیج موقع اکسترک کردن ارور میده!!!!:n13:
کدوم فایل ایمیج ؟ کدوم نسخه ؟ بگو تا واست آپلود کنمش دوباره /

roozbeh1011
02-10-2013, 02:07
نسخه ای که برا ایمیج The Battle for Middle-earth (tm) II گذاشتین!!برا انلاین کردن!!

arashinfernal
18-10-2013, 18:09
ااگر کسی فکر میکنه LOTRBFME2 بازیش خوبه من ورزن 1.00دارم بیاد یه دست بازی کنیم :n02::n02:
فقط مرد باشه وسط بازی در نره:n08:
تو GAme Rangerهستم account 3916441

OMiD.1080p
18-10-2013, 20:20
ااگر کسی فکر میکنه LOTRBFME2 بازیش خوبه من ورزن 1.00دارم بیاد یه دست بازی کنیم :n02::n02:
فقط مرد باشه وسط بازی در نره:n08:

آفرین .
حیف که سیستم ام حتی 500 مگ هم جا نداره که اون فایل ایمیج رو واسه کرک درست کنم و بیام باهات بازی کنم /
هر چند من فقط و فقط witch king ( ROTWK رو بازی میکنم ولی باشه . فرصت شد خبرت میکنم یه دست بزنیم .

wowherkol
22-10-2013, 14:28
سلام خسته نباشید هم ببخشید من داخل بازی میرم تک نفری با کامپیوتر بازی میکنم میزن باخت اصلا یه هو نمیدونم به نظر فکر کنم شماره سریال تو اول بازی باید وارد میکنی اون باشه کدوم یکی از سریال درست هست واسه شبکه و تک نفر وارد کنم باید بازی رو هم پاک کرد یا دوباره شماره سریال داد درست میشه یه قسمت داخل هست سریال رو میدی اونجا میشه ممنون اگی راهنمای کنید مرسی از دوستان

OMiD.1080p
22-10-2013, 22:13
سلام خسته نباشید هم ببخشید من داخل بازی میرم تک نفری با کامپیوتر بازی میکنم میزن باخت اصلا یه هو نمیدونم به نظر فکر کنم شماره سریال تو اول بازی باید وارد میکنی اون باشه کدوم یکی از سریال درست هست واسه شبکه و تک نفر وارد کنم باید بازی رو هم پاک کرد یا دوباره شماره سریال داد درست میشه یه قسمت داخل هست سریال رو میدی اونجا میشه ممنون اگی راهنمای کنید مرسی از دوستان
بعضی از فایل های رجیستری بازی پاک شدند .
شما بازی رو دوباره نصب کن درست میشه .

اینم سریال نامبرهای بازی :

The Lord Of The Rings_The Battle for Middle-earth (tm) II
BDAA-HDJQ-GSYM-KGST-RRLD
9VPF-SR58-F8Z8-JF8B-DRLD
MDNW-MT79-BY6B-FBYK-ERLD

The Lord Of The Rings_The Rise Of The Witch King
WPPX-WLUQ-2AZX-G2AT-3RLD
5NNW-NZ4Q-4C38-24CW-BRLD
FCZ9-LE2T-QZD6-7QZ7-ARLD

M O H A MM A D
23-10-2013, 20:24
سلام بچه ها! پستاتونو دنبال کردم.به مطالبه جالبی اشاره کردید!:n06:.من از سال 2006 دارم با این بازی the lord of the rings the battle for middle earthII حال می کنم :n02:.یه مشکل برخوردم پچ 1.06 رو دانلود کردم.بازی رو دوباره نصب کردم.کرکم نریختم.پچو که نصب کردم رفتیم واسه mount image ولی با alcohol 120% به مشکل برخوردم.هی ارور میده:you must reboot after previous operation. ریستم می کنم بازم همینه :n27:.با deamon tools هم ریست میخواد :n03:.ویندوزم 8.نمی دونم دیگه چیکار کنم:n03:.ممنون میشم کمکم کنید:n01:

OMiD.1080p
23-10-2013, 23:58
سلام بچه ها! پستاتونو دنبال کردم.به مطالبه جالبی اشاره کردید!:n06:.من از سال 2006 دارم با این بازی the lord of the rings the battle for middle earthII حال می کنم :n02:.یه مشکل برخوردم پچ 1.06 رو دانلود کردم.بازی رو دوباره نصب کردم.کرکم نریختم.پچو که نصب کردم رفتیم واسه mount image ولی با alcohol 120% به مشکل برخوردم.هی ارور میده:you must reboot after previous operation. ریستم می کنم بازم همینه :n27:.با deamon tools هم ریست میخواد :n03:.ویندوزم 8.نمی دونم دیگه چیکار کنم:n03:.ممنون میشم کمکم کنید:n01:
حالا چه اجباریه که از alcohol استفاده کنی ؟
شما برو به این لیـــنک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و دایمون تولز رو دانلود و نصب کن بهتره .
باقیش رو دیگه میدونی چه کار کنی که ؟

M O H A MM A D
24-10-2013, 00:11
حالا چه اجباریه که از alcohol استفاده کنی ؟
شما برو به این لیـــنک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و دایمون تولز رو دانلود و نصب کن بهتره .
باقیش رو دیگه میدونی چه کار کنی که ؟
داداش این لینک شما کار نمی کنه:n15:
چشم این دایمونم دوباره امتحان می کنم:n23:

hamed_yazdani
24-10-2013, 00:26
به نظر من برای ایمیج VirtualCloneDrive خیلی بهتره!

M O H A MM A D
24-10-2013, 01:03
بزار با VirtualCloneDrive امتحان کنم شاید جواب داد.ولی روش کار می کنم ول کنش نیستم

OMiD.1080p
24-10-2013, 01:24
نخیر .
با VirtualCloneDrive نمیشه .
شما حتما باید از نرم افزاری استفاده کنی که بشه حالت قفل شکن رو اجرا کنه .
بنابراین یا از همون alcohol 120% یا alcohol 52% و یا DAEMON Tools Pro استفاده کنید .

M O H A MM A D
24-10-2013, 01:50
من با VirtualCloneDrive بازی رو mount کردم هروقت بازی رو اجرا میکنم اون درایو مجازی هم بالا میاد...ولی بازم میگه سی دی میخواد.:n23:

OMiD.1080p
24-10-2013, 01:58
من با VirtualCloneDrive بازی رو mount کردم هروقت بازی رو اجرا میکنم اون درایو مجازی هم بالا میاد...ولی بازم میگه سی دی میخواد.:n23:
عزیز دل برادر.
چرا متوجه نمیشی. میگم با کلون درایو نمیشه دیگه .
پست های من رو بخون با دقت .

موفق باشید.

M O H A MM A D
24-10-2013, 02:18
عزیز دل برادر.
چرا متوجه نمیشی. میگم با کلون درایو نمیشه دیگه .
پست های من رو بخون با دقت .

موفق باشید.

امید 4.5 بار ای نرم افزارایی که میگی ورژن های مختلفشو دانلود کردم.تقریبا همشون ارور ریستارت میدن.به احتمال قوی با ویندوز 8 مشکل دارن

OMiD.1080p
24-10-2013, 02:23
امید 4.5 بار ای نرم افزارایی که میگی ورژن های مختلفشو دانلود کردم.تقریبا همشون ارور ریستارت میدن.به احتمال قوی با ویندوز 8 مشکل دارن

ای خــــــــــــــــــدا . :n23:
باو چقدر گیجی تو !

خوب مرد حسابی باید موقعی که میگه ری استارت کنی باید ری استارت کنی .
باید ری استارت کنی تا بعد از اینکه ویندوز بالا اومد بتونه اون درایو مخصوص شبیه سازی رو بسازه .
من خودم الان توی ویندوز 8 -64 بیتی دارم راحت بازی میکنم .

این چیزا رو که نباید من بگم .:n22:

M O H A MM A D
24-10-2013, 02:36
ای خــــــــــــــــــدا . :n23:
باو چقدر گیجی تو !

خوب مرد حسابی باید موقعی که میگه ری استارت کنی باید ری استارت کنی .
باید ری استارت کنی تا بعد از اینکه ویندوز بالا اومد بتونه اون درایو مخصوص شبیه سازی رو بسازه .
من خودم الان توی ویندوز 8 -64 بیتی دارم راحت بازی میکنم .

این چیزا رو که نباید من بگم .:n22:
داداش خنگ که نیستم :n23: :n23::n23:ریستارت کردم نه یه بار صد بار البته بعده تایید پیام خوده برنامه ویندوز ریستارت میکرد بعدش هم همون آشو همون کاسه...خب شما یه لینک الکل120 بده

hamed_yazdani
24-10-2013, 13:25
گاهی وقتا برای من هم همین طوری میشه. هی پشت سر هم ریست میخواد. بعد ریست خود ستاپ بالا میاد و 2 باره ریست میخواد و این روال تمومی نداره.
همین الان یه راهی پیدا کردم که فک کنم قبلا هم از همین راه استفاده میکردم!
این فایل رو برای ویندوزتون دانلود کنید و نصب کنید باید مشکلتون حل بشه!
اگر هم برطرف نشد:
1. Start > type "regedit" in search bar
2. click onto Reg edit
3. click onto HKEY_local_machine
4. click onto SYSTEM
5. Click onto Current Control Set
6. Click onto Services
7. Locate SPTD and delete.
It will tell you that it could not delete everything in there, so open up each file manually and delete as much as you can
8. Manually install SPTD 1.50. It will prompt you for a reboot. After reboot, click onto the SPTD.exe again and it should now ask you if you would like to update or uninstall.

arashinfernal
26-10-2013, 17:58
آفرین .
حیف که سیستم ام حتی 500 مگ هم جا نداره که اون فایل ایمیج رو واسه کرک درست کنم و بیام باهات بازی کنم /
هر چند من فقط و فقط witch king ( ROTWK رو بازی میکنم ولی باشه . فرصت شد خبرت میکنم یه دست بزنیم .

هر وقت درست شد بیا حتما :n02:از بس بازنده ها تکراری شدند حوصله ام سر رفته:n24::n24:
از چندتا از بچه ها برایobserverدعوت کن سطح بازی ایرانیا بالا بره . تو این بازی بچه های ما زیادخوب نیستند
حالا اگه خواستی بدون observer بازی میکنم نتیجه رو هم به کسی نمیگم:n06:

M O H A MM A D
26-10-2013, 19:44
از دوستان کسی کرک ورژن 1.06 واسه
The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II داره؟
من یه کرک 3 مگی رو دانلود کردم.بعده آپدیت بازی به 1.06 ریختم تو فایلش؛بازی اجرا میشه ولی تو تنظیمات ورژن بازی اعشاری زده.مثلا: 0.89112
کرکو از چن جا دانلود کردم بازی رو هم چن بار نصب کردم ولی بازم همین بود.لینک بدید.ممنون:n12:

OMiD.1080p
27-10-2013, 00:04
از دوستان کسی کرک ورژن 1.06 واسه
The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II داره؟
من یه کرک 3 مگی رو دانلود کردم.بعده آپدیت بازی به 1.06 ریختم تو فایلش؛بازی اجرا میشه ولی تو تنظیمات ورژن بازی اعشاری زده.مثلا: 0.89112
کرکو از چن جا دانلود کردم بازی رو هم چن بار نصب کردم ولی بازم همین بود.لینک بدید.ممنون:n12:

چاره اش همینه :
Patch 1.06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mini Disk Image -No DVD_The Battle for Middle-earth (tm) II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

keygen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزشش رو هم توی پست های قبلی دادم .

M O H A MM A D
27-10-2013, 00:18
چاره اش همینه :
Patch 1.06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mini Disk Image -No DVD_The Battle for Middle-earth (tm) II ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

keygen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آنلاین بازی نمی کنم به همون کرک راضیم:n09:

آموزشش رو هم توی پست های قبلی دادم .
آموزششو که از برم:n02:

OMiD.1080p
27-10-2013, 00:24
آنلاین بازی نمی کنم به همون کرک راضیم:n09:

آموزششو که از برم:n02:

عزیز من .
اولا الان گشتم پیدا نکردم کرک 1.06 رو واست .
دوما .
از همون روش من بری بهتره.
یک سری مزایا داره . میدونی چیه ؟
اینه که بازیت هیچ وقت Crash نمیکنه .
و بعد اینکه تمامی اچیپمنت های هیروهات همیشه ذخیره میشند و از بین نمیریند .
در کل شما با روش من انگار داری با دیسک اورجینال بازی میکنی . حال چه کاریه بری از روش کرکی استفاده کنی !

M O H A MM A D
27-10-2013, 01:01
صبر کن بازی رو یه بار دیگه نصب کنم نتیجه رو بهت خبر میدم

OMiD.1080p
27-10-2013, 01:07
هر وقت درست شد بیا حتما :n02:از بس بازنده ها تکراری شدند حوصله ام سر رفته:n24::n24:
حالا اگه خواستی بدون observer بازی میکنم نتیجه رو هم به کسی نمیگم:n06:

این کری بود ؟ کری خوندی واســــــــــــه من ؟ :n04:

توی گیم رنجر بپرس The Wanted™ x کیه بهت میگن .
البته الان به دلیل مشغله کاری اصلا دیگه وقت نمیکنم . مخصوصا با این پینگ مخرف.

M O H A MM A D
27-10-2013, 01:20
امید! دمت گــــــــرم!

بالاخره درست شد:n20:

فدا کتی بشه:n09:

M O H A MM A D
27-10-2013, 01:41
آقا داستان این laggy چیه؟

OMiD.1080p
27-10-2013, 01:49
آقا داستان این laggy چیه؟

laggy ؟ منظورت همون لگ خودمون هست ؟
اگه منظورت همونه که میشه :
تاخیر در اجرا و دستورهای بازی های آنلاین در حین بازی رو میگند Lag . مثلا یک دستور رو باید چند بار بدی تا عمل بشه .
به کسی هم که باعث این لگ میشه هم میگند Lagger .
و وقتی بازی لگ دار میشه میگند بازی چقدر laggy هستش .

M O H A MM A D
27-10-2013, 18:27
ffa چه معنی میده؟

OMiD.1080p
27-10-2013, 22:54
ffa چه معنی میده؟
Free For All
یعنی هر کی واسه خودش . مثلا : 1vs1vs1vs1 /
دیگه ؟

M O H A MM A D
27-10-2013, 23:24
شما lotr2 بازی نمی کنی یه دست بزنیم؟:n06:

OMiD.1080p
27-10-2013, 23:51
شما lotr2 بازی نمی کنی یه دست بزنیم؟:n06:

در حال حاضر خیر.
الان سیستمم بهم ریخته است.
چون میخوام ویندوز عوض کنم کلا همه چیز داغونه.
تا آخر هفته ردیفش میکنم .
هم Lotr2 و هم rotwk
خبرت میکنم .

الان هم برو خوب تمرین کن . با Brutal برو بازی کن . اگر هم تونستی 3به یک بزن با کامپیوتر .

M O H A MM A D
27-10-2013, 23:57
الان هم برو خوب تمرین کن . با Brutal برو بازی کن . اگر هم تونستی 3به یک بزن با کامپیوتر .

باشه میرم گرم کنم!:n25:

hamed_yazdani
28-10-2013, 17:13
الان خیلی وقته بازی نکردم. یادمه 3 تا رو میزدم! راستی شما چطوری آنلاین بازی میکنین؟

M O H A MM A D
28-10-2013, 20:46
الان خیلی وقته بازی نکردم. یادمه 3 تا رو میزدم! راستی شما چطوری آنلاین بازی میکنین؟

شما صفحات 18 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا 25 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو یه نگاه بنداز متوجه میشی:3:

arashinfernal
31-10-2013, 13:16
[/COLOR][/B]

این کری بود ؟ کری خوندی واســــــــــــه من ؟ :n04:

توی گیم رنجر بپرس The Wanted™ x کیه بهت میگن .
البته الان به دلیل مشغله کاری اصلا دیگه وقت نمیکنم . مخصوصا با این پینگ مخرف.

من که توlotr2چیزی ندیدم :sq_14::n04:
1سالم نمیشه آنلاین بازی میکنم پینگم واسه آیپی ایران واسه ما هم بالاست فکرم نمیکنم نسخه توهم بیشتر از نیم ساعت پیچیده بشه :n24::n10:
حالا بیا یه دست بزنیم شاید وسط بازی اینترنتم قطع شدتوبردی:n02:
این جور که معلومه بخاری ازت بلند نمیشه بچه های دیگه بیایید بازی کنیم:n15:
تو این بازیLOTRBFME2

M O H A MM A D
31-10-2013, 14:27
1سالم نمیشه آنلاین بازی میکنم پینگم واسه آیپی ایران واسه ما هم بالاست فکرم نمیکنم نسخه توهم بیشتر از نیم ساعت پیچیده بشه :n24::n10:

شما متنو از جایی ترجمه کردی؟ یه بار متنو با صدای بلند واسه خودت بخون:n05:

M O H A MM A D
01-11-2013, 00:01
my account: no noob! 4617084

OMiD.1080p
01-11-2013, 01:51
تو این بازیLOTRBFME2

حالا بازی خواهیم کرد .
وقتی که Replay بازی رو گذاشتم اینجا و باقی بچه ها هم دیدند و شرمنده شون شدی اون وقت واسه من کوری نمیخونی .
میدونی چند ساله من دارم توی Game Renger بازی میکنم ؟
از هر کی بپری The Wanted کیه بهت میگم من چه کاره بودم . ( البته بروبچ ROTWK )

M O H A MM A D
01-11-2013, 01:55
omid منو اد کن:n05:

OMiD.1080p
01-11-2013, 02:00
omid منو اد کن:n05:
آفلاینی که !

من
The Wanted™
2789553

arashinfernal
02-11-2013, 11:20
حالا بازی خواهیم کرد .
وقتی که Replay بازی رو گذاشتم اینجا و باقی بچه ها هم دیدند و شرمنده شون شدی اون وقت واسه من کوری نمیخونی .
میدونی چند ساله من دارم توی Game Renger بازی میکنم ؟
از هر کی بپری The Wanted کیه بهت میگم من چه کاره بودم . ( البته بروبچ ROTWK )
:n08::n08::n08:تو اگه اولین پلیر این بازی باشی مهم نیست تو این بازیLOTRBFME2 هیچی نیستی اسمت هم کسی نمیشناسه
برواین قپی ها رو واسه نوبای این بازی دربکن :n09:من همه رو تو این بازی نبردم(مثل بعضیا خالی بند نیستم) ولی بیا بازی کنیم ببینیم کی شرمنده میشه
:n24::n24: راست میگی از اول تو گیم رنجر بودی؟!!!!2789553این اکانت نامبرت هست دیگه:n08:تواین بازی کسانی که بردم اکانت کمتر از 1100000دارندحالا ازسال2003تو بازی های دیگه گیم رنجر 2789552نفر قبل از تو هستند منم که گفتم کمتر از یکسال آنلاین بازی میکنم
کاش نمیگفتی این جوری اگه ببازی شرمندگیت بیشتر میشه:n09:

OMiD.1080p
03-11-2013, 00:10
:n08::n08::n08:تو اگه اولین پلیر این بازی باشی مهم نیست تو این بازیLOTRBFME2 هیچی نیستی اسمت هم کسی نمیشناسه
برواین قپی ها رو واسه نوبای این بازی دربکن :n09:من همه رو تو این بازی نبردم(مثل بعضیا خالی بند نیستم) ولی بیا بازی کنیم ببینیم کی شرمنده میشه
:n24::n24: راست میگی از اول تو گیم رنجر بودی؟!!!!2789553این اکانت نامبرت هست دیگه:n08:تواین بازی کسانی که بردم اکانت کمتر از 1100000دارندحالا ازسال2003تو بازی های دیگه گیم رنجر 2789552نفر قبل از تو هستند منم که گفتم کمتر از یکسال آنلاین بازی میکنم
کاش نمیگفتی این جوری اگه ببازی شرمندگیت بیشتر میشه:n09:
فعلا با این اسمایل هایی که گذاشتی بخند .
نمیخواستم ریا بشه ولی با این کل کل هایی که کردم فقط بذار بهت بگم :
من خودم شخصه تا حالا کلی مپ ساختم . اسمم هم توی مپ ها هست . ( بیشتر مپ TW )
افرادی صاحب نامی همچون MattysMirks و ProPowner و.... همه و همه منو میشناسند و باهشون بازی کردم .
طوری بود که هم یه هاست 8 نفره میساخنم توی 30 ثانیه پر میشد .

بیا اینم یک مدرک محکم :

اون یارو Negato که یه Noob پرادعاست رو چند بار قبل برده بودمش . واسه همین اومده بود بر ضد من حرف میزد .
که اتقاقا باقیه جوابش رو دادند .

M O H A MM A D
03-11-2013, 00:38
اون یارو khan که یه Noob پرادعاست رو چند بار قبل برده بودمش . واسه همین اومده بود بر ضد من حرف میزد .

منظورت nagato هست؟ lol:n02:

OMiD.1080p
03-11-2013, 00:50
منظورت nagato هست؟ lol:n02:
آره عزیزم .
یه لحظه حواسم پرت شد .

M O H A MM A D
03-11-2013, 01:11
افرادی صاحب نامی همچون MattysMirks و ProPowner و.... همه و همه منو میشناسند و باهشون بازی کردم .

امید اینا تو رو چن دقیقه ای جم می کنن؟:n02:

arashinfernal
03-11-2013, 01:12
فعلا با این اسمایل هایی که گذاشتی بخند .
نمیخواستم ریا بشه ولی با این کل کل هایی که کردم فقط بذار بهت بگم :
من خودم شخصه تا حالا کلی مپ ساختم . اسمم هم توی مپ ها هست . ( بیشتر مپ TW )
طوری بود که هم یه هاست 8 نفره میساخنم توی 30 ثانیه پر میشد .

بیا اینم یک مدرک محکم :

اون یارو Negato که یه Noob پرادعاست رو چند بار قبل برده بودمش . واسه همین اومده بود بر ضد من حرف میزد .

احتیاج به صغری کبری چیدن نیست یه دست بازی میکنیم معلوم میشه
تو این بازیLOTRBFME2 کدوم مپ ساختی؟
من مپ معروف میشناسم RED/SMOF....خوب میسازند
MattysMirks و ProPowner و.... تواین بازی هیچی نیستند,ااصلااینا رو ندیدم :n04:مطمئنی درباره این بازی صحبت میکنی!!
به هر حال یا بدجورخالی بندی یا یه بازی دیگه منظورته:n13:در هر صورت تو این بازی به ما نمیخوری

The Lord of the Rings - The Battle for Middle-Earth 2
ver 1.00

OMiD.1080p
03-11-2013, 01:23
امید اینا تو رو چن دقیقه ای جم می کنن؟:n02:
راستش MattysMirks رو تا به حال نتونستم ببرم . دروغ چرا بگم .
خیلی خیلی خیلی حرفه ایی هست .

اینم سایت رسمی برو بچ

OMiD.1080p
03-11-2013, 01:37
احتیاج به صغری کبری چیدن نیست یه دست بازی میکنیم معلوم میشه

به هر حال یا بدجورخالی بندی یا یه بازی دیگه منظورته:n13:در هر صورت تو این بازی به ما نمیخوری

The Lord of the Rings - The Battle for Middle-Earth 2
ver 1.00

نیازی ندارم ادعا کنم .
این تویی که مرتب داری چرت و پرت میگی .
امثال مثل تو زیاد بودند که فقط اومدند حرف زدند و بعدشم خداحافظی کردند و رفتند .
الان هم دفیقا بیشتر از 2 ماهه که بازی نکردم . مخصوصا lotr 2 رو که اصلا بازی نمیکنم . فقط rotwk.
ولی باشه بازی رو نصب کردم میام lotr 2 رو هم بازی میکنم .

یه چیز دیگه هم بذار بگم .
تو اگر واردی چرا ورژن 1.00 رو بازی میکنی ؟ نمیدونستی ورژن 1.00 مال Noob هاست ؟
لااقل برو 1.06 بازی کن آقای حرفه ایی .

M O H A MM A D
03-11-2013, 01:46
مثله اینکه سوءتفاهم شده!
امید rotwk بازی میکنه.آرش هم lotr2.دو تا بازی تقریبا متفاوت.کسی که rotwk بازی میکنه کمتر سراغ lotr2 میره.
ولی با این اوصاف آرش معلومه با این ورژن داری با noob های lotr بازی میکنی:n09:

OMiD.1080p
03-11-2013, 01:52
مثله اینکه سوءتفاهم شده!
امید rotwk بازی میکنه.آرش هم lotr2.دو تا بازی تقریبا متفاوت.کسی که rotwk بازی میکنه کمتر سراغ lotr2 میره.
ولی با این اوصاف آرش معلومه با این ورژن داری با noob های lotr بازی میکنی:n09:

نخیر محمد جان .
بازی نسخه هاش همش عین همه .
حتی اون lotr 1 هم کلا فرق میکرد هم اگه شما استراتژی بازی کردن رو بلد باشی واست هیچی نیست .
من خودم برای بار اولی که رفتم lotr1 رو آنلاین با باقیه بازی کردم چون توی rotwk مهارت داشتم بازم تونستم همه رو ببرم .
بنابراین هر نسخه از بازی . هر ورژنی که بخواین شما ها میام باهاتون بازی میکنم .
فردا شب ساعت 9:30 توی گیم رنجر میبینمتون . ( بازی رو نصب میکنم میام )

M O H A MM A D
03-11-2013, 02:05
مخصوصا lotr 2 رو که اصلا بازی نمیکنم

اینو پ عمم گفته؟:n23:

OMiD.1080p
03-11-2013, 02:31
اینو پ عمم گفته؟:n23:

یعنی چی ؟.....

M O H A MM A D
03-11-2013, 03:27
یعنی چی ؟.....

مثله اینکه سوءتفاهم شده! امید rotwk بازی میکنه.آرش هم lotr2.دو تا بازی تقریبا متفاوت.کسی که rotwk بازی میکنه کمتر سراغ lotr2 میره.

نخیر محمد جان .
بازی نسخه هاش همش عین همه .
حتی اون lotr 1 هم کلا فرق میکرد هم اگه شما استراتژی بازی کردن رو بلد باشی واست هیچی نیست .
من خودم برای بار اولی که رفتم lotr1 رو آنلاین با باقیه بازی کردم چون توی rotwk مهارت داشتم بازم تونستم همه رو ببرم .
بنابراین هر نسخه از بازی . هر ورژنی که بخواین شما ها میام باهاتون بازی میکنم .
گفتم تقریبا متفاوت منظورم این بود که تو گیم رنجر دو تا بازی جداگونه به حساب میان با اون که دو بازی شباهت های بسیاری به هم دارن ولی صحبت سره شاخای دو بازیه:n09:

arashinfernal
03-11-2013, 22:29
.
تو اگر واردی چرا ورژن 1.00 رو بازی میکنی ؟ نمیدونستی ورژن 1.00 مال Noob هاست ؟
لااقل برو 1.06 بازی کن آقای حرفه ایی .

من فردا 9 شب میام گیم رنجر ببینم چی بلدی
بالاتر از تصورت بازیم خوبه فقط یه چیزکوچیک بهت بگم ولی خودتو نبازتو همون سایتی که گفتی میدونی تورنومنت کلانس وار چیه!!؟
من دوستام 1.06-1.07نفرات امتیازبالای گروهی و انفرادیش هستند .1.00هم باهم بازی میکنیم آخه اونا 6 سال بازی میکنند خوره این بازی هستند اما تو 1.00 با من تو کل کل هستند منم کمتر ازیکسال هست آنلاین بازی میکنم
جهت اطلاع الان ورژن 1.07هست وپچ غیررسمی1.08 چندروزه اومده
کم داستان بباف خیلی فرق ورژن 1.00با1.06هست آرمر-دمیج-هلف ..........همه فرق میکنه .استراتژیشون هم متفاوته
هرورژن بازیکنای خودشو داره تو هر کدوم بازیکنای حرف ای و نوب ومدیوم هست حداقل تو 1.00 من میدونم 15 نفر راحت میبرنت
منم 1.06 شروع نمیکنم منتظرم پچ 1.08 رسمی بیاد میخوام تمرین کنم بعد از یک مدت تو تورنومنت های حرفه ای بازی کنم
تو همین ورژن 1.00حداقل 150 بازیکن داره دست کم با 20-25 ایرانی بازی کردم بجز 3-4 بقیه بازیشون ضعیفه
account 3916441(Arash)a
3646217[Hell]KRAL

با هرکدوم از آیدی ها که آن بودم

OMiD.1080p
03-11-2013, 22:31
واسا الان میام .
واسا بازی رو نصب کنم .
5 مین دیگه میام .
منتظرم باش

OMiD.1080p
03-11-2013, 22:43
اوکی . الان من منتظرتم .
آی دی من
Wanted™
2789553
هاست ساختم و منتظرتم .

arashinfernal
03-11-2013, 23:25
من و امید اومدیم اما امید مشکل داشت joinنمیشد نه به من نه بقیه بازیکنای 1.00 نشد بازی کنیم

arashinfernal
03-11-2013, 23:26
امید من تا 12شب تو گیم رنجر هستم اگه درست شد بیا

OMiD.1080p
03-11-2013, 23:27
حرف من فقط یه جمله است .
اصلا من هیچی بازی بلد نیستم . هیچی بارم نیست .
تو که بلدی چرا اینقدر ادعا داری ؟
توکه بازی بلدی خوب دمت گرم . وقتی ازم تونستی ببری اون موقع بیا هی کل کل کن .
نه اینکه اومدی به من ( منی که 4 ساله توی گیم رنجر دارم مدام بازی میکنم ) میخوای یاد بدی که چطور برم توی آپشن و ورژنم رو بببینم .
واقعا که.
این مشکلی هم که الان پیش اومد رو تابه حال ندیده بودم .
با اینکه ورژنم 1.00 بود ولی بازم ارور ورژن میداد .
با این حال همون طور که گفتم باید صبر کنی تا من ویندوز سیستمم رو عوض کنم . الان سیستم خیلی بهم ریخته است .
اون موقع دیگه هیچ عذری پذیرفته نیست . دیگه هم الکی نیا اینجا معرکه بگیر.

arashinfernal
03-11-2013, 23:45
معرکه گرفتن نداره هرکی پایست یا علی account 3916441(Arash)a
3646217[Hell]KRAL

M O H A MM A D
04-11-2013, 00:02
:n08::n08::n08:خیلی باحالید! :n08::n08:

منتظر نتیجه بودم ولی مثه اینکه نتونستید بازی کنید:n09:

و این کل کل کماکان ادامه دارد...:n02:

نتیجه رو حتما بگید مشتاقیم بشنویم:n09:

M O H A MM A D
04-11-2013, 00:06
با اینکه ورژنم 1.00 بود ولی بازم ارور ورژن میداد .

خب چه کاریه با پچ 1.06 بازی کنید!:27:

OMiD.1080p
04-11-2013, 00:22
خب چه کاریه با پچ 1.06 بازی کنید!:27:

آقای حرفه ایی گفت فقط 1.00
.
من که همیشه rotwk بازی میکردم بازم حاضر شدم بیام lotr2 رو بازی کنم ولی اون حاضر نشد حتی یک پچ رو عوض کنه .
شرط هم میندم اگه بازی اوکی میشد میرفت Elves رو بر میداشت . اونم فقط واسه تراندیل
ش :n02:

arashinfernal
04-11-2013, 02:02
آقای حرفه ایی گفت فقط 1.00
.
من که همیشه rotwk بازی میکردم بازم حاضر شدم بیام lotr2 رو بازی کنم ولی اون حاضر نشد حتی یک پچ رو عوض کنه .
شرط هم میندم اگه بازی اوکی میشد میرفت Elves رو بر میداشت . اونم فقط واسه تراندیل
ش
:n02:
حالا خوبه ایراد از تو بود . دوما من رندوم بازی میکنم armyاانتخاب نمیکنم هر تیمی استراتژی و خوبی های خودشو داره
تو هنوز اینو نمیدونی هر کی بازیش واقعا خوبه رندوم بازی میکنه و با ید بلد باشه با همه تیما خوب بازی کنه:n09:
سوما من اصلا 1.06 بازی نمیکنم تو پستای قبل هم گفتم کلا یه سری ازچیزاش با 1.00 فرق میکنه ولی همه ورژن 1.00 بازی کردند چون ورژن ارجینال بازی هست مخصوصا کسایی که مدعی هستند از زمان ناصرالدین شاه بازی میکنند اوایل این ورژن بود:n09:
عزیزم هر وقت اوکی شد منم هستم:n24:قبل از بازی شرط نبند ضرر میکنیا:n02:

arashinfernal
04-11-2013, 02:33
امید دیگه این حرفا بدرد نمیخوره هر وقت ایرادت درست شد من هستم بازی میکنیم replay تو سایت میگذاریم قضاوت با بچه های دیگه
2بازی: 1رفت 1برگشت که کسی نگه شانسی بردی.....یکبار من هاست میشم یک بار تو

M O H A MM A D
04-11-2013, 02:43
امید دیگه این حرفا بدرد نمیخوره هر وقت ایرادت درست شد من هستم بازی میکنیم replay تو سایت میگذاریم قضاوت با بچه های دیگه
2بازی: 1رفت 1برگشت که کسی نگه شانسی بردی.....یکبار من هاست میشم یک بار تو

با آرش موافقم! پیشنهاد خوبیه!

OMiD.1080p
04-11-2013, 22:25
با آرش موافقم! پیشنهاد خوبیه!

باشه عزیزم.
جمعه . سمت صبح یا ظهر . صد در صد اوکی میکنم .
میدونی چرا ؟
چون من شب ها دیر میام و این موقع هم حال و حوصله بازی کردن ندارم و هم سرعت اینترنت پایین . باز بازی لگ دار نشه .
واسه همین میگم جمعه .

arashinfernal
04-11-2013, 22:34
باشه عزیزم.
جمعه . سمت صبح یا ظهر . صد در صد اوکی میکنم .
میدونی چرا ؟
چون من شب ها دیر میام و این موقع هم حال و حوصله بازی کردن ندارم و هم سرعت اینترنت پایین . باز بازی لگ دار نشه .
واسه همین میگم جمعه .

باشه اگه جمعه برنامه ای با دوستام نداشتم بازی میکنیم

OMiD.1080p
08-11-2013, 13:34
من آماده ام .
ولی الان دوباره تست میکنم بازم میس مچ ارور میده .
تا به حال lotr2 رو با پچ 1.00 با کسی آنلاین بازی نکردم .
الان هم دارم پچ 1.07 رو دانلود میکنم .خواستی بیا با اون بازی کنیم .

arashinfernal
08-11-2013, 18:31
ااگر dvdبازی رو داری توی پوشه dvdاکسپلور کن ببین پچ اضافه یا کرک اگه داشت اتوران نکن دستی فایلset upنصب کن نه کرک لازم هست نه فایل ایمیج
عجله ندارم هر وقت 1.00 درست شد بیا بازی کنیم
بچه های دیگه هم اگر دوست داشتند بیایند بازی کنیم

OMiD.1080p
08-11-2013, 19:55
مشکلم حل شد با پچ زیر .

هم 1.00 و هم 1.06 و 1.07 .
تست هم کردم مشکلی نداشت .
از این به بعد منتظرتم توی گیم رنجر.

OMiD.1080p
08-11-2013, 20:01
نو که گفتی پچ 1.06 رو نداری و بازی هم نمیکنی که
پس این چیه ؟

arashinfernal
09-11-2013, 11:53
چشمتو باز کن قربون اون چشمای قشنگت چی نوشته :n04:TOWER war

ما که نمیخواهیم تاور با هم بازی کنیم منم همون برنامه پچ سوییجر رو دارم :n02:

ولی خارج از این بحث بازی شیفته این سلیقه و عکسای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قشنگت شدم مخصوصا عکس آواتار ت :n02:

OMiD.1080p
09-11-2013, 22:01
ولی خارج از این بحث بازی شیفته این سلیقه و عکسای قشنگت شدم مخصوصا عکس آواتار ت :n02:

چشمات قشنگ میبینه عزیزم :n07:

در ضمن ویچ کینگ رو هم نصب کردم .
هر کی پایه بود ندا بده .

Amin Safavi
10-11-2013, 22:30
سلام دوستاي خوبم.
ببخشيد اينو ميگم، ولي ميشه يه بار ديگه بهم بگيد چطوري ميتونم آتلاين باهاتون بازي کنم. قبلا ROWK را با پچ 2.02 بازي ميکردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من بازي را ميذاشتم آپديت بشه. بعد اين پچ را روش نصب ميکردم و بعد يه فايلي به نام ns-LotrBfMe2EP1_Maxi-poseden ميزاشتم تو ديمون تولز...ولي تا حالا آنلاين بازي نکردم. با اين روش چندين سال پيش با پسرعمم شبکه مي زديم. البته اون خونشون منم خونمون. و اينکه ما از تو خود بازي ميرفتيم نه با برنامه مثل RANGER.... البته باورتون نميشه با چه بدبختي بازي ميکرديم. منظورم از کاراييه که قبلش ميکرديم. اينقدر زياد بود که من تو سه تا فايل نوت پد به انگليسي نوشته بودم. تو پست بعدي واستون مينويسم. ولي قول ميدم متوجه نميشيد. خودم که حالا نگاه ميکنم خندم ميگيره :n08::n08::n08::n08:.

Amin Safavi
10-11-2013, 22:37
اول از همه تنظيمات OpenVPN بود.
How to configure OpenVPN

Server:
-------
1. Run [OpenVPN Installed Dir]\easy-rsa\init-config.bat
2. Change HOME environment variable in [OpenVPN Installed Dir]\easy-rsa\vars.bat file if you have a 64 bit version of Windows
3. Run [OpenVPN Installed Dir]\easy-rsa\vars.bat
4. Run [OpenVPN Installed Dir]\easy-rsa\clean-all.bat
5. Run [OpenVPN Installed Dir]\easy-rsa\build-ca.bat
6. Enter Server as Common Name
7. Run [OpenVPN Installed Dir]\easy-rsa\build-key-server.bat Server
8. Enter Server as Common Name
9. Run [OpenVPN Installed Dir]\easy-rsa\build-key[-pass].bat Client[n]
10. Enter Client[n] as Common Name
11. Run [OpenVPN Installed Dir]\easy-rsa\build-dh.bat
12. Change local, push, ca, and server lines of Server.ovpn file
13. Change remote, route, ca, cet, and key lines of Client[n].ovpn file(S)
14. Set router's dynamic DNS service
15. Set router's port forwarding to forward UDP 1194 packets to your server
16. Set router's static routing to route vpn network packets to your server
17. Disable any firewalls you have including Windows firewall, 3rd party firewall, and router's firewall
18. Register IPEnableRouter.reg
19. Copy Server.ovpn to [OpenVPN Installed Dir]\config
20. Connect server

Server (Simplified for 64 bit versions of Windows using provided easy-rsa and config):
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Use easy-rsa and Server.ovpn
2. Set router's dynamic DNS service
3. Set router's port forwarding to forward UDP 1194 packets to your server
4. Set router's static routing to route vpn network packets to your server
5. Disable any firewalls you have including Windows firewall, 3rd party firewall, and router's firewall
6. Register IPEnableRouter.reg
7. Connect server

Client:
-------
1. Rename OpenVPN network adapter to OpenVPN.
2. Disable any firewalls you have including Windows firewall, 3rd party firewall, and router's firewall
3. Copy Client[n].ovpn to [OpenVPN Installed Dir]\config
4. Copy ca.crt, Client[n].key, and Client[n].crt
5. Connect client

بعدش طريقه نصب بازي بود
How to Install
1. Install "The Battle for Middle-earth II" and crack it
2. Install "The Rise of the Witch-king" and crack it
3. Copy "The Rise of the Witch-king" DVD image to the "The Rise of the Witch-king" installation directory
4. Update "The Rise of the Witch-king"
5. Install "Unofficial Patch 2.02 3.0.2.2" to the "The Rise of the Witch-king" installation directory
6. Copy "YASU 1.6.exe" to "Daemon Tools" installation directory
7. Copy the main application of "Daemon Tools" as "Daemon.exe" to "Daemon Tools" installation directory
8. Install OpenVPN
9. Configure OpenVPN

سوم هم تنظيمات تو بازي بود
How to Play
Server:
-------
1. Disable any firewalls you have including Windows firewall, 3rd party firewall, and router's firewall
2. Mount "The Rise of the Witch-king" DVD image
3. Cloak YASU
4. Connect server and wait for client to connect
5. Disable real network adapter
6. Run the game using "Unofficial 2.02 Patch Launcher" and go to Multiplayer->Network
7. Enable real network adapter
8. Reconnect server

Client:
-------
1. Disable any firewalls you have including Windows firewall, 3rd party firewall, and router's firewall
2. Mount "The Rise of the Witch-king" DVD image
3. Cloak YASU
4. Connect client
5. Disable real network adapter
6. Run the game using "Unofficial 2.02 Patch Launcher" and go to Multiplayer->Network
7. Enable real network adapter
8. Reconnect client

:n02::n08::n02::n08:

ديوانه اي بوديم ما هم واسه خودمون.....ولي خدايي خفن ميزديم... وحشتناک....کري نميخونم ولي خيلي خــــــــوف بوديم.
راستي شماها هم تو بازي هيرو ميساختين يا ميسازين؟

OMiD.1080p
10-11-2013, 23:38
امین جان کارت درسته .

ببین شما لازم نیست حتما با پچ 2.02 بازی کنی . شما اگه همون تیک کناری رو برداری بازی میره رو پچ 2.01 . که بازیکن هاش هم بیشترند و هم دردسرش کمتر.
ولی خوب پچ 2.02 یه چیز دیگست .
واسه کامل شدن پچ 2.02 باید پچ 3.6.1 رو + آپدیتش رو هم نصب کنید .
که بعد از اون پچ شما کامل شده و دیگه نیازی به آپدیت نیست .
در واقع میشه همون پچ 2.02 البته با آپدیت 3.6.1

OMiD.1080p
12-11-2013, 01:42
راستي شماها هم تو بازي هيرو ميساختين يا ميسازين؟
یادش بخیز.
عجب هیرو هایی داشتم .
در واقع گلیچ بود . همه پاور ها رو داشت و با بیشترین قدرت و .....
کلی هم آوادز گرفته بودم باهاشون .

توی بازی های آنلاین دیگه کسی از هیرو نباید استفاده کنه .

Amin Safavi
12-11-2013, 22:48
سلام دوستاي خوبم.

دلم ميخواد يه بار ديگه بعد مدتها بازي کنم ولي اينبار آنلاين. کسي هست با من بازي کنه....

اول از همه بگم من Super Noob هستم، از اون چيزي که فکر ميکنيد ضعيفترم.....يه زماني واسه خودم حرفه اي بودم...ولي الان نه....

آي دي من Gimli هستش...
منتظر جوابتونم...

OMiD.1080p
13-11-2013, 00:32
از پنج شنبه تا آخر شب جمعه توی گیم رنجر آنلاین خواهم بود .
هر کی پابه بود خبر بده .

M O H A MM A D
13-11-2013, 01:37
از پنج شنبه تا آخر شب جمعه توی گیم رنجر آنلاین خواهم بود .
هر کی پابه بود خبر بده .

آقا بازی با آرش چی شد؟

OMiD.1080p
13-11-2013, 01:44
آقا بازی با آرش چی شد؟
تو اینجا آرش میبنی ؟
توی گیم رنجر هم که نیست .
کلا دو بار با هم بازی کردیم .
توی هر دو بازی نت من دیسی شد . یعنی وسط بازی نتم یه لحظه تایم اوت داد و افتادم بیرون .
این قضیه دیسی شدنم هم به نفع آرش شد . چون توی هر دوتا بازی توی قوطی بود . یعنی 3 دقیقه دیگه وقت لازم داشتم که کلا بترکونمش .
جلوی بیس ش رفته بودم کمپ زده بودم . ماست نمیتونست بخورده .
بعد اقا میاد کوری هم میخونه .

اتقاقا امشب به محظ اینکه لاگین کردم به گیم رنجر یه چند تا از رفقا ( همه هم اکانت آی دی شون زیر 12000 هزاره ) بهم اینواید دادند واسه بازی.
سه چهار تا بازی کردیم . خیلی هم خوش گذشت . اونم بعد از مدت ها. ( ROTWK 2.01)

lordmg
13-11-2013, 15:30
دادا این فایل 2 مگی که گذاشتی دی ال نمیشه
یه لینک معتبر بذار لطفا

OMiD.1080p
14-11-2013, 02:08
فایل های بازی + ( MiniImageDisk )

فایل ایمیج بازی The Battle for Middle-earth (tm) II‌ :
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آپدیت 1.6

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کیجن بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایل ایمیج بازی The Rise Of The Witch King :
دانلود

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])آپدیت 2.01

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کیجن بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایل ایمیج رو اکسترکت کنید.سپس اون رو با دایمون تولس Mount کنید.
با این کار بازی بدون هیچ گونه کرک و به راحتی اجرا خواهد شد.

OMiD.1080p
15-11-2013, 13:54
کسی نیست بیاد گیم رنجر ؟
آقایون حرفه ای ؟

M O H A MM A D
15-11-2013, 14:06
Delete شود

OMiD.1080p
15-11-2013, 14:24
این همه روم...خب برو تو یکیشون بازی کن
باو خیلی زرنگی تو .

منظورم این بود کسی که اولا ادعا داره و بعدشم ایرانی باشه بیاد 1به1 بزنیم .

افتاد ؟

مثلا مثل اون استاد گرامی که ادعا داشت

M O H A MM A D
15-11-2013, 14:58
Delete شود

OMiD.1080p
15-11-2013, 15:05
اگه منظورت منم نه داش ما ادعا و عقده pro بودن نداریم این شمایی هی میگی من با این بازی کردم با اون بازی کردم.

اولا درست صحبت کن .

بعدشم میدونم ادعایی ندارید . چون چیزی هم بارتون نیست که بخواین ادعا کنید.

M O H A MM A D
15-11-2013, 15:10
Delete شود

OMiD.1080p
15-11-2013, 15:14
برو عزیز برو اینقدر کل کل نکن و اسپم نده .
اصلا کی با تو صحبت کرد !
هنوز بلد نیستید بازی رو کرک کنید باز اومدید واسه من کری میخونید ؟
یه نگاه به پست های تاپیک بنداز. پست های اولی... عجب ها.

M O H A MM A D
15-11-2013, 15:22
Delete شود

OMiD.1080p
15-11-2013, 15:35
توی بحث بازی همیشه ادعا و کل کل هست .
ولی من هدف م هرچی بود بیشتر جهت آموزش به باقی دوستان بوده .

اون عکس روهم بیشتر واسه اون رفیقت که هی می اومد ادعا میکرد واسه من گذاستم .
اصلا معلوم نیست کجا فرار کرد رفت :n26:

M O H A MM A D
15-11-2013, 15:44
توی بحث بازی همیشه ادعا و کل کل هست .
ولی من هدف م هرچی بود بیشتر جهت آموزش به باقی دوستان بوده .

اون عکس روهم بیشتر واسه اون رفیقت که هی می اومد ادعا میکرد واسه من گذاستم .
اصلا معلوم نیست کجا فرار کرد رفت :n26:

رفیقم نبود |:
طرف ادعا داره ولی داره ورژن 1.00 بازی میکنه.جای هیج بحثی رو هم باقی نمیزاره

OMiD.1080p
15-11-2013, 16:10
رفیقم نبود |:
طرف ادعا داره ولی داره ورژن 1.00 بازی میکنه.جای هیج بحثی رو هم باقی نمیزاره

خوب بازی کردیم دیگه .
دو بازی . دو باخت .
کافی نیست ؟

M O H A MM A D
15-11-2013, 19:15
خوب بازی کردیم دیگه .
دو بازی . دو باخت .
کافی نیست ؟

گفتم که طرف بازیکن نبود

amin7x
16-11-2013, 16:06
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم.
من بازی رو نصب کردم و Mini disk image هم دانلود کردم و روش دابل کلیک کردم.(برنامه دایمون تولس نصب هست)
وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه لود میاد ولی بعد کرش میکنه و ارور زیر رو میده:

ورژن بازی: The Battle for Middle-earth (tm) II پچ 1.06
ورژن دایمون: pro advanced 5

ممنون

OMiD.1080p
16-11-2013, 16:59
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم.
من بازی رو نصب کردم و Mini disk image هم دانلود کردم و روش دابل کلیک کردم.(برنامه دایمون تولس نصب هست)
وقتی بازی رو اجرا میکنم صفحه لود میاد ولی بعد کرش میکنه و ارور زیر رو میده:

ورژن بازی: The Battle for Middle-earth (tm) II پچ 1.06
ورژن دایمون: pro advanced 5

ممنون

سلام.
شما برو به آدرس زیر :
C:\Users\ YOUR USERNAME \AppData\Roaming\My Battle for Middle-earth(tm) II Files
بعد اونجا باید یه فایل به اسم Options.ini باشه .
اگر نبود یه فایل Txt خودت بساز و اسمش رو بذار Options.ini
بعد هم این کدهای زیر رو بذار توش و بعد هم سیو کن و بازی رو اجرا کن.
مطمئنم درست خواهد شد.

AllHealthBars = yes
AmbientVolume = 79.000000
AudioLOD = High
Brightness = 49
FlashTutorial = 0
GameSpyIPAddress = 2.180.196.50
HasSeenLogoMovies = yes
IdealStaticGameLOD = High
MovieVolume = 96.000000
MusicVolume = 70.000000
Resolution = 1920 1080
SFXVolume = 70.000000
ScrollFactor = 67
SendDelay = no
StaticGameLOD = UltraHigh
TimesInGame = 196
UseEAX3 = no
VoiceVolume = 70.000000

amin7x
17-11-2013, 10:57
سلام.
شما برو به آدرس زیر :
C:\Users\ YOUR USERNAME \AppData\Roaming\My Battle for Middle-earth(tm) II Files
بعد اونجا باید یه فایل به اسم Options.ini باشه .
اگر نبود یه فایل Txt خودت بساز و اسمش رو بذار Options.ini
بعد هم این کدهای زیر رو بذار توش و بعد هم سیو کن و بازی رو اجرا کن.
مطمئنم درست خواهد شد.

AllHealthBars = yes
AmbientVolume = 79.000000
AudioLOD = High
Brightness = 49
FlashTutorial = 0
GameSpyIPAddress = 2.180.196.50
HasSeenLogoMovies = yes
IdealStaticGameLOD = High
MovieVolume = 96.000000
MusicVolume = 70.000000
Resolution = 1920 1080
SFXVolume = 70.000000
ScrollFactor = 67
SendDelay = no
StaticGameLOD = UltraHigh
TimesInGame = 196
UseEAX3 = no
VoiceVolume = 70.000000

خیلی ممنون درست شد.
میخواستم بدونم ورژن جدید این بازی امده؟ این ROTWK که میگن جدیده؟ اسم کاملش چیه؟
کدوم قشنگ تره ، Middle-earth یا ROTWK؟

چه طوری باید Middle-earth رو آنلاین بازی کنم؟
چه مپ هایی توی آنلاین Middle-earth بیشتر بازی میشه؟

OMiD.1080p
17-11-2013, 13:36
خیلی ممنون درست شد.
میخواستم بدونم ورژن جدید این بازی امده؟ این ROTWK که میگن جدیده؟ اسم کاملش چیه؟
کدوم قشنگ تره ، Middle-earth یا ROTWK؟

چه طوری باید Middle-earth رو آنلاین بازی کنم؟
چه مپ هایی توی آنلاین Middle-earth بیشتر بازی میشه؟

The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king در واقع یک پک توسعه نسخه bfme2 هست.
بدین معنی که باید روی اون نصب بشه والا به خودی خود قابلیت اجرا ندارد .

ROTWK یکی از بهترین نسخه های بازی است که واقعا عالی کار شده.
در حالت داستانی بازی فوق العاده زیباست و روایت جدیدی از بازی رو نشون میده. داستان اوج گیری Witch King در سرزمین شمالی و راه انداختن ارتشی فوق العاده قدرتمند برای نابودی دیگر سرزمین ها .
Angmar تیمی است که به این ورژن اضافه شده است که در راس اون همین ویچ کینگ است .
همراه با هیروهایی بسیار قدرتمند دیگر و همچین نیروهایی با قابلیت های مخصوص.
خلاصه اینکه این تیم انگمار فوق العاده تیم قوی است ( تیم مورد علاقه خودم ) و اگه بیافته روی دور دیگه از بین بردنشون سخت میشه و غیر ممکن.
دیگر تیم ها هم هر کدوم یک سری نیروهای جدید بهشون اضافه شده ( + نیروهای ویژه مخصوص هر تیم )
افزایش یک سری مپ جدید . بهبود گرافیک بازی و پرفومنس بازی هم از دیگر دستاوردهای بازی است.

مطمئنا ROTWK از همه قشنگتره . چون که علاوه بر داشتن قابلیت های نسخه های قبل , خودش یک سری قابلیت های جدید رو در ارائه میده .

در مورد آنلاین بازی کردن هم چندین بار توی همین تاپیک توضیح دادم . ( فکر کنم حول و حوش صفحه 20 به بعد بود )

مپ هم بستگی به تعداد نفرات بازی داره. اگه تک به تک باشه که بیشتر میرند Iron Hills , Rohan , Fords of isen ولی اگر 2 به 2 باشه هم بیشتر Stone Vally و Udun و Buckland

amin7x
17-11-2013, 14:48
The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king در واقع یک پک توسعه نسخه bfme2 هست.
بدین معنی که باید روی اون نصب بشه والا به خودی خود قابلیت اجرا ندارد .

ROTWK یکی از بهترین نسخه های بازی است که واقعا عالی کار شده.
در حالت داستانی بازی فوق العاده زیباست و روایت جدیدی از بازی رو نشون میده. داستان اوج گیری Witch King در سرزمین شمالی و راه انداختن ارتشی فوق العاده قدرتمند برای نابودی دیگر سرزمین ها .
Angmar تیمی است که به این ورژن اضافه شده است که در راس اون همین ویچ کینگ است .
همراه با هیروهایی بسیار قدرتمند دیگر و همچین نیروهایی با قابلیت های مخصوص.
خلاصه اینکه این تیم انگمار فوق العاده تیم قوی است ( تیم مورد علاقه خودم ) و اگه بیافته روی دور دیگه از بین بردنشون سخت میشه و غیر ممکن.
دیگر تیم ها هم هر کدوم یک سری نیروهای جدید بهشون اضافه شده ( + نیروهای ویژه مخصوص هر تیم )
افزایش یک سری مپ جدید . بهبود گرافیک بازی و پرفومنس بازی هم از دیگر دستاوردهای بازی است.

مطمئنا ROTWK از همه قشنگتره . چون که علاوه بر داشتن قابلیت های نسخه های قبل , خودش یک سری قابلیت های جدید رو در ارائه میده .

در مورد آنلاین بازی کردن هم چندین بار توی همین تاپیک توضیح دادم . ( فکر کنم حول و حوش صفحه 20 به بعد بود )

مپ هم بستگی به تعداد نفرات بازی داره. اگه تک به تک باشه که بیشتر میرند Iron Hills , Rohan , Fords of isen ولی اگر 2 به 2 باشه هم بیشتر Stone Vally و Udun و Buckland

ممنون مثل همیشه جوابتون کامل بود.
یک سوال دیگه داشتم چه طوری نسخه bfme2 رو به ROTWK آپدیت کنم؟ (اگه میشه لینک دانلود ROTWK رو هم بدید)

بازم ممنون

OMiD.1080p
17-11-2013, 14:50
ممنون مثل همیشه جوابتون کامل بود.
یک سوال دیگه داشتم چه طوری نسخه bfme2 رو به ROTWK آپدیت کنم؟ (اگه میشه لینک دانلود ROTWK رو هم بدید)

بازم ممنون

باید صبر کنی تا فایل تورنتش رو بدم دوستان واست مستقیم کنند .
یه نیم ساعت صبر کن .

amin7x
17-11-2013, 15:16
باید صبر کنی تا فایل تورنتش رو بدم دوستان واست مستقیم کنند .
یه نیم ساعت صبر کن .

نیمشه با پچ آپدیتش کرد؟ حتما باید دوباره 4 گیگ دانلود کنم؟

راستی فک کنم یه ورژن جدید از Middle-Earth امده به نام Middle-Earth: Shadow of Mordor.

OMiD.1080p
17-11-2013, 15:33
نیمشه با پچ آپدیتش کرد؟ حتما باید دوباره 4 گیگ دانلود کنم؟

راستی فک کنم یه ورژن جدید از Middle-Earth امده به نام Middle-Earth: Shadow of Mordor.

نخیر نمیشه .
باید همون رو نصب کنی . بعدش هم اگر خواستی باز آپدیت 2.01 یا 2.02 که 20 مگ بیشتر نیست رو باید نصب کنی .

اینایی رو که میبنی همه یه نوع Mod هستش . بازی جداگانه که نیست .

Hero of the west
18-11-2013, 22:07
سلام به همه
منم چند سالی این بازی آفلاین انجام میدادم .3 بروتال میبردم 1 به 3 فکر میکردم خیلی بازیم خوبه یه چند وقتی هست آنلاین بازی میکنم خیلی بازیکنای بهتر از من هست هر روز آدم یه روش یاد میگیره ولی پینگم خیلی بده همش تو 2نفر به بالا لگ دارم
اگر همه بازیکنا ایرانی باشند بازی حتی تو 6 نفره تقریبا بدون لگ میشه . اکثر بازیکنا هم ترکیه ای هستند. یه جورایی آدم غریب هست
2نفره هم زیاد حال نمیده کیف این بازی به گروهی بودنش هست
یه پیشنهاد دارم اگه آنلاین بازی میکنید اسماتون بگید همدیگر رو اد کنیم
اگر تعداد زیاد بود و جواب داد میتونیم توی فیسبوک هم گروه بازی ارباب حلقه ها هم بسازیم یا مسابقه برگزار کنیم...
3به 3 تو این بازی خیلی حال میده
ااینطور که دنبال کردم اکثر مشکلان بچه ها امید جواب میده
تو این پست ها حداقل 20-30 نفر بودند شاید هر کدومشون چند تا ایرانی دیگر رو تو این بازی میشناسند

امید اگر فرصت داری یه وبلاگ خودت راه بینداز چون تو این پست ها فقط جوابها رو خودت میدی
من سایتای حرفه ای این بازی دیدم چند قسمت داره:
پچ های بازی
مپ های بازی
مدهای بازی
ریپلیهای بازی

OMiD.1080p
19-11-2013, 00:02
سلام به همه
منم چند سالی این بازی آفلاین انجام میدادم .3 بروتال میبردم 1 به 3 فکر میکردم خیلی بازیم خوبه یه چند وقتی هست آنلاین بازی میکنم خیلی بازیکنای بهتر از من هست هر روز آدم یه روش یاد میگیره ولی پینگم خیلی بده همش تو 2نفر به بالا لگ دارم
اگر همه بازیکنا ایرانی باشند بازی حتی تو 6 نفره تقریبا بدون لگ میشه . اکثر بازیکنا هم ترکیه ای هستند. یه جورایی آدم غریب هست
2نفره هم زیاد حال نمیده کیف این بازی به گروهی بودنش هست
یه پیشنهاد دارم اگه آنلاین بازی میکنید اسماتون بگید همدیگر رو اد کنیم
اگر تعداد زیاد بود و جواب داد میتونیم توی فیسبوک هم گروه بازی ارباب حلقه ها هم بسازیم یا مسابقه برگزار کنیم...
3به 3 تو این بازی خیلی حال میده
ااینطور که دنبال کردم اکثر مشکلان بچه ها امید جواب میده
تو این پست ها حداقل 20-30 نفر بودند شاید هر کدومشون چند تا ایرانی دیگر رو تو این بازی میشناسند

امید اگر فرصت داری یه وبلاگ خودت راه بینداز چون تو این پست ها فقط جوابها رو خودت میدی
من سایتای حرفه ای این بازی دیدم چند قسمت داره:
پچ های بازی
مپ های بازی
مدهای بازی
ریپلیهای بازی

سلام دوست عزیز .
عرض شود که بله قبلا سایتی بود که توش اختصاصی راجع همین بازی مطلب توش داشتیم ( داشتم در واقع ) . البته سایت دان شد و رفت پی کارش . سایت مال من نبود البته
الان هم وقت به اون صورت ندارم واسه بازی کردن . ولی از بازی سیر نشدم و نخواهم شد . پس اگه وقت باشه خیلی هم خوشحال خواهم شد .
انشا... یه صفحه ایی واسش جور میکنم ( وبلاگی یا سایتی ) که همه ی نیازهای باقی دوستان رو جواب گو باشه . چه از نظر آموزش و چه فایل های بازی

به هر حال اینم مشخصات کاربری بنده توی گیم رنجر :
هر شب بعد از ساعت 9:30 به بعد هستم .

User ID : 2789553
Username : The Wanted

Hero of the west
19-11-2013, 02:10
متاسفانه این شرکت بی انصاف مخابرات سرعت اینترنتم رو کم کرده مثلا به قول خودشان 256 kbهست والا 8 سال پیش با دایل آپ سرعتم بیشتر بود هر کاری میکنم پینگم بالاست4699071 <<< User ID
Username>>>Legolass IR

M O H A MM A D
19-11-2013, 02:30
Hero of the west داداش عکس پروفایل قشنگی رو انتخاب کردی :n09: ای ول!
امضاتم همینطور(برومیر در حال مرگ این جمله رو گفته بود):n02:

Hero of the west
19-11-2013, 02:34
Hero of the west داداش عکس پروفایل قشنگی رو انتخاب کردی :n09: ای ول!
امضاتم همینطور(برومیر در حال مرگ این جمله رو گفته بود):n02:

قربونت داداش
این لحظه فیلم که برومیر این دیالگ رو گفت خیلی تاثیرگزار بود

Hero of the west
19-11-2013, 16:47
1-بجه ها اگر امشب آن میشید منو ادد کنید حوصله ام سر رفته
4699071 <<< User ID
Username>>>Legolass IR
2_به یک بازیکن خوب نیازمندیم من بازیم زیادخوب نیست اما یک ایرانی دهن خراب هست که بازیش خداییش خوبه
به یک مرد نیازمندیم که از پس این غول بیابونی بر بیاد

OMiD.1080p
19-11-2013, 20:35
هی کی هستش بسم ا...
از الان تا ساعت 12 توی گیم رنجر هستم . آی دی ام رو هم بالا دادم .

Hero of the west
19-11-2013, 21:58
داداش من آنم

Hero of the west
19-11-2013, 21:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محمد تو هم آنلاین بازی میکنی؟
اگر هستی منو ادد کن
4699071 <<< User ID
Username>>>Legolass IR

M O H A MM A D
19-11-2013, 22:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محمد تو هم آنلاین بازی میکنی؟
اگر هستی منو ادد کن
4699071 <<< User ID
Username>>>Legolass IR

اددت کردم...چرا آنلاین بازی می کنم
البته lotr2. چون rotwk رو ندارم.

Hero of the west
19-11-2013, 23:23
این همه سوال میپرسید واسه چی؟
هیچ کدوم آنلاین بازی نمیکنید!!!؟؟
محمد آیدیتو بگو منم ادد کنم

M O H A MM A D
20-11-2013, 00:26
here you are :n09: 4610784

OMiD.1080p
22-11-2013, 00:04
(اگه میشه لینک دانلود ROTWK رو هم بدید)

بازم ممنون

دانلود مستقیم از اکسپرس

پسورد : 1

M O H A MM A D
23-11-2013, 01:05
امید من اگه حجم داشتم دانلودش میکردم :n02:
از حجمم زیاد نمونده:n15:

OMiD.1080p
23-11-2013, 09:51
خوب چه كاريه . برو از فروشگاه بگير . يا هم بده دوستانت واست دانلود كنند .
بعدشم مگه دانلود شبانه رايگان نداريد ؟

M O H A MM A D
23-11-2013, 14:10
خوب چه كاريه . برو از فروشگاه بگير . يا هم بده دوستانت واست دانلود كنند .
بعدشم مگه دانلود شبانه رايگان نداريد ؟

درسته دانلود شبانه دارم،شاتل
نمی دونم خبر داری یا نه؛دانلود شبانه شاتل محدوده.ده گیگ روزانه،ده گیگ شبانه رایگان بهت میده(باسرعت 60 kb/s).
بعده دانلوده ده گیگ شبانه سرعت میافته رو 5kb/s.
خون ما رو تو شیشه کردن نامردا!

تازه؛خیلی وقته بازی نمی خرم(حسش نی باو:n02:)

OMiD.1080p
23-11-2013, 14:34
درسته دانلود شبانه دارم،شاتل
نمی دونم خبر داری یا نه؛دانلود شبانه شاتل محدوده.ده گیگ روزانه،ده گیگ شبانه رایگان بهت میده(باسرعت 60 kb/s).
بعده دانلوده ده گیگ شبانه سرعت میافته رو 5kb/s.
خون ما رو تو شیشه کردن نامردا!

تازه؛خیلی وقته بازی نمی خرم(حسش نی باو:n02:)
شما شمالي ها كه وضعيت اينترنت مخابراتتون خوبه . چرا از مخابرات نميگيري خوب ؟

M O H A MM A D
23-11-2013, 15:00
شما شمالي ها كه وضعيت اينترنت مخابراتتون خوبه . چرا از مخابرات نميگيري خوب ؟

درسته ارزون هست؛ ولی وقتی با تعرفه 256 kb/s شاتل،سرعت دانلودم 300 هست،دیگه دلیلی نمی بینم واسه تغییر isp.
اینطور که معلومه زیاد از مخابرات شهرتون راضی نیستی...؟

OMiD.1080p
23-11-2013, 16:27
اینطور که معلومه زیاد از مخابرات شهرتون راضی نیستی...؟
صددرصد بله .

واسه همينه كه اون بازيي كه با اون آقاي حرفه ايي ميكردم همش DC ميشدم . بعد هم باور نميكرد.

M O H A MM A D
23-11-2013, 16:53
صددرصد بله .

واسه همينه كه اون بازيي كه با اون آقاي حرفه ايي ميكردم همش DC ميشدم . بعد هم باور نميكرد.

پول هایی که به اسم اینترنت پرسرعت(!) از ما گرفته میشه یک دزدی بی حد و حصره:n23:

Hero of the west
25-11-2013, 01:24
برنامه ای هست که بتونه کل دسترسیا سیستم به اینترنت بجز گیم رنجر قطع کنه؟

OMiD.1080p
25-11-2013, 01:51
نرم افزار WTFast رو قبلا نصب کرده بودم .
تعریفش رو زیاد شنیدم ولی خوب من همچنین چیز خاصی ندیدم

Hero of the west
25-11-2013, 01:57
بچه ها هر کس آنلاین بازی میکنه تو این تایپیک شرکت کنه ببینیم کدوم شرکت پایینترین پینگ داره

M O H A MM A D
25-11-2013, 03:54
برنامه ای هست که بتونه کل دسترسیا سیستم به اینترنت بجز گیم رنجر قطع کنه؟

برنامه ی netbalancer روامتحان کن...میزان دقیق نرخ آپلود و دانلود برنامه هایی که اجازه ی استفاده از اینترنت رو دارن رو نشون میده
حتی میتونی محدودیت سرعت آپلود و دانلود ایجاد کنی یا بطور کل بلاک کنی.:n09:
اینم یه عکس از محیط برنامه

NAZISM
26-11-2013, 11:29
درود
دوستان من ستاپ اصلی این بازی رو از تورنت گرفتم با حجم 5.54 گیگ
موقع نصب از من سریال نامبر میخواد در بین فایلها سریالی پیدا نکردم
از بچه ها کسی سریال نامبرشو داره؟

Hero of the west
26-11-2013, 13:15
درود
دوستان من ستاپ اصلی این بازی رو از تورنت گرفتم با حجم 5.54 گیگ
موقع نصب از من سریال نامبر میخواد در بین فایلها سریالی پیدا نکردم
از بچه ها کسی سریال نامبرشو داره؟

5GXF-P81V-5TER-FMBO-0XCN OR 7FRR-P794-5MGC-X5MC-GRLD or D5XF-TTVD-N43X-VN4B-YRLD
PHJA-AAMF-L5GP-KL5H-RRLD or K6XX-S5RC-WHYS-YWHL-URLD OR NQ9H-34DG-1SCX-FBC7-0XCN 489H-VWO4-SJUP-DMO2-0XCN

Hero of the west
26-11-2013, 16:34
نرم افزار WTFast رو قبلا نصب کرده بودم .
تعریفش رو زیاد شنیدم ولی خوب من همچنین چیز خاصی ندیدم
صلوات به کسی که تعریف این برنامه بهت کرده بعد نصبش پینگم بالاتر رفت سیستم ریستورکردم فایده نداشت

NAZISM
26-11-2013, 20:34
درود
من توانستم با سریال نامبری که دوستان دادن بازی رو نصب کنم اما موقع اجرای بازی پیام اخطار میاد
برنامه درایو مجازی من DAEMON Tools هست, تو توضیحات بازی در تورنت گفته بودن با این برنامه درایو مجازی بسازید
اما با اینحال اجرا نمیشه

اینم عکس پیام اخطار

OMiD.1080p
26-11-2013, 21:35
درود
من توانستم با سریال نامبری که دوستان دادن بازی رو نصب کنم اما موقع اجرای بازی پیام اخطار میاد
برنامه درایو مجازی من DAEMON Tools هست, تو توضیحات بازی در تورنت گفته بودن با این برنامه درایو مجازی بسازید
اما با اینحال اجرا نمیشه

دوست عزیز و گرامی . یه چند صفحه اخیر رو یه نگاه میکردی توضیح داده بودم آموزشش رو .
شما اون کارهایی رو که گفتم انجام بده کارت راه می افته .
فایل هاش رو هم اونجا لینکش رو گذاشتم .
( نمیدونم کدوم صفحه بود . الان سرعت نتم هم پایین نمیتونم هی صفحه ها رو یکی یکی بگردم پیدا کنم . زحمتش با خودت )

NAZISM
27-11-2013, 00:24
درود

بله یه نکته ریزی داشت که دقت نکرده بودم
از شما سپاسگذارم

دوست من میشه خواهش کنم یه لینک سالم از پچ 1.06 برام بگذاری؟من لینک رودفایل رو چک کردم اما موفق به دانلود نشدم

OMiD.1080p
27-11-2013, 02:23
درود

بله یه نکته ریزی داشت که دقت نکرده بودم
از شما سپاسگذارم

دوست من میشه خواهش کنم یه لینک سالم از پچ 1.06 برام بگذاری؟من لینک رودفایل رو چک کردم اما موفق به دانلود نشدم

الان چک کردم سالم بود .
پچ 1.06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M O H A MM A D
27-11-2013, 02:39
الان چک کردم سالم بود .
پچ 1.06 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تایید میشه...سالم بود

Hero of the west
28-11-2013, 02:43
محمد عکس پلنگ مازندران رو گذاشتی؟
بیا گیم رنجر بازی کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M O H A MM A D
28-11-2013, 02:52
بیا گیم رنجر بازی کنیم

فکر نکنم بتونم روون بازی کنم.بخاطر پینگ بالا

M O H A MM A D
28-11-2013, 02:55
محمد عکس پلنگ مازندران رو گذاشتی؟

:n02:نع بابا...این بازیگر نقش اصلی لاسته Matthew Fox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F&ei=a3-WUqntEci6ygP18oCADQ&usg=AFQjCNEla4xDxtcP8S--oOVLFNFvHaXuhA&sig2=Ah6vX53O9JY9xB9kN6bCzQ)

NAZISM
29-11-2013, 22:09
درود
دوستان کسی لینکی از پچ الحاقی the rise of the witch king داره؟

OMiD.1080p
30-11-2013, 00:19
درود
دوستان کسی لینکی از پچ الحاقی the rise of the witch king داره؟
تو صفحه های قبلی گذاشته بودم لینکش رو .

بفرمایید اینم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])همون پست ( شامل توضیح و لینک دانلود پچ )

NAZISM
30-11-2013, 10:40
درود
برادر من
سپاس از راهنمایی شما, اما من فایل نصبشو میخواستم
با این نصب نمیشه

احمد1379
30-11-2013, 12:53
درود
برادر من
سپاس از راهنمایی شما, اما من فایل نصبشو میخواستم
با این نصب نمیشه

فایل نصب افزونه با حجم 308 مگ

پسورد

OMiD.1080p
11-12-2013, 01:22
پچ سویچر 1.00 به 1.06 و 1.08 .
دانلود با حجم 194 مگـــــــ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-------------------------------------------------

BFME 2 All-In-One Patch Installer & Switcher 1.00 -- 1.06 -- 1.08

************************************************** ************************************************** *******

Blue Barrage

Mumakil will gain the CE Model at level 5

Smaug is now the model used for Goblin's Summon Dragon

Sauron & Galadriel are stronger than ever before

Blue Barrage

Auto-Expiring Beacons

و اما توصیه من .
به نظر من کسی که میخواد این بازی رو بکنه اصلا دور این ورژن رو خط بکشه . BFME2 دیگه به تاریخ پیوست .
به جاش برید ROTWK ( The Rise of the Witch King رو بازی کنید .
که شامل نیروهای ویژه برای هر تیم و امکانات بیشتر و همچین با اضافه شدن تیم بسیار قدرتمند و دوست داشتنی Angmar ,

amirreza 500
28-01-2014, 10:16
پچ این بازی رو از کجا بگیرم ؟ اسکرین شاتها هم فیلترن :n13:

amirreza 500
28-01-2014, 10:19
متشکرم :n26:

OMiD.1080p
28-01-2014, 14:37
پچ این بازی رو از کجا بگیرم ؟ اسکرین شاتها هم فیلترن :n13:
کدوم ورژن ؟ bfme2 یا rotwk ؟

stealer
28-01-2014, 15:42
سلام
میخواستم بدونم این پچ هارو میشه رو نسخه فارسی این بازی هم ریخت؟
من نسخه دارینوس رو دارم

ورژن rotwk

OMiD.1080p
28-01-2014, 15:53
منظور از نسخه فارسی یعنی چی ؟
یعنی منو و دوبله فارسی ـه ؟
یا فقط کاور بازی رو یه شرکت داخلی به اسم خودش زده ؟

stealer
28-01-2014, 16:13
منظور از نسخه فارسی یعنی چی ؟
یعنی منو و دوبله فارسی ـه ؟
یا فقط کاور بازی رو یه شرکت داخلی به اسم خودش زده ؟
منو فارسی نیست ولی فارسی حرف میزنن
اگه مشکل داره میشه یه لینک بذاری از نسخه معمولی بازی؟
ممنونت میشم

OMiD.1080p
28-01-2014, 16:40
اون فایده نداره .

ببین اگر میخوای Rise of the witch king رو بازی کنی باید the battle for middle earth 2 رو اول نصب کنی .
بهترین راه هم اینه که از تورنت و نسخه Reloaded رو دانلود و نصب بکنی .

The.Lord.Of.The.Rings.Battle.For.Middle.Earth.2-RELOADED

The Lord Of The Rings Battle For Middle Earth 2 The Witch King

وقتی نصب کردی شون بگو تا بگم واسه کرک و پچ چه کار کنی.

OMiD.1080p
12-03-2014, 00:06
Refresh Topic

OMiD.1080p
12-03-2014, 00:22
پست های آموزشی مربوط به بخش آنلاین نسخه BFME2 و ROTWK

تفاوت بین دو نسخه
#418 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش نحوه تتظیم آنلاین بازی The Battle for Middle-earth (tm) II ( آپدیت شد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اینجا #242 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش نحوه تتظیم آنلاین برای The Battle for Middle-earth (tm) II - The Rise of the Witch-king ( آپدیت شد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیح دوباره مراحل :
اول بازی رو نصب میکنی.
برای سریال تامبر میتونید از کیجن استفاده کنید .
کیجن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از پایان نصب کرک رو نـریزید.
برید جدیدترین پچ بازی رو دانلود ونصب کنید.
در حال حاضر پچ 2.01 آخرین پچ رسمی بازی و بیشتر طرفدار رو داره .
Update Patch 2.01
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خب بعد از دانلود و نصب پچ طبیعتا موقعی که روی بازی کلیک میکنید پیغامی مبنی بر گذاشتن سی دی اورجینال بازی به شما داده میشه.
اوکی ؟
حالا شما سی دی اورجینال از کجا میخواید بیارید ؟
این فایل رو دانلود کنید .
NO DVD mini Image
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فایل rar رو میتونید توی پوشه ی خود بازی کپی کنید یا هر جای دیگه.مهم اینه که بعد از آپدیت بازی باید این فایل رو اکسترکت کنید.
از فایل اکسترکت شده فایلی با نام ns-LotrBfMe2EP1_Maxi-poseden.mdf به دست میاد که یک فایل ایمیج است.
فایل ایمیج رو با Alcohol 120% یا Daemon Tools باز و سپس Mount کنید به درایو مجازی.

حال میتوانید بدون کرک و داشتن هر پچ جدید برید تو بازی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتی یه بازی رو کرک میکنی شاید یک نفر که هیچی صدها نفر داشته باشند با همون کرک درحال بازی باشند.
که در نتیجه هنگام جوین شدن Missmatch رو میده

آپدیت شد
95/05/03

gahardorud
10-06-2014, 01:18
سلام پچ این بازی رو باید چگونه گرفت؟
دانلود کرد؟:n01:

OMiD.1080p
10-06-2014, 02:17
بله . باید جداگانه دانلود و نصب کــنـید .

برای The Battle for Middle-earth (tm) II
( BFME2 All-In-One Patch Installer & Switcher v.1.3 )

و برای The Rise of the Witch-king
( Update 2.01.exe )

wolf mirror
28-06-2014, 17:03
سلام به دوستان کسی هست که کمکم کنه : لطفا اگه امکان داره لینک دانلود hamachi رو قرار دهید

OMiD.1080p
28-06-2014, 22:26
سلام به دوستان کسی هست که کمکم کنه : لطفا اگه امکان داره لینک دانلود hamachi رو قرار دهید
خیلی سخت نبود اگر همین واژه hamachi رو توی گوگل سرچ میکردی . چون کلی سایت هستن که آخرین ورژنش رو گداشتن برای دانلود .

wolf mirror
29-06-2014, 01:08
مرسی عالی بود omid

wolf mirror
29-06-2014, 01:17
سلام کسی نمیخواد ان بازی کنه password:12345 user:rezawolf12

wolf mirror
29-06-2014, 01:18
فردا ساعت 4 تو هاماچی سرچ کنین

OMiD.1080p
29-06-2014, 01:20
دوست عزیز .
پیشنهاد میکنم با نرم افزار گیم رنجر ( Game Ranger ) کار کنی .
هم کار باهاش راحت تره .
هم تعداد زیاد تری بازیکن داره . هم چند نفره و خیلی راحت میشه بازی کرد .
همیشه هم بازیکن داره .

wolf mirror
29-06-2014, 02:37
گیم رنجر نسخه فاینال دان کردم باز هم که دارم نصب میکنم باید خودش اپدیت بشه میزارم اپدیت بشه گیر میکنه وسطاش حرکت هم نمیکنه

OMiD.1080p
29-06-2014, 02:41
دوست عزیز .
بهتره بحث های غیره رو توی تاپیک خودش مطرح کنی .

GameRanger ، نرم افزار ویژه بازی آنلاین | آموزش ، دانلود ، لیست کاربران ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به هر حال .
باید بذاری آپدیت بشه . چون نزدیک به 30 مگ فایل باید دانلود کنه

MOHAMMAD.AS
03-07-2014, 11:14
سلام به همه اساتید
من چند ماه هست دیگه نمیتونم هیچ کدوم از نسخه های این بازیو بازی کنم
نه BFME I ,BFME II.و نهROWK رو
و هر سری هم این ارور رو میده:
چند بار ویندوز هم عوض کردم ولی هر سری همین مشکل هست
قبلا هم باهمین ویندوز که الان دارم این بازی رو اجرا کرده بودم ولی چند ماه هست دیگه اجرا نمیشه و این ارور رو میده!
++C هم نصب هست ولی بازم این مشکلو دارم
چه کنم؟
ممنون

MOHAMMAD.AS
03-07-2014, 12:17
سلام به همه اساتید
من چند ماه هست دیگه نمیتونم هیچ کدوم از نسخه های این بازیو بازی کنم
نه BFME I ,BFME II.و نهROWK رو
و هر سری هم این ارور رو میده:
چند بار ویندوز هم عوض کردم ولی هر سری همین مشکل هست
قبلا هم باهمین ویندوز که الان دارم این بازی رو اجرا کرده بودم ولی چند ماه هست دیگه اجرا نمیشه و این ارور رو میده!
++C هم نصب هست ولی بازم این مشکلو دارم
چه کنم؟
ممنون
این مشکل حل شد حالا دیگه صفحه قبل اجرای بازی میاد و هیچ اتفاقی نمیوفته و بعد بسته میشه!

wolf mirror
07-07-2014, 21:24
سلام من وقتی بازی میکنم و حلقه رو پیدا میکنم و به قلعه میبرم کسی مثل سایرون برام باز میشه بغیر از سایرون کسی دیگه رو نمیتونم بسازم:n01:

M O H A MM A D
08-07-2014, 00:55
سلام من وقتی بازی میکنم و حلقه رو پیدا میکنم و به قلعه میبرم کسی مثل سایرون برام باز میشه بغیر از سایرون کسی دیگه رو نمیتونم بسازم:n01:

واضحه...وقتی قوم های isengard . goblines , mordor رو انتخاب می کنی،سایرون هیروئه جدیدته:n06:

wolf mirror
11-07-2014, 21:39
سلام من قبلا که بازی میکردم اینجوری نبود اما حالا وقتی بازی میکنم و گاندولف رو میسازم بعد میرم میجنگم با 4 تا سرباز کشته میشه به نطرتون مشکل چیه:n28:

M O H A MM A D
11-07-2014, 22:00
سلام من قبلا که بازی میکردم اینجوری نبود اما حالا وقتی بازی میکنم و گاندولف رو میسازم بعد میرم میجنگم با 4 تا سرباز کشته میشه به نطرتون مشکل چیه:n28:

شاید لِول دشمنات بالاست....گاندولف رو با سربازات راهی کن...

OMiD.1080p
11-07-2014, 22:03
توی نبرد برای زمین یا بازگشت ویچ کینگ ؟

در کل :
گاندالف هم شد هیرو !؟
کافیه با آراگورن و برومیر بازی کنی .
توی 2 دقیقه تیم روبه روت رو جمع میتونی بکنی .

wolf mirror
11-07-2014, 22:15
با کسانی دیگه مثل الروند و هالادریل بازی کردم باز همینجور بود

OMiD.1080p
11-07-2014, 22:18
یعنی چی ؟
یعنی همین جور بی خود و بی دلیل بازی رو میبازی و Defeated میاد ؟

یا نه حریف حمله میکنه و شکست میخوری ؟

wolf mirror
11-07-2014, 22:25
نه حمله میکنم با هیرو زود کشته میشن

OMiD.1080p
11-07-2014, 22:35

چــک کن که اون گزینه حتما 0 باشه .
جون اگر زیادش کنی تیمت ضعیف میشه . ( مخصوصا هیروهات )

wolf mirror
11-07-2014, 23:01
مرسی مشکلم حل شد

wolf mirror
13-07-2014, 22:40
سلام من باید چجوری تو گیم رنجر انلاین بازی کنم

OMiD.1080p
14-07-2014, 00:36
همین بازی رو ؟

توی اولین پست صفحه 48 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اگر بخونیش (!) راهنمای جامع اش رو نوشتم .

wolf mirror
14-07-2014, 01:27
اما صفحه 48 چیزی درباره انلاین بازی کردن نوشته نشده دوست عزیز

wolf mirror
14-07-2014, 01:37
در ضمن این پستی رو که شما تو نطرتون قرار دادید 47 است نه 48

OMiD.1080p
14-07-2014, 02:30
نمیدونم چرا احساس میکنم شما داری همش اسپم میدی !
چشم هاتو باز کن ببین اولین پست صفحه 48 چی نوشته !

توی اولین پست صفحه 48 که این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست , یه سری توضیحات جامع که شامل آموزش های قبلی بوده رو قرار دادم .
خیلی از دوستان هم با همون آموزش ( خیلی ها ) موفق شدن بازی رو آنلاین بازی کنن .

horseman
15-07-2014, 05:04
کسی اینجا انلاین بازی می کنه ؟

wolf mirror
22-07-2014, 01:57
سلام منواسه دوستم بازی bfme2 رو نصب کردم داشت بازی میکرد وقتی رفت داخل بازی deafat داد و اومد بیرون مشکل چیه